BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #441945 przez dorotas29
Helołłł, obejrzyjcie sobie mojego Synusia :blink: ,mam nadzieję,że linki zadziałają..


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


i


mały tancerz, finalista You Can Dance w 2030 roku



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Jula dziś bierze ostatnią dawkę antybiotyku...
Jutro mam spotkanie z kuzynka, która jest w 16 tygodniu ciąży,więc sobie pokonwersujemy na różne ciekawe tematy... do pracy dopiero w środę na popołudnie...ufff...
papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #441950 przez dorotas29

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #441956 przez masuska
Dorotas ale ekstra:)


Basba, zakochałam się w takim prysznicu, podłodze, dodatkach, ale nie wiem co dalej, ściany jak z czego (nie lubię kafli) a i szafka jaka pod umywalkę (mamy nablatową)



A jak tak jasno to nie za mdło?

hehehe żeś się odezwała teraz będę męczyć:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #441973 przez Oposek
Masuska fajnie, że Bogusia się nie pospieszyła, skoro jeszcze nie Jej pora :) PrzyszłaMamo to trzymam kciuki za negatywny test teraz i pozytywny, kiedy już zdecydujecie się na Agatkę:)
U nas też na razie o drugiej ciąży nie ma mowy, może za dwa lata, zobaczymy.

Rika jak tam nowiny z nowego mieszkanka? już przeprowadzeni? a zdjęcia gdzie?;)

Hoborku W sobotę biegaliśmy jak oparzeni- obiad u Teściowej, spotkanie ze znajomymi, basen,spacer. Wczoraj już spokojniej- basen i święto chleba. Fajnie, że wesele się udało i się wytańczyłaś:):):) Ja w ciąży z Filipem miałam dwa wesela, moja siostra brała ślub, jak byłam w 8 miesiącu i trochę się obawiałam, jak to będzie, a wyszło super:) Ja też zamierzam poczekać z kupnem książki, pewnie dostałabym wtedy na Gwiazdkę, ale strasznie mnie korci, żeby zamówić:)

Dorotas nawet niedawno rozmawiałyśmy o tej zabawce:) super Kubuś:) no i świetnie, że Jula już wraca do zdrowia:)

Ania no nieładnie zdradzać Pocztę Polską :blink: Fajnie, że weekendzik się udał, sobota i niedziala mają swój urok no i człowiek cieszy się dwa razy- raz w piątek, że mąż ma wolne, a drugi w niedzielę, ze już wraca do pracy :blink: Zdjęcia cudne wszystkie, szczególnie to z Tomim w łóżeczku ;) Mamy zamiar w któryś weekend wybrać się na farmę dyń, może się ruszycie z nami? wesoło by było:)

Basba ojejku to współczuję choroby Dzieciaków, oby szybko wróciły do zdrowia! A no i gratulacje Ciociu:) fajnie, że maluchy są w okolicy to i Wasze się nudzić nie będą:)

A gdzie się podziała Natimp???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #441975 przez Oposek
Masuska super ta łazienka, bardzo mi się podoba:) Ale tam jest brodzik, co nie? Macie okno w łazience? jeśli tak to zazdroszczę straszliwie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #441982 przez basba
Mauska pozwolisz że odpiszę ci jutro. Dzisiaj kurka nie mam zbytnio czasu. Co do kolorów- jeśli lubisz przełamana biel, ekri + ewentualnie jedna ściana w ciepłym beżu, czekoladzie... Rozumiem ze w salonie będą jakieś meble - typu regał, szafka??? Wrzucę ci jutro jakieś fty na maila co by forum nie zaśmiecać ok????

Dorotka jaki cudny tancerz! I z jaką gracją upada hehehe :lol: Cudny :)

Oposku jaki cudny Fifi-golasek! Widzę że mamy podobnie urządzoną łazienke- brodzik- nawet kolorystycznie hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #441989 przez masuska
Oposek napisał:

Masuska super ta łazienka, bardzo mi się podoba:) Ale tam jest brodzik, co nie? Macie okno w łazience? jeśli tak to zazdroszczę straszliwie:)


Wiem wiem, ale my bez brodzika jak coś:) A mamy okno i to duże na ulicę:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #441993 przez masuska
Biedronka od 15.10

od 18.10

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #441994 przez masuska
basba napisał:

Mauska pozwolisz że odpiszę ci jutro. Dzisiaj kurka nie mam zbytnio czasu. Co do kolorów- jeśli lubisz przełamana biel, ekri + ewentualnie jedna ściana w ciepłym beżu, czekoladzie... Rozumiem ze w salonie będą jakieś meble - typu regał, szafka??? Wrzucę ci jutro jakieś fty na maila co by forum nie zaśmiecać ok????


Super kochana, będę bardzo wdzięczna:)

Meble są ale jaki kolor to Ci nie powiem, wypoczynek cały jest szary do tego dywan jak ma Dorotas na filmiku tancerza:)

Z kolorami mnie już rozgryzłaś:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #442013 przez basba
Masuska luknij na maila... reszta jutro :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #442028 przez masuska
basba napisał:

Masuska luknij na maila... reszta jutro :)


No jeszcze nic nie ma, ale czekam cierpliwie:)

Lidl od Poniedziałku 15.10
Dziecięca moda zimowa
www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/....htm?offerdate=30594

Spodnie, kurtki, porządne rękawiczki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #442048 przez Rika
Cześć :) nie mam czasu, widzę że tu dużo zdjęć :) zobaczę później jak wejdę do lapka.
Jutro meble :) łazienka sprzątnieta :) dziewczyn pokój prawie gotowy tylko łożeczka trzeba przenieść ale to jutro lub w środę. Jeszcze musimy kupić lodówkę i kuchenkę.

Masuska później pokaże Ci jaki my mamy prysznic :) kabinę i brodzik ale kabina jest świetna. Już wiem o co miałam zapytać :) jeździcie czasem na gołdap??? Czy jest może gdzieś bliżej jakaś góra na której można poszaleć zimą? Szykuje się na snowboard i mam nadzieję że w tym roku w końcu się uda :)

kurcze miałam 3 noce zawalone, wczoraj cały dzień na górze plus zakupy. Nikt nam nie wierzy że to już w środę koniec :) jeszcze listwy w tym tygodniu :)

Kurcze nie pamiętam co jeszcze miałam pisać. Wczoraj byłam umówiona z A. :) i mój R. Mówił że nie będzie robił do późna tylko idzie spać :) więc mogę se robić co chce. A później się nawrócił i wyszedł do nas :) normalnie myślałam że padnę :) fajnie było haha tak się naśmiałam z nich że dzisiaj mnie brzuch boli :( a później jak już się zbieraliśmy to mąż poszedł a ja zostałam jeszcze zapalić i wiecie co powiedział jak wchodził do domu? 'tylko za długo mi tu nie romansować'

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #442133 przez masuska
basba maila nie mam:(

RIka będę czekać na fotki. A do Mikołajek jeżdżą, czy do Mrągowa, ale ja się w takie rzeczy nie bawię więc nie wiem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #442186 przez różyczka
Aniu świetne foty chlopakow jak zawsze :)

Golasek Filip przystojniacha :laugh:

Kubus super tancerz :)

Masusko ekstra lazienka :)
az chce mi sie wszystko pozmieniac w domu!
te spodnie z lidla filetowe na snieg musze miec!bo ładne i tanie :)

Rika nieżle :laugh: u Ciebie jak w telenoweli brazyliskiej normalnie :laugh:

Basba zdrówka dla dzieciaczków :kiss:

Młoda mi naprogramowo zasneła godzine temu w wózku na dworze-własciwie to Niani i teraz czekam na jej pobudke bo chce pojechac panele jakies wybrac, inaczej oszaleje...
wiem,ze jeszcze to musi schnąc ale chociaz chce miec juz w "glowie" ta podłogę ułozoną :S

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #442363 przez hoborr
MAtko moja!!! MAsuska ty to choc masz jakiś pomysł na cokolwiejk - a ja nic!!!!
Jeszcze i ja was będe męczyć:)

lecę się myć. zw

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl