BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 7 miesiąc temu #443692 przez różyczka
Basbie noga zmalała hahahahhaha :lol:
co Wy tu wypisujecie dzis za pierdoły :laugh: kolezanki z innych watków nas podczytują i pomyślą,ze to wariatkowo :woohoo:

Hoborrku Niunia śpi grzecznie jak zawsze- 2h... potem sie budzi na żarcie a potem znowu 2h spi i tak w kółko :S taki nocny maraton snu mozna powiedziec :woohoo:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #443703 przez masuska
Różyczko mnie też i co:) Po ciąży noszę 38, a zawsze było 39-40:P

Oposku idąc Twoim przykładem skanuję komputer. 30% poszło i nic. Zobaczymy:) Wypożyczyłam dziś Jeżycjadę. Zobaczymy co to:)

MAcie Piotra sprzed pół godziny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443759 przez masuska
Młody dalej śpi, a tu cisza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443791 przez Oposek
Masuska a którą część Jeżycjady wzięłaś? Pierwszą, czy jakąś inną? nie mam pojęcia, czy Ci się spodoba:) To bardzo specyficzne ksiażki, pisane w założeniu dla młodzieży. Te pierwsze, z PRLu i wcześniej są wyjątkowo klimatyczne, późniejsze moim zdaniem słabsze. Wszystkie ciepłe, iddyliczne, nie ma tam wielkiej akcji. Ja zaczęłam czytać jak miałam 12 lat i od tamtej pory każdą pochłaniam z wypiekami na twarzy- taka nostalgia za dzieciństwem:)
Prześliczny Twój Synek:) I jak długo śpi!

Basba widziałam na stronie jakieś jedne buciki tej firmy, dzięki, bardzo mi się podobały. Będę szukać w realu, w jakimś okolicznym sklepie. Dobra cena za skórzane butki.

A rozmiar nogi po ciąży może się zmienić i w jedną i drugą stronę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #443808 przez masuska
Oposku wzięłam pierwsza część, zobaczę co z tego będzie, Pani Bibliotekarka bardzo dobrą opinię wystawiła tej książce:)

Piotrek właśnie wstał, spał ponad 2 godziny, ale to i tak sukces, bo ostatnio śpi po godzinie, a w lato to 3 minimum były.

Basba
pytałaś o Pieprzówkę, to nalewka na pieprzu lecznicza. Pomaga przy niestrawności i stanach zapalnych gardła, przeziębieniu i grypie:) Ale przepis mi wsiąkł i nie wiem teraz jak zrobić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443915 przez hoborr

no to macie Adę z przed godziny:)

Będe później!!!!

Chyba że zasnę:) :S :S :S
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #443918 przez Rika
Masuska, Hoborr fajowe zdjęcia :)


DZIEWCZYNY JAK OBSLUGUJE SIĘ TE PACZKOMATY????????????????
PŁACI SIĘ ZA TO????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #443927 przez różyczka
O jakie dzieci sliczne :)
to i Bianka z popołudnia:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #443930 przez masuska
o jakie cudne dzieciaki, w sumie to dziewczynki prześliczne jak malinki:)

Rika masz:
Obsługa Paczkomaty 24/7

Paczkomaty 24/7 to system skrytek pocztowych. Każdy Paczkomat 24/7 składa się z 76 skrytek w 3 rozmiarach, podobnych w obsłudze do bankomatów, w których możliwy jest odbiór przesyłki o dowolnej, dogodnej dla adresata porze, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Osoba kupująca towary przez Internet – po zamówieniu przesyłki do Paczkomatu 24/7 - otrzyma powiadomienie SMS i e-mail z kodem odbioru. Na panelu Paczkomatu 24/7 należy wpisać numer telefonu komórkowego oraz otrzymany kod, aby skrytka z przesyłką otworzyła się.


Podobno banalne w obsłudze. A i się nie płaci za te paczki z Winiar.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #443990 przez aska27
Hej!

ale ŚLICZNE dzieciaczki :kiss: cudne! :)

Hoborr to już 20 tydzien??!!! :cheer: szok! a płeć boboaska już znasz??


Różyczko tak podczytuję i nie doczytuję ..wybrałaś już panele.robią tą podłogę? Nam tez kiedyś mieszkanie zalało ok 4 nad ranem,ale jakos opanowałam sytuacje,nie było strata,,az takich :blink:


Dziewczyny a Wy już zaopatrzyłyście dzieci w zimowe stroje, buciorki itp.. ??

Mikołajek niestety przeziębiony i ma zapalenie spojówek, z dnia na dzień jest coraz lepiej na szczęście.

a ja dzisiaj mam paskudny humor, jakis taki blele jaki :dry: i spać mi się chce,zaraz zmykam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #444010 przez basba
Hej...

Kurde łaże po chacie i miejsca znaleźć sobie nie mogę... Niby trzeba by posprzątać (dziś już 4 raz zresztą), pranie powiesić ale taaaaaaaaaak mi się nie chce! :P Chyba wolne sobie wezme dzisiaj ha!

Oposku to widzę że mamy podobnie... to chyba ta bezsensowna pogoda. Ja dupska z wyra zwlec też nie mogę :angry: a buciorki z czystym sumieniem ci polecam :)

Rózyczko no i czego się śmiejesz, co?! W sumie nie ma tragedii ale cholercia zosałam o jednej parze butów!!!!!! :ohmy: :ohmy: :ohmy: Na dodatek nic mi się nie podoba - Boże jakaż ja wybredna sie zrobiłam :silly:
Bianusia cudna- a czemu matka w domu ty ją w beret ubierasz?! :lol:

Hoborrku jej jak ja dawno Adolinki nie widziałam!!!!!!!!! a z Bincią nad są podobne :) I nie zostawiajcie mnie dzisiaj!!!! Więc prosze nie spać!

Masuska jakie fajowe zdjecie Pita! Super normalnie... Mam nadzieję że chociaż na mini mini zdały się maile ;) ooo... pieprzowka bardzo by mi się w takim razie przydała :)

Asiu zdrówka dla Mikołajka! Ucałuj go od cioci :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #444018 przez aniaw
Hello :)

Wiecie, że ja dzis zaspałam totalnie na wszystko i obudziłam się dopiero o 9.30 :ohmy:
Dominik miał faze i od 3 do 6stej noc wyjeta z życia ;)
Nie wiemy o co mu chodziło bo wydzierał się strasznie, nie chciał mleka, po paracetamolu nic nie mu nie przeszło, nie miał goraczki a krzyczał biedny i krzyczał i uspokoic go nie mogliśmy ;) Juz chcieliśmy gwoździami pobrzybijac drzwi balkonowe bo po pół godzinie wyrzucenie przez okno tylko przychodziło nam do głowy :S
A tak serio Tomi okazał się cudownym tatusiem i kołysał go tak długo az się uspokoił i zasnął mu na kolanach ale wszelki manewr odnoszenia go do łózeczka kończył sie wrzaskiem ;) Nawet z nami w łózku krzyczał a u tatula jakoś się zamykał :S
Boszsz nie wiemy czy to zebole czy jakis koszmar miał ;)
Podziwiam Was babeczki nie śpiace od tylu miesięcy, bo ja to nie dałabym rady :dry:

Masuska super, że enegria Cię rozpiera a Piterek słodziutki spioszek :laugh:
Masz jakies udziały ze sprzedaży Silanu? :lol:

Hoborku cudna Adusia :)

Rózyczko ale fajniutka Bianka :) A jak oponka zimowa to spoko bo da się wymienić na letnia :lol:

Oposek tak własnie pomyślałam, że płytke z fotami bedzie prościej :laugh: Dobra to wstepnie niedziela tylko ma nie padać zaznacz tam na tej farmie jak będziesz dzwonić :lol:
I wiesz podejrzewam, że mój T zaduzył się w Twoim małżu :lol: jak usłyszał, że planujemy spotkanie to wyskoczył z tym zestawem pielegnacyjnym stóp :lol:

Rika no mój m własnie obetnie paznokcie raz na ruski rok jak mu juz trampki dziurawią więc stąd moje zdziwko z tą pielęgnacją pietoli :lol:
A paczkomaty mają dotykowy ekran i wbijasz tam nr tel i kod i bez opłat masz paczuchę :laugh:

Przyszła_mama ja dostała 4lub 5 produktów plus rękawicę kuchenną, więc nie tak źle :)

Basba zdrówka dla szkrabów :kiss: Mi to chyba noga urosła? :unsure:

Asiu buziaki dla Mikołajka :kiss:

A i wiecie jakie my z Tomim szemrane interesy załatwiamy :lol:
Umówilismy się ostatnio na wymianę z gumtree - ja jakies zabawki po małych a babeczka chemię do domu. I ona z Mińska jest, więc nie miała jak podjechać, więc wymyśłiła, że przekarze paczkę zapakowaną dla mnie kierowcy tira z firmy i spotkanie ustaliliśmy pod carrefourem miedzy 22 a 23 :lol: Przyjeźdzamy - ciemno - jakiś tir ale nr rejestracyjne się nie zgadzają ( bo znałam tylko nr tel - facet miał cały czas wyłączony tel - nr rejestracyjne auta i imie faceta bo nazwiska nie pamietałam :lol: ) i pytamy się kierowcy czy może za szlabanem jeszcze jakies auto stoi bo szukamy Pana P. On do nas z tekstem, że nie wie jak tamten się nazywa, ale prosił przekazać, że jak ktoś się będzie o niego pytał, żeby skierować tą osobe na rampę, że czeka :S
Przeszliśmy pod szlabanem, zero strażników i znaleźliśmy tir, który rozładowywali ale nie było kierowcy.
później patrzymy a w kabinie ciemno i tylko czerwony punkcik się świeci, więc ktoś pali papierosa :lol: podchodzimy tam a gościu z tekstem czy my od pani D. a my, że tak i bez słowa dał nam paczke a my jemu i zamknął drzi :laugh: normalnie jak w jakims gangsterskim filmie :lol: A Tomi z tekstem, że zaraz pewnie ktoś nas zgarnie :lol:
Jeszcze pod sciana po ciemku rozpakowywalismy paczke kluczem od auta żeby sprawdzic czy wszystko się zgadza :lol: Uwielbiam takie akcje :lol:

o matko zaraz czas do domu :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #444025 przez basba
Anka wy to macie wesoło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #444027 przez aska27
hehe Anka niezła akcja :silly:

wysyłam buziaki dla Dominiczka :) oby dzisiaj juz wszystko było ok!


Basba zdjęcia super :) mała gosposia!
zrób sobie wolne,zrób.. dzisiaj jakos taki ciężko dzień yyy już wieczór :laugh: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #444054 przez hoborr
Asiu zdrówka dla MIkołajka!!!

RIka nie mam pojęcia o co cho z tymi paczkomatami! Do mojego zadupia jeszcze takie cos nei dotarło!

MAsuska jeśli chodzi o Jezycjadę - to moja ukochana to PULPECJA! czytałam ja chyba z 20 razy!!! POLECAM:)

Aniu niezłe nocne manewry:) I ja pewnie już bym zwiała z 5 razy! No i jak zwykle podziw dla Toma:) Mój nawet nie wiem że wstaę w nocy do Ady! Śpi jak zabity. Teaz zresztą tez - choć jeszcze nie zażywał kąpieli! ojojojojoj

BAsbo takie mam właśnie wyobrażenie o moim życiu za te 2 lata:P Ada karmi drugie bobo, całuje i ogólnie sielanka na całego!l) lol ale pięknie!

Różyczko no po prostu Bianeczka ma kiecę jak ta lala!!! I jak zwykle urocza:)

Masusko a Piotruś wyglada na tym zdjęciu jak niemowlaczek:) Ślicznie:)

Rika pokaż w końcu te apartamenty!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl