BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #444177 przez Oposek
Ania a niech bierze Tomi mojego, może Litek też zacznie dbać o stopy? :blink: Już Ich widzę, jak siadają we dwóch na kanapie, w szlafroczkach, moczą nogi, wcierają kremiki i nakładają te białe skarpety :lol: :lol: :lol: Rzeczywiście szemrane interesy:) Ale zabawek się pozbyliście, macie chemię i nikt Was nie zakatrupił- same plusy:)

Asia ja mam kombinezon, kurtkę, spodnie, ale butów mi zimowych dla Młodego brakuje, wciąż szukam:) Współczuję choroby Mikołajka, oby jak najszybciej doszedł do siebie! :* Co do chandry to dziś jakiś dzień taki nie bardzo, w każdym razie łączę się w bólu... Fajnie, że jesteś na ZP, dawno nie pisałaś:)

Różyczka prześliczna Bianeczka:) jaka elegantka:) Beret rewelacja i sweterek mi się też bardzo podoba, nie było większych rozmiarów takich na Ciocię Elę? (czytaj namiot z tropikiem :blink: ) Jednak, maluszki, które stoją już same prezentują się już zupełnie inaczej, co nie? już nie niemowlaki, czy bobasy, a prawdziwe dzieciaki:) Ale ale, czy ja na tym zdjęciu widzę podłogę????

Masuska mój teraz też trochę krócej śpi w dzień, niestety;) No ale za dobrze mi było, bo Młody wstawał po 8, szedł spać o 20, a pomiędzy trzy godzinki drzemki lub dwie krótsze;) Gdyby nie nocne pobudki byłabym usatysfakcjonowana ;) Miłej lektury! :)

Basba zrób sobie wolne, Kochana, nie będę miała wyrzutów sumienia, że też nic nie robię ;) Strasznie fajne i zdjęcia i podpisy, bardzo mi się podobają:)
Rika poka poka mieszkanko:) Powiem Ci szczerze, że Różyczce udało się tafić w sedno tego, co mi się kołatało po głowie od jakiegoś czasu- pytanie po co Ty Kobieto z Nim jesteś... :(

Hoborku to mi teraz dałaś do myślenia Kochana! będę pół nocy się zastanawiać, jaka jest moja ulubiona książka z Jeżycjady! Co do Twoich wybrażeń to tak dokładnie będzie Kochana za dwa lata, zobaczysz!!!! Nie mam żadnych wątpliwości! Tylko tak się zastanawiam Aniu, czy u Ciebie Szymonek karmi swojego ukochanego młodszego braciszka, czy raczej zabiera Mu jedzenie i sam zjada także Dominisiową porcję? :)

To ja też się pochwalę dzisiejszym synkiem:)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #444178 przez Rika
Hoborr jeszcze malujemy

Aniaw i Masuska banalnie proste a mój nie umiał :(

Kurde nie mam czasu

Basba superowe zdjęcia :D moa ola jak chce jeśc mówi ama, wszystko papuguje po Zuzi a Zuzia po niej

ie mogą żyć bez siebie, osttaniow nocy Ola dała mi popalić udziła się o płnocy i do 5 miałam spanie z głowy :( budziła Zuzię i płakała bo Zuzia spała... koszmar

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #444179 przez Rika
Oposek wiesz co, zależy mu na mnie i chyba dlatego... nie lubię krzywdzić ludzi, poza tym to ojciec moich dzieci i nie wyobrażam sobie życia bez niego chociaż wiem ze trochę pewnie byłoby lepsze... ale nie wyobrażam sobie zeby było inaczej, sama nie wiem... po protu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #444180 przez Oposek
Rika prawda jest taka, że w takich sytuacjach nie ma łatwych rozwiązań, a już na pewno nikt Ci nic nie doradzi, bo to Twoje Małżeństwo i zrobisz oczywiście co chcesz i jak chcesz. Ja po prostu pytam, bo pamiętam, jak moi rodzice się rozstawali po 8 latach małżeństwa. Wszyscy mówili, że dziecko, że ślub, że powinni być razem dla mnie, a ja Ci powiem szczerze, że dużo lepiej było, jak się rozwiedli. Wreszcie święty spokój. Każde z Nich ułożyło sobie potem życie. Jeśli wiesz, że Jemu na Tobie zależy to zamiast bawić się w jakiś kochanków powiedz Mu szczerze co czujesz, jak bardzo Cię rani. Może coś do Niego dotrze. A na narty, tym bardziej na Szczęśliwice, to wiesz- nie sprawdzają przy wejściu, czy masz obrączkę na palcu, możesz iść bez męża i się dobrze bawić :)

No poczekamy cierpliwie jeszcze na to malowanie, ale potem to już CHCEMY FOTKI MIESZKANIA!!! :):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #444181 przez Rika
Oposek ja wiem ze lepiej się rozwieść bo jak rodzice sa nieszczęśliwi to dzieci też ale on żyje w stresie, ja wiem ze go ciągle usprawiedliwiam itd... A co do kochanków to przeciez takie zarty są. my z A. spędzamy duzo czasu od kiedy urodziła się Zuzia bo on przychodził bawic się do niej, teraz jest Ola, bawimy się razem i z nim i z dziećmi spedzam czas tak jak powinnam spędzac z mężem ale mąz nie ma dla nas czasu... mam nadzieje ze jak przejdziemy na górę tow szystko się naprawi... bo jak nie o sama nie wiem co bedzie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #444200 przez basba
Kawa zrobiona... więc jestem :P i to pierwsza!

Nam nocka minęła jak przez ostatni tydzień - czyli przerwa miedzy 2 a 4 :S

Dziękuję za komplementy :) Moja mała gospocha musi wszystko to co ja, tak wiec poza wersją w zlewie jest to kolejny argument za aby kupić na gwiazdkę kuchnie (tak właśnie przekonuje męża, który się śmieje ze zagracę jej za chwilkę pokój) :laugh: ;)

Oposku jaki zajefajny Filipek! On taki zawsze wesoły jest :) super!!! Fajoski też ten sweterek ma. Uśmiałam się z wizji Tomiego i twojego męża... :lol:
Jakbyś zdecydowała się na te butki dla Filipka a nie mogła nigdzie znaleźć u siebie to daj znać - kupie i wyślę do ciebie ... o ile jest wogóle opcja kupienia bez przymierzenia :blink:

Różyczko... no właśnie też miałam wczoraj pisać o tej podłodze! Chyba ze nie we wszystkich pomieszczeniach musiałaś zrywać....

Rika w takim razie czekam na koniec meblowania na fotki... a temat męża odpuszczam....

Hoborrku... spoko, oj zobaczysz za te 2 lata jak twoje szkraby bedą się razem fajowo bawić. Wiesz ja staram sie moich traktować bardzo po równo. Jak widze że Wiki gdzies podszczypnie Antosia (nawet jak on mi nie mówi o tym ) od razu reaguje- biorę ją na kolana i mówie że nie wolno, że to bolała Antosia i że ma mu zrobić ładnie ajka i dać buziaka... Myslę że to w dużej mierze oni tak są jeden za drugim.
A starsze dziewczynki wogóle mają instynkt opieki nad młodszym wiec będzie super. :lol:


Ja pierniczę teraz mi się przypomniało a wam jeszcze nie napisałam o ty:
Wiktoria w miniony piątek powiedziała najcudowniejsze dla mnie słowa KUKAM CIĘ... ( w tłumaczeniu KOCHAM CIE) - Antosia wersja to Kamciom cie :woohoo: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #444206 przez basba
Jest tu ktoś???!!! :lol:

Jeszcze jeden temacik... moze wspomożecie ;)

Niedługo mamy rocznice ślubu i chciałabym podarować coś mężulkowi :woohoo: Zwykle wyjeżdzaliśmy gdzies z tej okazji na weekend - wiec moze macie jakieś miejsca godne polecenia. Poza tym chciałam kupić mu srebrny łańcuszek.
No chyba że jakieś inne macie pomysły... :P

Chodzi mi też jedna myśl po głowie ale wykorzystam ją na 10 rocznicę - czyli za 2 lata :)
Mianowicie coś typu fotoksiążka-kronika, w której będą najważniejsze momenty naszego życia- począwszy od naszego urodzenia, po date spotkania się, zdjecia z zaręczyn, ślubu z listą gości, menu weselnego,1,2,3 rocznica ślubu usg 1 dziecka, jego narodzin,kolejne rocznice, usg 2 dziecka i jego narodzin... i wolne miejsca do wklejania zdjęc typu komunii dzieci, ważnych wydarzeń w naszym życiu, kolejne rocznice, śluby naszych dzieci, wnuki.... itp...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #444357 przez przyszla_mama
hej kochane :kiss: :kiss:

ja jak zwykle z porannym dzien dobry na razie tylko i z malym romansem do Was :)

dziewczyny, jaki rozmiar czapki zimowej mam szukac mlodemu? jaki wy mniej wiecej

kupujecie? ja nie mam jak w tym momencie zmierzyc wiec moze kojarzycie. Bo ja to zawsze

przymierzam w sklepie i dlatego nie wiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #444371 przez basba
Przyszła_mamo Wiki nosi 49-50...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #444393 przez Oposek
Dzień dobry:)

Basba ojej, ale słodko Ci Córeczka powiedziała:) ja też mam nadzieję, że kiedyś usłyszę od tego małego nicponia kocham Cię, choć póki co nauczył się, jak robi krówka i muczy nawet przez sen:)
Co do rocznicy to my na pierwszą rocznicę ślubu byliśmy w fajnym miejscu, wiem, że też potem Ewitkun tam była, ale to blisko Warszawy. Po ślubie za to chciałam zrobić Krzyśkowi niespoziankę, mój teść zadzwonił do Niego z samego rana, że zapomniał jakiś ważnych papierów do pracy, mój mąż zawiózł je na dworzec, a tam czekałam już ja z naszymi rzeczami i pojechaliśmy do fajnego hoteliku/spa pod Augustowem, gdzie podają śniadanie do łóżka;) Dopiero potem na spokojnie wybraliśmy last minute i polecieliśmy do Grecji. A w jakich okolicach szukasz tego miejsca?

A sweterek jest z Lidla;)

PrzyszłaMamo ja też mam z czapkami zawsze kłopot, więc chyba nie pomogę :( Zazwyczaj mierzę, jak jest jakaś rozciągliwa/bawełniana to czasem kupuję przez net...

Rika trzymam mocno mocno kciuki, żeby na górze było lepiej. A przed rozwodem jeszcze sporo możliwości, choćby terapia małżeńska. Tak czy siak o oby było lepiej!

Ania czy stopy Tomcia są już idealnie gładnie i pachną płatkami róż ? :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #444404 przez różyczka
Hej
ja tak na szybciocha z pracy tylko...
Bianusia dziekuje za komplementy ciociom :kiss:

Oposku bystrzaku - jest podłoga u Olif w pokoju-zgadza sie :laugh: ale ja pisałam,ze tylko u niej sie uratowała bo ma pokój na podwyższeniu...

Wikulka śliczna! I jak pieknie sie bawi! szok :cheer: Bianka przygode z lalami dopiero zaczyna własciwie...narazie ze spacerówką malutką szaleje :)

o 14 u nas akademia z okazji dnia n-la a potem wyjazd na bibke :blink:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #444445 przez Oposek
Różyczko kurcze, a myślałam, żeraz uda mi się czymś zabłysnąć;) Miałam nadzeję, że już położyli nową podłogę może :( To bardzo udanej imprezki życzę i żeby super tort od Sowy zamówili:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #444514 przez Oposek
Jeszcze chciałam publicznie pochwalić mojego synka, że od kilku dni się bawi sam w łóżeczku dłużej niż zazwyczaj :) Przyjęłam tę zmianę z wielką radością, bo mogę coś zrobić bez ssaka przywieszonego do nogi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #444526 przez różyczka
No to super,ze Filipek taki grzeczny! Zreszta na fotce wyglada jak mały grzeczny chłopczyk :) super ten sweterek macie, a to co ma B. na zdjeciu to taka podwójna bluzeczka

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #444565 przez martus0707
Hej

Tak szybciutko, ma któraś z Was Krzesełko Uczydełko z FP albo coś podobnego? Jak myślicie, nie za wcześnie na taką zabawkę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl