BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #446232 przez masuska
Przyszła_mamo wczoraj mi się nie chciało:P A co do paczki z Winiar to dostałam 2 różne, w jednej rękawica, w drugiej fartuszek i 8 różnych produktów winiar, sos beszamelowy mi się tylko powtórzył:) Świetna paczka:)

Rika, śpieszcie się z odbiorem, bo to długo nie będzie czekać.

A Paniom nauczycielkom tudzież pedagogom wszystkiego najlepszego:)
[/b][/color][/size]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #446253 przez aska27
Wszystkiego NAJ!!!
[/size]
[/color]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #446266 przez Oposek
Dzień dobry:)

Jestem dziś podwójnie niewyspana, bo czytałam książkę do 5 rano :blush: Filip co prawda pospał do 9, ale i tak przypomniały mi się czasy studiów i wstawanie na zajęcia po imprezie :blink: Na szczęście mąż zabrał teraz Młodego na długi spacer to mam chwilę dla siebie.
Ja również przyłączam się do życzeń z okazji Dnia Nauczyciela! :)


Hoborku McDusię przeczytać warto! :) Mam nadzieję, że w Twojej bibliotece szybko będzie, a jakbco koszt niewielki- 23 zł zapłaciłam.

Rika przykro mi, że tak wyszło znowu :angry: Oby przeprowadzka nastąpiła już niedługo!
ta zabawka z rysikiem to znikopis. A jakie laptopy wybrałaś?

PrzyszłaMamo trzymam mocno kciuki za dodatkową pracę!

Masuska to rzeczywiście fajna paczka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #446276 przez różyczka
No dobra to ja tez chce taka paczke :)
dajta namiary jeszcze raz plissssssss

dziękuje za zyczenia i wzajemnie :blink:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #446291 przez masuska
różyczka napisał:

No dobra to ja tez chce taka paczke :)
dajta namiary jeszcze raz plissssssss

dziękuje za zyczenia i wzajemnie :blink:


Paczek już nie ma, wyczerpały się zapasy:P

Oposku a ja teraz sama z Pitem jestem bo Mąż na grzyby pojechał z kolegą, ja też bym chciała:(

Edit. Zrobiłam musakę z baraniny:) zajebista:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #446301 przez różyczka
No weź :dry:

łeee

Przyszla_mamo czy ona mnie robi w bambuko?

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #446310 przez masuska
różyczka napisał:

No weź :dry:

łeee

Przyszla_mamo czy ona mnie robi w bambuko?


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #446396 przez różyczka
Acha, no to skoro tak zrobilyscie teraz,ze wszytskie paczki wykosiłyscie to prosze sie podzielic a nie.... :P

Opowiem Wam cos, poprosiłam eksa zeby spal wczoraj z Bianka a ja poszłam do starszej córy sie wyspać,jakos nad ranem on ja wziął do siebie do lózka bo cos smędziła, przebrał jej po ciemku pieluchę, ubrał z powrotem spodenki od pidżamki, ponoć zaskakująco szybko zasnęła i pospala jeszcze z 3 godz. Rano patrzy :cheer: a Bianka obie nogi w tej samej nogawce :laugh:

znaczy...trzeba wiązać :side:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #446689 przez masuska
różyczka napisał:

znaczy...trzeba wiązać :side:


Hehehe, no to pojechałaś:)

Oposku, Hoborrku, po pierwszych 40 stronach jakoś mnie nie ruszało, ale po kolejnych już się wciągnęłam się bez reszty:)

Dziewczyny teraz literatura dla starszych dziewczynek.
lubimyczytac.pl/ksiazka/146615/piecdziesiat-twarzy-greya
Jestem w kolejce do wypożyczenia, więc w międzyczasie poczytam troszkę Jeżycjady.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #446717 przez masuska
kto mi wytłumaczy jak wyglądała sukienka z lat siedemdziesiątych, szyta z tureckich chust.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #446720 przez przyszla_mama
Różyczko - niestety masuska nie robi cie w bambuko, wszystkie paczki juz wybralysmy :P :P ale gdybys chciala to szybko przysylaja produkty musteli i johnsona :)

a jesli chodzi o perfumy zaraz sie do Ciebie masuska odezwe na priwie :)

dziewczyny zadam idiotyczne pytanie, wiem ze nie macie ale zapytam :)

kiedyś, dawno dawno temu, wklejalam wam na forum takie fajne obrazy, olowkiem malowane, zrobil mi jeden koles, obraz moich dziadkow i obraz dla coreczki mojej przyjaciolki.

bardzo sie wam podobaly i ktoras z Was poprosila mnie o namiar na tego kolesia, moze jakims cudem ktos go gdzies zachowal?

znalazlam go przez allegro wtedy, a teraz za chiny nie moge, przejrzalam wszystkie maile, cale allegro i nic. styl innych w ogole mi sie nie podoba..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #446721 przez przyszla_mama

kto mi wytłumaczy jak wyglądała sukienka z lat siedemdziesiątych, szyta z tureckich chust.


haha to dalas nam zagadke :laugh: ja w zyciu na to pytanie ci nie odpowiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #446726 przez masuska
przyszla_mama napisał:

Różyczko - niestety masuska nie robi cie w bambuko, wszystkie paczki juz wybralysmy :P :P ale gdybys chciala to szybko przysylaja produkty musteli i johnsona :)

a jesli chodzi o perfumy zaraz sie do Ciebie masuska odezwe na priwie :)

dziewczyny zadam idiotyczne pytanie, wiem ze nie macie ale zapytam :)

kiedyś, dawno dawno temu, wklejalam wam na forum takie fajne obrazy, olowkiem malowane, zrobil mi jeden koles, obraz moich dziadkow i obraz dla coreczki mojej przyjaciolki.

bardzo sie wam podobaly i ktoras z Was poprosila mnie o namiar na tego kolesia, moze jakims cudem ktos go gdzies zachowal?

znalazlam go przez allegro wtedy, a teraz za chiny nie moge, przejrzalam wszystkie maile, cale allegro i nic. styl innych w ogole mi sie nie podoba..



Wstaw tu linki :)

Po drugie jestem po formacie i nie wiele mi się zachowało.

Różyczko próbki musteli genialne:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #446731 przez masuska
Pytałam mamy o sukienkę i powiedziała że nie wie, zapytam teściową. Dowiedziałam się za to co to sukienka bananowa:) heheh

Zaczynam przegląd gazetek:)

edit: Nic kompletnie ciekawego nie ma, a jak jest to nie ma rozmiaru dla dzieciaków.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #446751 przez basba
Dzień dobry...

Wszystkim nauczycielką najserdeczniejsze życzenia z okazji wczorajszego święta. :kiss:

Przyszła_mamo - nie ma problemu... dziś wyslę maile :) Trzymam kciuki za pozytywnie zakończoną rezygnacje z poprzedniej korepetytorki ;)

Natimp... jak fajnie że jesteś! Super że z Jasieńkem tak duzo sie wyjaśniło. Wiedziałam, że mój Jasiu to zdolny chłopak! :lol: I ty przetań wreszcie sie stresować!

Asiu hmmmm nie wiem czy to efekt tabletek z guaraną, czy 4 kawy :S ale chate ogarnęłam, dzieci wybawiłam, zakupy i obiad zrobiłam - czyli nic ponad to jakbym tabletki nie brała hehehe... nie wiem moze później szłam spać :cheer:

Oj Aniu mnie tu proszę nie pojeżdżać!!!Wiem że z tymi myszami przeklętymi mało chumanitarnie postepuję no ale przynajmniej nie chodzą mi po domu! Co do kota- toleruje go na dworze- w domu nie... :S a łapek na myszy nie rozstawiam na poddaszu bo prawie wcale tam nie wchodzimy :blush: Wiec nie bij!!!!!!!!!! A siora to nieźle cię pojechała z tym autobusem ;) Matko Aniu co za superasty demotywator i podzielam Hobborka dalszą wersję ;)
Co do pani od kotka- ty to masz teksty kobieto :) Mina właścicielki pewnie bezcenna!

Masuska a ty co bierzesz że fruwasz???? Ja taż tak chce!!! A co do kiecki- nie mam zielonego pojęcia!

Rika a czemu znowu się nie przeprowadzacie???

Hoborrr no nie wierze! Co za łapówka!!!! Hahaha a ty kochana pięknie wyglądasz! A teściowa się nie kapnęła że kilku kwiatków brakuje :) Nic wam nie będzie jeśli chodzi o te witaminki. Dobrze że kapnełaś sie teraz a nie za miesiąc :)

Różyczko może zawsze wkładaj nogi Bianki w jedna nogawkę skoro nat dobrze jej sie śpi :lol: mam nadzieję ze sie wyspałaś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl