BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 6 miesiąc temu #449345 przez natimp1
no to inna kwestia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #449458 przez natimp1
laski przeginacie tym niebytem!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #449459 przez dorotas29
Witajcie!!!

Właśnie wyszłam z Kubikiem ze szpitala, ma zapalenie płuc, po prostu mam już dość chorób,brrr....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #449462 przez hoborr
Dziewczyny dzien dobry!

A ja też miałam w sobotę piątą rocznicę !!!

Natimp ja tez nie wiem co mi siedzi w brzuszku:) do lekarza lada dzień:) ale usg to nie iwem kiedy bo ja mam tylko 3 razy:0

Oposku uściski dla biedaczka kochanego! No i jak tam po szlonej nocy z Różyczką?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #449478 przez natimp1
Dorotas.. tak to właśnie jest przy dwójce jedno łapie od drugiego..... a juz lepiej?

ale Hobborku jak to nie wiesz.. i jak mam w takiej niepewności żyć:)
Oposek pewnie teraz lancha dla Rose szykuje:):)
a mi dzisiaj głowa pęka....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #449608 przez aniaw
Siemka :)

Mój syn 2 noc z rzędu extra, tfu żeby nie zapeszać :laugh: Może zęby trochę odpuściły :P
1 pobudka w nocy i rano do 9tej sen i musiałam go budzić bo mieliśy wizyte umówioną :)
Miałam kupon na darmową konsultację stomatologiczną dla mamy i dziecka w enelmedzie, więc skorzystałam :lol:
Poszłam pokazać zębola Dominika podwójnego i tym razem kompetentna lekarka powiedziała, że to ząb dodatkowy i żebym się nie martwiła. Taki tzw zroślaczek i wypadnie i stałe powinny być już ok.
Na pytanie skąd się wziął jej tekst był wymiatający :S To wada z rodzaju dodatkowych narządów i niby rzadko się zdarza,ale am się podobno cieszyć, że to nie dodatkowa głowa :lol:
U mnie kontrola zębów ok i tylko Mały chciał zabrac stomatolożce lustereczko z ręki :lol:
A jaki szatan wcielony z tego dzieciaka dziś był ;)
Mało nie rozniósł tej przychodni :angry:
Wszystko go interesowało - szklane gabloty z ekspozycjami, ulotki, wazony, parapety - nawet po krześle wchodził na balat do recepcji :S
A jak zaprowadziłam go do kącika dziecięcego to najbardziej interesowała go gaśnica stojąca w rogu :S
Pamiętam jak z Szymim chodziłam do przychodni jak był w tym wieku to wszyscy się dziwili, że on taki grzeczniutki i w wózku siedzi i usmiecha się do wszystkich :lol:
A Dominik skupiał się tylko na moment jak chciał zrobić komuś papa :S

Nati specjalne pozdrowionka for ju z niebytu :kiss: :lol:

Oposek o jaaa a gdzie Filipek sie tak dorobił? Z nami na dyniach?
Zdrówka życzę :kiss: Probiotyk 1-2 godz po antybiotyku i aż do 7-14 dni po skończonej kuracji.
Ja zerkałam cały czas na Małego, żeby spręzynki nie zjadł z długopisu, ale zabrać sobie nie dał ;)

Hoborku spóźnione życzonka rocznicowe!!!! :kiss: :kiss: :kiss:

Dorotas matko Ty to się masz z tymi chorobami, zdrówka życze i trzymaj się tam :kiss:

Rika ale niefajna sytuacja z siorą ;) Ja pewnie też oddałabym kase, żeby łachy nie było :angry:

Ale dziś ładna pogoda :laugh: Jak weekend będzie taki super to już się cieszę, bo mam wolny :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #449642 przez Rika
Aniaw weekend poodobno też ma być słoneczny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #449827 przez hoborr
KURCZE, nie wiem czy się wcisnę w ten tłum postowy :unsure: :unsure: :cheer: :cheer: :cheer: B) B) B) :S :S :S :woohoo:

A Aduis to chyba też zęby wyłażą, bo biedulka gryzoie wszystko co popadnie i ślina sie toczy na prawo i lewo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #450014 przez natimp1
Witajcie

U nas tez zębole wychodzą, ale Jaśko dzielnie póki co znosi.. najgorsze pewnie przed nami dopiero


Basba .. whe are you!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #450067 przez Rika
Dzień dobry
U nas ostatnio noce były ciężkie, Oli idą 3 na dole dole i na gorze... ale już jest ok, już dobrze śpi w nocy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #450099 przez basba
czesc Baby... ja na chwilkę tylko sie przywitam i zaraz spadam Wiki kłaść. Ja w domu od 2 dni- meża kuruje :S

Wiki bez wiekszych zmian ale 3 do góry juz prawie sie przebiły (czwórek jeszcze nie ma) choć na dole 4 powinny też lada moment wyleź. Dziąsła spuchniete masakrycznie. Dobra lecę to małą gnidę kłaść spać. BUŹKA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #450236 przez Oposek
Nati srebrzysty średni popielaty blond brzmi obiecująco:) to czekamy na fotki! :)

Masuska wraaaaaacaj, brakuje Cię :(

Rika to faktycznie nieciekawa sytuacja :( A co z Waszą przeprowadzką? pomalowane, gotowe?

Dorotaswspółczuję :( zdrówka dla Was! :kiss:

Hoborku kochany! dla Was też w takim razie wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :kiss: miłości, zdrowych, szczęśliwych dzieciaków i samych radosnych chwil w Waszym nowym domu!

Ania ja Cię bardzo dobrze rozumiem z tą przychodnią, mój syn robi tam wiochę regularnie, jak tylko idziemy do neurologa :blink: Filip miał mega katar od kilku tygodni- najpierw gęsty, potem spływający. Nie dawał sobie odciągać, wściekał się i wił, więc wszystko Mu spływało do oskrzeli, tak myślę. W zeszły weekend wyglądał już na zdrowego, zresztą teraz też wygląda- Różyczka śiwadkiem. Pokasłuje tylko w nocy...
A czy taki probiotyk można zmienić w trakcie kuracji? Mam pół opakowania dicoflor30 i pół bio gaja- mogę dać przez tydzień jeden, a potem drugi? wielkie, wielkie dzięki za pomoc! :kiss:

Basba, Nati, Hobor współczuję zębowych nocek, oby szybko wszystkie zębole wyszły!

Basba a Mąż jakąś grypę złapał? :( zdrówka życzę i obyście Wy z dzieciakami się nie pozarażali!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #450445 przez aniaw
Matko forum pada :ohmy: :ohmy: :ohmy: :lol: :lol: :lol:

Oposek można zmienić probiotyk w trakcie ppdawania, więc luz :)
To nieźle Filipo kamufluje się z chorobami :S Zdrówka :kiss:
A Rose usidliłas jakoś, przywiązałas do kaloryfera albo coś?? Bo zlot by się przymusowy u Ciebie zrobiło w weekend np :lol:

Nati, Hoborek powodzonka w ząbkowaniu Waszych szkrabów :kiss:

Basba zdrówka dla Małża, mój tez się coś rozkłada i oby bobasów nie zaraził ;) Może wypisze mu jakis antybiotyk ;)

Rika to super, że bedzie fajna pogoda :lol:

Masuska wraaaaaacaj już :S

Dzwonił dzis do mnie stęskniony Tomi i prosił, żebym powiedziała mu coś miłego no to powiedziałam : GLIZDUNIO :lol: (akurat cos o pasożytach czytałam :S )
Nie wiem czemu tak szybko sie rozłączył :S

A ja mam wolny weekend juuuupiiii :lol: :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #450468 przez hoborr
Kurcze ale ząbkowe pasty same i chorobowe:)

Oczywiście Ania pozostaje niewzruszona i cieszy się wolnym wekendem:) już ją sobie wyobraażam jak śpi jutro do południa:)

A słyszałyście że od lipca ma być rok macierzyńskiego???:):) trochę się pośpieszyłam :ohmy: :woohoo: No ale cóż.

A i mam trochę doła bo niechcący wygadałam pewną sprawę do mojej ciotki z którą pracuję , o jednej dziewczynie co też z nami pracuje. I teraz martwię się że się obrazi. Ale to naprawde niechcący było. Z rozmowy wynikało że ciotak wie o całej sprawie a potem okazało się że mówi o czymś innym. Obiecała że nie powei. Ale ja nie moge tak tego zostawić i najpewniej w poniedziałek wszystko tej druiej poiwem... Najwyżej sięobrazi :( Choć nie chciałam..... :dry:

ej z tymi babami!

A dziś yłam na imprezie związkowej i tak sięobjadłam że mam brzuch jak w 8 miesiącu!!
Kiedy to glukoze się piło?? Kurde mam jakieś myśłi że to już!! bleeee

A macie sprawdzony sposób na pękające pięty?? Teściowa już nie domaga i płącze że ją pięta boli! No i nie ma jka się adą zajmować! A dziadek usunął dziś zęba i tez niedomaga! Co za rodzina!!!

:laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #450577 przez dorotas29
Dzień dobry!!!!

Kubi jeszcze pokasłuje,ale mam nadzieję,ze już mu przechodzi,w poniedziałek do kontroli...
Mnie za to na koniec strasznie w gardle drapie- witaminki poszły w ruch ..
Rika -myslałam,że już się przeprowadziłaś,
wczoraj odkryłam,że synowi wychodza obie czwórki na dole, wczoraj jak się rozbudził od 21,to przez godzinę płakał niemiłosiernie,rozgladał się po pokoju,był przestraszony i obolały...potulałam go i w końcu zasnął,pewnie mu się też szpital przypomniał...

Akcja nocnik trwa- syn sobie siada sam na nim, wkłada na głowę, udaje,że z niego pije albo do niego wchodzi...
waży 10200,a Wasze brzdące ile ważą?
ale wczoraj było cieplutko,a my się kisiliśmy w domu... :(
wyskoczę dzisiaj zobaczyć dla Kubika jakieś buty zimowe i kombinezon...a może ktoraś z Was kupowała fajny kombinezon na allegro,jak tak,proszę o linka:-)
Usg serca Kubusia przez ten szpital odwołane...zadzwonię i się umówię za tydzień,jak mały trochę wydobrzeje, dobrze,że jeszcze nas w tym roku przyjmą...
Miłego dnia!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl