BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #447023 przez Oposek
Dziewczyny, w CCC jest duża przecena na niektóre buty zimowe, dziecięce. Dla chłopca takie jak na zdjęciu niżej- ciepłe, nieprzemakalne i bardzo miękkie za 59 zł. Tylko tłum straszny i rozchodzą się w mgnieniu oka. Były jeszcze z zielonym i brązowym chyba.

A w ogóle to jak ja kupowałam kombinezon w HM we wrześniu to wszyscy się ze mnie śmiali, a ja chciałam wykorzystać rabat ważny tylko tydzień- jednak 50 zł to spora kasa. Wczoraj byłam po kombinezon dla synka sis i już wszystko przebrane,części rozmiarów nie ma, a Pani w kasie powiedziała, że wszyscy się rzucili i kupowali z rabatami... Niedługo w czerwcu trzeba będzie kombinezon na zimę kupować...

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #447055 przez Rika
Ale naskrobałyście!!! :ohmy:

dzień dobry :)

Kasiorek niestety paczka poszła już do oddziału a tam trochę daleko mamy ale mam nadzieję że w końcu mąż ją odbierze, codziennie jest w Warszawie... lenia męża mam i tyle :(

Oposku jeszcze nie wybrałam :) narazie mam pomysł a zamawiać będę po 15 listopada więc do tego mam trochę czasu :) nie mam jak teraz usiąść na spokojnie i popatrzeć, nie chcę kupić byle czego. W Piszu mają fajnego lapka, sa tam piosenki, j. polski, piosenki świąteczne, pianinko, matematyka, gry, różne różności i dziewczynki powtarzały słowa, alfabet a dla starszaków liczenie, mnożenie, gry itd także fajna sprawa :)

Różyczko może i ja swoją Olę zacznę wiązać bo ta wędruje po całym łóżku, wierci się i spada na podłogę... nawet jak biorę ją do naszego łóżka to w nocy przechodzi przeze mnie i też spada... :dry:

Przyszla_mamo ja pamiętam tą sytuację z tymi rysunkami, najlepiej to forum przeszukaj :)

Basba nie przeprowadzamy się bo 2 raz trzeba było malować ściany bo mąż jeszcze poprawki robi (popękane ściany i sufity :angry: ) jak malował sufit to mu farba wyślizgnęła się z rąk i chlapnęła sobie wszędzie... także zawsze coś, dodatkowo farba z futryn odleciała razem z taśmą i też trzeba malować... dzisiaj malowanie przedpokoju i koniec, jutro rano zamalować futrynę i myślę że finito, sprzątanie i składanie mebli które czekają już od tygodnia...

Basba super zdjęcia :) ja dzisiaj byłam z małymi w menel lasku ale po drugiej stronie to mogły się bezpiecznie wyszaleć, właściwie to Zuzia szalała a Ola zbierała śmieci :dry:

Uciekam szykować się na imprezę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #447074 przez Oposek
A jeszcze od dziś rzeczy zimowe w LIDLU (Masuska dawała gazetkę). Z koleżanką niedawno rozmawiałam, mówiła, że była w LIDLU o 9 rano i jeszcze wszystkiego było dużo, potem chciała dokupić jeszcze jedną parę spodni to po 13 nie było już praktycznie nic w rozmiarze 80, tylko mniejsze, a ludzie sobie z rąk wyrywali:) Normalnie jak w PRLu :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #447285 przez różyczka
A ja czytałam milenium a nawet mam cała trylogie w domu :) film tez widzialam ale juz po przeczytaniu ale to jak zwykle -nie ma porównania. Książke 'Mężczyźni, którzy nienawidza kobiet' czytałam jednym tchem, z wypiekami, po nocy, kolejne dwie cześci juz spokojniej.

Czytalam co pisałyście ale nie mam siły odpisac...serio

kupiłam w Lidrze kurtke+spodnie narciarskie, ale cienkie jakies...nie wiem czy nie oddam :dry:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #447362 przez hoborr
Heja

Ja tez czytałam milenium i polecam :) CHoć moja ukochaną książką jest Jeździec Miedziany:)
MAsuska super że jeżycjada cię wciągnęła:) Te 50 twarzy czyta moja sis i właśnie czekam w kolejce;:)

A mi już się chce spac że na ryja padam! A tu musze coś sklecić na jutro na stronę szkoły! o ja....

Bsba urocze zdjęcia:) Jutro chyba pogadam z tym małym łapówkarzem ! A może to było 2 złote na szczęści??:):)

Przyszła mamo ja tez pamietam jak podawałaś te rysunki:) ale nic nie zapisywałam, A pamiętasz w którym to mogło być miesiącu???

Natimp :kiss:

OPosku u nas tak sobie każdy ciuchy za 1 zł wyrywa! Byłam parę razy i wydawało mi się że jestem na innej planecie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #447495 przez Oposek
Wpadłam tylko powiedzieć, że Masusce naszej kochanej limit transferu mi się skończył i ZP nie chce się załadować. Ale wie, co u nas i jest na bieżąco, bo czyta przez maila:) Może w sobotę już będzie mogła wejść normalnie!

Spokojnej nocki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #447559 przez basba
Czesć Kochane!

Oposku to tu jakiś limit jest??? Dobrze wiedzieć. A butki wyglądają bardzo fajnie a jeśli jeszcze są z przeceny to bym powiedziała że zarąbiaszczo!!! :lol: Ja też ciuszki zawsze kupuje wcześniej - nawet jeśli jest drozej, ale przynajmniej mam pewność że jest cała rozmiarówka... :S
Co do książek... moze i mam lenia czasami i mi się nie chce jak mam chwilkę ale ogólnie książki od kilku lat to ja tylko na wakacjach czytam :S

Przyszła_mamo rozumiem ze maile otrzymałaś... Areczkowi się podoba??? Co do rysunków niestety nie pomogę.

Hoborrku no u nas normalnie kolejka się ustawia przed otwarciem a jak jestem pół godziny po otwarciu to praktycznie nic już nie ma.

Rika a ty gdzie w poniedziałek imprezujesz??? A popękane ściany to chyba męża wina nie jest co??? ;)

Różyczko jak to nie masz siły odpisać.... :lol: Jak tam Bianulek? No i podłogi wyschły? wybrałaś juz coś na nie???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #447605 przez aniaw
Hello :laugh:

Mój syn umiłowany popsuł się i śpi coraz gorzej ;) To pewnie przez te zeby, ale w dzień ledwo już żyję ;) Wczoraj miałam wyjatkowo popołudniu dyżur i miałam nadzieje sie wyspac, ale gdzie tam :angry: Od 6stej do 8mej niby przeleżał spiewając w łózku ale krzyczał juz że chce wyjśc i trzeba było go puścić luzem :P Chciałam sobie jeszcze podrzemac, ale dostałam 2 razy samochodzikiem w głowe a raz książka, więc stwierdziłam że to bez sensu :S
W pracy miałam wczoraj taki zapiernicz, że po 19stej tam mi się słabo zrobiło jak podawałam kroplówkę kotu, że musiałam wyjśc na zewnątrz :huh: Przypomniało mi się, że jadłam tylko śniadanie i trochę pocieszyło mnie to, że może jednak nie ciąża :lol:
Ale do końca dyżuru miałam jakieś zawroty głowy i rozważałam opcję nocowania w pracy, ale jednak pojechałam do domku, bo tęskniłam już za T :lol:

Oposku doszłam już do siebie po niedzielnym spotkanku, więc luz :lol:
Wyobraź sobie, że moja szefowa była na ranczu u znajomych - kupili sobie kawał ziemi i mają 19 danieli i własny las i tereny nieziemskie :lol: Tylko zapomniałam nazwy miejscowości ;)
I przywiozła kilkanaście wielkich dyń i rozstawiła je wzdłuż wejścia do lecznicy :lol:
Zapłaciła za nie 20zł :ohmy: I tam się dziwili, że ona w ogóle chce je kupić, bo tam mają je tylko dla trzody chlewnej :lol:
A jak zrobiła wczoraj zupke krem z dyni to palce lizać :lol:
I jeszcze chleb mi tam kupiła o średnicy 50cm :ohmy: Pyszny :laugh: Zakupiony w sobotę a dziś robiłam kanapki i jest normalnie świeży :)
A jakie grzyby mają w tym lesie, ogromne, slepy by się o nie potknął :lol:
Matko chyba wybywam z Warszawy :lol:
Wiesz musze kiedyś wybrać się do tego lidla bo w moim pamiętniku brakuje akcji z zakupów peerelowskich :lol: A butki extra :)

Przyszła_mama żeby znaleźć ten link do portretów to najlepiej poszukaj w swoich wiadomościach na ZP. Wejdz w : Profil - Moje wiadomości - i tu masz liste swoich wiadomości i tu na pewno znajdziesz. Trochę Tobie to zajmie, ale jak mus to mus :S

Masuska jak napisałaś o tym daniu z barnaniny to przeczytałam zrobiłam masuskę z baraniny :lol: Serio :lol:
Masuska z baraniny w tureckiej chuście? :S :lol:
A co to sukienka bananowa i czy Ty zmieniasz profesje na krawcową czy może zimowa kolekcja Piterka poszorzena zostanie o jakieś kiecki? :lol:

Rose no czapka na zime wystarczy, co się czepiasz chłopa :P

Nati witamy witamy po latach i super, że masz "normalnego" synka :lol: Wiesz my nigdy w to niewątpiliśmy, ale, że musiałas aż z nim do specjalistów łazić, żeby to potwierdzili? :lol:
A buciory podobne mam z lidla zeszłoroczne :P
Powiedz koleżance, że człowiek z natury jest mięsożercą i gdybyśmy mieli być wegetarianami to mielibyśmy żołądek jak krowa :lol:

Basba z Oposkami byliśmy na farmie dyń:
farmadyn.pl/
Było super jak dla takich mieszczuchów jak my :laugh:
Trochę zwierzaków, sporo dyń, było gdzie foty porobić :laugh: Szymi biegał za kurami i ani myśłał pozować :S Tomiemu podobało się na traktorze i robił za ogólnie powożącego :laugh:
Potem wycieczka do Powsina - park i plac zabaw i wydurnianie się w liściach, więc było nieźle :lol: Nie wiem tylko czemu ludzie się tak dziwnie na nas patrzyli? :S
A Ty Oposku nie wiesz czemu? :lol:
Ja ksiązki też jak co po niektóre czytam nałogowo, bo do pracy autobusem jeżdżę, więc czasu mam moc :)
Zdrówka dla Wiki :kiss:
A ja kawy w ogóle nie tykam bo nie lubię ;)

Rika moje chłopaki mają laptopa vetch po angielskiemu i też mają frajdę :)
Ważne, że meble już czekają - to juz na dniach koniec :)
A co to za impreza?

Hoborku a Wy codziennie w ciuchlandach macie te ciuszki po 1 zł? Może przyjade do Ciebie na zakupy? :lol: Ty juz w połowie ciązy, jaaaa :S


Matko ale się rozpisałam :S

Ps. Wczoraj jeden młody taus mi się żalił, że on niedługo świętym zostanie :S
Rozwiódł się z żóną a mają synka w 2 kl i jego "widzenia" wypadają 2xw tyg + niedziela.
W tyg akurat teraz przypada mu różaniec w kościele + nauka kolejnych modlitw w domu a w niedzielę msza święta i spotkanie z rodzicami po mszy :S Wracają do domu i odrabianie lekcji i kolejne modlitwy wklepują :S
On był serio załamany a ja myślałam, że umrę ze smiechu :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #447665 przez natimp1
.. ANKA. koleś załamany ze zqa młodu się tyle nie musiał modlitw uczyć a Ty śmiech wredoto...
hmm ja bym nawet powiedziała ze Janol jest wyjątkowy a nie tam jakiś normalny:)
wiesz skoro dzieci biegają a matka z dupą leży to trzeba było użyć siły i dostałaś w łeb- proste ja mojemu T robię tak samo:)

oposku.. byłam w ccc ale u nas z tym po przecenianych były takie co powątpiewam w ich nieprzemakalność, ale widziałam fajne od lasockiego kozaczki dla dzieci za 99 zł wiec cena spoko, i te na bank nie przemokną...
wracając to Twojego samopoczucia " jak za czasów studenckich" kurde nie wiem czy bym teraz podołała żyć tak jak wtedy.... :):):) hehehe warto było studiować choćby dla tych imprez, wspomnień i zszarganego zdrowia co??:):)oczywiście wykształcenie jak najbardziej tez ważne ;)

hobborku.. oczywiście ze te 2 złotysze były na szczęście

Rose , a jak bliźniaczka senna mojego Jasiny?

p.s dziewczyny poszukuję dużego fotelika samochodowego 9-36 kg.... macie jakiegos taniego a sprawdzonego dostawcę??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #447703 przez przyszla_mama
basba - wybacz ze wczoraj nie odpisalam, nie mialam jak. Kochana, doszlo wszystko i DZIĘKUJE CI BARDZO!!!!!!!!!!!!!! az mi szczeka opadla takie nuty nam przeslalas fajne, i moje dziecinstwo cale i nowosci,mialam kupic jakis czas temu skladanke w empiku dla dzieci, kilka plytek za 50 kilka zlotych, ale teraz to nie mam zupelnie potrzeby :) :) jeszcze raz bardzo bardzo dziekuje, kochana jestes :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


natimp - ja mam taki fotelik samochodowy, tylko ze od 9 do 36 i jestem bardzo zadowolona:

allegro.pl/kinderkraft-fotelik-samochodo...-kg-i2700039269.html

kupowalam wlasnie u tego sprzedawcy i bylam bardzo zadowolona
fachowa obsluga, szybko i solidnie.

on ma swoj sklep internetowy poza allegro gdzie ma jeszcze wiekszy wybor, postaram sie poszukac a jak ci szybko potrzeba to napisz do niego


Aniu - dziekuje za rady z tym szukaniem, szkoda ze wczesniej nie spytalam was bo zanim was zapytalam to ja juz 4 dni wertowalam i szukalam prawie ze strona po stronie! ale efekt taki, ze w koncu znalazlam!! :) :)

aaaa jutro robie ta golonke w piwie mezowi! :silly: zobaczymy jak wyjdzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #447709 przez przyszla_mama

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #447729 przez basba
Ha ha ha!!! Zdjęcia z sesji mam!!!!!!!!

Nati przykro mi nie pomogę w tej kwestii....

Przyszła_mamo
cieszę sie ze sie podoba!

A ja za pół godzinki do domku zmykam i będę romantic kolacjo-obiadek szykować :lol: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #447739 przez natimp1
basba- trzeciego basbusia nie zniese;'):) jak Tam Wiki dzisiaj?

Przyszła Mamo, patrzyłam na nie, ale one bez żadnych testów są prawda czy nie doczytałam.. kurde jakoś chyba bym z testami wolała.. choć z drugiej strony my bez fotelików jeźdźiliśmy i żyjemy... nie wiem

Hobborku, a ja nie wiem czy przegapiłam czy ty tez nie wiesz po prostu co w brzuszku piszczy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #447779 przez basba
Nati... czego nie zniesiesz???:
"basba- trzeciego basbusia nie zniese;') jak Tam Wiki dzisiaj?"


A Wiki powiedzmy ze ok ;) co tam będę narzekać :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #447802 przez aniaw
Basba wszystkiego naj z okazji rocznicy ślubu!!! 8ma? Matko gratki :kiss: :kiss: :kiss:
W wolnej chwili wyślij mi tez plis na maila muze dla chłopaków - na priv zapodam Tobie malia :)

Jak się nazywa pasażer biegnący do autobusu?
Pasażer następnego autobusu :lol:


Strasznie mnie to rozbawiło, bo ja zawsze biegam do autobusu :lol:

Oposek a napotkałas juz tego kierowce?:
www.brodno.waw.pl/2012/08/11/wesoly-kier...-ma-nowego-bohatera/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl