BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 6 miesiąc temu #450634 przez hoborr
dobry!!!!!!!!1111

a ja piekę wztkę:) ojoj :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #450752 przez Rika
Oposek u nas niestety kolejne poprawki sufitu :( znów taśma wyrwała farbę a niby jest specjalna do malowania a tu dupa :(
dzisiaj mąż już pomalował listwy i kończymy z sufitami, od jutra składanie mebli które wiernie czekają :D

Aniaw i co? Dzisiaj jest cudnie :) a rozmowa z mężem przez telefon bez komentarza :D nie mam pojęcia czemu się rozłączył :D

Hoborr jak moje pięty zaczynają wyglądać okropnie :D nie zawsze mam czas żeby o nie dbać itd to zawsze stosuję to wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=31129 działa cuda, serio, sama raz miałam popękane do krwi :( latem 2 lata temu i mama mi to dała od tamtej pory nie kupuje nic innego :)

Dorotas niezłe masz przeboje :dry:

Zaraz pokażę Wam obiecane zdjęcia z "młodości" :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #450755 przez masuska
Dobry

Jestem:)
ale zaraz spadam:) Dziś idę na balety:) hehe:) Ale co, tam się chwalić nie będę:P

Nati pytałaś o średni blond, to u mnie wychodzi czarny, szczerze powiadam:) A popielo podobno nie modne. Zobacz Garniera 10tkę z blondów, teraz ja mam ochotę na takie:)

Oposku Różyczka Cię nie zamęczyła?

No i dziękuję Aniu za porady, wysypka na brzuchu jest, ale jakaś ładniejsza, pyszczek za to taki że buzi dać:)

Hoborrku glukoza to chyba tak w połowie, nie pamiętam:) WZtkę bym se zeżarła:) - brzydko napisałam ale to pewnie by tak samo wyglądało, jak bym dostała owo cudo:)

Dorota Piter waży koło 11 kilo.

Rika, a u mnie też ściany i sufity w trakcie:)

Żeśmy sobie zarejestrowali kwadratową furę:) I jakie blachy mamy 07:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #450756 przez Rika
Masuska już malowanko? Jakie kolory wybrałaś? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #450781 przez różyczka
Witam serdecznie drogie kolezanki :)
Widze,ze forum pada :silly: :lol:

Aniu no prawda taka,ze lunchu nie było, musialam głodowac i leżec plackiem przy kaloryferze bo linke Oposek krótką dała, tortury perfidne wobec gosci stosuje az opisac tego sie nie da bo az cala drżę na samo wspomnienie :P

Rika
no sama widzisz,ze sie nie dało na kawke wyskoczyc :laugh:

Kongres super, choc tematy przyciezkie były poruszane...no ale taka mam prace :dry:

Bianka tak sie ucieszyła,ze wróciłam bo nie widziałysmy sie 3 dni, ze obudziła sie w nocy tylko raz na szybka butle i spała dalej w swoim lózku :) jak dla mnie to raj na ziemi :)

Przykro mi Dorotas z powodu Kubiego :kiss: Bianka wazyla 10500 latem na szczepieniu a teraz to nie wiem nawet.

Jak wjezdzalam do Wawy to zobaczyłam napis PSYCHODNIA :woohoo: i od razu do Eli dzwoniłam pytac czy to tam wlasnie Anka pracujesz :laugh:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #450785 przez różyczka
Rika ja chce fotki z "mlodosci"! ja chce! :)

a ja mam słit focie z SUPERNIANIĄ :lol: na drzwiach gabinetu zamierzamy sobie powiesić z kolezanką :)

Masusko witaj :kiss: chyba Oposkowej nie zameczyłam bo prosiła o jeszcze ;) :laugh:
maluj maluj bo ja juz sie szykuje na Mazury :)

bede jak Magda Gesller-objade Was wszystkie po kolei :lol:

edit:
i chciałam dodac,że Oposek to bardzo gościnna i serdeczna pani domu :) dobrze daje jeśc, ma bardzo ladne i przytulne mieszkanie a w cukierniczce cukier, ktory wyglada jak kokaina heheh :laugh:
oficjalne wielkie dzieki E. za gościne :kiss:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451040 przez masuska
Dzień dobry:) Wstałam dopiero. Mąż kochany zabrał rano Pita do babci, także odespałam imprezę:) Nie wiem co za dym w knajpach puszczają bo jem i jem, jak głupia.

Rika właśnie tynkarz skończył pokój, łazienkę i korytarze, więc już kazali mi kolory wybierać. Brązy, beże, kremy:) Dół domu elegancko stonowany, góra to będzie pokój Piracki lub busz, Łąka, dzika sypialnia:) i morska łazienka - co by Różyczka czuła się jak w domu.

Różyczko czekam niecierpliwie:)

A ja chce fotkę z Supernianią!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451060 przez różyczka
masuska napisał:

i morska łazienka - co by Różyczka czuła się jak w domu.Różyczko czekam niecierpliwie:)


:kiss: :kiss: :kiss: juz mówiłam Biance,ze nastepny letni zlot lipcówek jest na Mazurach :)
i ona chce do Pitka pojechac bardzo, spiwór mamy jakby co, duzo nie jemy :blink:
fotke z Dorotą Zawadzka pokaze jak tylko kolezanka powróci z Wawy i przesle na maila, pochwale sie a co! :blink:

cichutko tu w niedziele jak nie wiem co...

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451209 przez Rika
Różyczko miałam wrzucać ale oczywiście mąż wgrał nowego windowsa i nie mam nic na lapku :( nie mam mojego programu do zmniejszania zdjęć :( ale wstawiłam na pokazywarke i FB :D

To Masuska Wam ktoś to robi? Ale Wam dobrze! U nas wszystko robił mąż z ojcem i kurde ten Romcio co mówił ze nie będzie pękać... ale też dużo nam pomógł...

Oooo zlot ma być na Mazurach???

A oto fotki młodości :D

pokazywarka.pl/0zbn0f/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451274 przez hoborr
oo jutro poniedziałk :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451345 przez różyczka
Rika no szok! klony normalnie :laugh:

Tak Hoborrku-poniedziałek i apiac do roboty :S

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #451353 przez masuska
Hoborr, a ja się pytam psze Pani gdzie ta WZka???

Rika, no bez ekipy ani rusz:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #451436 przez masuska
Dzień dobry:)

Witam się z kawą kawusią, a reszta gdzie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #451466 przez masuska
Fajne śniegowce będą w Biedronce, ale dziewczęce tylko od rozm 23:) za 34,99 (od 02.11)

A w Lidlu piżamki za 17,99 od 29.10

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #451483 przez aniaw
Heja :laugh:

Pozdrowionka z okropnej zamglonej warszawy a na dodatek z pracy od ledwo żyjacej Ani z gilem do pasa :P
W sobotę było tak super i wyspacerowaliśmy i powydurnialiśmy się za wsze czasy z maluchami a wieczorem tak mnie dopadło choróbsko, że szok :angry: No tak mnie zmogło, ż całą niedzielę ledwo dychałam i nawet nigdzie nie wyszłam ;) Tomi mnie zaraził i teraz nie wiemy co bobasami, mam nadzieję, że ich nie pozarażałam ;) Musze wypisać sobie dziś antybiotyk bo mimo weekendowej kuracji toną prochów dziś jest gorzej :S

A tak się cieszyłam, że w sobotę Tomi zabiera mnie do restauracji na kolacje - tam gdzie mieliśmy wesele a tu dupka blada ;)
Zjedliśmy kolacyjke w domu - wynik stłuczona moja ulubiona misa na sałatki i wtopiony plastikowy durszlak w palnik kuchenki :lol:
Nie nie nie było awantury, tylko ja tak się masakrycznie czułam, że co chciałam Tomkowi pomóc to psułam wszystko :S

Oposek a czemu mnie nigdy koką nie poczestowałaś??? :lol: Foch :P
jak tam Filipo????

Hoborku ja też byłam w szoku jak się obudziłam dzis a tu już poniedziałek :S
Co do pękających pięt popytam Tomiego bo on teraz specjalista :lol: Ale my stosujemy kosmetyki do stóp z Avonu i są gites :)
Rok macierzyńskiego??? To ja poczekam jeszcze z ciążą jak będą dawali macierzyński do 18roku życia dziecka :lol:
A jak wuzetka???

Dorotas jak tam u Was?
Akcja kombinezon musisz cofnąc się o kilka stron, bo dziołchy mocno dyskutowały :S
Matko co do wagi sama musze zważyć moje maluchy :)

Masuska jak fajnie, że jesteś :kiss: Super, że z domkiem do przodu a baletów zazdroszczę :)

Różyczko super reklama Oposkowego lokum - Oposek uważaj teraz każda do Ciebie po kolei będzie wpadać :lol:
Ja i tak wiem, że to Ela zmusiła Cię do tego miłego wpisu, aja ją znam, poza tym poczekamy na rzeczywisty komentarz jak już kokaina z Ciebie zejdzie :lol:

Rika ale extra zestawienie fot, faktiko klony :laugh: Muszę wyszperać też jakies swoich :laugh:

Basba jak tam u Was zdrówko?

Nati jak tam po weekendzie?

A tu trochę naszych zdjątków :laugh:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl