BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 7 miesiąc temu #447826 przez natimp1
no po tej romantycznej kolacji..... wiesz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #447879 przez przyszla_mama
Basba - co planujecie na rocznice? :) serdecznie gratuluje takiej pieknej cyferki :kiss: :kiss: :) jaka to rocznica? brązowa doczytalam? :)


Nati co do tego fotelika to on ma tylko certyfikat bezpieczenstwa, a wiec testy maja:

Certyfikat bezpieczeństwa ECE R44/04

Europejska Norma Kontrolna (ECE) R44/04 wyznacza standardy bezpieczeństwa. Każdy fotelik samochodowy sprzedawany na terenie Europy musi ją spełniać. Foteliki samochodowe które otrzymują certyfikat ECE przechodzą szereg testów zderzeniowych, a manekiny wykorzystywane do testów posiadają sensory, dzięki którym mierzymy powstałe obrażenia. Wszystkie produkty, które otrzymują certyfikat bezpieczeństwa R44/04, poddane były następującym testom: zderzenie czołowe przy prędkości 50km/h, zderzenie z tyłu przy prędkości 32km/h, oraz obrót samochodu o kąt 360 stopni. Po każdym z tych testów klamra 5-punktowych pasów bezpieczeństwa musi dać się rozpiąć.

Jeżeli fotelik samochodowy pozytywnie przejdzie wszystkie testy, otrzymuje certyfikat R44/04, który zapewnia minimalny poziom bezpieczeństwa jaki powinny posiadać sprzedawane na terenie UE foteliki samochodowe.



wiesz Nati takie lepsze foteliki to na pewno cena duzo duzo wyzsza, z jakimis innymi testami, ale my akurat malo jezdzimy, i to po miescie, a jak poza to w obrebie kilkunastu kilometrow. Ja jestem zadowolona, wydaje sie mi ten fotelik w porzadku, ale przejrzyj na jego stronce ma inne foteliki w tym przedziale wagowym, drozsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #448100 przez Rika
Cześć babole...

Basba no to nie wina męże bo on tego nie robił. Robił to Romcio fachowiec który nagle fachowo zniknął i się nie odzywa... szkoda gadać. Mąż musi to poprawić a to zajmie trochę czasu bo nie ma sensu ustawiać wszystkiego jak znów syf będzie bo to na suficie jest...

Aniaw ja chcę lapka po polsku bo one muszą uczyć się mówić a póki co Zuzia dalej nie mówi :( jakieś pojedyncze wyrazy...

Kilka zdjęć z wczoraj pokazywarka.pl/dr97h5/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #448424 przez przyszla_mama
Dobranoc :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #448476 przez przyszla_mama
i dzień dobry :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #448479 przez natimp1
a dzien dobry


Przyszła mamo... ale żes zapodała z tym wyjaśnieniem certyfikatu :), poczytam.. moze uda się jeszcze jakiś używany znaleźć ale zobaczę... teraz z kasą średnio, a ten fotelik wystrzelił nagle... Maksi postanowił sobie urosnąć w oka mgnieniu i ten stary do zimy nie dociągnie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #448480 przez natimp1
hmm poszło a miałam jeszcze coś do napisania....

Rose.. wyobraź sobie ze mi się śniłaś.. byłyśmy na sylwestrze wspólnym. dziwne bo nigdy sie nie widziałyśmy, ale mordkę mózg odtworzył ze zdjęć bo tak mi się śniłaś jak wyglądasz:)

Anka Oposek.. Was pewnie dziś nie będzie bo musicie Angielskich kibiców i piłkarzy zabawiać:) tak wiec nie zaczepiam :):):)

Basba - jak rocznica się udała?

Rika Zuzka - cudnie na zdjęciach wyglada jak modelicha się ustawia... kurcze a Olka na serio tata co? czy tylko takie wrażenie sprawia.. ona ma blond włoski czy rudawe?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #448494 przez natimp1
hmm dziewczyny, a ja ze względu na cięcie kosztów, musze sobie farbnąć głowę a nie robic odrostów przez pasemka...
stad moje pytanie.. macie jakieś sprawdzone farby koloryzujące .. jeszcze sie zastanawiam miedzy jasnym brązem a jakims czerwonym , tylko chodzi mi o to żeby ten jasny brąz zbyt ciemny nie wyszedł :(
www.lorealparis.pl/koloryzacja/kolor/rec...-mahoniowy-braz.aspx o chciałabym cos w okolicach tego złotego bursztynu lub tego ponizej

poraźcie coś...
hmm a ciemny blond jak wychodzi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #448511 przez różyczka
ciemny blond zawsze jak sredni braz wychodzi :angry: (przerabialam wielokrotnie)
b. miło mi,ze sie snilam Tobie i to w takich fajnych okolicznosciach :)
zaraz lece do pracy a prosto z pracy jade do Eli :lol: jupiiiii dzis jej tez się bede sniła ale tak bardziej w realu :blink:
do piatku jestem w W-wie na kongresie psych.-ped.
przepraszam,ze wiecej nie odpisze ale nie mam kiedy poczytac Was nawet, pozdrówka :kiss:

p.s. Basba wszystkiego naj naj :kiss:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #448523 przez basba
Czesc dziewczynki ;)

Dziękuję za życzenia :kiss: :kiss: :kiss:

Rocznica minęła baaaaaaaaardzo milusio. Mężul przyjechał do domu z 8 długaśnymi różami, na które Wiki zareagowała ... O JA!!!!!!!!! :laugh: Ja zrobiłam jego ulubione roladki wieprzowe z pieczarkami w sosie i kapustkę kiszoną na ciepło do tego świece i czerwone winko. Mężowi kupiłam łańcuszek, który miał wcześniej upatrzony ;) Potem sobie sączyliliśmy winko a nasze maluchy głupawkę dostały więc mieliśmy z nich niezły ubaw :lol: no a potem to sobie same dopiszcie :P :woohoo:
A w sobote przyjeżdżają moi rodziece a my wyjeżdzamy do kina... mam nadzieję ze jakis fajny film poleci - orientujecie się???

Nati ty zbereźniku jeden! :blush: a wiesz że nasza Wiki chyba sie poczęła w naszą 6 rocznicę hehehe....
Co do farbowania włosów to ci nie odpowiem bo nigdy nie farbowałam :S

Anula maile poszły :) Miłej imprezki zyczę!!! :lol:

Rika fajne zdjecia w tych liściach. U nas jeszcze jakoś tak mało leży ale Antoś też miał co roku kilka fajnych fotek. :) A na jakiej w końcu imprezie byłas w ten poniedziałek???

Oj Różyczko no nieźle jak już Nati się śnisz :) Miłego pobytu u Eli :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #448544 przez natimp1
heheh Rose ciągnie widzę Cie do tego tłumu angielskich fanów:)

Basba... no tak by było jakos właśnie... u mnie test wyszedł 1/listopada w moje urodziny, wiec tez w tych okolicach sie Jaśko począł:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #448576 przez basba
Wczoraj pisałam ze dostałam zdjecia z sesji... tylko nie wiem czy chcecie obejrzec bo wpis pozostał bez echa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #448594 przez różyczka
ja chce ja chce ja chce zobaczyc! :)
na szybko weszłam w pracy wiec plissssssssss Basba :)

Oposek wstawaj bo nie mam adresu! :laugh:

Nati ja farbuje tą pianką SzWarckopa-to jest normalna farba, super sie nakłada, szybko, łatwo, nie spływa :) polecam

Rika śliczne fotki :) Zuzia czysta mama :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #448624 przez basba
Różyczka for you :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #448630 przez natimp1
A JAKI MASZ KOLOR??? KURDE BO JA TERAZ MAM PASEMKA JEDEN CIEMNY NA JEDEN JASNY ALE MAM ODROST I TERAZ KURNA NIE WIEM..A MI W CIEMNYCH SREEDNIO JEST.. tY MASZ FAJNY KOLOR ... TYLKO CZY NA TE CIEMNE PRZYJMIE

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl