BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #446759 przez przyszla_mama

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #446760 przez masuska
Przyszły kolejne próbki. Pharmaceris 4 saszetki z żelem do mycia ciała i głowy dziecka i Balsam nawilżający do ciała dla dzieci.

Cześć Basba, ja to kawę piję w ilościach ogromnych:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #446787 przez basba
Czesc Masuska :) ja tak średnio 5-6 dużych kubków - z tym ze rozpuszczalnych :) crema najlepiej ;)

Przyszłą mamo ... wysłałaś mi namiary na siebie (maila) na priwa bo nic nie mam ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #446797 przez masuska
Przyszła_mamo Dzięki, już wypełniłam:)

Basba
, to pijemy to samo, w podobnych ilościach:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #446815 przez Oposek
Dzień dobry

Masuska fajnie, że książka Cię wciągnęła:) Ja Ci powiem, że mnie "50 twarzy..." rozczarowało. Przeczytałam, podobało mi się, ale żeby od razu uważać tą książkę za nie wiadomo jaki bestseler... A czytalaś Millenium?

Masuska, Basba w Wy pijecie normalną kawę, kofeinową? Bo ja piję najczęściej 3 dziennie z ekspresu i ciągle mąż powtarza, że mi pikawa stanie ;)

Basba jak minął weekend?:)

Ania a gdzie Ciebie wcięło po naszym wczorajszym spotkaniu? ;) No nie mów, że już nie chcesz mieć z nami nic wspólnego? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #446822 przez masuska
Oposku właśnie same pozytywy słysząłam, chociaż ten erotyzm nie bardzo mnie kręci, no ocenię jak przeczytam. Co do Millenium to nie czytałam, ale oglądałam, wiem że to nie to samo, ale już przez to że wiem o co cho to mi się czytać nie chce. Za jakiś czas jak zapomnę to się lekturą zajmę:)

Kawa Nescafe sensazione creme jak najbardziej kofeinowa:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #446855 przez basba
A dziękuję Oposku ze pytasz... u nas bez większych zmian- Wiki nadal smarkoli. Dobrze ze umie dmuchać w chusteczkę - więc nie musze co po chwilkę latać z fridą tylko raz na jakiś czas. A gungle jej takie zielono- żółte złażą z nosa :dry: Poza tym wypatruje 4 w jej dziubasku ale póki co tylko opuchnięte dziąsła. Weekend nam minął jak zwykle szybko. Posprzątałam w piątek a w sobote właściwie sprzątac mozna by było na nowo :angry: . Tak sie zamierzam do mycia okien ale udaję ze nie widzę tych wszendobylskich łapek na szybach :lol:

Antoś wyzdrowiał- dziś już w przedszkolu jest. Jeszcze rano jechaliśmy po jakieś kwiaty do wychowawczyń - mąż miał kupić wczoraj ale stwierdził ze kwiaciarnie juz pozamykane wszystkie są (ja kupiłam w tesco ;) 24h ) ....

Co do kawy- mnie też mąż opiernicza że tyle jej pije. Sąsiadki sie ze mnie smieją ze one ledwie łyka zrobią a ja juz prawie nie mam :) Staram się ograniczać ale różnie to bywa. Nie pije tylko wtedy (max 2-3 dni) kiedy żołądek mi siada :P

A wy gdzieście sie z Anulą włóczyli :) Musieliście ją nieźle wykonczyć skoro jeszcze sie nie odezwała B) ;) :woohoo:

No i kiedy ty masz czas z Masuską na czytanie ksiażek!!!!!!!!!! :cheer: :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #446876 przez natimp1
hej Cudne..
witam po " latach" przerwy, nie jestem w stanie odpisać każdej tak więc wszystkie serdecznie sciskam i całuje.

u nas jakoś, wczorajszy dzień miałam jednodzietny.. Maksi jechał na wieś z dziadkami, tak więc nie wiedziałam co ze sobą zrobić.. Janek zrobił się tak grze... nie dokończę co by nie zapeszyć... ze generalnie większość bawi się sam.. układa jakieś tam wieże z klocków, i duzo rysuje
Nie pamietam czy pisałam ale po tych drugim badaniach integracji sens dużo fajnych rzeczy nam wyszło... tak więc będę działaś.. Janko jest jak najbardziej normalny :):P)a to w czym ma tylu wiążą sie i z jednym wiec ćwiczymy by zniwelować problem....

p.s macie cos fajnego , przekąskowo ciepłego dla wegetarianów.. kumpela która zaprosiłam na urodziny nie je mięcha i teraz kombinuje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #446880 przez basba
Natuś przykro mi ja nie pomogę bo mięcho uwielbiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #446890 przez przyszla_mama

Przyszły kolejne próbki. Pharmaceris 4 saszetki z żelem do mycia ciała i głowy dziecka i Balsam nawilżający do ciała dla dzieci.

Cześć Basba, ja to kawę piję w ilościach ogromnych:)


o widzisz Masuska , ja zamawialam pharmaceris probki duzo zanim wam podalam namiary i mi jeszcze nie doszly! mam nadzieje ze dojda :)

basba - mialam wlasnie na priwa wyslac ci maila i calkiem zapomnialam, juz wyslalam :)

Czesc Masuska ja tak średnio 5-6 dużych kubków - z tym ze rozpuszczalnych crema najlepiej


o ludu 5-6 kubasow?? :cheer: :) ja to myslalam ze pije duzo - 2 kubki dziennie, najwiecej 3 :)


basba - zdjecia Wikusi sliczne :)

Nati - z przepisem nie pomoge bo ja tez miesozerna :) ale najlepiej zapytaj wujka google :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #446911 przez basba
przyszła_mamo... zajzyj na maila :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #446949 przez natimp1
przyszła mamo.. tylko ja chciałam coś juz sprawdzonego...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #446954 przez natimp1

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #446962 przez basba
Nati fajne te pierwsze... Ja w tamtym roku kupiłam te:
moda.allegro.pl/krimen-by-baldaccini-ele...ris-i2698353319.html

Są mega wygodne :) zreszta ta firma ma bardzo fajne buty... wpisz w wyszukiwarke allegro KRIMEN

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #446995 przez Oposek
Ja tylko tak na szybko...

Nati fajnie, że jesteś :kiss: Ja robię czasem faszerowaną paprykę lub faszerowane pieczarki i fetę zapiekaną z pomidorami. Można też zrobić zapiekanego camemberta albo oscypka z żurawiną. Albo makaron ze szpinakiem i serem lub lazanię, tartę... No i wszelkie pierożki, knedle...

U nas często coś wegetariańskiego bywało, bo teściowie 15 lat nie jedli mieęsa, więc jak się ich zapraszało to zawsze było kombinowanie:)

Basba ja kiedyś czytałam średnio 4 książki tygodniowo, teraz jak przeczytam dwie to jestem zadowolona... Czytam wieczorami, jak Młody już śpi, a ja karmię, jak śpi w dzień, jak pójdzie spać...No i w komunikacji miejskiej, my często jeździmy, bo po mieście wygodniej niż samochodem i zawsze ksiażeczka:) Czasem jak mam jakąś fajną książkę to podczytuję, jak Filip "czyta" swoje książeczki, zawsze się z tego jakaś chwila uzbiera...

Masuska a Zafona też czytasz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl