BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 3 miesiąc temu #539444 przez aska27
hoborr napisał:

I wiecie co? Ja to bym pogólnie zjadła coś u Geslerki ,, ciekawe czy takie dobre.... :side:


oj też bym chciała i też się nad tym zastanawiam.
W ogóle zastanawiam się jakie dania w domu serwują Ci znani kucharze i ile jeszcze nie spróbowałam itp...

Różyczko no to fajnie,ze już wyjaśnione wszystko :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #539488 przez aniaw
Dopiero wróciłam z pracy i ledwo dycham i znów nie poczytałam, bo w pracy zapiernicz i musiałam zostać 1.5 godz dłużej ;)
Przetaczałam kotu krew i się zeszło ;)
Jutro mam być 3 godz wcześniej w pracy, więc ostra jazda ;)

Muszę się szybko wyspać i będę jutro, buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539541 przez natimp1
hejka .. pierwsza

Rose- to nie moja zupa, ja nie umiem robić gulaszowej, generalnie ja taka prosta jestem w kuchni, nie to co Wy, jakies tam placki, sracki i pieczenie.. teraz jak Tomka nie ma to czasem kupuje obiad od kolesia co ma "restauracje" i np bułki nosi po firmach... Taka zupa 6 zł a syta masakrycznie, tak wiec w tygodniu sobie z dwa rayz pozwalam bo dla mnie samej nie opłaca się gotować.
Dobrze , ze ze starym wszystko wyjaśniłaś


Masuska -dawno już nie jadłam takiej śmierdzącej chińskiej zupy

Hobbor-tez bym zjadła placki ziemniaczane, ale jak pomyśle o tarciu pyr to już dupka.....

a tak a propos jedzenia ... mam od 2 dni w lodówce pierś z kurczaka z rożna, do czego można ją wykorzystać??macie pomysł?szkoda wyrzucać a jeść już jej tez mi się nie chce ....

dziś o 5:20 słyszę jak Jachu sie kręci i coś mamlota po swojemu, no ale ja nie wstaje.. nie chce mi się , i tak po 10 min słyszą mama mama -nini czyli niedobra... no to wstałam dałam mleko a on tak patrzy na mnie i aja robi.. no cudnie.. generalnie pewnie to bardziej chodziło o mleko niż o mnie no ale ok :):)

oki zabieram się za robotę- jescze tylkko kawka i mogę siadać do pracy- dziś PIĄTEK !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539566 przez basba
Czesc baby...

ja tylko na chwile bo zaraz na zakupy jade. Jutro wyjeżdżamy i muszę nas popakować, zrobic jakieś zakupy małe i posprzatac. bleeeeeeeeeeeee.... Od 3 dni nie mamy gazu ( a co za tym idzie ciepła -dzięki ci panie boze za kominek), bo nam piec siadł- facet własnie naprawia.

Wczoraj byliśmy na szczepieniu (następne jak Wiki bedzie miała 5 lat) i zrobić w końcu bilans 4-latka (szczegół że z półrocznym opóźnieniem :laugh: )
Wiki waży 11,200 B)

Potem Wiki pojechała do cioci a ja z Antosiem wyby łam do kina na Ralfa demolkę. Kurcze pierwszy raz byłam na 3d... ale mega efekt!

Sorki dziewczyny że wam nie odpowiem każdej ale nie dam rady nadrobić.

Natimp... doczytałam się tylko ze o jakąś grę pytalas... niestety mój ma etap gier na komputerze i nie wiem o co chodzi z tą o której pisałaś...

Mam nadzieję ze uda mi się wleźć tu później :blush: :P

Buziaki dla WAS :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539571 przez różyczka
Masuska przeciez ja wiem,ze traktor bo niedaleko mnie nawet sprzedają te piekne stylowe maszyny :)
biedna Ania :kiss:

Nati nie wiem...moze do sałatki? ja bym do sałatki jakiejs na szybko skroiła-mix warzyw+ta piers+sos jaki lubisz i jakas bagietka czosnkowa i masz pyszną kolację :)

ja własnie ryż z jabłkiem i rodzynkami zrobiłam dla Bianki do niani i ide sie zbierac do pracy :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539576 przez natimp1
Dobra poszukuje Basby a ona jest:)
Basba Ty Leniu gry komputerowa..a w plansze to nie łaska z synem.. matko my chyba z 20 gier mamy, od grzybobrania bo takie co sie tworzy wlasne opowiadania.... te sa najlepsze - polecam laski na przyszłość można orła fiknąć jak dzieciaki wymyslaja:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539580 przez różyczka
oficjalnie chciałam napisac,ze to Nati mi kazała Cie esem niepokoic Basbo wybacz :kiss: :laugh:
ona tak lubi ludzi na kase naciagać :silly:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539581 przez natimp1
BASBA A TAK SERIO.. TO JAK JUZ WRÓCICIE NAPISZ W JAKIE TE KOMPUTEROWE MŁODY SMIGA.. BO mAKSI W TYM TEMACIE W TYLE JEST :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539584 przez natimp1
Rose Ty Łosico.... pytanie zadałam tylko:):)
Basbo-a ze Rose takie niecierpliwe stworzenie to od razu męczy natrętnymi skami..
Udanego wyjazdu, a tobie Rose udanego dzionka, niech Cię jakis cudny facet napotka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539586 przez różyczka
jaja se robisz???? :angry:
po h... mi facet???? mało kłopotów mam :unsure: :blink:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539617 przez natimp1
Nikt nie mówił o związku:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539732 przez hoborr
Dobry:0

NAti no ja tez nienawidzę trzeć ziemniaków. Ale od ego mam robota:)
Basba a gdzie to szanowni państwo wyjeżdzają?? - jeśmi moza spytać:) No Ada tez ma mieć szczepienie jak będzie miała 5 lat:)
Aniu aleś ty zapracowana! Fajnie że nie nażekasz tylko do tego wszystkiego podchodzisz z takim humorem:) Bo pewnie niejadna babeczka by narzekała na tyle godzin pracy! np. ja:)
Różyczko jak ja mam dziś smaka na ryż z jabłkami... a tu barszcz z pasztecikami ze wczoraj został....

A ja dziś adusi na śniadanie zrobiłam obsmarzane na patelni kromeczki chleba, obtaczane w jajku i śmietanie:) Ale jej smakowało...:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539795 przez natimp1
hmm nie znam tego przepisu hobborku, dawaj
ja jak mam troche stary chleb to wkładam na niego ser, potem znowu stara skibę, smatuje z każdej strony masłem i na patelnię.. pyszne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539842 przez różyczka
natimp1 napisał:

Nikt nie mówił o związku:)


a no chyba, ze tak :lol:
Ale Kliczko raczej na piechte sie tu nigdzie nie przechadza :laugh: ale marzenia trzeba jakies miec :blink:

odnosnie chlebka smazonego- ja bełtam jajko, dodaje troszke mleka, czasami jakis aromat np. waniliowy i maczam stary chleb a potem smaże i posypuje cukrem :) Bianka szama az sie uszy trzesą :)
ale jak gadałam z Masuską ostatnio to sie okazało,ze u nich sie robi tak,ze solisz, pieprzysz, w jajku i na patelnie, a jak odwracasz to dajesz ser a jak sie rozpuścić do do paszczy (to był prawie cytat) :laugh:
czyli kazdy troche inaczej robi :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539859 przez hoborr
No Nati ja to podobnie jak Różyczka robię:) mniam mniam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl