BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 3 miesiąc temu #537547 przez hoborr
robię pierwszy raz w życiu pyzy z mięsem..... :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537552 przez natimp1
Ty mi tu Aneczko porodami nie cwaniakuj bo takich rodzicielek jak ty jest miliony ale takich "pielęgniareczek" jak ja to nie ma :)


basba mnie czasem wkurza własnie ze Janko taki poszkodowany no ale co zrobić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537686 przez ufolka
hej :)
takie fajne przepisy dałyście że skopiowałam wszystkie hehe tylko w ciasto w biedrze muszę się zaopatrzyć teraz :laugh:
Basba jestem baaardzo w szoku !! super Wiki nawija :) ładnie wymawia wyrazy, u mnie to Młoda naśladuje i nazywa tymi odgłosami :) myślałam nad kuchnią dla niej ale miałam poczekać, bo za mała a widzę że niepotrzebnie się obawiam że nie będzie jeszcze się bawić :) też chcę kupić fotelik i kask żeby małą wozić latem :)
Masuska Twój Piotrek też zdolniacha :) jak puściłam filmik wasz to i moja wydzierała się tu hehe a teraz chce żeby jej ciągle puszczać :dry:
Hoborr gumofilce !! :lol: :silly: dziwni jacyś Twoi teście hehe może nikt ich kultury nie uczył ? :)
Ania narobiłaś mi smaka na szaszłyki ! :blink:
Natimp u mnie teraz dziewczynka druga będzie i prawie wszystko ma po Amelce !! trochę mi jej szkoda ;/
Iwanku dojechałaś do tego domu?? czy Cię zawiało tam?
a mnie coś wzięło po wczorajszych wojażach moich :S a jedziemy do teściowej i szwagierki dziś, mam nadzieję że nie pozarażam ich :ohmy:
oo mąż wrócił z pracy :) lecę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #537740 przez Oposek
Dzień dobry:)
Widzę, że mamy już Klub Bezworkowców, Klub Bezmigdałowców, kto jeszcze czegoś nie ma? jakieś wycięte wyrostki, śledziony, płucka? :blink:
U nas zimno jak w ... kieleckim :) A poza tym nic :)

Ufolka, Masuska to zdrówka życzę :kiss:

Hoborku no właśnie, Ty chyba już to przedporodowe ADHD masz:) ja też miałam :blink: Mniam, mniam pyzy:) Ja robiłam tylko raz, drożdżowe:) Od tamtej pory jakoś nie mogę się zebrać, za dużo roboty :blink: Na pewno wyjdą Ci pyszne! A Tomi może faktycznie jakąś niespodziankę szykuje?

Masuska ślicznie Piotruś gada :kiss: Filipa ciężko nagrać, bo On w książeczce nie pokaże w zasadzie NIC. Mamy to olać na razie do końca stycznia, bo pokazuje i nazywa rzeczy i osoby "na żywo" , potem zobaczymy.

Martuś ja bym kupiła ciastolinę (no lodziarnię, czy sklep ze słodyczami), zestaw brokatowych farb lub ładne, dziecięce ozdoby do włosów. Dla trzylatki fajne są koraliki do nawlekania (bo ćwiczą zdolności manualne, a można samemu naszyjnik zrobić), wszelkie zestawy kreatywne (np zwierzątko pluszowe do samodzielnego wykonania) Minusem tych zabawek jest to, że rodzic musi mieć czas i chcieć się z dzieckiem bawić. Gadżety z ulubionym bohaterem to też super pomysł!

Ufolka miłego spotkania :kiss:

Aniu fajny pomysł z tymi szaszłykami, chłopaki musieli mieć super zabawę! :) Ja podpiekam najpierw mięso samo i dopiero jak ostygnie to nabijam na patyki z warzywami, oscypkiem, czasem kiełbaską jeszcze, bo mąż lubi. Piekę w 150. A jak Twój migdał? Mi to badziewie w sprayu pomaga, no ale Ty się pewnie znasz na antybiotykach jak nikt :kiss:

Basba tak myślę, że zacznie, o ile matka da Mu dojść do słowa ;) Śmieszne te butelki, ciekawe, jak się sprawdzają. Szybciutko Antek się nauczył jeździć na dwóch kółkach, moja szwagierka prawie pięć lat miała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537888 przez masuska
Dzień Dobry:)

Dziękujemy dziewczęta za wszystkie komplementy. Ale i tak jesteśmy daleko za Wiki:) Z nowych słów to jest Kuba, dom i dym. Najważniejsze co by rozumiał dzieciaczek, co nie?

Dzięki też za życzenia zdrowia, bo chyba podziałały nic mi nie jest, tylko zatoki czuję, taki ucisk. Pierwszy raz taka dolegliwość i nie wiem co mnie czeka.


Na gwałt potrzebuję przepisu na ciasto na pierogi! Bo zaraz robię!

Hoborrku prezent genialny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537948 przez masuska
już nie trzeba mi przepisu na ciasto, bo właśnie wciągam pierogi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538052 przez aniaw
Pozdrowienia z pracy :S

Śniegu u nas co niemiara :) Ślicznie się zrobiło i biało, trochę dłużej do pracy się jedzie, ale nawet dziś jakiś chyba mniejszy mróz więc do przeżycia :laugh: Tylko do przystanku idzie się 2xdłużej bo trzeba brnąć dzielnie w śniegu :)
Dzieciaki dziś wymyślali najróżniejsze zabawy, żeby tylko mnie zaangażować i żebym nie zajęła się swoimi sprawami :S Nawet buty wyjściowe mi schowali, chyba żebym nie poszła do pracy :lol:
Tomi był znowu z nimi sam na sankach a ja udaje, że pracuję :P

Masuska smacznego :) To jak już znalazłas przepis to pochwal się proszę :)

Oposek dzięki, że pytasz, migdał niestety przegrywa :lol: Jeszcze 2 dawki antybiotyku mi zostały i mam nadzieję, że to wystarczy :) Dzięki za podpowiedź co do szaszłyków :) Jak byłam u Ciebie to chyba je zaserwowałas o ile dobrze pamiętam? :S

Ufolka
zdrówka :kiss:

Nati czy zniosłabys widok mojej błękitnej krwi na swoich dłoniach? :ohmy: :lol:
Ja tez tak myślę, że Mimik poszkodowany i większośc ma po braciaku ;)
A tak w ogóle czemu chcesz odebrac mi moja laleczkę??? :side:

Hoborku jak tam bitwa z pyzami? :)

Basba tekst, że chłopcu byś nie przebiła uszu wymiata :lol: Ale w sumie czemu i nie? Pomyśle :lol: Śmieszne te butelki :)

Rose to kiedy tego księdza zamawiasz??? :side:
A sorki, miało byc Biedna Rose :kiss: Wiesz jak Bianula zacznie gadać to dopiero Tobie powie o co kaman :S

Matko a ja mam mega aferę w pracy i nie wiem jak z niej wybrnąć :S
Ludzie sa beznadziejni :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538115 przez hoborr
wieczorem....


Ania obiadek był mniam mniam:) CZekam na Tomka - coekawe czy mu pozsmakują...

Wczoraj Tomek wyszedł do pracy na 7 i wróciło o 23, niewieem jak dziś. No ale czekam..

A ja nie mogę się doczekac na kureira z zakupami:) No i moja perfuma ma przyjść pocztą:) Uwielbiam ją:) MOże któraś zna i podzielą moją miłość do niej??:)


allegro.pl/yves-rocher-eau-de-parfum-yria-50ml-i2960196920.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #538145 przez Oposek
No niby racja, że te młodsze dzieci troszke poszkodowane, bo mają sporo rzeczy po starszym rodzeństwie, szczególnie, jeśli płeć ta sama. A z drugiej strony Młodsze mają nie tylko świetnego kompana zabaw od samego początku, ale też mnóstwo zabawek- te po starszym bracie lub siostrze i swoich, bo przecież jakieś dostają na urodziny, czy święta :)

Masuska z czym robiłaś pierożki? zresztą nieważne, każde lubię :lol: Mniam!

Hoborku perfum nie znam, ale z opisu wyglądają ciekawie :) Mam nadzieję, że wszystko, co kupiłaś będzie Ci się podobało :) Długo Twojego Męża nie ma w domu, dobrze że teściowie choć czasem pomogą. Ale tęsknota ponoć dobrze robi związkom :)

Aniu mróz zdecydowanie mniejszy, więc wreszcie można wyjść na dłużej i się nie przejmowąć, choć w weekend ma być jeszcze zimniej :dry: Bardzo możliwe, że robiłam szaszłyki, ja lubię bardzo, bo to dużo kombinacji i mało roboty :) A Ty jesteś skrzypłocz, że masz niebieską krew? ;) (
choć raz jeden przydała mi się ta ledwie zdana maturą z biologii :blink: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538147 przez Oposek
hoborr napisał:

wieczorem....


.... przed mym domem...

Kto zna tą piosenkę? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538148 przez hoborr

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538149 przez hoborr
Oposek napisał:

hoborr napisał:

wieczorem....


.... przed mym domem...

Kto zna tą piosenkę? :)


ustawię ekran...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #538150 przez hoborr
Oposku no ja z biologii nie zdawałam - i śmiało mówie że pierwszy raz słysze o czyms takim jak to cos co napisałaś :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538192 przez natimp1
Oposku ja znam ja znam...Anka blekitna krew ...ha..ha...ha obym sie gangrena tylko nie zarazila...a laleczke trzeba odebrac bo za duzo zlego nam sie z Rose trafia...a wiekszej zgryzoty jak Ty nie znam..:P loveee...glowa mnie boli niemilosiernie po eizycie u kolezanki:D kolorowych snow..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538219 przez dorotas29
Helołł!!!

Basba- ja bym też chciała obejrzeć filmik:-((((, może na priv,jak już nie chcesz oficjalnie na forum??? :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl