BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #537109 przez hoborr
różyczka napisał:

żeja na to nie wpadlam!!! gumofilce :lol:


a jak się cieszyła!!!!! :P

edit:)

Różyczko - a jak dzisiejsze nsatawienie na noc??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537139 przez hoborr
hop hop - jest tu kto?? ja mam wene a nikogo nie ma :P :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537185 przez aniaw
Nie no gumofilce :lol: :lol: :lol: :lol:
Hoborku padłam ze śmiechu :lol: Extra pomysł :lol:
No z małżem nie halo - trza faktycznie publicznie go zawstydzić może coś skuma :angry:
A następnym razem ustaw mu przypominajki w telefonie :laugh: :S

Zaraz nadrobię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #537231 przez aniaw
My dziś na kolację robiliśmy szaszłyki :) Chłopaki kroili paprykę i byli tacy tym przejęci, że nawet się nie kłócili :laugh: Dominik co nie udało mu się przekroić - bo mają dziecięce nożyki, więc mało ostre - to przegryzł i dawał radę :lol:
Później nabijali na patyczki i Szymonkowi szło to mega profesjonalnie jak na pierwszy raz :) Co szaszłyk był gotowy to szedł do Tomka się pochwalić :)
Dominik głównie łamał patyczki ale znalazł swój sposób i nadziewał na nóż i też zęby szczerzył :) :) Wkładanie do piekarnika szło im w ceremonialny sposób :lol: Później troszkę zajęliśmy się innymi rzeczami i się przypiekły ale i tak były zjadliwe :laugh:
A ile piec takie szaszłyki z piersi kurczaka i w jakiej temp? :S

Iwanek, Rose spoko przekonałyście mnie do usunięcia sobie migdałków ;) Tylko jak ja to zrobię jak już się znieczulę to chyba samej będzie mi ciężko :lol: Przecież nie dam się nikomu obcemu kroić :S

Oposek ja też śpiewam chłopakom przy myciu zębów :)

Aga spóźnione życzonka :kiss:

Rose Dominiś i Szymi pozwalają sobie myć zębole ale najchętniej też sami ;) Szymonowi już nieźle idzie ale Domiś to tylko by pastę zjadał :S

Martuś dowiedz się jaką bajkę lubi i kup mu jakiś gażet z jego ulubioną postacią :) Mój uwielbia pociągi i za każda ciuchcię czy na książeczce czy zabaweczkę dzięuje z radością ogromną :lol:

Masuska świetnie pokazuje Piter :) Zdrówka życzę :kiss:

Basba fajny ten fotelik a najbardziej podoba mi się w tej aukcji na dole ten worek przeciwdeszczowy na dziecko :lol:

Dobranoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537270 przez natimp1
Pierwszs,niestety.obudzilam sie i tyle zasnac nie moge,a do budzika jeszcze ponad h....Anka ja moge Ci wyciac migdalki,nawet bez znieczulenia.Hobborku a ja cos czuje ze Tomek Ci niespodzianke robi. :D.no nic co wievej napisze w pracy.buzka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537295 przez różyczka
druga :)

Nati to trza bylo zajechac i Biany troche popilnowac a nie :angry:

Hoborrku ja nastawienie mam jak zawsze czyli "byle do rana" :blink:
a tak serio-Bianka z mleka jak sie okazało zrezygnowała bez walki, ale budzi sie co chwile i potrafi tak całą noc...

i TERAZ JAK JUZ WIEM,ZE NIE O MLEKO WCALE CHODZILO TO TERAZ TO JUZ KOMLETNIE NIE WIEM O CO JEJ CHODZI :( to jest chyba jeszcze gorsze....

jeszcze tylko ksiedz egzorcysta mi został :S

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537348 przez natimp1
Rose, może Anka laleczkę odstawi po prostu to cierpienia nas obu odejdą..
I co Anka -CWANIARO- cykasz, nie dasz się pociąć koleżance- no i co Bystrzacho- :):):

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #537363 przez basba
Dzień dobry...

Jej ale Wiki popularność zyskała :lol: hehe...

Ania... na szczęsćie folia na dziecko nie łączy się z aukcją z fotelikiem ;) Super że masz takich pomocników w kuchni... ja też nie narzekam ;) Wiki woli jakoś swoją kuchnie i jak ja gotuje to ona łazi z tymi swoimi garnkami, łyżkami, kubkami i każe mi co pochwile jesc, za to Antek to mały kuchasz i piekarz w jednej osobie ;)

Oposku Antek na swoim rowerze wymiata- na 2 kółkach nauczył się jeździć jak miał 3 latka a teraz dostał nowy na gwiazdkę wiec już nie może dogrzać kiedy będzie mógł pojeździć. Spoko Filipek tez zaraz zacznie nawijać ;)

Martuś gratuluje wyspania :lol: Moja by pewnie pospała do 8:30 ale potem znowu w dzień nie chce iść spać a jak jej nie obudzę przed 13 to wieczorem najchetniej by szła spać o 21 :blink: Tak wiec zwykle śpi do 7-8, potem od 11:30 do 12:30-13 i od 20 zazwyczaj już spi do rana.
Martuś a na prezent to moze faktycznie jakąś hulajnoge kup- ja teraz kupuje dla sąsiada :laugh:

Iwanek kurcze z tym kaskiem to wszedzie jest to samo, bo albo juz są z Mikim i to niebieskie- a jak jej nie ubiore w kieckę to wszyscy mówią ze to chłopiec :dry: :angry: (nie wim czy dla tego że siedzi w niebieskim wózku czy co), wiec wolałabym jakiś jasny no i dupa blada bo nigdzie nie ma... a ze ona kocha miki i minnie to właśnie chciałam z ta kreskówką :laugh:

Masuska no super Piotruś "czyta" :) Fajny filmik. Jak zdrówko... mam nadzieję ze jednak się nie przeziebiłas.

Rózyczko uśmiałam się z tego papa Bianki do laptopa :lol: przecież ona jest jedyna i wyjatkowa a ty jej jakieś inne dziewczynki jej pokazujesz ;)
Skoro nie o mleko jej chodziło to masz twardy orzech do zgryzienia :kiss:

Hoborrku kochany nie denerwuj się... No są dwa wyjscia - albo faktycznie zapomniał i zrobi mu się mega głupio w weekend albo szykuje ci niespodziankę :lol: A prezent na dzień babci zarąbiaszczy :lol: B)

Natimp... kurcze te z bym się chciala obudzić i zeby mi się spać nie chciało... ale ja tak nigdy chyba (poza ciażą bo wtedy spać nie mogłam) nie bede miała bo ja kooooooocham spać... ;)

Patrzcie jakie fajne butelki znalazłam
www.delimama.pl/iiamo-butelka-z-podgrzewaczem.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537460 przez basba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537461 przez hoborr
Dobry!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak wczoraj wene miałam - to wszystkie spały!!
NIEŁADNIE!!!!! :P :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537468 przez hoborr
basba napisał:

Nie, no... forum pada!

Czytałyście??
kobieta.wp.pl/kat,65524,title,Porod-w-wy...sc.html?ticaid=1fef4


nie dziwota - faceci to cieniasy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537473 przez natimp1
hejka..
Basba czytałam... :) Ty no ale jak ze niebieski wózek jak dziewczęco jest ubierana... ludzie świrnięci
Hobborku Ty teraz adhd przedporodowe dostajesz :)

a propos rowerków, to Janko ma 12 po Maksim.. Maksi zaczął jeździć jak miał ponad 2 lata .. chyba w czerwcu, co z Jankiem zobaczymy ale ciekawa jestem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537487 przez hoborr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537488 przez basba
Natimp... niebieski wózek + jej króciutkie jasne włoski :S Staram się też nie ubierać jej na różowo ;) No ale mam to gdzieś. Ostatnio babka do mnie mówi że śliczny chłopczyk a ja do niej to dziewczynka... chłopcu bym nie przebila uszu B)

A rowerek Wiki też ma po bracie... kurde te drugie dzieci poszkodowane są ;)

Hoborr no kurcze wene to trzeba mieć codziennie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537493 przez aniaw
Nati przeżyłam dwa porody bez znieczulenia to myślisz, że wystraszysz mnie jakimś marnym zabiegiem kosmetycznym usuwania migdałków bez znieczulenia :lol: Twardym trzeba być nie miętkim :P

Basba czytałam to, fakt cieniasy :lol:

Dobry dobry :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl