BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #538234 przez Oposek
Hoborku Myslovitz rządzi :) Pocieszę Cię, że ustną maturę prawie oblałam, biologia to jednak był marny wybór ;) Do tego nie pamiętam już zbyt wiele, poza takimi zupełnie niepotrzebnymi informacjami jak to, że niebieską krew ma skrzypłocz właśnie czyli stawonóg, który ma 10 oczu :) Nie wiem nawet gdzie żyje ani jak wygląda :) Kiedyś mi się wydawało, że jeszcze dżownica ma niebieską krew, ale ponoć w ogóle nie ma krwi ;)

Nati ale żeś Pani zabalowała :) Mam nadzieję, że ból głowy przejdzie :kiss:

no właśnie Aniu, napisz co tam za aferę żeś wywołała ;)

Dorotas heloł :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538258 przez hoborr
Oposku no to ja jak ta dżdżownica - bo mi kilka osób mówiło że mam błękitna krew - O Rh minus:) Ja zdawałam matmę,,

Nati rządzi! B) Imprezowiczko!

Dorotas żałuj żałuj - to dziecko wymiata:0

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538282 przez Oposek
Hoborku ja mam 0 rh + :) Nie dziwię się, że zdawałaś matmę :woohoo: Ale u mnie z matmą jeszcze gorzej niż z biologią było ;) Teraz matma obowiązkowa to może bym na wykształceniu podstawowym skończyła :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538284 przez ufolka
Basba ja kiedyś w przychodni jak byłam z Amelką, a była ubrana w różową bluzeczkę to i tak musiałam tłumaczyć czy chłopczyk czy dziewczynka :) "a bo teraz to tak ubierają że i tak nie wiadomo... " tak tłumaczyły babki :)


dżdżownica nie ma krwi albo ma ale jakąś dziwną, bo jak mi się przerywała zawsze to nic tam nie leciało :P

Ania a co się stało?? :kiss:

Nati też bym się poimprezowała :huh: ale tak planuję w lipcu na kinderparty Amki piwo se wypiję tego Shanty :side: :blush: zaszaleję a co haha


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538296 przez Oposek
Ufolka takie teksty teściowej o tym przepłacaniu muszą być mega wkurzające! tym bardziej, że co Ją to kurcze obchodzi??? :cheer: :dry: :S
Zawsze mi się wydawało, że w drugiej ciąży brzuszek większy, ale widać nie ma reguły... Ile babeczek tyle ciążowych brzuszków i tyle :)

Asia jak się masz? :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538309 przez ufolka
Kupiłam młodej wczoraj ciastolinę, lepiłyśmy kotka, jak już ulepiłyśmy to tak go przytulała i pokazywała wszystkim że aż mu ogon odleciał !! ale była panika hehe *_* ale jakaś dziwna ta ciastolina, nie chce za bardzo się lepić..

Oposku mi też się wydawało że w drugiej ciąży brzuszek będzie większy, no ale nie jest tak hehe poza tym teraz ważę tylko 1 kg więcej niż w czasie, w którym zaszłam w ciąże bo na początku leciało ze mnie !! może dlatego ten brzuch wydaje się mniejszy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538334 przez różyczka
pierwsza :P

mega sie wpieniłam od samego rana :angry:
wykonczona wczoraj z ciezkims ercem poszłam spac do kolezanki, a tatko został na noc z córeczka.
Przygotowalam im na noc herbatke mietowa bez cukru, gdyby chciało jej sie pic, mleko miało byc tylko wieczorem-przed pójsciem spac.
Wróciłam rano, pytam jak noc-"dałem jej troche tego mleka (co zostało) w nocy i nie było tak zle jak opowiadałas" :angry: problem lezy chyba w TOBIE- usłyszałam :ohmy:
to ja odstawiam mleko i ciesze sie jak głupia,.ze sie udało ale padam na ryj a ten zamiast pomóc niszczy caly mój wysiłek :angry: :(
bozeeee jaki żal :( :( :(

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538360 przez hoborr
Dobry!


BIEDNA ROSE :kiss: Brak słów na te chłopy!

Oposku, Ufolko a ja mam dużżżżo większy brzuch niż z Adusią!


Idę jeść:) :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538384 przez natimp1
hejka

ale jaka imprezowiczka.. ja Was proszę.... z z dziećmi byłam Maksi lałam i udawał ze policjant a Janko bawił się tramwajem... ja po prostu myślałam ze ona sok owocowy do kieliszka nalała... :)

Rose.... zostaw ojcu Małą na pare nocy - niech ją naprawi jak taki cwany jest, nie stresuj się jednak tym mlekiem... przykro ze tak zrobił... ale Biana tak od razu nie będzie się w nocy chyba dziś dopominać co?

Basba jak Młoda


Elka śniłaś mi się z Filipem.. dokładnie ze byłyśmy u Ciebie -no i jak to my gadałysmy czego nasze dzieciaki jeszcze nie opanowały -i na tro filip wchodzi i mówi.. Mama idę tu , a Janko na to, nie tam nie.. tam idź:):)
słuchajcie dzwoniłam dziś do mamy bo w szpitalu jest .. ma dziś zabieg, i niby mówi ze jeszcze nic nie dostała..ale gada jak spowolniona... masakra no usmiałam się strasznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538391 przez natimp1
Basba -pytanko do Ciebie.. nie pamietam jak sie nazywa gra .... mozez nasz ..
chodzi w niej o to że jest kartonik z rysunkiem, a na dodatkowej kartce do kartoników napis co to jest i chodzi to by samemu ułozyć z liter ten wyraz .. ma to moze Antek.. Maksi ma takie cisnienie na te pisane i czuytane gry że zwariuję.. a wypadła mi nazwa tej gry

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #538394 przez różyczka
Nati a co za zabieg? mam nadzieje,ze to nic powaznego :dry:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538398 przez masuska
hoborr napisał:

Oposek napisał:

hoborr napisał:

wieczorem....


.... przed mym domem...

Kto zna tą piosenkę? :)


ustawię ekran...


I wyświetlę film
Coś o mnie i o Tobie
Będę leczył chore sąsiadów snyyyyyy:)

Bardzo lubię Myslovitz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #538402 przez aska27
Dzień dobry

Ja tylko na chwilkę, znalazłam trochę pomysłów na rożne masy itp.. spisałam, zostawię Wam ,może którejś z Was się przydadzą.

Masy plastyczne - przepisy 1.


I jeszcze tylko zapytam: Czy Wasze dzieci posługują się bardziej prawą czy lewą rączką?

Mój Mikołaj prawą,co mi trochę utrudnia,cały czas mam wrażenie,ze źle trzyma kredki, sztućce, przekładam mu nawet.. tzn staram się pilnować, żeby nie robić tak /dodam,ze ja jestem leworęczna/. Jeśli chodzi o nóżki, to jest lewonożny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538441 przez masuska
Aniu przepis na ciasto na pierogi to:
mąka,
jajko,
ciepła woda,
sól.

Oposku pierogi ze szpinakiem i twarogiem:) Pycha!

Ufolka, to widzę że ja z T mam podobnie:)

Różyczko :kiss: pamiętaj że to tylko facet. Oni nie myślą.

Aśka, świetne te przepisy:)

Oj Nati, Nati:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538463 przez natimp1
Ale ze co Nati Nati Masuska :):)

Aska, ja tak miałam z Maksim, ze mi sie jakiś dziwny wydawał.. ale on akurat leworęczny a ja prawa.... nie przekładałam mu z żadnej do żadnej ręki.. na tym etapie jeszcze sobie wybierają chyba.. Janke jest praworęczny

Masuska -chce pierogi......

Rose- oj bym wnerwa dostała. oj bardzo .. jakby sie ktos czepiał mojego dziecka-choć Ona pewnie nie ze złej woli.. Na szczęście mój Tomi wie, ze mi się nie mówi takich rzeczy :)
no trzymam kciuki za Ciebie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl