BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 11 miesiąc temu #677232 przez natimp1
Witajcie

Oposek Filip taki " kręcony" ekstra avatar..
Rose.. fajnie ze Bianuli spodobał sie rower , Janek tez bardzo lubi.. już od małego..wróce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #677466 przez basba
Dzień dobry :)

Jej jak fajnie że baby się w końcu pojawiacie! U nas weekendzik jak zwykle zapełniony sprzątaniem, bieganiną wiec nawet nie miałam jak zajrzeć do Was, ale dzis poniedziałek, wiec jestem :)

Masusko kochana jak chcesz mogę ci wysłac na spróbę zielsko ;) wyślij mi na gg albo priva adres jak chcesz... Różyczka tak jak pisała próbowała i nie pomogło, nam pomaga ;) Jak ci zazdrozcze tego spokoju zębowego u Piotrka... u nas 5 jeszcze zostały i jak znam życie bedą wychodzić jak będziemy na wakacjach... życie :)
Gratki dla zostania ciącia niebawem...

Różyczko pamietam, pamietam... Na jednych "działa" na innych nie ;) najważiejsze że Biancia zrozumiała ze noc jest do spania i tego się trzymajmy :)
My też wczoraj wycieczke rowerową sobie sprawiliśmy. Wiki zasnęła( na szczęście blisko domu) i głowę wbijała mi w tyłek :P . Super ze Biace przeszła ta choroba lokomocyjna :) Gratki za zęby.

Anula i jak tam już stęskniłaś sie za swoimi chłopakami??? Już widze jaki Szymi był dumny z tej wycieczki!

Asiu no szkoda troszke imprezy ale dzidzia najważniejsza :kiss:

Oposek!!!!!!!!! Jakże miło cie widziec kochana! Super że napisałaś ty nasz bumerangu :) Szkoda że Filip nie dostał sie do żłobka... jakąs alternatywę macie?? Kochana i pamietaj ze czasem warto sie wygadać zeby na serduchu zrobiło się lżej ;) :kiss: Śliczny avatarek! Jakie ma cudne włoski Filipek!!!!

Nati wracaj wracaj... pisz co u was!

To troszke jeszcze o nas... w sobotę byliśmy na zaległych imienino-urodzinach mojego brachola i jego żony :S masakra jakaś. Jak zwykle słowem do nas sie nie odezwała a do dzieci tylko bąkła coś zdaleka. Matko jak on mnie wku...ia! Wrociliśmy wieczorkiem i jeszcze u sąsiadów grila zaliczylismy. W niedziele wspomniana wycieczka no i kolejny gril... matko święta boje sie na wagę wchodzić... trza by chyba przystopować! :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #677507 przez Oposek
dzień dobry Paniom :)
Zaraz napiszę więcej, bo dziecię padło snem kamiennym, muszę się tylko w kawę zaopatrzyć :)

A póki co pewnie już widziałyście zalaną stolicę, Trasa Toruńska to dosłownie tuż koło nas, z okna widać :)

www.mmwarszawa.pl/450851/2013/6/10/ulewa...wideo?category=video

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #677553 przez Oposek
Byliśmy wczoraj z mężem na randce w kinie, widzieliśmy "Układ zamknięty" i polecamy. Dość ciężki film, dużo trudnych momentów takich interpersonalnych, jak ktoś wrażliwy na takie klimaty to może żałować, ale obejrzeć warto.

Masuska no znalazły się, znalazły zguby, bo tu groźby już były widziałam, jakieś czerwone kartki, obietnice nakopania w cztery litery, wolałam nie ryzykować ;)

Asia dzięki za miłe słowa, mnie też się podoba :blush: A jak kiedyś drugi bobas się u nas pojawi to obstawiam, że też synek, takie mam przeczucie :) Jak się czujesz? Bo zwolnienie zwolnieniem, ale za Mikołajkiem pewnie też się nalatasz...

Nati no On kręcone włoski ma, ale jeszcze nie obcinane, więc może się skończyć jak u Piterka Masuskowego- loczki do pierwszego strzyżenia :) Póki co mi żal obcinać :)

Basba super, że weekend się udał :) Grille fajna sprawa, ja już dawno nie miałam okazji, jak mąż z Filipem na działkę jadą to ostatnio wolę w domu siedzieć i nic nie robić :blink: :blush:
A Szwagierka Twoja to jakaś na maksa pogięta, czasem słów brakuje, jak się ludzie zachowują wobec niby bliskich ludzi i jeszcze nawet im nie głupio, szok :ohmy: :dry: Myślenie o alternatywach na razie odsuwamy w czasie, ja się jeszcze waham co z moją pracą i dopiero wtedy będę podejmować decyzję pewnie.
Z tym wygadywaniem to wiesz jak jest- świat jest mały i nawet jakby się czasem człowiek chciał wygadać, to nie zawsze można, żeby być lojalnym wobec innych...
Ale dzięki, kochana jesteś, naprawdę :kiss:

Ania jak tam bez Chłopaków? :) Imprezka jakaś była z Dominisiem i Siorą, czy na spokojnie odpoczywacie? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #677885 przez aska27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #677905 przez Oposek
Asiu piękny brzuszek, wielkościowo podobny do mojego, tylko u mnie dzidzi brak :blink: :blush:
Mam nadzieję, że dobrze się czujecie :kiss:

Ja się jeszcze pochwalę, że dostałam propozycję współpracy z jeszcze jednym czasopismem, trochę co innego niż pisanie, ale podobna dzieciowa tematyka. I tak się waham, choć mąż namawia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #677916 przez aska27
Oposku to i ja namawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #677968 przez różyczka
Oposku jak daja robote to trzeba brac :) nie ma co za duzo myslec :blink:
Nati wycieczki rowerowe sa super tylko dupsko troche boli potem :laugh:
Slodki brzusio Aska :) mam taki zawsze jak sie porządnie najem :blink:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #677990 przez aska27
echhh... ciocia na wiadomość o mojej ciązy powiedziała... wiesz, już kiedyś sobie pomyślałam " oo matko jak przytyłaś,ale jeszcze wtedy nie byłaś w ciąży" :laugh: i wszystko jasne! :lol:
no fakt po ciązy cały czas były 4 kg na plusie... teraz waga mi zjechała,a brzusio urósł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #678018 przez olka1730
Witam,
Aska zdjecie słodkie :)

Hmmm,mi sie ostało po ciąży i teraz całe 2 lata już w ciąży jestem :S fakt nie cwicze,a slabosci słodkie mam :P nie walcze nawet wiec pewnie juz tylko wszerz pójdę nie wzdłuż :silly:

zdrówka życzę,i duuuzo spokoju Wam

U Nas dzis ciepło,słonecznie,deszczu,burzy,brak :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #678042 przez aska27
Olka Dzięki! oj tam,ale tymi kg... tonie ma co się stresować :blink: mnie to nie rusza. Przyznam,ze po ciaży z Mikołajkiem sobie leserowałam trochę, bo planowałam druga ciąże. No i brak ćwiczeń, mieśnie byle jakie to brzusio wyskoczył hehe
A tak w ogóle to bedąc w ciaży nie jem nic "podejrzanego", nic "sztucznego", z niewiadomego pochodzenia, nawet niektórych soków unikam :blink: itp... i tak się teraz zastanawiam..ze na co dzień to takie śmieci pochłaniałam,a gdy pojawiło się dziecko automatycznie zapala się czerwona lampka "stop"! Że też tak o siebie nie dbam zawsze. A później mówią,ciaza Ci służy, ładnie wyglądasz itp... echh :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #678172 przez masuska
Asiu jak ślicznie:)


Cześć dziewoje. Mam dziś dostawę 100 thuj, roboty będzie, ojej... dudzio:)


Piotrek teraz mówi, "Ojej, ojej, jedzie taziak dudzim bumem" (To jak wóz strażacki jedzie) Muszę wam go nagrać, bo jest rozbrajające, to Oooojej, oooooojej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #678201 przez aska27
masuska napisał:


Piotrek teraz mówi, "Ojej, ojej, jedzie taziak dudzim bumem" (To jak wóz strażacki jedzie) Muszę wam go nagrać, bo jest rozbrajające, to Oooojej, oooooojej:)


Ale słodziak! :) Nagraj go koniecznie! fajnie,ze nasze dzieci już tyle mówią :blink:

Mikołaj ma podobne upodobania co Piotruś.. koparki, straż pożarna,auta itp...
Jednak na wóz strażak mówi "Pan Strażak" chociaz wczoraj po kąpaniu pokazuje swoje części ciała i mówi pępuś, na siusiaczka... mówię mu,ze to siusiak przecież wie, ze tam robi siusiu.. Mikołaj myśli, myśli i mówi Pan Strażak no i od dziś ma pana strażaka :laugh:

Czasem jak coś powie to mozna ubawić się .. słodziaki nasze!
na stracha na wróble mówi "Pan na wróble" :silly:

Masuska czy ja dobrze zrozumiałam,ze będziesz sadzić Tuje? Trochę to rzeczywiście pracy ale potem będzie super!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #678272 przez Oposek
Dzień dobry dziewczęta :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #678351 przez basba
Dzień dobry :)

Matko swięta równo za miesiąc moja mała królewna i zienciunio 2 latka bedą świetować! Czemu ten czas tak leci!? :angry:

Asiu kurcze nie zdązyłam zobaczyc zdjątka brzusia... :( No własnie dziwne to- jak jest dzidzia w brzuchu to matka dba o siebie, nie je tego-nie je tamtego, łyka witaminy, itd, itp, a potem... je praktycznie wszystko :blush:

Asiu Masusko Wiki mówi ze ma sisiuche i cycuchy z demonstracją oczywiście co, gdzie ;) Ostatnio leżymy sobie na łóżku a Wiki kładzie sie na mnie i mowi... "cycki masz?" :S :lol: Wesoło ogólnie bardzo jest :P

Olka co u was?

Oposku ja pierniczę nieźle zalane... Dobrze ze u nas nie ma żadnych rzek w pobliżu bo jak na takie coś sę patrzy to jakaś masakra!
Film zapisuje jako warty obejrzenia ;) Ja męża chcę porwac na randkę na "kac wegas 3" Pewnie nie bedzie tak udany jak 1 ale mam ochotę na jakąś komedie ;)
Nic nie robienie też fajna rzecz ;) choc tak właściwie to juz nie pamietam takowego stanu :lol:
Co do bratowej to ja osobiście mam ją głęboko ... no ale żal mi dzieci- bo one niestety zauważają jej zachowanie. No i kontaktu z bracholem też mi żal- bo od kiedy są ze sobą (4 lata po ślubie) to właściwie widujemy się tylko na jakiś rodzinnych imprezach czy świętach kilka razy w roku.
A i chciałam napisać żebyś sie nie wahała nad ta propozycją...

Rose dupsko boli bo może masz nie takie siodełko co??? albo te gatki z pianką na tyłku musisz se kupić ;) Ja tam uwielbiam na rowerku śmigać, moi bracholowie amatorsko aczkolwiek wyczynowo też jeżdżą :) i widzą że moje dzieci tez kochają rower.

Masusko no to widze że akcja ogród :) nam w 2011 roku 150 tuj zmarzło i wymienialismy na nowe... masakra! Ja wczoraj zielsko wyrywałam- niby jest ta mata od korą a to cholerswto i tak rośnie jak głupie! Ale 3/4 ogrodu zrobiłam- dzisiaj resztę :lol: Dawaj filmik "ooojej oooojej" :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl