BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 10 miesiąc temu #683207 przez natimp1
hej Pituchy .
W końcu jakieś zdjęcia:) cudne te nasze dwulatki ....
Masuska tort super , ja tez ze strażą, ale z ciastkarni :):)

Rose, Oposku, Weterynarko ... czy jak tam miałaś na imię;)zazdroszczę imprez...

Oposku ... Janek uwielbia garaże .,siedzi i kwiczy jak mu auto z góry na dół "serbentyna" zjedzie .... ale no Maksi się mało bawił... wiec zależy to od dziecka:)
Ja kochane mam dopiero problem z prezentami.. Janek ma większość rzeczy [po starszym bracie .. i niby jest poszkodowany wiem, ale np garaże są prawie wstanie nienaruszonym... jego najukochańsze na sienie samochodziki Boby też ma całą serię po Maksim i żaden nie popsuty , teraz polubił książeczki typu "zeszyt dwulatka itp... ale 5to taki drobiażdżek ze az głupio mu na urodziny kupić...
Na rower biegowy według mnie Jachu jest jeszcze za mały wiec odpada u nas ten prezent, a za rok juz mi będzie szkoda kupować bo jest rowerek 12 cali po Maksim, kompletnie nie wiem co i jak bo klocki jakoś mu przeszły a książek ma 5 milionów chyba a i tak ciągle czytam o gospodarstwie , pieskach i CIUCHCI TOMKU!!!!!!!!!!!

Laseczki w weekend byliśmy w Lusowie, pogoda cudna, dzieciaki rozpierzchnięte po działkach sąsiadów...niestety dopadły mnie zatoki , ale byłam wczoraj na pomocy i juz lepiej .. dostałam steryd i jest dobrze:)

w kwestii dzielenia się.. to z z Jankiem nie ma problemów...dzieli się , sam zawsze pyta czy może jeśli chce coś od kogoś pożyczyć.. ( pyta , czyt - kiwa głową pytająco :) )nie zawsze jest chętny do pożyczenia swojego podnośnika BOBA - ale nie ingeruję, a swojej ulubionej bluzki tez nie pożyczę a inne mogę rozdawać na prawo i lewo

W kwestii czy Janko umie mówić gdzie mieszka umie - jak pytam gdzie mieszka to mówi TU :):) a tak serio to Jachu daleko w tyle z gadaniem,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683216 przez natimp1
a laski jeszcze jedno , pofarbowałam sobie włosy :) heheh jestem jakaś taka czerwonawo rubinowa nawet nieźle choć czekam do dwóch myc kolejnych by się troszku jebitnik zmył.. ale przygód było co nie miara z tym farbowaniem.. nie skumałyśmy z kumpelą ze przecież czerwień mega farbuje skórę a nie nakremowałyśmy tych okolic czoła uszu itp.. masakra .. mega pomarańczowa skóra , jakieś zacieki 1,5 walczyłyśmy by to zmyc.. Tomi musiał 4 faje wypalić:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #683260 przez Oposek
Dzień dobry :)
Ja się tylko witam na razie i buziaki zostawiam, doczytałam wszystko skwapliwie i będę potem :) :kiss:

Basba chcesz od Nati czerwoną kartkę za to milczenie zarobić? :P :blink: Nieładnie podpadać Teściowej Córy ;)

A Ania to już drugą będzie miała, więc też przywołujemy do porządku :blink:

Ewentualnie Hobborka mogę usprawiedliwić, bo pewnie baluje w zajAździe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683305 przez Rika
Cześć

Jakie macie plany co do tortów da maluchów na urodziny?

Kasiorek ja zawsze zamawiam u niego: allegro.pl/show_user.php?uid=22936803

Pozdroionka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683335 przez natimp1
Basba - czerwona kartka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683391 przez aniaw
Dobry :laugh:

Jestem coby Nati nie zapomniała że istnieję :lol: :P

Rika się masz :) My chyba tort marchewkowy zrobimy jak ostatnio u Szymona :laugh:

Nati u nas też Dominik ma zabawki po Szymonku, więc prezent to zagwozdka :S Poka strażacką głowę :P

Masuska ale foty karczycha :) A tort wyglada smacznie a Piter do schrupania :)

Rose ale masz juz pannice z tej Bianuli :laugh:

Asiu ale extra Mikuś i jaki szczęsliwy :)

Oposku ja to jestem wciąz przedwczorajsza :lol: Co do garażu dla autek to mamy jakiś zwykły ale chłopaki niezbyt zainteresowani nim ;) Nawet Szymi - tylko ja namecze się, żeby go rozłozyć a oni olewka więc pewnie zależy od dziecka :S

U mnie impra bardzo udana :lol: Mam mega zakwasy od tych ścianek wspinaczkowych, parku linowego, quadów, seegweyów, ogromnych ludzkich piłakrzyków i innych takich :lol: Postrzelałam nawet z łuku i wiatrówki :lol: Ogromne wrażenie zrobiło na mnie kierowanie terenowym autem i nie sądziłam, że prawie pod pionową górkę potrafie wjechać albo po mega przeszkodach i dołach :lol: Całośc zakończyła się tańcowaniem do później nocy :lol: Spotkałam znajomych i wyplotkowałam się za wsze czasy :lol:
Dzieciaki pod opieką babci dały radę :laugh:
A wczoraj pobiłam rekord w przymierzaniu kiecek na wesele :lol: Cierpliwośc ekspedientek i mojego M godna pozazdroszczenia :side: Ale mam już sukienke i nowe butki :laugh: Czyli na weekend ślubny jestem przygotowana :blink:

No ale jak na razie przepracować trzeba ten tydzień :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #683421 przez Oposek
Kawka jest, Syn zasypia, więc wszystko gra ;)

Rika fajnie, że napisałaś :) Co u Was słychać? Ja torty zamierzam kupić, przynajmniej na imprezy rodzinne, ale to w sierpniu dopiero, więc nie myślę nawet... Pozdrówki :)

Masuska miejscowości ze spisu trudnych nazw dla obcokrajowców. Tort super i samodzielnie wykonany! :) Fajna ta zjeżdżalnia, ja jeszcze pomyślę nad tym torem, u nas teraz dużo zabaw na dworzu, w domu ciastolina, zestaw do sprzątania i duplo codziennie, gry, farby, książeczki, a reszta leży. No jeszcze gotowanie czasem.

Asia Filip z butelki ze smokiem nie pił nigdy, bo nie chciał, trochę z niekapka, a teraz tylko z kubka lub wodę ze zwykłej butelki. Mamy bidon, ale to tylko na wyjazdy w zasadzie. Impreza udana, ale to już nie na moje lata chyba ;)

Różyczka fajnie z tą imprezą plenerową :) Śliczną masz Córeczkę, pięknie Jej w tej sukience! :)

Oooo, jest i Ania a zdjęcie w kiecce gdzie? :P :blink: Fajnie, że zakupy udane, my teraz mamy chrzest, potem wesela, ale jakoś weny nie mam. Prezent dla Chrześniaka zamówiłam i zmęczyłam się już tymi wyborami ;)
Superancko, że udała się integracja :kiss:

Nati wpadaj do wawy, to ogarniemy jakieś balety ;) :lol: Współczuję zatok, dobrze, że już ok :kiss: To dla Jasia może coś z Pociągiem Tomkiem? tyle tego jest, że głowa mała :S Zdjęcie nowej fryzury poprosimy, co się będę z Ciebie tak w ciemno nabijać :P :blink:

Basba nie przeginaj :blink: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683492 przez hoborr
kooooooope lat:)

Oposku w zajeździe to 28 lipca:) hihihihih

O RIKA WRÓCIŁA:):) WITAJ. NAwet kiedyś sobie myślałam co tam u Was. KJAk dziewczynki.. nie wiem czy coś pisałąs - dawaj fotę:)

DOdałan zdjęcia wczoraj na fb ale może i tu wstawię.

NIe iwem czy poczytam. NIE pbiescuję. NIe wiem ila robik wytrzyma bo już mu się spać troszke chce:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683494 przez hoborr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683499 przez Oposek
No to już teraz tylko brakuje Ciebie Basba :P :blink:

Hoborku w zajAździe, co Ty Dziewczyno, słownika nie masz :P :blink: :lol:
fajnie, że jesteś :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683511 przez natimp1
Chciałabyś Ty paskudna weterynaro fote , żeby się z wiewióry śmiać...?? nie dasz widze niestety o sobie zapomnieć:( :):):):) LOVE

Oposku.. wpadnę serio.. mam na to nawet mało czasu bo muszę się wcisnąć do 15 lipca :)

Basba ostatnie ostrzeżenie, a jak sie nie pojawisz to pokrywasz całe koszty wesela

Rose jakies ploty nad morzem chodzą ze się taka jakas spiła, narobiła gimeli itp w Twoich okolicach :) przyznaj się...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683518 przez Rika
[img/] U dziewczyn ok, u mnie nie bardzo...
ja chyba kupie tort lodowy i ozdobie go po swojemu...
Nie wiem czy z telefonu da się wstawić zdjęcia.
Ostatnio mieliśmy 2 wesela i pogrzeb. Niestety dziadek po dwutygodniowej śpiączce zdecydował iść w stronę światła :( strasznie to przezywam. Tylko Ola czasem z nim rozmawia... Pokrzyżowało nam to trochę plany bo juz mieliśmy wykupiona wycieczkę i wsio poszła kasa ale trudno. Są ważniejsze rzeczy.

Dziewczyny z wąsy wybieracie się na wianki na plac zamkowy w sobotę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683525 przez Rika
Próba dodania zdjęcia..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #683530 przez Oposek
Nati a nawet do 12 lipca musisz się wyrobić, bo potem na urlop jedziemy :)
Ale mogę Ci zostawić klucze pod wycieraczką jakbyś chciała, najcenniejsze co mam czyli moje cudo dwuletnie i tak zabieram ze sobą :P Tylko pomidorów nam nie zapomnij podlać jak będziesz :blink:

Rika przykro mi z powodu Dziadka :( To bardzo smutne, kiedy odchodzi ktoś, kogo kochaliśmy :kiss:
Cieszę się, że u Dziewczynek w porządku. My na sobotę mamy wstępnie plany, ale może, kto wie? A Wy się wybieracie?
Próba dodania zdjęcia nieudana ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #683566 przez aniaw
Rika wspólczuję :kiss:
My w sob mamy ślub i wesele T brata i mojej psiapsióly a w nd poprawiny jak dotrwamy :S
W ogóle to wesele krzyżuje nam plany - bo mieliśmy nasz rocznicowy weekend spędzić wyjazdowo i myślałam o targach mather&baby i wianki imprezowo a im się wesela zachciało :S
No ale kiecka kupiona, Tomi dokupił sobie tylko muszkę, dzieciaków stroje wymyślone i tylko czekam na ostatnie przesyłki z allegro i wsio.
Ale wiesz w Ząbki-Zielonka - grill??? :)

Hoborku ooooo :kiss:

Nati mów kiedy przyjeżdżach to poćwicze jeszcze to strzelanie z łuku, bo nieźle mi szło :lol: Nawet w tarcze trafiałam na imprezie :lol:

Oposek my znów używamy Twojego inhalatora, bo dzieciaki smarkate a Mimik całą noc kaszelkował ;) No to jeszcze se potrzymam co? A myśłałm właśnie, że już Tobie oddam i będzie pretekst do spotkanka :blink:
A zdjęcia kiecki nie mam :P Wstawię z wesela :) Ale wybrałam sobie taką retro i do tego butki na koturnie trochę na trampkowej podeszwie :blink: Zupełnie nie mój styl, ale jakoś dobrze sie w tym stroju poczułam, więc czemu nie :lol: poza tym T powiedział, że nie bedzie się mnie wstydził nawet :P No więc lepszego komplementu oczekiwać nie mogłam :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl