BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 10 miesiąc temu #682671 przez aska27
Masuska ładny kolor włosów, BARDZO mi się podoba,a Piotruś przesłodki :blink:
Szczytno to rzeczywiście trudne słowo.Mikołaj mówi Żółków ,ale chyba łatwiej wymówić.

Chciałam nagrać Mikołajka ,ale cwaniak jak zobaczy to przekomarza się... i tyle, szkoda. Spróbuje.


Oposku o prezentach juz się na fb wypowiedziałam,moze widziałas. Jest tyle cudownych rzeczy dla dzieci,ze głowa mała... ja koniecznie muszę dokupić kparkę albo traktor.. ma jedną,a gdy przychodzą dzieci to jest problem kto czym ma się bawić. W koncu dochodzą do kompromisu..ale ostatnio widizał u kolegi inna koparkę i mói,że "Kamila kopara jest łądna" hmm, bo jest kolorowa,a Mikołaj ma żółtą oj :blink:

A jak Wasze dzieci bawią się z innymi maluchami? Dzielą się zabawkami?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #682689 przez Oposek
Dzień dobry :)
Ja z lekka niewyspana i wczorajsza, ale już dochodzę do siebie :blink:

Masuska Jejku, jaki śliczny Piterek :):):):) Ja Filipa też biorę do nas rano i nie mogę wstać z łóżka tak mi dobrze :blink: Cudny masz kolor włosów, taki akurat na lato! a opalenizny zazdroszczę, bo ja najczęściej na czerwono :dry: No Szczytno nie łatwe do wymówienia, ale zawsze mogliście mieszkać w Szczebrzeszynie, Aboretum Kórnickim albo w Siemieniakowszczyźnie :blink: :lol:

Asia mój synek bardzo lubi dzieci i raczej jest z tych, co oddadzą wszystko, co ma... Nie przeszkadza Mu też, jak ktoś się bawi Jego zabawkami, śpi w Jego łóżeczku i tak dalej, ale być może to się zmieni, jak pójdzie do żłobka albo ktoś przyjedzie z maluchem na dłużej... Cudny Mikołajek, ale miał radochę chłopak :) A obok Niego Gabrysia?
Jak się ma ogródek to pomysłów na prezenty jest nieskończona ilość, to fakt :) Ja trochę wymieniam dzidziusiowe zabawki na doroślejsze, ale mam mały pokój, więc nie chcę też nie wiadomo ile gratów. Znajomi polecali klocki, które pasują do duplo, a są dużo tańsze, muszę pomyśleć... Zaraz wejdę na fb :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682850 przez aska27
Oposku oj, to super,ze Filipek tak ładnie się dzieli zabawkami, my z tym mamy problem,chociaz juz lepiej. Jak zaczął chodzić do klubu malucha stał się ostrożny i mói "Wszystko moje", tłumaczę mu,ze dzieci oddadzą zabawki. Jest juz lepiej,ładnie się bawi, pozwala bawić się swoimi zabawkami,ale zabiegam o to,zeby jak najwięcej miał kontaktu z innymi dziecmi, tyle,ze jest teraz ze mną w domu.

Polecam te klocki, Mikołaj ma lego duplo i całe wiadro tych które można z nimi łączyć, są super. Głównie tymi się teraz bawi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #682875 przez Oposek
Asia my z duplo jeszcze tak naprawdę nie zaczeliśmy, dostał na chrzest dwa zestawy, teraz mały na dzień dziecka taki podstawowy i tylko z tego buduje. Muszę Mu wyjąć, ciągle mi się wydaje, że On na wszystko jest jeszcze za mały :blink:
Co do dzielenia się to wątpię, żeby to było świadome, On raczej jest po prostu niekonfliktowy, po mamusi :lol: :blink: Taki wielki niegroźny misiek ;)
Zobaczymy co będzie dalej, tak naprawdę przesada w żadną stronę nie jest wskazana- ani jak dziecko oddaje wszystko i nie walczy o swoje ani jak niczym się dzielić nie chce. Różne są szkoły, ja na przykład jestem zdania, że maluch może mieć przedmioty, których nie daje innym i to jest ok. Każdy ma swoje granice, ja nie widzę problemu z braniem moich rzeczy, często nawet bez pytania, ale męża i szczotki do zębów też innym do zabawy nie pożyczam :P :blink:

A te klocki JIXIN to takie, może komuś się przyda:
allegro.pl/listing/listing.php?string=JIXIN

Koleżanki Córa ma "Zamek Księżniczki" z konikiem. I choć różowe aż mdli to Mała buduje codziennie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #682888 przez Oposek
Nati, Basba, Ania czy Wasi Synkowie mieli garaż dla samochodzików? Jaki? Warto?
Powstała koncepcja, żeby kupić Młodemu na urodziny, na forach polecają taki, ale czy dwulatek już da sobie z tym radę, będzie zainteresowany?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682939 przez masuska
Elu Piotrek by zwariował z tym torem. Może na święta by się kupiło:) EKSTRA:) Skąd wzięłaś te nazwy miejscowości?

Asiu Piotrek raczej się dzieli zabawkami, tak bynajmniej było w klubiku, chłopczyk mu zabierał, ja tłumaczyłam, żeby teraz pozwolił Piter temu drugiemu się pobawić i tak robił, później tamten zapominał i Piotrek szalał:)

Ojej, jakie fajowskie zdjęcia. W lipcu będzie u nas też wesołe miasteczko to oczywiście my się przejdziemy:) Myślę że samochodziki z tatą będą robiły furorę:)


Czas pochwalić się tortem:


To nie jest to co chciałam osiągnąć, ale efekt zadowolił mnie (i gości) na tyle że postanowiłam zrobić taki na urodziny:)


Dziękuję za komplementowanie poprzednich zdjęć:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682966 przez masuska
Ej, a w niedzielę za tydzień dzień ojca, pomysłu potrzebuję:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #682990 przez aska27
Masuska torcik śliczny! i jaki duzy, szok. Ja bym nawet zwykłego tortu nie potrafiła zrobić :blink:

Oposku
czy ja wiem... bardziej mi chodzi o wykształcenie nawyków, Mikołaj też ma ulubione zabawki i nie zmuszam go żeby akurat te podarował komuś, wiem o tym.. ale skoro w piaskownicy ma 5 łopatek,to juz raczej któraś moze koledze dać do zabawy. Nie bawmy się w szczegóły :laugh: szopeczkami do zębów też się nie dzielimy i bielizną hehehe skąd to porównanie? :silly:
Mój mały Samolubek :silly: wyraźnie ma hmm, miał problem z pozyczeniem komuś zabawki ,swojej zabawki,ale tak się zaczęło dziać dopiero gdy zaczął chodzić do klubu malucha. Na poczatku było ok, dopiero gdy codziennie zaczął tam bywać pojawił się problem. W dodatku spał niespokojnie, płakał i budził się w nocy. No,ale skoro jestem w domu to wiadomo,ze jesteśmy razem :)

A klocki polecam,moze i Filipkowi spodoba się układanie :)

Zapytam jeszcze czy Wasze dzieci piją z butelek jeszcze czy juz tylko z kubeczków?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683013 przez różyczka
Ale seksi plecy, zarąbisty tort i fajny spiący królewicz Masusko :)

Aska u nas za tydz. bedzie taka duża impra plenerowa i tez wybieram sie żeby Bianke powsadzac w takie "przyrządy" dla dzieci :)

oglądam Opole-lipa jak nie powiem co :S

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #683036 przez aska27
Różyczko frajda wielka.. dla dzieciaków niektórych dorosłych.
Poza tym u nas rzadko coś /ciekawego/ się dzieje a,ze teraz okazja była i ekipa się zebrała /Gabyśka i Miki/ to mus trzeba było iść :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #683047 przez różyczka
No i super fotki Aska :) a duzym tez potrzeba zabawy, a co :blink: ja np. tanczyłam pół wczorajszej nocy :)
moja Olif ma takie z festynu jakiegos jak miała 2,5 roku i na takim fajnym motorku zasuwala na akumulator, tam bylo wyznaczonetakie pole do jazdy tymi motorkami aleona nie patrząc nato zerwała tasmy i pomknęła gdzie ją poniosło pamiętam :laugh:

Chcecie zobaczyć wiatr we wlosach? :side:
to patrzcie:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683067 przez różyczka
Aska u nas było tak,ze Bianka w dzien nie piła dłuuugo nic, a potem z kubków pila albo bidonów, nigdy nie piła z butelki w dzien.
Z butelki piła tylko to swoje nocne mleko ale wyrzucilam wszystkie butelki jak skonczyla 1,5 roku :)
bożeee to było najlepsze co moglam zrobic i żaluje,ze nie zrobilam tego o wiele szybciej, bo dzieki temu zaczeła w końcu normalnie spac dziewczyna

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683084 przez aska27
o matko to nasza Bianka? Jaka duża dziewczynka :)
i jaka śliczna!


Różyczko, Oposku czyli imprezy udane, tak?? :)
u nas cały weekend imprezy plenerowe :laugh: my skorzystaliśmy z godzin południowych.. wieczorne niestety nie.. ale muzyczka gra :blink:

Różyczko no to świetny krok z tymi butelkami, u nas jedna pozostała, do wieczornego i porannego mleka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683112 przez różyczka
Impreza baaardzo udana :side: a Bianka swoje poranne i wieczorne kakao pije ze szklanki przez słomke :)
A zapomniałam napisac,ze Mikołaj ma super szelki :)
Co do imprez to Oposek zyje, ja zyje, jedynie pani weterynarka jeszcze nie dosżła do siebie jak widac :silly: :lol:
Ide spac bo jutro znowu w komisji siedze na egzaminie :S

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683118 przez kasiorek0310
Cześć dziewczyny poszukuje sprawdzonego sprzedawcy barwników spożywczych na allegro przymierzam sie do tortu a nie chciałabym sie nadziać na nich za pierwszym razem jak któraś ma namiary to proszę dajcie dzieki za pomoc

Pozdrawiam

Czerwcowa mama 2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl