BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 10 miesiąc temu #683613 przez natimp1
Anka -ja jestem zbyt szybka i zbyt szczupła żeby we mnie trafić z łuku B) B) B) B)
heheh sama się uśmiałam z tego co napisałam na serio.. jak to fajnie ze człowiek umie sam siebie rozbawić
Elka przyjazd robi się coraz atrakcyjniejszy .. chata w Wawie wolna ..... oj gdyby to wszystko działo się z 10 lat temu :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683646 przez basba
Napisze tylko ze zyje bo tu jakies grozby pieniezne i czerwone kartki rzucacie ;) napisze jutro bede miala troszke wiecej luuuuuzu ... Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683706 przez masuska
I ja też na sekundkę:)

Buziaki:)


Basba DZIĘKUJĘ :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683711 przez Rika
Oposek wlasnie now worm. Na pewno leciny do zoo w niedziele luv sobote, to zalezy jeszcze kiedy bedzie ireza urodzinowa dziewczyn. Ogolnie mama byc fajne atrakcje tam, koncerty, wianki, fajerwerki I kolorowe niebo czyli pokaz tych samolotow co beds eobic kolorowe dymki... Ja w sumie nie mam ochoty na imprezy ale dziewczynki nawet kolorowym niebem o zachodzie slonca się zachwycają wiec jakbym miała iść to tylko dla nich w ramach prezentu urodzinowego... Sama nie wiem...


Aniaw nie wiem o co chodzi z tym grillem w zabkach czy zielonce :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683731 przez różyczka
mam pytanko, moze ktos sie orientuje: czy jesli mam ustawiona aukcje na aukcjonerzeto musze najpierw zalicytowac sama? czy moge ustawic snajpera, nie licytowac i on sam zalicytuje?

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683964 przez Oposek
A ja jutro na kolejną rozmowę o pracę... Filip chyba z Teściem. Ostatnio z każdym po kolei się integruje...

Ania potrzymaj, pewnie. Niech Wam dobrze służy i zdrówka dla Chłopaków, bo przecież intensywny weekend macie przed sobą :kiss: Może Nati się w końcu do stolycy wybierze i będzie okazja, żeby się spotkać, o ile się nie pozabijacie :lol: :blink: To jestem jeszcze bardziej ciekawa tej Twojej kreacji :lol: ;)

Basba to jutro rano będę włączała komputer z niecierpliwością czekając na Twojego posta! :kiss:

Natino maszyny do przenoszenia w czasie nie posiadam, ale zamiast gadać to pakuj się i przyjeżdżaj :P Tylko wiesz, ja jedynie wyglądam na taką miłą, a bywa różnie, więc żebyś nie była rozczarowana... Mam za to fajnego męża i syna- obaj bardzo lubią gości- tak na pocieszenie ;) Grunt to umieć się bawić dobrze ze sobą :lol: (to apropos tego rozśmieszania samej siebie jest ;) )

Rika powiem Ci, że w zoo w niedzielę jest masakra, szczególnie jak pogoda ładna. Przynajmniej bilety kupcie przez net, bo kolejki na pół Pragi :dry: Ja się zastanawiałam nad tymi Wiankami, ale sprawdziłam, że najfajniejsze atrakcje bliżej północy, więc to trochę za późno dla mojego dziecka jednak...

Rose trzymam kciuki za aukcję! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684033 przez Rika
Kurcze Oposek teraz kiedy indziej jak w weekend nie mamy czasu bo maz zrezygnował z urlopu :( i teraz dopiero w lipcu bierze... W takim razie jeszcze się zastanowię. A re bilety normalnie na ich stronie można kupić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684242 przez basba
Dzień dobry...

zaraz poczytam i napisze :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684307 przez basba
Oposku kochany melduje się…  Widze że wakacje już rozplanowałaś Co do garażu mój Antek jakoś nigdy nie był zainteresowanym, wolał jak budowaliśmy go sami z klocków (takich zwykłych plastikowych – nie lego ani duplo) Pisz jak po rozmowie o prace… trzymam kciuki!!!!!!!

Masusko PROSZĘ :kiss: co do mówienia - mówi że ma na imie Wikunia a nazywa się Wiktoria - po czym poprawia sie na nazwisko :) Miejscowości jeszcze nie umie na pamięć choć wypowie ale wie na jakiej ulicy mieszka :lol:
Jak jej sie pytam kim jest mamusi to mówi- córeczka a tatusia ... glajdka/lub glajda :lol: cioci (niani) kotek, a chrzestnej ukochanej małpka 
Jeśli chodzi o taras drewniany to zaraz coś wygrzebie z archiwum ;)
Madziula śliczny kolor włosków masz, nie wspomnę już o tym Słodzińskim śpiącym królewiczu na twojej miejscówce.
Co za tort!!!!!!!!!!! No w szoku jestem! Super!!!

Asiu jeśli chodzi o plany wakacyjne to my wyruszamy do Chorwacji za dobry miesiąc. A jeśli o urodzinki to robiemy wspólne we wrzesniu (bo wszyscy oprócz Wiki z tego miesiąca jesteśmy a w dodatku oboje z meżem 30 swietujemy ;) )> nie mam tylko pojęcia co jej kupić… Widze że pomysłów na prezent dla chłopca ma cie mnóstwo a ja szukam inspiracji dla dziewczynki.
4 luty już niedługo więc odpoczywaj sobie spokojnie ;) A jak się czujesz???
Jaki swietne fotki! A Miki jaki zadowolony!!! Super
Co do dzielenia się zabawkami- Wiki oddaje swoje tylko i wyłącznie jak inna dostanie w zamian ;) Ale ładnie za to z Antosiem się bawi.
Kolejna kwestia butelek- Wiki pije do dziś z nich, choć jak ma do wyboru w dzień zaznaczam ze tylko w dzień butelkę czy kubek wybiera to drugie.

Aniu jak tam Szymi po wyjeździe? Widze że impra weterynarzy udana!! Dziękuję za zakończenie historii z kotem specjalnie dla mnie ;) Pokazuj kiece na wesele!!!!!!! Ania a do tego inhalatora to co wlewasz? Nadal się nad nim zastanawiam…

Różyczka no co za pech, że zajęty ten super gościu… uśmiałam się z tych sześciu krasnoludków i twojej królewny  śmiesznie wyszło . Matko ale Biancia duza dziewczyna na tym zdjęciu się wydaje. Śliczna!!!!!!!! A co do tego aukcjonera to się nie orientuje…

Nati jak tam zatoki? Mam nadzieje ze już OK. Fajnie musiałaś wyglądać po tym farbowaniu! ;) Dzieci cie poznały??
Rika witaj… Współczuje straty dziadzka.

Hoborrku foty na fb widziałam… kiedy synuś ci tak urósł? A Adusia już lepiej czy jeszcze się tak boi?

To jeszcze co u nas...


Weekend minął jak szalony. W sobote sprzątanie od rana jak co sobote… łazienki srenki, kotlownie i w ogóle, prasowanie, pranie i pierwszy posiłek zjadłam chyba o 17, ale potem pojechałam po nianie i porwałam męza na kac wegas 3! Uśmialismy się , obżarliśmy naczosami i opiliśmy colą. W rewanżu mąz zaprosił mnie na kolację wiec zładowaliśmy do domu koło północy. Jeszcze ciocie odwoziłam wiec byłam grubo po dwunastej w domu. W niedziele za to odwiedziła nas moja ciocia z którą widziałam się ostatni raz na naszym ślubie (czyli prawie 9 lat temu), wiec od rana szykowanie, pieczenie bo w południe już goście byli. Posiedzieliśmy do wieczorka i weekend minął.
Od wczoraj obdzwaniam klientów (coś czuje ze znowu będą komentarze ;) ) bo jutro wybieram się skoro swit do Wrocławia. No i tak dzień za dniem leci….

TO TYLE 

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684397 przez Oposek
Dzieeeeeeeeeeeeeeeeń dobry :)
Rozmowa jak rozmowa, zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie :)

No, to ja rozumiem- wchodzę na ZP i jest post od Basby :lol: :kiss:
Super, że wypad z Mężem się udał, ja też muszę coś zaplanować, bo teraz moja kolej na wybieranie, ale jakoś się zmobilizować nie mogę ;)
Miłego wyjazdu i wracaj szybko do nas! :kiss:

Rika tak, można kupić przez net. Opłaca się też roczny kupić, jak częściej niż dwa razy w roku chodzicie. Wybierzcie się po prostu, nawet jak będzie dużo ludzi to obok jest park, plaża z atrakcjami dla dzieciaków, tramwaj wodny, park linowy- coś sobie znajdziecie. Najlepiej zawsze popołudniu iść, wtedy już pierwsza fala tłumów się przewali i można na spokojnie zwierzaki poobserwować. No i wtedy Mrówkojad się budzi, koło 17 dopiero, a to mój ulubieniec :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684469 przez hoborr
Dzien dobry..

Piszę sprawozdanie do szkoły z realizacji projektu sdukacyjnego. W czwartek ide na komers 3 l\klas... A tak sie wyrwe na chwilke z domu:)
BAsba Robco ma juz 4 miesiące za pare dni:) Ale leci:)

Tak sobie myślę że Adusia to juz taka dorosła jest..

Rika współczuję :( Mój dziadek na szczęście trzyma się dzielnie z rakiem - choć lekarze przewidywali że do Nowego roku nie dozyje.. a tu juz lipec za pasem...
Pokaż dziewczynki....

Naprawdę nei wiem co mam każdej odpisaywac bo musze z 10 stron nadrobic.


Asiu jak się czujesz? Jak dzidzia? MIałaś już jakieś badania? Ktury to tydzień??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684713 przez aska27
Rika witaj, tak po cichu mśylałam co u Ciebie i dziewczynek Fajnie,ze jesteś. Współczuję dziadka :(

Hoborr dzisiaj sobie własnie myslałam o Twoim Roberciku i Oliwii Ufolki niedawno się bobaski urodziły,a to juz 4 miesiąc!

Jesli chodzi o mnie to czuję sie paskudnie, wczesniej palnowalam trokę dzieci ,a teraz raczej powiem stop. Chciałbym,zeby to juz był luty! / termin mam na 4 lutego/
Całe noce nie śpię, tak źle,tak niedobrze.

Napisze jeszcze tylko,ze dzisiaj kupiliśmy zjeżdżalnię Mikołajowi.
Niestety wróciliśmy z pękniętą przednią szybą :dry: echh...
No nic, jutro pojedziemy zamówić domek i zamontujemy ślizg, mam nadzieję,ze na urodzinki zdążymy z prezentem :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #684993 przez olka1730
Witam,powiem szczerze ze tez myslalam o zjezdzalni Smoby 150 z uchwytami bo łatwiej sie chwyta maluszkowi i siada jak juz jest na gorze,takie słyszalam opinie,przekazuje moze którejś sie przyda.Nawet na agito.pl jest w promocji ;)niecałe 200zł

Pytałyscie co u Nas,juz spiesze z odpowiedzią:Mati byl cały tydz na antybiotyku,anigina dzis kontrola lekko zaczerwienione gardło ale ok,no i wtopa dałam mu polizac loda,matka zapomniała ze syn po chorobie:blush: poza tym niestety zakupowy moj syn nie jest :S ,kazdy sklep z ciuchami w markecie płacz,krzyk nie chce wchodzić wogole.Zazdroszczę ze wasze dzieci takie grzeczne :) moj charakter juz ma i koniec :silly: nie lubi sklepow z ciuchami..az jestem zła :angry: omija mnie taka przyjemność...pobuszować.Toleruje za to sklepy spożywcze :)
Nadal mało gadatliwy,oszczędny w słowach :)moj Mati to dobry miesiac od Piotrusia młodszy,zaraz bedzie Piotrus otwierał listę urodzinową 2-latkow :)

Aska moze pierwszy trymestr taki,pozniej bedzie lepiej :) głowa do góry :)

czesc Rika kooope czasu :)

Na jutro obiad zrobiony barszcz ukrainski,z mrozonki ;) :P no ale jest :lol:

Kupiłam wlasnie zjezdzalnie na sobote mysle bedzie :lol: 203zł przesyłka kurierem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #685011 przez basba
Dzien dobry. Witam sie i zycze milego dnia. Startuje do Wroclawia. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #685037 przez natimp1
Hej Dziewczyny ...

nadrobiłam-za wiele zresztą nie miałam.. Anka nie pisała to się przyjemnie czytało ;):):) love Ania :kiss:

Wczoraj byłam na przedstawieniu u Maksiego.. oczywiście ryczałam już od występu maluszków po ostatnia piosenkę żegnająca 6-latków :( no ale co zrobić....
popołudniu byłam u psiapsióły która ma dzieciaki w tym samym wieku.. no i refleksja jedna.. moje dzieci to Anioły .... nie wiem ale Ona chyba swoje na speedzie ;) robiła.. nawet nie jestem w stanie opisać tej rozpierduchy :)

Janko jak to Janko przyglądał się im i zdegustowany odchodził się bawić...
Maksi dziś popołudniu jedzie z Dziadkami do Lusowa , taka pogoda to szkoda Go trzymać w domu jak jest okazja , w sumie nie wiadomo ile jeszcze takiej pogody będzie- lipiec niby ma być słaby ale kto to wie....

Basba w kwestii włosów.. hmm no Maksi powiedział że śmieszne a Jachu zareagował.. '' Ina Mama " :)

Ale parówa dzisiaj masakra ... ale plus taki ze juz się zjarałam.. a Janko w ogóle bardzo szybko słońce łapie
Laski filtr 30 starczy czy zbyt mały ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl