BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 10 miesiąc temu #686055 przez basba
Dzień dobry...
Wczoraj zlądowałam do domu po 21 a dzisiaj od rana miało być tak pieknie - troszeczke luzu żeby was poczytać a tu duupa blada! Zaraz jeszcze jakiś przedstawiciel mnie jeszcze nawiedzi :dry: :angry: . Postaram sie poczytać i odpisać, aczkolwiek nie obiecuje.

Buziaki dla was!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #686073 przez Oposek
dzień dobry :)

Basba co się odwlecze to nie uciecze jak to mawiają :blink: Mam jednak nadzieję, że żaden przedstawiciel nie przyjdzie i będziesz miała więcej luzu:)

Masuska to miłego wolnego dnia i dobrej zabawy dla Piotrusia! :)

Nati a Tyś wstała i od razu wrzeszczysz? :P Uważaj, bo Cię Filip jutro o 5 telefonem obudzi, nie będziemy tak łaskawi jak dziś :blink: :kiss:

Miłego dnia Laski :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686298 przez Rika
Cześć

Masuska a jak zrobiłaś ten tort? Znaczy chodzi mi co ma w środku, w jaki sposób go wymodelowałaś? :)

Aniaw nie pamiętam :(

Oposek ja sama w takie upały wolę posiedzieć nad wodą :P właśnie wróciłyśmy znad Świdra :P jeszcze sama nie wiem jak to będzie, na razie staram się zaplanować czas żebym mogła tort zrobić bo jeden sama robię a jeden będzie lodowy :)

Masuska a może jak Ty taka zdolna jesteś plastycznie to spróbuj coś takiego zrobić :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #686301 przez Rika
Mnie kusi taki tort, może nie koniecznie tak ozdobiony ale chodzi mi o pomysł :)

Ale w sumie na takie upały to jest bardzo dobry pomysł taki tort :) i chyba jednak daruję sobie zwyczajny tort z ciasta Ooo
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686322 przez Oposek
Rika fajny pomysł z tymi ciastami :)
Ale chyba jednak wolę coś bardziej tradycyjnego, co nie znaczy, że od razu ciężki tort z maślanym kremem nasączany spirytusem ;)
A jak Twoja matma? Podchodziłaś w tym roku do matury?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686340 przez natimp1
a ja bym sobie z sączącym spirytusem zjadła...:):):) oki nadrabiam zaległości bo czasu nie miałam.... jakis Blond Kędziorek do mnie dzwonił o 8:30 i nie mogłam pracować..
Oposek a może Fifi dzwonił by mnie zaprosić tylko ja nie skumałam...:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686341 przez masuska
Rika zrobiłam biszkopt rzucany, a do środka bitą śmietanę:) To było w wersji próbnej, na urodziny jeszcze dodam owoców do środka.

Fajny ten tort arbuzowy, tylko że to tor dla mnie, bo nikt nie je arbuzów oprócz mnie, nawet Pitucha nie chce:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #686345 przez masuska
No i pozdrowienia z Mazur:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686356 przez natimp1
Ok doczytałam

Masuska , fryzurka cudna, Przyszła Mamo synuś przepięknie obstrzyżony , u nas Jachu wyjątkowo niewrażliwy na maszynkę chyba limit strachu spowodowanego hałasem wykorzystał w dzieciństwie .
.
Masuska . Pitek to pożyje... my dobijamy dziś do Maksa nad jezioro.... może się uda pochlapać na brzegu... a jak nie to basenik... ja niestety nie mam jak Cienia skombinować:(

Rose gratuluję zakupu... uwielbiam zmieniać w mieszkanku.... a jak Bianulka?nic nie piszesz :angry:

Anka a jak chłopaki.. jakaś fota ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #686483 przez różyczka
Natus u Bianki "po staremu", snuje sie, nagle zauwazyła istnienie much, wpiernicza loda za lodem i tak leci dzien za dniem :)
a ja nie pisze bo nie mam czasu, sa ostatnio dni,ze od rana do wieczora jestem w pracy, bo rady, bo konferencje, bo jakas debata społeczna zakichana itp., a tesciowa tez nie proznuje bo po pracy ma dla mnie zawsze zaplanowane "atrakcje", czy mi sie chce czy nie, wieczorem trzeba porobic wszystko to co trzeba, potem padam na ryj i od rana apiać od nowa :S

Masuskoto ta sofa z Ikei-http://www.ikea.com/us/en/catalog/products/S89874376/
mam juz jedna taką u Olif w pokoju, teraz kupiłam 2 do swojego a małżeńskie łózko oddaje eksowi :)
kupiłam dzis tez za ciosem idac Biańci łóżko na tablicy.pl - to z serii mammut Ikea rózowe
xarchiwum.pl/ikea-mammut-lozko-mamut-roz...iej-i1491492358.html
nowe+materac=650 a ja kupilam w super stanie za 150 :lol:

Nati ja bez przerwy cos zmieniam, meble, przemalowuje sciany, przestawiam je tez czasem, ciągle cuduje w mieszkaniu bo tez bardzo to lubie :) choćby same dodatki w innym kolorze :) a teraz na psyche mi to dobrze zrobi tak sądze :blink:

ach cudne zdjęcia wszystkie! :)
Stwierdzam,ze dzieciaczki z naszego watku wyjątkowo się udaly :lol:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #686563 przez aska27
Różyczko super zakupy, gratuluję! :blink:
Nie ma to jak teściowa ... Ty masz super, bo masz dwie córy..przeważnie narzekają synowe na mamusie :)

Masuska super uśmiechnięty Piotruś.

Oposku a jak tak uwielbiam torty kremowe, śmietanowe mmmm, dzisiaj mdłości zero,wiec narobiłaś mi apetytu :silly:

Rika Różyczko fajne arbuzowe cosie... w sam raz na gorące dni :)
www.mojeciasto.pl/przepisy/arbuzowy-przysmak-8212.html


Ja dzisiaj miałam oblężenie dzieci na ogrodzie, Mikołaj był w siódmym niebie.. tylko niestety przychodził chłopiec z którym nie potrafi się zgodzić, tzn on jest starszy o 2 lata, zabiera Mikołajowi zabawkę, zawszę tą którą Mikołaj się bawi i w nogi. Wie,ze mały go nie dogoni,wiec ryk i płacz. Ręce mi opadają. Super bawi się z pozostałymi dziećmi, zajadali się truskawkami,ale z tym jednym "kolega" niestety nie.. Ach dzieciaki.

Mikołaj niestety nie chce nosić juz pieluchy,na wyjazdy zakładam mu jeszcze,ale grzeje go w dupsko i on chce majteczki i koniec. Chyba będzie trzeba zaryzykować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686634 przez różyczka
Aska rzeczywiście fajny ten sernik na zimno z arbuza :)
Bianka tez nie chce nosić pieluchy ale na nocnik tez nie chce siadac więc mam zagwozdke co robic :dry: bo ona sika gdzie popadnie, na kanape, podloge, w gacie, na trampoline...

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #686659 przez aska27
Różyczko Mikołaj wołał ..a gdy wyszliśmy na dwór to co miłe się skończyło, raz zawoła,a innym razem nie... przecież w koło jest tyle ciekawych rzeczy do brojenia. Po prostu muszę go pilnować. Tyle tylko,ze weszło mu to w nawyk.

Napisałaś o tych zmianach wystroju mieszkania, kurcze,a ja mam w planach malowanie w lipcu i zero pomysłu, zero koncepcji na sypialnie :dry: Meble śa git,a wszystko inne takie nijakie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #686857 przez basba
Dzień dobry jednak dzisiaj pisze bo wczoraj nie było kiedy...

Olka jak zdrówko Matiego? Mam nadzieję że juz oK. Co do marketów i zakupów jak już kiedyś pisałam moje dzieci chcąc czy nie MUSZA ze mną chodzic, bo inaczej byśmy nic nie jedli, nie pili i chodzili nago :P . Myślę ze to kwestia nauczenia :)

Nati no właśnie docenia się to co ma jak widzi sie jak ma inny (mam na myśli tą demolkę u kumpeli :silly: ). A włosy to widzę ze dzieci fajnie podsumowały :) Co do filtra to max 30. My mamy 25 - zresztą bylam z Wiki wczoraj u dermatologa to specjalnie się pytałam (tak jak przepuszczałam ma meszkowe zapalenie skóry - ja mam na rekach ona na policzkach a to genetycznie się dziedziczy) i babeczka powiedziała własnie że 50 za mocna i zeby znowu nie przesadzać z tymi filtrami.

Przyszła_mamo ty to normalnie kształcona we wszystkich kierunkach widze jesteś. Super! Fajnie że wakacje krótkie się udały. Namiary zaraz zapiszę sobie. Dzieki. Areczek przeuroczy! Czyżby przyszły mechanik wam rósł??? I ten słodki dziubek umorusany! No świetny. Widze ze zwiarzątkami też bardzo zainteresowany. Sesja z Pradziadkami (?) super! Oj jaka świetna pamiątka! Nie wspominam już o sesji fryzjerskiej - bo również fajna :)

Różyczko zarówno sofka jak i łóżko Bianki fajowe. A jakieś zabezpieczenie łóżka będziesz miała? Tesciowa atrakcje ci funduje??? Fajna tesciowa :silly: Bianka widze ciekawe ma podejscie do pieluch ;) A rozumiem ze nakładka też nie zdaje egazminu...

Anka ja nie wnikam jak ty meża na"kazdej płaszczyźnie" wykorzystujesz ;) Super że Szymi zadowolony! Akcji z autobusu jestem pod wrazeniem, zadko kiedy sie zdaza niestety...

Masusko wow ale super fryzurka! Antka też tak zawsze strzyze :) Jaki on w niej duży sie wydaje! A we Wrocławiu mega gorąco było. Na termometrze 40 stopni celcjusza. Fotograf za każdym razem wyglądał jakby spod pryszica wyszedł ;)

Asiu Oposek ma racje- każda ciaża inna wiec trzecia akurat moze byc OK :) Jak podobał sie prezent Mikołajkowi??? Asiu my wczoraj też mieliśmy zlot dzieci i sąsiadów na basen. Starzy chyba bardziej sie cieszyli jak dzieciaki ;) A co do pieluch/ majtek to bedziesz musiała zaryzykować i wozić ze sobą komplet albo i dwa w razie "wypadku". Wiki na szczęscie woła czy ma pieluche czy nie. Ufff nie sądziłam że tak gladko pójdzie! ;)

Oposku dziekuję za wyszukanie prezentu :) Wiki jednak nie specjalnie lubi klockami się bawić póki co.... niemniej jednak pomsł zapisany :) Jakie plany na porwanie męza masz?? ;)

Rika fajowe zdjecie dziewczynek! Bardzo spodobał mi się ten torcik arbuzowy tylko trzeba by zaopatrzyć sie w arbuza bez pestek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #686947 przez olka1730
Witam,dziewczyny zjezdzalnia suuper,no i co najwazniejsze Mati radzi sobie znakomicie nie za duza w sam raz na te nasze 2-latki,za rok pchnie sie ja dalej,dołozy i kupi sie wiekszą;)

Basbajuz jest wszystko dobrze,dziękuję ze pytasz.Basba twoje dzieci kulturalne dobrze wychowane,grzeczne :) moj ma twardy charakter,wchodzi nam na glowe :blush: i sa tego efekty :blush:

Dziewczyn teraz zgrzalam sie na ten plastikowy domek :silly: jade dzies ogladac,odkupuje,wole jednak odkupic ale zeby byl jakosciowo lepszy...bo te marketowe za 200zł-300zł,to moj rumburak połamie drzwiczki i okienka on jest mało delikatny :P

Dziewczyny mam mistrza :blush: wypralam wozek karszerem,tylko nie przyszlo mi do glowy ze na wyjsciu z myjki jest duze cisnienie,i kurcze pociełam tapicerke :S maz to az prawie kładł sie ze smiechu :P :blush: jak zobaczył moje dzieło....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl