BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #701885 przez basba
To teraz reszta...

mam "mały" sajgon w pracy wiec nie mam kiedy poczytać a juz nie mówie zeby napisać!
Ale dziś zrobiłam w duuuuuuuużym kubku kawe i czytam co u was!

Nati no powiem ci tak- znam to :) Ja ostatnio miałam od sasiadki dwójkę 7 i 5 lat + swoich a potem przyszedł jeszcze jeden 4 latek :lol: wesoło to mało powiedziane :)
Super że wycieczka do Kórnika udana, szkoda tylko ze wszytsko tyle kosztuje...
Biedny Jasiu wysypany! Oj pamiętne bedzie miał drugie urodzinki jako mała biedroneczka :kiss: A on jak to znosi? nie drapie sie???

Masusko pamietać pamietałam tylko kiedy napisać nie było... Zdjecie na FB widziałam- ślicznie wyglądasz! a Piterek widać ze juz oswojony z nową bryką. O garażowaniu to ty mi prosze juz nic nie mów... u nas jak w przedszkolu wygląda! Antek samochody wszelkiej maści a Wiki wózki i lalki!

Aniu super że zyjecie ( z mamą w domu ;) ) My tez moczymy sie w basenie popołudniami. Spęd na maksa ale za to wesoło hehe... a ostatnio krzaczory formowałam i też mi plecy sie spiekły troszkę :) A co do piwka - to my samersbeer uwielbiamy (tzn. ja i sąsiadki ;) )

Asiu jak samopoczucie?? My ostatniego lipca wyjeżdzamy- jeszcze teraz od soboty szukaliśmy noclego blisko nas dla przyjaciół bo sie zdecydowali w ostatniej chwili- i udało sie po 4 dniach! Ufff... niezła nas paczka będzie 7 dzieci w wieku od 7lat do 9 miesięcy i 10 doroslych! Matko świeta!!!
Co do Mikołaja... to często sie zdaza wiec się nie przejmuj... Przyjdzie czas kiedy znowu będzie wołał na wc... O... widze ze na koncercie byłaś! :) Na fb czytałam... rece opadają po prostu. Zapewne będzie miała do konca zycia wyrzuty - a ten facet to nie facet, nie wiem jak go wogóle określić... :dry:

Przysła_mamo zdjecia jak juz pisałam w mailu rewelacyjne! Jak oko Arka- mam nadzieję ze już OK... Jak to mowią polak głodny to zły ;) hehe usmiałam sie :) No i powodzonka w szukaniu pracy. Co do 200% normy to wątpie ale mam chociaż satysfakcje posprzątanego domu na... godzine ( :unsure: ) :lol: Co do sandałków... moja Wiki ostatnio wszedzie na bosaka łazi. Zdejmuje sandały, klapki i wszystko inne i lata wszedzie bez- chorwacja mysle ze jej przypadnie do gustu skoro kamienie jej nie przeszkadzają ;)

Hoborrku piekne zdjęcia! Ada jak modelka normalnie no i wykapana mama! Super że imprezka udana, a Robi sama słodycz! Miałaś przepisy na sałatki dać czy mnie się zdawało???
A z czym torta robiłaś? Co do cycek o ja nie poradze, bo moje dzieci bebilon złopaly... a kiedy masz tą wizytę?

Oposku trzymam kciuki żeby plany wyjazdowe wypaliły... Współczuje zalania... dobrze ze podloga nie nasiakła.

Olka dzieki za cynk... nadmiaru nie ma nigdy ;) ale warto kupic na wyprzedazach- ja zawsze na zimę dzieci zaopatrzam z rocznym wyprzedzeniem jeśli chodzi o kurtki czy kombinezony :) Cieszę sie ze Mati ochronił sie przed ospa...

Rose :kiss: napisz chociaz co u was!

A ja dzisiaj męża na zakupy musze porwać. Wiki musimy coś kupić... myślę zeby batut jej kupić taki średni... no zobaczymy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701903 przez natimp1
Basba.. póki co się nie drapie ale wiesz teraz się dopiero robią wulkaniki ;). urodziny miały byc w niedziele ale nie robię.... miały być u teściowej bo ogród, duża chata.. u mnie się wszyscy nie zmieszczą..wiec niestety....
napisze dziś ze jak Chrześni chcą wpaść to zapraszam w sobotę, Oni młodzi, bez rodziny to też mają inne podejście.. a jak będzie po ospie.. jeśli w ogóle kiedyś to nastąpi to zrobię grilla, razem z imieninami Maksiora ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702168 przez Oposek
dzień dobry :):):)

Ooo, jest Basba- cześć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702394 przez aska27
Basba no to szykują się niezłe wakcje!! no i wesołe :blink:

Ola
faktycznie teraz zaczęły sie wyprzedaże ... ja chętnie kupiłabym coś dla maluszka,ale jeszcze nie wiem kto w brzuszku mieszka, musze poczekac.

Aniu plazujesz i wpoczywasz, fajnie :) i piwkujesz, trochę zazdraszczam :silly:

Oposku my tez kiedys mielismy powódz w mieszkaniu, w Sylwestra.. masakra ile biegania miałam, byłam sama..buuu, ale dałam radę ;)

No i super,ze impreza weselna bardzo udana.


Nati
jak tam dałas radę z trójką szkrabów?? Oby ospa szybko mineła Jaśkowi.


Ja dzis jadę do lekarza, ciekawa jestem,ale jeszcze bardziej się stresuję. Trzymajcie kciuki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702705 przez natimp1
Sto Lat sto lat Niech Wiki żyje nam .... mnóstwa radości, uśmiechu i miliona przyjaciół Wikusiu od Janka i Cioci...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #702726 przez aska27
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I MNÓSTWO BUZIAKÓW
DLA NASZYCH KOCHANYCH SOLENIZANTÓW
WIKUSI, ZUZKI , JASIA
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702746 przez natimp1
Wielkie dzięki Asiu ...... w imieniu Janka Biedroneczki:)

No ale Kochane u nas światełko w tunelu.. Jasinek mniej wysypany niż był Maksi .,...zaczynają sie strupki gdzie nie gdzie..ale będzie walka z drapaniem chyba bo ma np przy usteczkach czy paluszku i go denerwują..
a tak w kwestii urodzin których nie będzie z powodu choroby ... to dzis przyjeżdżają dziadki + kuzynka Jacha czyli tort i słodkie zamówiłam... :):)

Jutro Niania ostatni dzień..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702759 przez basba
Sto lat Jasieńku kochany! Żebyś zawsze byl taki słodziak jak jesteś!!!!!!!! Buziaki od Wikusi i cioci!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #702766 przez basba
Cioici Nati i Asi bardzo dziękujemy za życzenia!

My też dzisiaj tylko mała kawka dla dziadków i cioć i wujków z sąsiedztwa impreza wieksza we wrześniu.
Kupiliśmy w końcu rowerek...o taki allegro.pl/rower-rowerek-trojkolowy-boby...lly-i3362171399.html fioletowy . Batut 2 metrowy 600 zł w Praktikerze kosztował wiec podziekowalismy. Moze w przyszłym roku na allegro sie rozejrze.

Nati super wieści ze Jasiowi lepiej. Oby tylko sie nie drapał! Kurcze za nianią pewnie bedzie mega tęsknota!...

Asiu jak po wizycie u lekarza!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702801 przez natimp1
Basba ale że szczędzisz na dziecku :):):) ;) Bozinko co za Matka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702809 przez basba
Buahahaha.... nie no Nati spadłam z krzesła!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702879 przez aska27
Bsaba fajny rowerek! Wiki będzie na pewno zadowolona :)

U nas wszystko dobrze, bardzo się cieszę. Lekarz oczywiście postraszył szpitalem,ale musze dać radę. Mam wiele zakazów. Chcę jednak być w domu z Mikołajem. Dzidziulek juz taki duzy, raczki, nóżki, super! Słyszałam serduszko. Jeśli uda mi się skopiować zdjęcie na komputer to oczywiście pokażę :)

Nati oj z tym swędzeniem to pewnie będzie problem,co za paskudna choroba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702885 przez natimp1
Aska super wieści.... ale wiesz pilnuj się bo po łapkach..
u mojej psiapsióły tez ok.. tzn musi leżeć .. może wstawać wyłącznie na kibelek i i miskę;)ale co tam.... damy rade ... chyba wezmę jej córe na wakacje żeby im trochę ułatwić życie.. czy mnie wykończy na plaży trójka dzieci czy dwójka to już różnicy nie ma ..... :):)

kurcze ja tez chcę... choć wcale nie chcę.... :) dzisiaj przez te urodzinki ciagle myślę, ze On juz taki duży a ze 2 lata temu dokładnie teraz łaziłam po schodach w szpitalu zeby coś się ruszyło... i ze tak marudziłam ze tak boli ..... hmm no fajne takie wspomnienia....zupełnie inne niz przy pierwszym porodzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702910 przez aska27
Nati a jak było z Maksiem??? w sumie kazdy poród inny.. jej to juz dwa lata :cheer:
Ja tem nie wiem co to skurcze,lekarz właśnie mi mówił,ze to moja wina /w żartach/ ze skoro nie wiem co to skurcze to teraz nie potrafię odróżnić :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702983 przez przyszla_mama
bry :kiss:

Asiu – dziekuje za komplementy, wlosy ma faktycznie strasznie geste, juz z 6 razy bylismy u fryzjera i ciagle takie geste mu odrastaja

Na basenie oszalal ze szczescia, po prostu raj na ziemi, wchodzic chcial w kazdy basen i nurkowal nawet dwa razy niechcacy :) ale jaki dramat byl jak trzeba bylo wychodzic, cale szczescie, ze M go wynosil :P :P

Super, ze Mikolaj zupy lubi, to juz masz z czego kombinowac. A nawet jesli je jak kurczaczek to na pewno tyle mu wystarcza, jestem pewna,ze mama juz tam dobrze mysli jak mu ilosc jakoscia zastapic :) pomidory groszek i orzechy mega zdrowe

Wow, na koncercie dody powiadasz :P :) :)

dużo zdrowka życze Tobie i maluszkowi, a powiedz jeszcze jak główka Mikolaja

Olka – oj super sprawa, tylko powiem ci ze same dinozaury nie wywolaly na malym jakos wrazenia, predzej na tatusiu :) Arek wolal zwierzeta, ten samochod w juraparku - terenówe, karuzele,basen, karmienie kaczek a przede wszystkim babe jage :) :)

super ze dalas cynk z 5.10.15, dziekujemy :kiss:

Taka mała refleksja: Organizowanie urodzin dziecku jest jak poród:P jak wszystko dobrze pójdzie zwieńczony sukcesem:)

]

Masuska - jestes niesamowita :) mysle, ze wlasnie tak jest :)


Hoborrku – czy moglabys mi zdradzic przepis na tort? ŚLICZNY ZROBILAS!

Adusia PRZEŚLICZNA, ale to oczywiste, za kazdym razem to powtarzam :)


Aneczko – super ze nie ma na razie ofiar i oczywiscie na pewno nie bedzie :P :P :) No to ladnie sie piwkuje widze ostatnio :) :) Wypad nad wode super sprawa :)

Oposku – wspolczuje przygody z zalaniem.. a rower kupiliscie fantastyczny! niezly furex, drogie takie cudo jest? :)

Basba - i wasz rowerek super :) Arek ma podobny, tylko duzo bardziej dziecinny, rok temu dostal.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl