BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #700463 przez masuska
Siemanko:)

Urodzinki wyszły super:) Jestem b. zadowolona i myślę że Pioter też:) Na początku był przerażony, samochodu tego dużego się bał i ogólnie się wstydził - mogłam nie robić niespodzianki, tylko stopniowo dawkować emocje. Tak w ogóle to Pitucha strasznie nieśmiały się zrobił, aż mnie i tatusia to martwi.

Jedzenie wszystkim smakowało, bo nie wiele zostało, gorzej tort, furory nie zrobił, a nawet nie wiem czy to Piotrek zdmuchnął świeczki, czy wiatr. Jutro upiekę babeczkę i postawie 2 świeczki, niech dmucha we właściwy dzień.

Taka mała refleksja: Organizowanie urodzin dziecku jest jak poród:P jak wszystko dobrze pójdzie zwieńczony sukcesem:)

Co niektóre widziały zdjęcia na fb:)

Pitowi na pewno się podobało, bo spaliśmy do 9tej:)

Jak wczoraj nie miał czasu na jedzenie, na wszystko mówił nie, chyba że zabawkę się dało, tak dziś namówiłam chłopaka na tosty:)

Nati zdrówka dla Jacha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700472 przez hoborr
jej :)

U nas tez po urodzinkach wszytsko ok:) Mój tort zrobił furorę:) hihih
Ale ta rolada od Przyszłej mamy wymiata! POLECAM!

A z nowości. RObcio dziś pierwszy raz zjadł butle i spał do południa prawie 2 godziny!!! Nie wiedziałam co mam z sobą zrobić. Z adusią z 5 razy zachodziłyśmy do pokoju czy napewno niania działa. Przez ostatnie 6 tygodni przybył tylko 20 dkg i martwiłąm się że pokarm cienki. I chba coś w tym jest . Zazwyczaj mi spał po 20 minut! A dziś 2 godziny!! HURA!!!

U gina jeszcze nie byłam. Cycki mnie pieką po każdym karmieniu jak oszalałe! Spać po nocach nei mogę! Co poradzicie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700487 przez hoborr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #700489 przez masuska
Aaaa ja zapytam jaką masz nianię Hoborrku?


Matko Polko:) Cudne zdjęcia, a Ada jaka gwiazda:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700498 przez hoborr
masuska napisał:

Aaaa ja zapytam jaką masz nianię Hoborrku?


Matko Polko:) Cudne zdjęcia, a Ada jaka gwiazda:)


hahah niania: babyonotaka coś koło 100zł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700667 przez aska27
Hoborr CUDNE te twoje dzieci! A Ada jakie ma długie włosy, ślicznotka! Echh, w ogóle i Robciu naj z tym uśmiechem.. nie będe juz chwlaić, czerwone wstążeczki by się przydały :blink:

Masuska super,ze urodzinki wypaliły!!!

Nati zdrówka, zdrówka... i sił dla Ciebie! Plus z tego wszystkiego taki,ze ospę juz prawie macie za sobą :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #700926 przez masuska
Dzień dobry:)

iiii czas do pracy.


Asiu, miałam Ci napisać, że samochód okazał się ekstra prezentem, wszyscy chwalili że trafiony, że idealny dla Pita. Sam obdarowany bał się na początku, ale jak się ogarnął to z buka wyjść nie chciał:) Mnie tylko wkurza garażowanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700929 przez aska27
masuska napisał:

Dzień dobry:)

iiii czas do pracy.


Asiu, miałam Ci napisać, że samochód okazał się ekstra prezentem, wszyscy chwalili że trafiony, że idealny dla Pita. Sam obdarowany bał się na początku, ale jak się ogarnął to z buka wyjść nie chciał:) Mnie tylko wkurza garażowanie.


SUPER, bardzo się cieszę,ze Piotrusiowi prezent spodobał się :) o to chodzi :blink:
Co do garażowania to mam ten sam "problem" :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #701329 przez aniaw
Masuska buziaczki dla Piterka :kiss: :kiss: :kiss: I sto lat!!!!! :)

Matko ale jestem zabiegana ;)

U nas basen podwórkowy króluje - dzieciaki cały dzień by tam szaleli :laugh: Dobrze, że nasze osiedle takie kameralne i dało się jakoś go umiejscowić :lol:

Mama moja u nas od niedzieli i jak na razie wszyscy żyja :lol:

A w niedzielę byliśmy nad woda i wypluskaliśmy sie i wypływaliśmy za wsze czasy :lol:
Dzieciaki miały frajdę a ja mam teraz spieczone plecy :lol:

Dziś wieczorkiem planujemy grilla :laugh: Zamówiłam sobie kolejnego redsa do spróbowania :blink: Zasmakowałam w nich ostatnio mimo, że nie cierpie piwa :S Wczoraj był grejfrutowo - ananasowy :) Mniaaam :) na 2 miejscu teraz jest żurawinowy :) na 3 jabłkowy :P

Musze jakies fotki Wam pokazać jak w przeciągu godziny moje dzieciaki czyściutki basenik przemieniły w wypaśne kąpiele błotne pakując tam tyle piachu ile wlazło :lol:

Masuska super, że wsio się udało :laugh: Najważniejsze, że Piter zadowolony :) Tort na pewno był pysznościowy :)

Hoborku ale cudne fotki :) A Twoja księżniczka jaka słodka :)A Robercik do schrupania :) Fajnie, że impreza się udała :)

Przyszła_mama foty extra :) Wyprawa godna pozazdroszczenia :) A jak oczka Areczka?

Asiu wow imprezowanie, Doda i te sprawy :) Pobawić się też trza tylko uważaj na siebie :kiss:

Nati to Ty masz przyjaciółki??? :P :kiss: Pewnie jak zajmiesz się jej córka to juz będzie ostatnia jaka miałaś :S :kiss: A tak serio to zaradna babinka z Ciebie i takie zawirowania to co to dla Ciebie :kiss: Buziaki dla chłopaków i cierpliwości dla Ciebie :kiss:

Oposek ile można imprezować???? :kiss:

Rose???? :kiss:

Basba??? :kiss:

A tak w ogóle to cześć Wam :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701436 przez Oposek
Masuska wszystkiego najlepszego dla naszego dwuletniego Piotrusia! :kiss: :kiss: :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701466 przez Oposek
Dzień dobry :) nas spotkała przygoda i nam podłogę w nocy zalało- przedpokój, łazienka i sypialnia. Wody po kostki, lało się spod zlewu, ale chyba krótko stało, bo podłoga raczej ok, nawet podkład jakoś bardzo nie nasiąkł. Kran za to i wężyki pod umywalką trzeba było wymienić. Poza tym nie wiadomo, czy wyjedziemy wspólnie na wakacje, bo Litek ma mega gorący okres w pracy, ale może się uda, zobaczymy.
Buziaki przesyłamy :)

PrzyszłaMamo imprezka bardzo udana, mąż się wykazał jak mało kiedy, dzięki ;)
Tylko ja zdychałam na kaca potem :blush:
Ojejku, ale Was historia spotkała z tym ugryzieniem :( Dobrze, że już Areczek lepiej się ma!
Zdjęcia cudne, śliczny chłopczyk z Arka! :kiss:
Na bloga ostatnio nie było chęci, ale już się poprawiłam ;)

Hoborku Fajnie, że urodzinki udane, ślicznie Adusia wyglądała, jaka Ona podobna do Ciebie! :) No i super, że Robcio lepiej sypia, wiem, jaka to różnica od razu :kiss:

Asia weselicho udane, dzięki :) Naprawdę fajnie się bawiliśmy, bo dużo osób z naszej paczki było, a towarzystwo przecież zawsze najważniejsze. Współczuję sytuacji z koleżanką, co pisałaś na fb, miałam ostatnio podobną, tylko w rodzinie i przeżyłam to bardzo :(

Olka hej, co u Was?:)

Masuskasuper, że impreza się udała! Na pewno jesteś zmęczona, bo to mnóstwo pracy, ale najważniejsze, że Jubilat zadowolony :):):) No i prezent na wypasie!
Mam tą nianię co Hoborrek i polecam.

Aniazazdroszczę Kącka, mam nadzieję, że w końcu się uda wspólnie :) Ja też tam lubię jeździć, jeszcze dobra miejscówka jest niedaleko Łomianek, pisałam Ci? tam co prawda nie ma ratownika, ale długo jest płytko i nie trzeba za wstęp płacić. Nie ma jedzenia żadnego obiadowego, ale mnie to akurat nie przeszkadza, bo i tak zawsze coś sami bierzemy. Fajosko mają Chłopaki, że mogą w bseniku siedzieć, Filip- póki co- pół dnia spędza w basenie na balkonie, ale to nie to samo...

Nati jak Jasinek? :kiss:

Basba co u Ciebie? :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701709 przez masuska
Cześć:)

Dziękujemy tym co pamiętały:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701749 przez natimp1
Witajcie Kochane....
spóźnione ale szczere życzonka dla Piterka....


Wczoraj miałam wolne więc dziś doczytuję....
Jaśko wysypany na buźce masakrycznie.. prawie cały w białym jest wiec Maksi za nim chodzi i udaje ducha a Janek się wkurza i go odpycha , na co Maksi skarży ze Janek go leje ;)... zwariować można... :):)
Wczoraj zaliczyliśmy wycieczkę do Kórnika z Maksim i córką przyjaciółki ... nie wiem co gorsze 5,5 latek i 2 latek , czy dwójka 5,5 latków z których każdy ma cechy zarządzające ..... :) albo się zajebiście bawili albo kłócili na potęgę, jeden "mądrzejszy" przez drugiego.... ale Zamek, Statek, plaża i piknik zaliczony.... debet na karcie również.. chyba nad to morze muszę jakiś kredyt załatwić :):) masakra jakie wszystko drogie ...

a tak jakoś leci... Janko bez gorączki więc w miarę... dzis przychodzi do niego moja mama na trochę ..zobaczymy jak będzie .. wczoraj go nastawiałam ze Babcia przyjdzie bo Ciocia pójdzie do lekarza .. to Janek ze nie Ciocia ... i tak z 5 razy ..... będzie wesoło coś mi się wydaje...

dziś odbieram tej przyjaciółki córkę z przedszkola i jedziemy do Nas..... będzie jeszcze weselej.. dwóch 5,5 latków i dwulatek ...... :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701835 przez basba
Piotrusiu kochany STO LAT!!! Spóźnione życzonka urodzinowe!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #701881 przez olka1730
Witam

Dla Piotrusia słodkie buziaki,zdrówka,uśmiechu......przepraszam Masuska ale Ja zawsze wyskakuje na końcu :blush:


U Nas odpukać Mati bez ospowy :) ciesze się bo z moim nerwusem byłoby ciężko :S dwa tyg.minęły powinno juz być,a jak nie jest zaliczam ze nie będzie :)

Dziewczyny sa wyprzedaze w 5.10.15 jakby ktora miała nadmiar gotoweczki ;) to polecam,Ja kupiłam swietna kurtke na jesien przecenaz 129 na 49,99 rozmiar 98.

www.51015kids.eu/chlopiec-2-7-lat/linia/sale

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl