BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696136 przez aska27
Jaka śliczna Ada! :kiss:

Nie byłam z Mikołajem u lekarza,chciałam do dermatologa,a ta wyjechała i najwcześniej za 3 tyg. Pediatry tez nie ma, a rodzinny jest kiepski, pytam ,szukam...

Przyszła mamo powodzenia!!!

Basba dziękuje! Zaraz obejrzę filmiki, szkoda,ze nie pojechaliście no cóż. Wiesz pizze robę juz od miesiąca, czasem mam ochotę a czasem nie :silly:
Teraz to mój mąż ma ze mną wesoło.. szykuję obiad np ziemniaki, juz się gotują,a za chwilę gotuję ryż,bo jednak ziemniaków nie chcę.. zachcianki mam ,ze hoho!

Co do zjeżdżalni to tymczasowo tak jest ustawiony ślizg,mały wspina się a potem zjeżdża. Zadowolony bardzo. Oczywiście tylko on i jego Wiktoria moze zjeżdżać pozostałe dzieci nie,ale nawet nie pozwalam skoro nie jest na stałe przymocowana,zeby mi któryś nie spadł.


Hoborr
tak mąz tworzył grill,ale robota szła ciezko,bo z kamienia wolno się robi :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696801 przez basba
U lala.... Co tu się wyprawia!!!!!

Dzień dobry! Proszę sie meldować!

Asia a z Mikołajem tez miałas takie zmiany smakowe ;) Ja z Antkiem kompletnie nic, a z Wiki dałaby sie pokroic za kakao wieczorem (choć ostatni raz piłam je w podstawówce :) )Kurcze kiepsko z tymi lekarzami...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696803 przez masuska
Dzień dobry:)

Jak dobrze jest się wyspać:)


pranie już rozwieszone

Piotrek najedzony.

Ba mało tego, śpi sam w swoim łóżku i całkiem inny dzieciak się zrobił:) Sam się kładzie do tego łóżka, nawet go nie przyuczaliśmy:) Dobre zmiany nadchodzą:)

No a ja dziś wolne i trzeba okna pomyć:) Firanki zmienić, narzutki poprać. Wszystko dla gości na niedzielne urodziny Młodego.

Czy jak zapraszam gości na 17tą, to wystarczy strogonoff z bagietką, miks sałatek a jak Piotrek wstanie to tort i ciasta? bo już sama nie wiem co robić...

Basbo tak tort strażacki będzie:) Zazdroszczę Wam pikniku lotniczego. Mieliśmy jechać 2 tygodnie temu, ale samochód jeszcze był w naprawie.

Asia chwalę męża twego za grilla:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696905 przez basba
Masusko tu nie ma czego zazdrościć bo oglądałam go tak jak i ty... na youtube :angry: Mój mąż nie specjanie lubi takie imprezy wiec nie kwapił sie żeby jechać- jak on to mówi na spęd... a szkoda bo od nas było widać takie miniaturkowe samoloty a na lotnisko to efekt był na pewno swietny.
Super ze Piotrek taki kochany jest- moja Wiki to rogacz pospolity.
Masusko nie bardzo rozumiem z tymi daniami- Piotrek o kórej pojdzie spać i o której wstanie???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697326 przez aska27
Basba BARDZO PODOBNE!!! :)

z tymi smakami to niesamowite ... szykuję śniadanie, obiad, a za chwilę robię coś innego,albo stoję przed lodówką i nie mam pojęcia na co mam ochotę. Oczywiście głównie słodkie, inaczej niz z Mikołajkiem. "Trochę" to męczące. No i mdłości.


Masuska
dziękuje. Co do urodzinek to u nas będzie tylko torcik :) Twoje menu brzmi smacznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #697573 przez masuska
O matko, Basbo identyczne:)

A ja tak napisałam ni z gruszki ni z pietruszki:p

Piotrek śpi od 21-22 do 8-9 a najgorsza jest drzemka dzienna, śpi wtedy około 3 godzin, ale ostatnio zasypia o 16-17tej, a jak ciężko go położyć:( a jak go przetrzymam to jest jeszcze gorzej. Raz był przez to jęczący i płaczący około 2 godzin, dopóki nie padł o 21.


Asiu to mogę Ci strogonoffa z ciastem wysłać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697576 przez przyszla_mama
hej dziewuszki :* jak obiecalam wpadam na dluzej


Basba – dziekuje slicznie za maila, kochana jestes :* zaraz odpisze :)

Co do korby to ja dzisiaj kupilam mlodemu w carreofurze mlotek gumowy (prawdziwy) za 4.50, chyba tego nie przemyslalam bo jest rownie solidny i mocny jak stalowy :laugh: :laugh: ale mam nadzieje, ze mlodemu nie wpadnie zaden glupi pomysl do glowy :P dzisiaj nawet z nim zasnal przytulajac :) :) kazdemu mowi ze to mlotek dzidzi, a jak ktos sie pyta kto ci go dal, to odpowiada dumnie: mama Kasia!!!! :) :)

co do zdjec, to ze podobne to malo powiedziane!!

Niesamowite! Niebawem ja zrobie takie porownanie jesli sie nie obrazisz ze sciagam :P bo mam nasze zdjecia na kompie z dziecinstwa poskanowane ;)

Pokazy oglądałam z ogrodu (takie malusienkie samolociki beczki robily na ale dobre to, niż nic)


dla Arka to juz by byla frajda na miare disneylandu, on uwielbia jak samolot leci po niebie :)

Masuska – masz jakis wzor tortu, jaki masz zamiar zrobic?
Menu super, jesli by ci brakowalo pomyslu na dwie salatki pyszne moge podeslac :) chociaz znajac Twoje umiejetnosci i pomysly, wszystko masz juz super zaplanowane :)
A co Piotrus dostanie w prezencie od bliskich? Moze mnie natchniesz

Asiu - a troszke z Mikolajkiem lepiej, jest jakas poprawa?


Dziewczyny, wynalazlam cudowne ksiazeczki!!!!!!!!!!!!!!!!!

juz od polowy roku szukalam ksiazeczek na zasadzie - obrazek i podpis, i tyle nic wiecej. chcialam z mlodym nazywac, uczyc sie wyrazow nowych itd

I nie bylo NIGDZIE, albo beznadziejnie. Juz mialam nawet sama tworzyc, podpisywac, laminowac itd

a dzisiaj carrefourze olsnienie :) znalazlam wlasnie takie o ktore mi chodzilo! wiecie jaka to radosc jak sie czegos dlugo szuka :)

my mamy dwie takie, na wsi - ale sa sprzety - rzecz jasna traktor, kombajn itd :P zwierzeta, slowka zwiazane z ogrodem, warzywa, owoce itd

i druga o zwierzetach

allegro.pl/na-wsi-pierwszy-slowniczek-10...nia-i3332861261.html

www.wydawnictwoolesiejuk.pl/wiadomosci/c...-nazwania-zwierzeta/

oobrazki nie sa w formie rysunkow, ale zdjec normalmych, ksiazeczki sa przejrzyste sliczne i czytelne, z mlodym pol dnia dzis przerabialismy :)

jeszcze takie dwie musze zdobyc:


www.poczytaj.pl/253518

ksiazki.okazje.info.pl/ksiazka/k/swiat-d...tm_campaign=sklepy24


mam nadzieje ze was nie zameczylam ale musialam sie z wami podzielic moja radoscia :P :P moze akurat wam sie przyda (Asiu, tobie to raczej nie, bo z tego co sledze na biezaca Mikolaj juz dawno to wszystko pewnie przerobil :) :) :) :)

Masuska - czemu drzemka dzienna najgorsza? dla mnie to wybawienie ze mlody spi i ze mam chociaz z dwie godziny wytchnienia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697691 przez natimp1
hej Dziewczyny....

Basba na pierwszym podobizny nie widzę..na kolejnych bardzo.....:)

W kwestii urodzin to u nas menu następujące, tort, lody,sałatka owocowa... kolacja jakieś 2 sałatki, udka, strogonof, muszle faszerowane i brzoskwinie z tuńczykiem..więcej nie ma co.... nie mam tylko pomysłu na prezent a każdy pyta co kupić..ale jak się ma starszego brata to trudno coś wybrać....
wczoraj miałam wolne an wizytę lekarska.. oczywiście lekarz nie przyszedł.. ok rozchorował się ale kurde wizyta była na 14 , mogli zadzwonić,

Dziś już wraca Maksi na stałe..:):):)póki co Jachu nie załapał.. wiec zobaczymy...

Wczoraj zarezerwowałam "domek" w Sobieszewie.. nigdy Tam nie byłam ale ponoć do plaży 400 m i mozna w gaciach iść.. jak nie wyjdzie KOłobrzeg to mykamy tam.... nazwa domek to trochę przerost bo to jeden duży pokój łazienka i aneks , ale dla mnie lepiej niz w pensjonacie w pokoju... ludzi mi żal;) :).. oby tylko pogoda była.....

no nic czas się zabrać za pracę...

Masusko , gratki dla Piotra za osobne łóżko, nie miałam co prawda z żadnym z chłopców takich doświadczeń ale domyślam się ze Ci się śpi o niebo wygodniej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #697716 przez aska27
Dzień dobry



Przyszłą mamo
Super są te książeczki, Mikołąj tez lubi takie właśnie "czytać", tylko my mamy takie mniejsze z serii "Rosnę i poznaję"


Nati
ooo menu całkiem całkiem!
faktycznie jak się ma starszego brata to ma się juz chyba" wszystko" :blink:
No i udanego wypoczynku..a kiedy urlopujecie?

Masuska
chętnie ,chętnie... :blink:
Wiesz Mikołąj zasypia o 20,20.30 i śpi do ok 7 rano, czyli godzinowo podobnie :)


Mikołaj ostatnio mnie rozbawia tekstem: "Mama nie łobuzuj!" :silly: w sumie do kazdego tak mówi,jesli ktoś nie słucha go lub koniecznie chce dojsc do słowa :)
Wczoraj byliśmy w Poznaniu, myślałam,ze zrobię zakupy.. nie zrobiłam,za to maż kupił co miał kupic ,a Mikołąj widział pociag ..myslałam,ze się wystraszy hałasu i pisku,a on jest nim tak zafascynowany,ze mam w planach przejechać się z nim pociągiem :)

Miłego dnia babki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697779 przez natimp1
Aska.. my urlopujemy 2 pierwsze tyg sierpnia, tydzień nad morzem tydzień w Lusowie.///
Janko tez uwielbia pociągi i tez mam w planach takową wycieczkę .... generalnie Janek jeszcze nie był na pkp ...
a menu troszkę na odpitolenie bo ja nie lubię przesiadywać w kuchni...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697920 przez aska27
Nati jakie tam odpitolenie, ja bym się chętnie wprosiła na taką imprezę :blink:
Ja moze z Mikołajem przejadę się do Poznania pociągiem, tak myslę, no i na Maltankę, byłby mega zadowolony :)

ale gorąco, super! Mikołaj śpi, jak tylko się obudzi wyciągamy basenik :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698052 przez natimp1
A ska u nas Maltanka przeszła bez mrugniecia taki zachwyt .,.... :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #698354 przez przyszla_mama
HEJ LASECZKI :kiss:

ale pustki :)

fajnie Asiu ze podalas mi nazwe tej serii ksiazeczek, mysle ze je tez zakupie :)

natimp - ja tez z checia wprosilabym sie na imprezke :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698476 przez aska27
uuu Nati a myślłam,ze dla dzieci to tez frajda? :huh: :blink:

przyszla mamo Arek moze zmęczony upałem co? Twoja mama niezła jest hihi
sandałki na pewno wygodne są,co???

echhh my dzis cały dzien na dworze, Mikołaj znowu nic nie chce jeść,ale to przez pogodę znowu, jedynie czego nigdy nie odmówi to pomidora :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698574 przez natimp1
hej

Asiu nie mrugnął z zachwytu.. był mega zadowolony na wdechu całą drogę jechał:)

U nas ostatnio z obiadami też słabiej- jakos mniej je albo wybrzydza.. no ale umrzeć nie umrze więc nie ma co się stresować..
Dziś Niania została z Jankiem I Maksem -ciekawe kiedy będzie dzwonić:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl