BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 10 miesiąc temu #693279 przez hoborr
Dobry:)

MAsuska ty chudzino! Współczuję wypowiedzenia:(
Aniu ja tez chce prezenty:) Swoją drogą zaraz mam 30stke - ciekawe co mi mąż szykuje?:)

Przyszła mammo czekam na przepis:) Roladę zrobię na bank.

Urodzin przełożonę na następna niedzilę. Bo mama i cgrzestny 0 czyli mój brat jada do wawy w odwiedziny do Wujka do szpitala.

kurde lece..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693295 przez przyszla_mama
basba - wybacz ze tak ci zawracam glowe ale jesli mozesz skopiuj wiadomosc, ta co mi wyslalas, i przeslij na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


nie wiem o co chodzi, ale mam informacje ze nowa wiadomosc doszla a za zadne skarby swiata nie moge jej odnalezc, nie ma w skrzynce odbiorczej, pokasowalam stare bo pomyslalam nawet ze moze zapchana jakas :) i nic..


Oposku - jezeli jestescie nienormalni to oby caly swiat i wszyscy ludzie byli tak niesamowicie nienormalni jak wy, zycie by bylo piekne :)

hoborrku - jak przelozone to super, wyrobie sie z przepisem, na pewno podam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693415 przez Oposek
Przyszła Mamo blog blogiem i choć kocham mojego Synka najbardziej na świecie, a dla ważnych osób zrobiłabym wiele to życie jest tylko życiem :)
Z łatwością znalazłabym ludzi, którzy uważają, że jestem marudna, męcząca i jaka tam jeszcze- taki lajf ;)
Ale dzięki za ciepłe słowa, Kochana jesteś :kiss: Dziś akurat przydadzą się bardzo.

Hoborku na pewno coś cudnego Mąż szykuje na taką okazję :):):)
Mój obiecał, że w swoje będę mogła spać do oporu i nie odbierać telefonu z życzeniami od Teściowej :lol: Oł jeeeee, czego chcieć więcej :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693488 przez aniaw
Eloł :laugh:

Na razie nie jestem wytatuowana :P zastanawiałam się nad permanentnym uśmiechem od ucha do ucha ale odpowiedniego wzoru nie mogłam znaleźć w katalogu :lol:

Wiecie mój Szymi wszystkich by ostatnio wysyłał do szpitala :cheer: Nie wiem skąd mu się to wzięło :cheer: Zobaczył, że Tomek ma pękniętą piętę i już chciał go do szpitala wysyłać :laugh: Co chwila wymyśla jakąś historię która kończy się wizytą w szpitalu :S

Oposku czyżby brakowało Tobie komplementów? :S No więc: jesteś cudna, zabawna, kochana, pomocna, życzliwa, zwariowana, sympatyczna na maxa więc nie wiem jak ktoś może twierdzić inaczej :lol: Wiesz jak Nati maczała w tym swoje odnóża to się w ogóle nie przejmuj :lol: :kiss:
Uwielbiam Twój blog :) Co do opieki maluchów to na razie moja matula się zaoferowała, ale zobaczymy ile ze sobą wytrzymamy i czy nie będzie ofiar w ludziach :S
Fajne jest wydarzenie w sobotę: czasdzieci.pl/warszawa/wydarzenia/id,49584d82.html
Pobawiłabym się w błotku a pracuję :(

Hoborku no mam nadzieje, że Twój M stanie na wysokości zadania i 30stkę zrobi Tobie jak trza :kiss: Przynajmniej niech jakieś ozdobne pudełeczko skołuje do twojego wypaśnego staniczka :lol:

Przyszła_mama fajnie pisz pisz :) Myślałam o jakiejś różyczce albo jakiś ornament na łopatce albo nisko na dekolcie tzn na piersi :) Ale widziałam też fajne motywy z kotem no i problem, że zdecydować się nie potrafię ;) Ale na pewno kiedyś se strzele a co :lol:


Basba no wiesz Twoja anielska cierpliwość myślałam,,że jest niezniszczalna :laugh:
Ale wiesz moje też ostatnio różki coraz częściej pokazują :S
Bank to sygma bank :laugh:
Do książek Chmielewskiej dołożę tytuł "Ostatnie zdanie nieboszczyka" extra i czytałam jednym tchem :laugh:
10 tal to szmat czasu, super :laugh: My dopiero mamy 7 lat znajomości :blush:

Asiu ale śmieszek z Mikołajka :lol: Co do skóry to faktycznie może być coś o podłożu grzybiczym lub alergicznym. Najlepiej pokazać lekarzowi :kiss:

Nati liczę na to, że jednak odwiedzisz stolice i się spotkamy :lol: Buziaki dla Maksiego, żeby szybko mu schodziły te zmiany skórne, bo niefajnie jak siadać się nie da ;)

Masuska trzymam kciuki za M, żeby coś szybko znalazł :kiss: Ej jak to nikt nie chce przyjechać? My dawno na mazurach nie byliśmy a uwielbiamy więc nie smutaj się :kiss:

Rose proszę się zameldować wakacyjnie :kiss:

Siedzę na dyżurze i nic mi się nie chce ;) Do koleżanki mykam zaraz po pracy na noc to se trochę poplotkuję :lol:
Poza tym chyba nie powinnam się przyznawać, że spałam dziś prawie do 11stej i chyba przez to nie mogę się jakoś odnaleźć w rzeczywistości :S

Zapomniałam się pochwalić co dostałam od Tomiego na rocznice ślubu: różowy nóż :lol: taki wielki ze 40cm :lol: Cały różowy nawet ostrze :lol: Mega ostry :lol: Śliczny jest :lol: Nie wiem czy to aby go zasztyletować czy dla mnie żebym popełniła seppuku :S Tak na serio nie był to prezent dla mnie ale jego zakup zbiegł się w czasie z naszą rocznica i przyjęliśmy, że to będzie znaczący prezent :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #693494 przez aska27
oj chyba przejdę się do lekarza jednak.. nastraszyłyście mnie,ale muszę sprawdzić co mu dolega. Dzięki.

Zostawię fotki grilla i ide poczytac co u Was :kiss:
Jeszcze kostka będzie wyłożona przed i finał.
Na trzecim zdjeciu Mikołaja ślizg, juz z niego korzysta, w lipcu ma być podobno stelarz, czekamy.
Grill -zdjęcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #693499 przez aniaw
Oposku to coś dla nas: :lol:
"Rodzic na luzie = szczęśliwe dziecko" - to nasza piknikowa i bardzo letnia propozycja na praktyczny warsztat leżenia na trawie, który poprowadzą profesjonalni trenerzy (wykwalifikowanie również w tej czynności) :laugh:
czasdzieci.pl/warszawa/wydarzenia/id,49584d82.html

Asiu nikt nie chciał Cie straszyć :kiss:
Mi chodziło o to, żeby upewnić się że to jednak nic poważnego i może tylko reakcja alergiczna na zmianę szamponu :kiss: Daj znać co lekarz powiedział.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693506 przez aska27
Aniu wiem wiem... ale trzeba sprawdzić, dzieki.

Pomysł na tatuaż... hmm. .Tobie nie potrzebny co? :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693517 przez aniaw
Asiu extra grill i ta huśtawka drewniana i ślizgawka :) kurde ale mi się ogród marzy :S
Co do tatuaża to jak pisałam myślałam o jakiejś różyczce albo jakiś ornamencie na łopatce albo nisko na dekolcie tzn na piersi :) Ale widziałam też fajne motywy z kotem no i problem, że zdecydować się nie potrafię ;) na razie muszę urobić Tomiego :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #693892 przez przyszla_mama
hej laseczki :kiss:

arek juz demoluje dom, nosi narzedzia po pokoju - mlotek,obcegi, korbe od traktora - wszystko prawdziwe oczywiscie, takie dziadek prezenty mu funduje, załamka :)

ostatnio wyklocal sie dziadek, ze co w tym zlego, niech dziecko sie bawi, lepiej niz kupione, ale korba spadla dziadkowi na noge i jakos powoli zmienia zdanie :P :P


hoborrku - jeszcze fajna przystawka to makaron musze faszerowane jakims fajnym nadzieniem.


Ja ostatnio jadlam u siostry wlasnie jako przystawke i mi bardzp smakowaly,

ona mi przeslala taki przepis:

szpinak smazysz na masle i dodajesz czosnek przyprawy i ser zoly

muszle gotujesz tak troche na twardo faszerujesz

pomidory kroisz w kostke, dodajesz czonek, wrzucasz do garnka, dodajesz przyprawy to dusisz w garnuszku

jak sie udusza pimidory i wyjdzie mazia to wlewasz do naczynia ukladasz na tym faszerowane muszle i zapiekasz



ale jezeli zrobisz ta rolade z serkiem chrzanowym i szpinakiem to szpinaku moze byc juz za duzo, mi sie takie przepisy podobaja na te faszerowane muszle, nie wyprobowalam ich jeszcze ale korci mnie :)


www.makarony.co/przepisy-na-makarony/125...szerowane-conchiglie

www.inne-gotowanie.pl/muszle-ze-szpinakiem-i-mieszanka-serow/

a jesli chodzi o makaron to dla mnie najlepszy lubelli:

images.sklepy24.pl/98888269/7020/large/m...la-5900049003749.jpg

Aneczka - a co do zaproszenia to nas ja zapraszam jak najpowazniej, bo nie wiem jak Ty to traktujesz, ale ja Twoje zaproszenie na piknik inżyniera Maxa przyjelam jak najpowazniej :P :P :P :P i tez mam nadzieje ze chodzilo ci o wyzywienie i zwrot paliwa od razu :P :)


Asiu - grill i hustawka bomba!!!! jestem pod wielkim wrazeniem, moj M zlozyl piaskownice gotowa kupiona, i musial sie do tego zbierac jak do nie wiem czego :) taki grill to dla mnie mistrzostwo


MIŁEGO DNIA :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694032 przez hoborr
Dzień dobry:)

Asiu gril jak z bajki A mogłabyś napisać gedzie go kupiliscie? I ile mniej więcej taki kosztuje?

Przyszła mamo ja muszle próbowałąm już:) Zapiekałam mięso mielone z pieczarkami i żółtym serem. Dzięi za pomysły:)

Aniu na cycku to nie rób. Lepiej na stopie:) Tak seksi:)

O cholera musze lecieć...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #694111 przez Oposek
Dzieńdoberek Paniom Szanownym :)

Hoborku a gdzie Ty poleciałaś znowu Kochana, co? :) Przepis na muszle super, muszę się ogarnąć :)

Ania odbierz pw, Flądro :P My byliśmy na tym święcie błota, tam w ogóle fajne rzeczy dla dzieciaków się dzieją. Warto wchodzić na ich stronkę, bo mają dużo ofert, najczęściej za free. Polecamy też warsztaty dla dorosłych, dla par- rewelacja. Za to dziś ten "z odpoczywania" marny! Dzięki za ciepłe słowa :kiss: :blush:

PrzyszłaMamo dziadek niezły, ale u nas też pełna demolka i od rana burdel na maksa :blush: Filip powyjmował wióry i siano z klatki królika i zasypał tym całą podłogę, a mamusia spała :blush: Ale za to wyspana jestem :P :blink: Przepisy zapisane :kiss:

Asia to daj znać, co tam z Mikusiem, pewnie, niech Go lekarz zobaczy, ale na pewno to nic poważnego :kiss: Grill supeeeeeer i zjeżdżalnia i domek- ekstra!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694248 przez aska27
Oposku najwcześniej do lekarz pójdę w przyszłym tyg. Też mam nadzieję,ze to nic złego.

Hoborr pytasz o grill czy zjeżdżalnię? Gril maż sam budował,a zjeżdżalnie ,tzn ślizg kupiliśmy od jakiegoś gościa ogłaszał się w internecie. Jest nowy, kosztował 160zł

Miło,ze Wam się grill spodobał,mąż prawię każda wolną chwilę nad nim ślęczał. Wczoraj ułozył kostkę.


Aniu spotkałam dizś znajomą,miałam tatuaż na ręce, nie podobał mi się ,ale wzór jakis taki dziwny i w ogóle ona jakos do tego tatuażu nie pasowała. Sprawę trzeba przemyśleć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694449 przez Oposek
Siema Laski :)
Wpadłam się przywitać i miłej niedzieli Wam życzyć! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694472 przez aniaw
My też się witamy i do zoo uciekamy :lol: a na flądrę się obrażamy :P

Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #694476 przez przyszla_mama
MIŁEGO DNIA :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl