BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 10 miesiąc temu #698631 przez basba
Dzień dobry kochane :)

HOBORRKU KOCHANY STO LAT Z OKAZJI KOLEJNYCH 18 TYCH URODZIN ;) ZYCZE CI NIESŁABNĄCEJ POGODY DUCHA, ZEBYŚ ŁATWO GODZIŁA SIE Z TYM, CZEGO NIE MOZESZ ZMIENIĆ I ODWAGI, ABYS ZMIENIŁA TO, CO JESZCZE MOZESZ ZMIENIĆ.... I SZCZĘŚCIA... ZEBY CI SIĘ JEDNO Z DRUGIM NIE POKRĘCIŁO :silly:
OCZYWIŚCIE POCIECHY Z TWYCH CUDNYCH SKARBOW NO I MĘZA ;)



Ja wczoraj dzień "wolnego" mialam- wiec korzystając z okazji ogarnełam chate, wyprałam 2 pralki, przetarłam okna, zrobiłam lasagne i dzieciakom pizze na wieczór (miałam z meżem i przyjaciółmi wychodne do kina ;) ) no i padłam na pysk o północy ;)...
Heh- kicham taki urlop! (no moze poza tym kinem )

Zaraz poczytam co u was...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698633 przez olka1730
Witam :)

przyszla_mama spoko loko ;) teraz bedziesz miała takie atrakcje częściej ;) przypisz to do buntu dwulatka,ja za pierwszym razem myslalam ze cos mojemu sie stało,i prawie płakałam razem z nim,po kolejnych zauwarzylam ze moj ulozony i na pozór spokojny synek moze zrobic taaaaka jazde ze hoho :silly:
Ja musze niestety omijac CH z ciuchami,bo inaczej mam popis umiejętności mojego syna :angry:no taki typ nie cierpi zakupow :S

Basbastwierdzam ze podobne :)

A u Nas czekamy jeszcze dwa dni,jak Mati nie bedzie okropkowany to ospy nie bedzie mial...wiecie co wolałabym jednak zeby nie mial,on juz nerwowy strasznie jak komar go ugryzie a co dopiero walczyc z nim z ospa :S taki mały nerwus ten moj synek.
Zazdroszcze wam ze wasze dzieci chodza spac tak szybko,ja walcze od 21-23 zeby zasnął :dry: w dzien spi 2 godziny od 13-15,na wiecej juz nie pozwalam.Wstaje okolo 8,30 w nocy butla mleka o 3.30 i spi do rana..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698731 przez natimp1
Olka ja tez cała w nerwach czy Janko dostanie czy nie......... nie widzę by Jachu znosił to co Maksi..ale zobaczymy co będzie

w przedszkolu poległy jeszcze 3 osoby, tak wiec Maksi ich nie zaraził:)dobre choc to...

Matko ta pogoda masakryczna jakaś.. łeb mi pęka od ciśnienia...zwariować można..
super ze juz wekend ... muszę coś na niedziele zaplanować bo sama z dzieciakami..

Basba .. wiem wiem ty zajeta oczywiście w niedzielę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #698745 przez basba
Asiu no to po raz drugi piszę... obstawiam dziewczynkę ;) Antek tez ma gorszy apetyt za to Wiki wciaga jak odkurzacz :P

Masusko kurcze to nieźle Piotrek chodzi spać. Napisze ci że Wiki jest budzona przed 8 rano- czasami budzi sie wcześniej (tzn. koło 7-7:30), potem idzie spać między 11-12 i znowu jest budzona, gdyby dłużej chciała spać - ja z pracy przyjeżdzam około 13:30 wiec jest wyspana i najedzona. Potem idzie spać przed 20...a zasypia czasami koło 20:30 a czasami wierci sie do 21... no i śpi przeważnie do rana. Czasami nie spi w dzień wcale ale marudna jest wtedy pod koniec strasznie i zauważyłam ze w nocy sie budzi jak nie spi w dzień- byc moze z przemęczenia.

Przyszła_mamo ależ prosze cie bardzo... nie wiem czy coś napisałaś bo w kazdym bądź razie ja nic nie dostalam... Co do zdjec- jasne ze sie nie obraze- rób porównanie :) U nas np. Antek to cały mąż :) tak wiec sprawiedliwość jest na swiecie :P Ksiazeczki fajne ale moją Wiki już takie przerobiła i teraz nie za bardzo takie ja interesują. Woli jak jej czytam jakieś opowiadane wierszyki typu słoń trąbalski, tancowały dwa Michały, itp...
A babcie to juz chyba tak mają. Jak my przyjeżdzamy czasem po moja mamę to ta bierze wnuki i obchód po biurach z piętra robi :cheer: a moim to w raj bo mają nowych widzów B) ...

Olka o jednak stwierdzam ze ospa fajnie ale zimą...

Nati moze dla tego nie widać aż tak bardzo bo ja tam 6 lat juz miałam... :)
Kiedy robisz urodziny Jankowi? 13??? Menu zapowiada sie pysznie :) Wiki też Maltanką jechała bez mrugnięcia okiem, tak jej się podobało :) To się Maksio pewnie doczekać nie moze kiedy do domu wreszcie wróci, co? A Jachu pewnie steskniony za bratem :)
Nasza niania z dwójką przez całe wakacje ;) toś mnie pojechała z tą niedzielą babo jedna! Co ja ci poradze ze u nas towarzysko zycie w weekendy kwitnie? wes se dzień wolnego i zapraszam! Juz nie raz ci pisałam! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698902 przez natimp1
Oj Basba chyba musze tak zrobić.... teraz sie i tak bede bujać z Maksim bo do przedszkola nie pusiła lekarka.. nie zaraza ale nie.... :)
masakra ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #698907 przez basba
Ale nie bo co? Zreszta u was jakiegos zaswiadczejia potrzebuja w przedszkolu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699158 przez aniaw
Dobry :)

Masakryczne upały których nie znoszę zmusiły mnie do przemyśleń życiowych...
Żałuje, że nie leczę i nie tresuje delfinów bo bym całe dnie spędzała na basenie :lol:
Dziś kupiłam sobie do pracy pół arbuza i to cały mój prowiant bo nic innego nie ma opcji żeby przełknąć :laugh:

U mnie praca i praca, więc zanudzać was nie będę :P Przed pracą lub po pracy od razu z dzieciakami na plac zabaw, więc odpocząć nawet nie ma kiedy Ten weekend wolny, więc trza coś wymyśleć :) Poza tym od niedzieli będzie mieszkać u nas moja mama, bo siora wyjeżdża na 2 tyg nad morze :S Tomi załamany i powiedział, że będzie błagał na kolanach szefową, żeby jak najwięcej pracy mu dawała i żeby jak najpóźniej wracał do domu :S On tak bardzo lubi moja mamę :S Ech wesoło będzie i mam nadzieję, że do rękoczynów nie dojdzie :lol:

Hoborku sto lat!!!!!!!!!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: Udanych urodzinek weekendowych :kiss:
Śliczna ta Twoja 2latka :) Co tam gin wymyślił?

Basba ale moje dzieciaki cieszyłyby się z pikniku szybowcowego :) U nas bywał kiedyś w Góraszce ale zlikwidowali go na rzecz centrum handlowego :angry: I poluje własnie na jakis taki atrakcyjny piknik :) ja uwielbiam samoloty i kiedyś chciałam zrobić licencję pilota :) Tzn chcę nadal ale kasy brak :S A kiedyś leciałam obok pilota i robiliśmy różne akrobacje i byłam zachwycona :lol:
Weź się nie przepracowywuj w to wolne :P
A fotki widziałam i niesamowite podobieństwo :) Kurcze też musze takie zestawienia porobić :)

Asiu niezłe masz zachcianki :laugh: Mikołaj ale mądraliński teraz, śmiesznie masz z nim :) U mnie chłopaki zachwyceni są pociągami, autobusami, tramwajami :laugh:
Jak jechaliśmy do zoo autobusem to byli wniebowzięci :lol:
Ja przy Szymonku miałam w ciązy głównie smaki na słodkie i pamiętam to jak dziś :laugh: śmieszne uczucie :)

Masuska fajnie, że Piter w swoim łóżeczku :) Mój jakoś gorzej ostatnio śpi ;) Budzi się w nocy albo o świcie ;) jak na popołudniu mam do pracy to rzadko moge sie wyspać ;) Ale jak mnie nie ma rano to podobno spi do późna :P
Dziś wstałam o świcie i przeniosłam się do salonu na kanapę i spałam do 9.30 i Dominik o dziwo też :lol: Manu spoko na dziele, wystarczy :) Udanej imprezki :)

Przyszła_mama ja na razie musiałam pochować młotki bo chłopaki uzywają ich do obrony własnej :ohmy: Książeczki fajne :) Niezły numer z mamą :) Wysłałam Tobie maila :)

Nati w Sobieszewie jest cudnie :laugh: Menu fajniuche, że nawet bym siuę zwaliła Tobie na głowe nieproszona, ale mam zamiar troche przez weekend wypocząć :laugh: Jak tam niania z 2ka sobie poradziła??

Olka u nas też czasem akcje się zdarzają, w sklepie nie ale przed wyjściem np z domu :ohmy: na przeczekanie dajemy sobie i zaraz mija :P

Oposek, Rose meldować się bo tęsknimy :kiss:
Chyba, że Wy już takie skwareczki bo cały dzień spędzacie na plaży opalając się :lol:

A u mnie Szymi ma teraz fazę "nie przeszkadzać" :S
Wraca Tomi z pracy a ten do niego - Tata idź do łazienki i nie przeszkadzaj bo my teraz obiad robimy :lol:
Albo ostatnio poprosił o coś do picia, wziął swój kubeczek i mówi : to ja pójde do pokoju, żeby tu nie przeszkadzać :lol:

A Dominis ma faze na "wszystko sam" :lol: Ubierać się chce sam, nalać sobie wody do picia chce sam, naszykować rzeczy do wyjścia sam i sam :laugh:
A i chłopaki prześcigają się w jedzeniu posiłków i później kłócą się tak śmiesznie który zjadł pierwszy :lol: Tzn nie jedzą szybko, bo w taki upał to apetyt gorszy, ale po zjedzonym posiłku przypomina im się rywalizacja i dopiero zaczynają się przedrzeźniać, który wygrał w niepisanym konkursie :lol:


Ło matko ale się rozpisałam....

Ale opowiem Wam jeszcze krótko jaka miałam akcję a autobusie: znalazłam torebkę damską z portfelem, kasą, kluczami, wszystkimi dokumentami, telefonem komórkowym itd :S I powiem wam, że wcale nie było proste skontaktować się z właścicielką :S I nie wiem czemu była taka zdziwiona, że odzyskała wszystko w nienaruszonym stanie :S

Buziaczki i trzymajcie się chłodno w te upały :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #699176 przez Oposek
Dobry wieczór :)
My jutro ślubowo/ weselnie, a dziś randkujemy. Kolacja czeka, a mąż obiecał, że wróci z winem i będę z dywanu na podłogę na czworaka schodzić ;)
A od ostatniego wpisu dwa razy ciocią zostałam, muszę się pochwalić, bo takie cudne te maluchy, że szok :side: :blush:

Hoborku raz jeszcze wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, Kochana :kiss:
Ponoć życie zaczyna się po 30-tce, choć jedna trzydziestolatka mi dziś pisała, że głowa Ją boli i kręgosłup, więc ciężko stwierdzić, jak to jest naprawdę ;) Udanej imprezy w niedzielę! :) Piękną masz Dwulatkę :kiss:

Asia mąż pracowity, podziwiam, ale efekt wart zachodu- grill cudo! :) Filip też lubi pociągi, choć autobusy chyba jeszcze bardziej :) Fajny pomysł na taką pociągową wyprawę! :)

Ania eee, nie na długo się o flądrę obraziłaś, mogłam bardziej się postarać :P :blink:
Ale uprzedzałam przecież lojalnie, że ja nie jestem taka miła na jaką wyglądam ;) Warsztat kiepsko zorganizowany- duży burdel, prowadząca, która nie umiała się ogarnąć i nie miała żadnego posłuchu- taka młoda, przestraszona laska... Imprezowanie zeszłotygodniowe za to zacnie :) Ale fajny miała dzień ta Pani, co odzyskała całą torebkę :) No i Ty pewnie też, bo to zawsze sprawia radość :) I niech mi ktoś teraz powie, że nie warto pomagać :blink:

Masuska ja też uwielbiam szpinak! w każdej postaci poza breją z jajkiem! Udanych urodzin Piotrusia! :kiss: Mój śpi od 20:00 do 7:00 i w dzień dwie godziny, najczęściej od 12:00 teraz.

Nati Jachu dzielniak, że z Chrzestną został, gratki! Współczuję tego przedszkola, mam nadzieję, że się uda niebawem, przecież już nie zaraża :angry:

Basba no mąż się nie popisał z piknikiem, fakt. Dobrze, że się chociaż pizzą zrehabilitował ;) Mój też nie lubi takich imprez... Zdjęcia super, bardzo podobne jesteście :)

PrzyszłaMamo gratki za książki, fajnie, że się udało kupić coś fajnego! Ja za namową dziewczyn kupiłam serię Obrazki dla maluchów allegro.pl/ubrania-obrazki-dla-maluchow-nowa-i3356452476.html
Jest kilkanaście części i jestem BARDZO zadowolona. A ostatnio codziennie ćwiczymy Różnimisie i to już jest naprawdę najwyższa półka. Ale ja kocham pięknie wydane, mądre książki dla dzieci.
allegro.pl/roznimisie-krolak-agata-krakow-i3306701345.html Twoja Mama się umie ustawić, a co :blink:

Olkatrzymam kciuki, że Mati ospy jednak nie dostał! Mój też urwis jest nad urwisy, więc Cię rozumiem :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699606 przez masuska
Dzień dobry.

U nas przygotowania pełną parą, nie wiadomo gdzie ręce wsadzić...


Przerwa na kawusię właśnie nastała.


A zaraz dalej do roboty:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700179 przez przyszla_mama
hej Mamusie :kiss:


Asiu – tego się bede trzymala, że to przez upal :) :)
sandalki sa super!! Ale maly ubzdural sobie ze robia kuj kuj! Wiecie jak to w klapkach adidasa, takie wypustki sa, ale u niego w tych klapeczkach to takie minimalne gladziutkie, ze nawet nie ma prawa go nic kuj kuj :) tak to biega, i widac ze mu wygodnie, bo sa takie super leciutkie, czasami jak siedzi przypomina sobie i kaze sciagac, mam nadzieje ze mu minie bo naprawde wygodniejszych i fajniejszych nie znajde

Asiu – a Mikolajowi ciagle jedzonko nie idzie? A moze jak pomidora lubi to zupka pomidorowa by przeszla, arek uwielbia z kluseczkami lanymi delikatnymi. A on lubi kwasne smaki czy tylko akurat pomidora? Pisz, bedziemy kombinowac :)

Hoborrku – ode mnie tez przyjmij najszczersze i najserdeczniejsze zyczenia! jak sie Robercik chowa? moze jakies zdjecia bys zamiescila nowe :) Adusia sliczna, w reklamach by mogla grac :)


Ja wczoraj dzień "wolnego" mialam- wiec korzystając z okazji ogarnełam chate, wyprałam 2 pralki, przetarłam okna, zrobiłam lasagne i dzieciakom pizze na wieczór (miałam z meżem i przyjaciółmi wychodne do kina ) no i padłam na pysk o północy ...


Basba Ty to 200% normy wyrabiasz :) :) co do mam (babc) to chyba juz tak maja, my pewnie tez takie bedziemy :) ja tez wyslalam maila


Olka – nie strasz mnie bo nie wiem czy kolejny raz przezyje :) chociaz w zasadzie ja to tak sie nie przejelam, moja mama byla blada jak sciana, jej reputacja mogla pasc bardziej na miescie niz mi :P

A jak Mati i sprawa z ospa?
Olka a jak kladziesz spac malutkiego? Bo ja sie klade z mlodym,gadamy, gadamy, pije herbatke albo zlopie mleko, i tak sie w koncu zmeczy ze zasypia najpozniej o 21. moze sprobuj go klasc wczesniej troszke, chociaz wiem ze kazde dziecko inne i nie ma zadnej zasady

Ania – uuuu to was czeka iście rodzinny czas, zeby tylko Tomi nie wpadl w pracoholizm :P :P
Ania ty TO zawsze masz jakies przygody w autobusie ;) :) ja tyle przez cale zycie nie mialam co ty jak piszesz na forum :)
Fajne te Twoje chlopaki :) jednak jak dzieci w podobnymi wieku super sie chowaja
Wyslalam maila

Oposku – jak sie udala imprezka? I jak randka, uwiodł mąz? :) Dziekuje i Tobie Oposku za namiary na ksiazeczki, jaka ja glupia ze od razu was nie zapytalam! Na pewno skorzystam z Waszych tytułów. a ja zaraz lece poczytac Twojego bloga :)

Masuska – opowiadaj jak imprezka????? Jak Ty organizujesz to na pewno super jedzonko i rewelacyjna zabawa. Ucaluj Piotrusia i wysciskaj od nas serdecznie! :P :P I powiedz kiedy formalnie ma urodziny?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700181 przez przyszla_mama
ciąg dalszy :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #700220 przez aska27
hej

Przyszła mamo ale Aruś ma gęste włosy, śliczne :) i plac zabaw fajowy!
i to w misce ekstra,wszystkie są super!
A na basenie podobało mu się???

oo i Baba Jaga, ale ma fajny domek :blink:

Wiesz Mikołaj je jak kurczak,na obiad dwa kęsy ziemniaka, fasolkę obierze i zje tylko groszki.. mięsa w ogóle. Za to lubi własnie zupy, zje nawet duzo. Pomidory są naj, no i zielony groszek i orzechy, tego nigdy nie odmówi.

a jak Aruś z jedzeniem?

POWODZENIA w poszukiwaniu pracy!!!!


Masuska
jak udały się urodzinki? Torcik wyszedł jak chciałas?


Różyczka
leniuchujesz na całego :blink:

Aniu
śliczne zdjecia.. opisałam, super! Fajnie patrzeć takie uśmiechnięte buzie :)

Oposku gratulacje!!! Buziaki dla małych Słodziaków :)
jak tam po weselichu??

Nati jak Maksiu?? lepiej?

Basba
kiedy urlopujecie, nie doczytałam chyba. Co u Was??

Trochę tutaj cicho,oj.

A ja w sobote byłam na koncercie Dody hmm.. bilet dostałam, co prawda zasnęłam, zacyznał się o 21, a ja o 20.45 obudziłąm się hihi no,ale zdążyłam ,bo koncert się opóźnił porzez sprzedaż biletó. Nie mój gust muzyczny,ale fajnie nawet było. Oczywiscie nie tańcowałąm :silly: ale i tak w niedzielę miałam za swoje, głupol ze mnie.

Poza tym wkurzyła mnie pewna osoba, ale moze na fb napsize o tym, tutaj nie bardzo mogę, echhh..

Mikołaj znowu nie chce wołać na kibelek, rece opadają.. no trudno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700227 przez aska27
Piernikarczyk jesli czytasz STO LAT I MNÓSTWO BUZIAKÓW DLA NIKUSIA!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700262 przez olka1730
Witam

Przyszła mamo ale mieliście rajd,az nabrałam chęci na Dinozaury w Solcu :) poznałam po charakterystycznych pazurach wbitych w ziemie :silly: zdjęcia suuper,i jak widać uczestnicy wycieczki również zadowoleni...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700293 przez natimp1
Witajcie..
u nas w skrócie.. Ospa :) jednemu przeszło.. dostał drugi.... póki co na brzuchu tłowiu i buźce.... dostał mimo neosine .. ale mam nadzieje ze mu to łagodniej przejdzie.... jestem załamana.. znów nie mam co z Maksem zrobić.. bo sam na dworze nie bardzo... a z Jachem dużo wychodzić nie chce ... niby lekarka mówi ze latem przy ospie jak nie ma gorączki to można .... ale nawet jak to wyjde góra na 30 min a nie 3h... ja pierdole.. mi się dwójki dzieci zachciało;)P mało tego ten tydzień miał być tygodniem zapoznawczym z babcią... w sensie ze od przyszłego tygodnia ma iśc do niej... a tu proszę.... nie wiem już co jak organizować... wkurza mnie ta choroba upierdliwa taka ze dzięki wielkie ....

mało tego muszę pomóc przyjaciółce i zająć się czasami jej córka.. przyjaciółka mieszka jakieś 20 km od nas, Tomek chodzi na popołudniówki wiec tez srednio .. ee nie chce mi się juz normalnie.....

a poza tym oki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl