BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 10 miesiąc temu #694628 przez masuska
Czeeeeeeeść:)

Przyszła_mamo uwielbiam szpinak

Hoborrku jak impreza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695020 przez natimp1
Witam po weekendzie...

U nas lepiej..w sensie Maksiego... wczoraj nie miał gorączki i jak to powiedziała babcia.. umęczył ich gadaniem.. czyli wraca wszystko do normy..ale powiem szczerze ze nie chce by Jachu dostał tej ospy teraz ...masakra .. jak będzie miał taką jak Maks to sorry ale nie dam sobie rady... Maksi miał takie pęcherze ze dał sobie smarować wyłącznie po kąpieli zaraz .. i trzeba było go zagadywać żeby nie był świadomy które są akurat robione.... no i jak swędziało to trzeba było masować by się nie drapał.. a juz wodze jak mówię Janek nie drap się bo blizny zostaną.. nie no dziś kolejny paciorek by go ominęła ta ospa

Wczoraj odwiedziła nas Chrzestna Janka... no i nawet chłopak .. został z nia chwilę sam :):) normalnie sie ten mój chłopak rozwija ;):0, moze za rok dorośnie do rozłąki i przedszkola....
Laski od dziś Niania tylko 2 tygi jeszcze .. Masakra .... moja mam juz przerażona :):):), tak mi zal tej Niani....


no nic zajrzę potem...... przyjemności na poniedziałek...
p.s Rose przestań sie napalać na chłopaków :) napisz coś juz masz wolne :):

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #695023 przez aniaw
Dobry :lol:

Hoborku buziaczki dla Adusi
:kiss: :kiss: :kiss:

U nas weekend milusio minął tylko Tomi 2 minusy zarobił :S Jakiś zaborczy się zrobił i ani tatuaża ani na imprezę strażacka iśc mi nie pozwolił :angry:
Na szczęście w nd wizyta w zoo trochę złagodziła sytuację :laugh:
Dominikowi najbardziej pawiany się spodobały i ruszyć się od nich nie chciał :laugh: Póxniej w trakcie spacerów jak tylko dojrzał ciuchcię jeżdżącą po zoo to biegł za nią z krzykiem radości i próbował dogonić :lol:
Szymi za to komentował gabaryty tyłków zwierzaków :lol: Przy gorylach na cały zychel się wydarł jaką wielką on ma cytuję dupę :ohmy: ( a w domu nigdy tak nie mówi tylko jak coś mówi tyłek ;) )
Wieczorkiem byliśmy na mszy i ten mój mały urwis wyłączył w całym kościele prąd :ohmy: :lol: No coraz gorzej z nimi :laugh:

Przyszła_mama o tym zwrocie kosztów za podróż to nie ja pisałam tylko Masuska :lol: Na razie musimy poczekać na decyzję z T pracy co z urlopem jego ;)

Oposku jak tam weekendowe imprezowanie??? :laugh: I czemu warsztaty leżenia na trawie nie teges? :S

Asiu jak Mikołajek z tą skórą?

Masuska, Rose, Basba jak weekend????

Nati to ja też trzymam kciuki, żeby Janko nie załapał bo ja kurka nie wyobrażam sobie teraz tłumaczyć Mimikowi, żeby się nie drapał ;) Fajnie, że Maksi lepiej :)
Ja się zmobilizowałam bo chciałaś fotki, więc wrzucę a co :laugh:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695129 przez natimp1
NO ja nie wiem ze z takiej Matki takie fajne chłopaki......... :P :silly: to chyba po Tatusiu :)
A może Ciotka za bardzo lofrujesz ze już Tomi Cię przykuwa do domu :):)ale nie daj się.. wolność najważniejsza w związku....
hmm a propos tej wolności to Stolicę ,muszę przełożyć .. bo nie mam sumienia by Maksa teraz zostawić ....Ale spoko- co się odwlecze to nie uciecze ....
Aduśko całuski

Basba Maksi dzis na pierwszy spacer.. chyba nie za wczesnie co? od czwartku mu nic nie wychodzi.... pęcherze popękały... ale jeszcze nic prawie nie znika... na dwór oczywiście do Cienia , spacerkiem i od stóp do głow przykryty ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #695245 przez Oposek
Adusiu kochana!
Wszystkiego najlepszego z okazji drugich urodzinek!!!

:kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #695327 przez hoborr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695332 przez hoborr
Dobry.

Oposku ja tak spadam jak mnie dzieci zaczynają wołać:)

Asiu pytałam o grila. POkazałąm mężowi i stwierdził że na pewno sam murowany. No bo jak taką konstrukcje przetransportować? My tez marzymy o takim. Jak się czujesz ? Jak dzidzuś? Sara - ślicznie :) hihih

A ja mam problemy z karmieniem. Tzn z cyca\kami bardziej niż z karmieniem... Jakies wypryski mi powylatywały przy sutkach... wyczytałam na necie że to nic groźnego. Ale do tego bolą mnie cholernie cycki w środku. Pieką, palą, masakra. Dzwoniłam do położnej ale nie odbierała. POtem mi napisałą że na urlopie za granicą... Jutro chyba pójde do mojego gina z tymi dziwnymi krwaweiniami to i zapytam o cycki! Gorzej jak będzie chciał oglądnąć!! Zbok jeden!!

AAA
I mam superanckie przepsiy na sałątki od siostry ciotecznej. Robię na niedzielę. Na urodziny Adusi i moje:) połączone.
Może któraś próbowała sałąkta karaibska: pierś z kurczaka, winogrona, migdały, majonez/? ?
A druga z porem, ananaesem, kurczakiem, makaronem torrerlini, i czymś tam jeszcze? hi
Jak będa dobre - a na oko widze że będa to podam dokładnie:)

za życzenia dziękujemy:):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695343 przez hoborr
JEj ale bym gofra zjadłam..........

Aniu zdjęcia super:) Na pierweszym z dziadkiem - zdziwiłam się że dziadek jak dziewczynka wgląda ale potem mnie oświeciło... ups. Na zdjęciu z lustrem gapłam się pochwili że to lustro a nie dwuch chłopaczków tak samo wystroj0nych! ojoj juz cos nie tak ze mną.
Aniu wymocz młodego w wodzie święconej bo on coś na szatańskie pomysły zapodaje...

MAsuska impra przełożona na 7 lipca. Wszyscy pojechali do pracy albo do wawy w odwiedziny do wujka..

Nati dopiero teraz doczytałą o w\aszych chorobowych problemach. Dobrze e już lepiej.

Basbo co porabia rozgadane twe dziewcze?? :):):)

A Różyczka na urlopach? Bo jakoś jej na forum nie widzę??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695362 przez hoborr

oto moja dwulatka:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695494 przez natimp1
cudna ta Twoja dwulatka Hobborku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695549 przez olka1730
Słoneczka,Uśmiechów,1000 całusów dla Adusi z okazji 2 latek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695580 przez masuska
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ADUSIU :)




Ps, Hoborrku, to robimy razem imprezę urodzinową. Piotrek też w niedzielę będzie szalał:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695796 przez przyszla_mama
Hoborrku - przesylamu z Arkiem Adusi NAJLEPSZE, NAJSZCZERSZE I NAJGORETSZE zyczenia urodzinowe! :kiss: :kiss: :kiss:

ucaluje i wysciskaj od nas swoja coreczke.

A Ada jest absolutnie P R Z E S Ł O D K A!

ja dzisiaj ostatni dzien bylam w pracy, a jutro jade zlozyc cv w dwa miejsca, a tak mi sie chce ze bleeeeeee...............


buziaki dziewuszki, jutro wpadne na dluzej :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #695968 przez basba
Dzień dobry... moze dzis uda mi sie coś skrobnąć...

Póki co !SPÓŹNIONE BUZIAKI I ŻYCZENIA DLA ADY!!!! KOCHANA ABYŚ ZAWSZE BYŁA TAK CUDNIE ROZEŚMIANA JAK NA ZDJĘCIU!!!!!!!!!

Wróce niebawem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696058 przez basba
No dobra, to jestem... z kawą ma sie rozumieć :)

Przyszła_mamo zaraz wyśle na maila :) - przepraszam że dopiero dzis ale w tamtym tygodniu miałam urwanie głowy- mam nadzieję ze teraz bedzie nieco lepiej ;) Dobrze ze korba spadła dziadkowi a nie Arkowi na tą nogę. Moze sie zastanowi jak nastepnym razem coś cieżkiego da dziecku :S fajne przepisy :) - zapisałam oczywiście :)

Oposku dziękuje za namiary na książki :kiss:

Aniu tobie również dziekuje za namiar książkowy :) no my z mężolem 13 jesteśmy ze sobą a 9 po ślubie - szybko zaczęliśmy po prostu- jako szesnastolatki :P Anka musialas chyba nagrzeszysz ze Tomi taki zaborczy sie zrobił, co?? :silly: Uśmiałam sie z tych twoich chłopaków! Zdjecia bombowe ale też miałam zawieche na tym zdjęciu z lustrem ;) A mąż twój to sklonowany ojciec, co???

Asiu śliczny avatarek :) grill pełen wypas- mąż się postarał :) no i widzę ze jakieś zaczepienie do zjeżdzalni tez póki co jest, najważniejsze ze własciciel zadowolony ;) Byłaś z Mikołajem u lekarza z tą głóką??

Hoborrku byłas u gina? Napisz koniecznie!!! Z cycuchami niestety nie wiem co napisać. A na te cudne sałateczki to ja chce przepis!!!! Dzieki ze pytasz o moja gadułe- ogolnie buzia jej sie nie zamyka. O jej dziwnych tekstach pisałam ostatnio wiec mozesz sobie tylko wyobrazić jakie komedie mam w domu.Za chwile tobie sie zacznie jak oboje zaczną przekrzykiwać sie nawzajem ;)

Masusko, widze ze imprezke robisz w niedziele. Torcik strazackiego wozu rozumiem ze pieczesz! Co u was?

Olka co u was?

Nati ty choruszka masz juz w domu czy jeszcze na eksmisji?

ROSE przeginasz?!

No to chyba wsio :)

To krótko jeszcze co u nas... w weekend u nas był piknik szybowcowy. W sobote super pokazy lotnicze i akrobacyjne - mieliśmy jechać ale mąż jak zwykle w pracy do późna a jak przyjechał to stwierdził ze trawe musi kosic, kore wozic i takie tam wiec nie pojechaliśmy nigdzie :dry: Jak zwykle sobota minęła pod znakiem sprzątania, prania i gotowania. :angry: Pokazy oglądałam z ogrodu (takie malusienkie samolociki beczki robily na ale dobre to, niż nic). Pojechalismy za to w niedziele przed 17... z tym ze piknik był do 16 poza tym wiało tak ze głowe chciało urwac no i klops :angry: tyle widzieliśmy... w ramach rozchmurzenia Wiki dostała balona z helem a Antek model samolotu. No a mnie mąż uraczył pizzą w pizzy hut :P . Potem odwiedziliśmy jeszcze znajomych i wróciliśmy do domu po 23 :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl