BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 7 miesiąc temu #754984 przez hoborr
Dobry!

Przyszła mamo a jak ta kaczkę robisz? Ja do tego nie mam pojęcia! NIe wiedziałam o dalszych losach męża tej MAgdy... I ślubu też nei widziałąm.. pewnie oglądnełam tylko końcókę..
Dzięki za te słowa. Mojego Wujka to bardziej jak brata traktuję. Jest tylko 8 lat starsz. Widze go średnio raz w tygodniu i przez telefon tez często rozmaiwamy. A mój mąż poracuje iou niego w firmie. Wiec naprawdę jesteśmy blisko:)

Masuska - ale się cieszę i trzymam kciuki za lekarza:)

ooo i znowu musze spadać.
NAwet nie zdążę do wszystkich poodpisywać i już! Ech obowiązki wzywają!Lol!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #755046 przez Oposek
dzień dobry:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #755225 przez masuska
Dzień dobry:)

Dziękujemy za życzenia:) Basbo i Ty syneczka uściskaj:)

No a ja dalej zarobiona bo to taki paskudny moment na wynajem mieszkania, raczej studenci już mają. Była dziewczyna zainteresowana, że na pewno, że się spotkamy to od razu kaucję dadzą, bla bla bla - nie przyjechali... Coś mam pecha ostatnio. No na szczęście Małżon nadrabia za nas dwoje:)

Dziękujemy za gratki. Nie wierzyłam w niego, a jednak mu się udało. Zobaczymy co będzie dalej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #755395 przez aska27
Basba :kiss: za życzenia :)

Faktyczne juz niedługo zima... przygotowania czas zacząć :blink: kombinezon super.. nawet chętnie bym odkupiła,tyle,ze Mikołaj dostał w prezencie po kuzynach, co mnie cieszy, nie ukrywam :blink:

co do mojego samopoczucia lepiej, tylko ta sytuacja... nawet Mikołaj nie da się nabrać juz,ze tata jest w pracy, ostatnio powiedział,ze chce jechac do taty pobawić się, do taty domku.
Rozumie juz ,ze tutaj ze mną mieszka,ale widzi też,że taty nie ma. Boli mnie wiec,ze mąż taki uparty i nie chce być z nami. Skłaniam się nawet ku temu,zeby to zakończyć, dla mnie nie ma sensu, dziwne i ciężkie takie życie.

Dzisiaj po wykąpaniu Mikusia,mąz mówi do mnie,ze już idzie,a Mikuś:
"idz tata, no idz z Bogiem" :blink:

nauczył się od mojej mamy, gdy wychodzi do kościoła czy pracy tez tak mówi.

Masuska wiesz ja na początku roku przeżywałam horror wynajmem, czas nie jest najgorszy, zobaczysz znajdą się lokatorzy, oby lepsi tym razem!
Co do męza to super, juz gratulowałam :) Teraz będzie już z górki. Trochę szkoły to i odpoczniesz sobie hihi ja swojego chciałam wysłać na jakies szkolenie ( bo tam zazwyczaj są długie ok 6- miesięczne i dłuższe),a on "nie chce" :blink: a na poważnie kolejka obowiązuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #755441 przez masuska
Asiu aż 6 miesięcy???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #755572 przez aska27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #755724 przez Oposek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #755740 przez Oposek
Przyszła Mamo ja oglądałam w kinie, na Festiwalu Filmowym. Sam temat jest mi bliski, Jej bloga czytałam od początku, więc to była naturalna kolej rzeczy. Sprawdzę wieczorem, gdzie można by go obejrzeć online, ok? Tylko uprzedzam, że ja nie jestem jakaś wrażliwa, wiele takich filmów przyjmuję z zimną krwią i bez emocji, a odkąd jestem matką nie oglądam tylko tych o dzieciach, ale było to dla mnie przejmujące doświadczenie. Niezwykle poruszające.

Asia Mikołajek ma niezłe teksty :) Rozumiem, że to musi być bardzo trudna sytuacja, takie oddzielne mieszkanie. Pewnie czujesz się niepewna i zagubiona w tym wszystkim. Mam nadzieję, że wszystko się ustabilizuje jak najszybciej!

Basba no takie ADHD bywa przydatne, to prawda ;) Choć Litek twierdzi, że się w nocy kręcę po domu jak kupa w przeręblu :lol: :blink: Takiego mam romantycznego męża, normalnie sama sobie zazdroszczę :lol:

No to naprawdę Hoborku masz fajnego Wujka :) Ja wiem, że każdy się martwi i denerwuje, ale uwierz mi, że współczesna onkologia potrafi bardzo wiele. Cuda wianki robią, serio. Szkoda tylko, że wiele chorób wykrywa się już w bardzo zaawansowanym stadium, gdzie szanse są niewielkie.
Co do cioć i wujków z małą różnicą wieku to u nas podobnie jak w przypadku Asi- Filip ma Ciocię, która jest starsza od Niego zaledwie o 4 lata. I jeszcze siostra mojego męża, bo to o Nią chodzi od początku każe Filipowi mówić do siebie "ciociu", przynosi Mu coś w prezencie i mówi na przykład "proszę Filipku, dinozaula Ci ciocia psyniosła, żebyś pamiętał o mnie, kiedy umle na stale lata" ;) Słodziak jest straszny :lol: ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #755744 przez aska27
hehehe Oposku facet przymuszony, kontorlowane zdrówko.. to jeden problem z głowy dla żony :blink:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Dzisiaj znalazłam mieszkanie.. super... czynsz taki sobie,ale cóż.. jeden minus, bez ogrzewania! :unsure: Szok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #755753 przez Oposek
Asia niezłą Mąż Ci niespodziankę zrobił ;) Wiesz, jak się leczy fobie, nie? Jednym ze skuteczniejszych sposobów jest metoda zanurzania- stopniowe dawkowanie kontaktu z bodźcem wywołującym lęk. W tym przypadku Mąż- policjant w stroju Spidermana będzie jak znalazł myślę :lol: :blink: :blush:

Trochę dooopa z tym mieszkaniem, przecież zima idzie :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #755779 przez hoborr
Dobry:)

Asiu! ALE jAK BEZ ogrzewania???

Masusko chyba wszyscy mundurowi musza na takei szkółki jeździć. Mój szwagirem też na kilka mieisęcy wybył ostatnio - jest strażakiem. I co kilka lat go to czeka. Ale potem zawsze ma podwyżkę;) hihi

Oposku - dzięki za namiar na ten film. A blog jeszcze można przeczytać? NIgdy nie inetersowałam się tami sprawami. Zawsze wolę odrzucać od siebie takie triudne tematy...

BAsbbo schody wycenione na 6 tysięcy. Całe drwenianie:) Dzięki za poradę z tymi podstopniami,, bo bym se narobiłą rabanu wrednego. Stopnie będa bokiem podświetlane - ale to już tomek sam zrobi. A i dębowe. KOlor - to coś móiwł że lakier sobie dobierzemy jaki będe chciała.

Jej a ja mam dziś ryż z truskawkami! Ale jestem głodna idę jeść...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #755788 przez Oposek
Hoborku proszę: chustka.blogspot.com/
Jest także wydany w formie książkowej: www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,3683,Chustka
Kiedyś był także blog Męża Chustki, również interesujący, ale potem został zlikwidowany.
Fajnie z tymi schodami, jeszcze chwila i będziecie na swoim :):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #755889 przez masuska
Ha no to mnie pocieszyłyście, ale nie ma co gdybać jeszcze kawał dogi przed nim:) Po cichu liczę że się uda, ale jak nie, no to cóż trudno...

Asiu marnie że bez ogrzewania, a zastanawiam się jak? W piecu trzeba palić? W bloku?

Elu tak o sprawności to ja nie wiem jak mój ukochany z brzuszkiem zrobił 3 przewroty. Nie mogę sobie wyobrazić nawet:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756190 przez przyszla_mama
Caluje Was serdecznie i sciskam

Asiu – wpadajcie na obiadek, dodam jedna kaczuche i będzie jak znalazł :) :)

Basba przeczytalam Twój post i O bozeeee o dniu chłopaka zapomniałam!!!!!!

Moj M mnie zamorduje! bo dnia kobiety to od niego wymagam, a jakos o dniu mezczyzny zawsze zapominam! we wrzesniu mowie mu ze obchodzimy w marcu, a w marcu ze we wrzesniu :laugh: :laugh: ale csiiii moze sie nie kapnie szybko, a zreszta dostal we wrzesniu na urodziny mega super golarke philipsa wiec niech nie marudzi :)

a Co do gosci to my mamy wlasnie goscia! :) naszego druzbanta, to znaczy druzbanta ślubnego mojego meza :) Przyjechal do Polski z Wloch na 2 – 3 miesiace, i będzie glownie u nas, ale to taki gosc jak swój domowy, wiec będzie wesolo :)
a Basba u Was to musi byc wesolo z sasiadami, fajnie, ja lubie taka atmosfere :)

Basba – a jaki rozmiar tego kombinezonika dokladnie i ile bys za niego chciala? Bo ja to już się przekonalam, ze dobrze czasami na zas kupic, podaj rozmiar i cene, ja sobie wymierze i porownam z tym kombinezonikiem co mam, czy by sie nadal za rok :)

Hoborrku – kaczke robi się banalnie, kupujesz z chlodziarki, niemrozona, w domu myjesz dokladnie, nacierasz przyprawami, albo sama sobie komponujesz, albo kupujesz gotowe przyprawy do kaczki, obierasz jablka, wykrawasz gniazdka, dzielisz na czastki, wpychasz do kupra :) spinasz wykalaczkami, Wychodzi PRZEPYSZNE MIESKO, I Z jabłek robi się super mus słodziutki, ja kocham polaczenie smaku tego miesa z jabłkami

ale, ale

mieso z kaczuchy jest specyficzne, i nie kazdemu smakuje, taki ma posmak charakterystyczny, dla mnie jest numer 1, przed kurczakiem, indykiem, itp itd ale znam wiele osob ktorym w ogole nie podchodzi ten smak..

Masuska – trzymam kciuki za wynajem i za to aby wszystko ulozylo sie pomyslnie z praca i wszystkim

Asienko – nic nie wiedziałam o Twoich problemach.. mam nadzieje ze wszystko ulozy się Wam jak najlepiej.. a co do mieszkanka moze warto dalej szukac?

patrzylam na stronke ta z blogiem tam po prawej stronie na dole sa odnosniki do innych osob prowadzacych blogi i iles pierwszych blogow ma gwiazdke przy imieniu..

weszlam na kilka tych blogow i straszne to jest, ze takie mlode, wartosciowe i fajne osoby odeszly... tyle pomyslow mialy i sil..

ale tak jak mowi Oposek - wspolczesna medycyna idzie tak do przodu i ja tez znam osoby ktorym sie udalo i do dzisiaj ciesza sie dobrym zdrowiem



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Oposku – nie zawracaj sobie Glowy tym filmem, ja juz poszukam, myslalam ze moze na necie gdzies ogladalas

Rózyczko, Aniu - co u Was?

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #756224 przez Oposek
Dzień dobry:)

Przyszła Mamo gratuluję pochwał!!!!! Cieszę się bardzo, że taki początek dobry, choć nie miałam żadnych wątpliwości, że tak będzie. W czerwcu usłyszysz o swojej pracy to samo, zobaczysz!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl