BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 6 miesiąc temu #757940 przez różyczka
Nie ma Jasienka :( dawac Jasia!!!! :)
Dzien dobry :)
Nie mam kiedy pisac dziewczynki a nawet czytac Was-serio :dry: wiec tak na szybko skrobne i z gory przepraszam,ze tylko o nas:
dzis moi uczniowie biora pierwszy raz udzial w zbiorce zywnosci w markecie Stokrotka (akcja jest we wszystkich marketach w miescie) a ja to organizowalam i dopilnowuje, do samego wieczora beda zbierac i jutro tak samo-jestem z nich taka dumna :lol: bo narazie nic nie narozrabiali ani nie zżarli :silly: :lol:
Bianka kaszelek i gile caly czas, ale do "kola" chodzi i to z usmiechem juz teraz ufff :)
a starsza jakas metamorfoze przechodzi teraz od kiedy jest juz w LO :blink: ale grunt,ze na plus :)
pozdrówka serdeczne :kiss:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #757944 przez różyczka
Nati to co kłamiesz,ze Jachu mały jak za duzy i na ZP nie wchodzi :lol:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #757966 przez natimp1
Laski.. puszczam tą fotę, nie ma info ze nie przechodzi więc nie wiem o co chodzi ... najwyraźniej Janko się nie ujawnia i tyle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #757972 przez aska27
Nati To moze na fb, na naszej grupie.

Różyczko zdrowia dla Bianki,fajnie się czyta,ze juz ok i przedskzole nie straszy.
Co do Oliwii tez ekstra, oby tak dalej!


A ja poszukuję kurtki.. juz nie dopinam się,brzuszek i cyce za duże, a zimno jak na złość.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #757984 przez olka1730
Witam się i Ja

Natimatko laski 98-104 mój Janek 86/92 .. hmm to może On dlatego nie gada bo jeszcze za mały jest

No właśnie Nati pewnie to jest własnie ten rozmiar jeszcze nie gadatliwy :lol: :silly: moj Mati tez 90cm (z bilansu)ale kurtki 86/92 max 92 kupię w tym sezonie zimowym,niby duży sie urodził bo 62cm ale jakoś mi się chyba wstąpił :laugh: teraz jak porównuje

Dziewczyny dziękuje za słowa wsparcia,więc czekam cierpliwie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #757993 przez aska27
Olka Mikuś tez do maluszków nie należał, jak się urodził 4kg i 60cm..a teraz rozmiarowo tez 86-92... ale co do gadulstwa to się nie zgodzę :blink:

ale mam lenia! :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #758084 przez martus0707
Hej dziewczyny, pamiętacie mnie jeszcze? :)
Wspomnę o rozmiarze, bo widzę że temat na czasie, bo mój Igor nosi 104/110 :S rozm. bucika to 24, kurcze, urósł ostatnio do takiego stopnia( ok. 8cm), że spodnie musiałam mu kupić bo nie miał w czym chodzić :side:
Ostatnio biedny obudził się w nocy i mówił że go nóżka boli, pewnie rósł i kości go bolały, na szczęście już przeszło.

Macie może doświadczenie z butami z owczej wełny?
Mówię dokładnie o takich: allegro.pl/fajnebutki-demar-owcza-welna-...-29-i3555756833.html
Bo jedni chwalą, inny definitywnie odradzają :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758094 przez natimp1
eee tam Aśka ..wszystko popsułaś.. no nie Olka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758126 przez olka1730
A no hmmm TAKA SYTUACJA :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #758154 przez aska27
a no to uppsss :kiss: :blink:


Martuś woow.. tak napiszę!!! :cheer: duzy chłopak z niego :blink:

Bucików nie mielismy jeszcze, fajnie wyglądają.


Mój mąż dostał mega rachunek za tel.. zadzwonił do operatora i okazało się,ze dostawał jakies smsy które tyle kosztowały. Nawet nie trzeba na nie odpowiadac, on tez na nie nie odpisał. Od razu zablokował możliwość przychodzenia takich smsów i połączeń. Nie wiedziałam o czyms takim.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #758187 przez aniaw
Dobry :laugh:

Martuś, Olka i Rose
się pojawiły to mnie nie może zabraknąć :)

Ja dziś zwariowany dzionek mam :S
Pozwoliłam sobie pospać do 9.20 i to było o 20min za długo :angry:
Mój synalek obudził mnie bo miał rączki brudne :ohmy:
Widoku sypialni nie sposób opisać :cheer: Wszędzie jak okiem sięgnąć porozwalana była ziemia z naszego wielkiego kwiatka Alexa :ohmy: Pół mojego łózka, jego łóżeczko, ściany, komoda, dywanik, za łóżkiem :cheer: A on twarz, dłonie i stopy miał całe w tej ziemi :ohmy: Nie wiem co on robił, ale ubaw miał nieziemski :lol: :S A jeszcze o 9tej było wszytko ok i tylko na chwilkę jeszcze przyłożyłam głowę do poduchy :S
Bite 1,5godziny zajęło mi doprowadzenie tego do porządku :lol: Odsuwanie mebli, wymiana pościeli, zamiatanie, odkurzanie, mycie podłogi, szafek i ścian :huh: Ale dawno już tak czyściutko nie miałam :lol:

Martuś butki pewnie cieplutkie :) Fajnie Cię widzieć a poka swojego duuużego chłopczyka :laugh:

Olka no mój też do gaduł nie należy ale o swoje z bratem wykłócać się potrafi :D

Rose
fajnie, że jesteś :kiss: i że dziewczyny na dobre się zmieniają :) A Ty w tej stokrotce uważaj i podżeraj za dużo :D

Asiu
no słyszałam o takich smsach niestety ;) A w jakiej jest sieci?
A Twój Mikoś to przegigant z tym przekamarzaniem się :D Co do wyboru butów potwierdzam jakaś kicha!

Basba Ty weź uważaj z tymi bólami w klacie. Wiki nie przyzwyczajona, że ją zostawiłas na tak długo to nie dziwne, że ma teraz pretensję. Było ja zabrać ze sobą i nam podrzucić to by się chłopaki ucieszyli :D I ona miałaby raczej miłe wspomnienia :D
Co do nagości to Szymi czasem mówi : Mama choć zobacz jak robię siusiu na stojąco jak tatuś :D

Przyszła_mama ja cały czas czekam na maila jak coś :kiss: Ja to okazjonalnie tylko coś licytuje więc bez przesadyzmu :) Ale Wy na serio to pijecie??? :D
Niezłe są dzieci :D
Ja robię pizze samodzielnie z przepisu, który tu dziewczyny kiedyś zapodały i jest zawsze GENIALNA :D
gotuj.skutecznie.tv/2010/07/pizza-jak-z-pizzerii/
I robi się mega szybko i bez wałkowania :D
Spód wychodzi mniamuśko a dodatki jakie tam sobie sama wymyślisz :D

Hoborku jak potrzebujesz jakiejś świnki do swojego "chlewu" to daj znać coś zorganizuje :D

Oposku ja też mam takich co z rajstopami i goździkami na dzień kobiet wyskakują :D
Nieźle w skrócie opisałaś swoją rodzinkę :D Co do cen wyprawek zimowych to fakt masakra :huh: Ja kupiłam dziś czapke w smyku i zestaw czapka i rękawiczki w mothercare i porażka cenowa :ohmy: W lidlu chciałam wczoraj zakupić ale faktycznie tam wykupują wszystko wraz z godzina otwarcia :cheer: Filipek śmiesznie gada potwierdzam:D
A chcesz może jednak królika???? bo nasz ukradziony w pełni wyleczony :D Młodziutki i malutki bo 1kg waży :D

Nati no poka fotki :D Kurka no zapomniałam o tym kombinezonie. To taki mam na zbyciu:
allegro.pl/tchibo-tcm-kombinezon-110-116...nie-i3580723349.html
Używany ale ten kolor i rozmiar i tu na aukcji sa wymiary więc luknij. Jutro się zbiore i wymierzę swój zakupiony dokładnie.

Masuska poka jakies fotki Piterka :D

Dziś zaczęłam się zastanawiac na ile lat wyglądam :D
W autobusie jakas dziewczyna spytała mnie:
-Wysiadasz na tym przystanku? Taka studentka i na per Ty do mnie :lol:
Kilka przystanków dalej jakiś chłopak student do mnie :
- Czy może chce sobie Pani usiąść? Czyli jednak staro albo ciążowo wyglądam :lol: :S

Poza tym jak ostatnio wychodziłam z autobusu to wśród jakiegos tłumiku ludzi koleś mnie poprosił, żebym mu pomogła zapiąć kurtkę - koleś miał ręke w gipsie. Musiałam śmiesznie wyglądać gmerając mu w okolicy kroku (nie mylić z zapinaniem rozporka :D )i próbując zapiąć suwak :lol: Zastanawiałam się czy to nie jakaś ukryta kamera :D

Miłego słonecznego dzionka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758192 przez masuska
Hey dziewczyny,

Tak czytam o rozmiarach i powiem że Pitek urodził się malutki 3100 i 53 cm ale teraz mocno wybił i rozmiar 92 to tak na styk, kupuję już 98, mam kurtki ale są dobre, będzie trzeba kupić większe.

Buty to 25 ostatnio kupowałam trampki.

No to tyle do tematu:)

Aniu a nie pokarzę:) Teraz to mam zdjęcia Raula:P

A mam nagrane jak Piotrek śpiewa "Chodź moja Kochana dam Ci banana":) Teraz śpiewa "dam Ci owoca i Bianka da i mamusi Pan da" itp:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758198 przez aska27
aniaw napisał:

Dobry :laugh:



Poza tym jak ostatnio wychodziłam z autobusu to wśród jakiegos tłumiku ludzi koleś mnie poprosił, żebym mu pomogła zapiąć kurtkę - koleś miał ręke w gipsie. Musiałam śmiesznie wyglądać gmerając mu w okolicy kroku (nie mylić z zapinaniem rozporka :D )i próbując zapiąć suwak :lol: Zastanawiałam się czy to nie jakaś ukryta kamera :D

Miłego słonecznego dzionka :kiss:


no no :laugh: :laugh: jak zobaczę gdzies filmik na necie to Ci link podrzucę :blink:


ale coś sporo studentów kreci się koło Ciebie :blink:


Masuska pokaz nam Piotrusia :) Ja bym chętnie nagrała Mikołaja ale nam aparat siadł, spróbuję jednak.. moze coś się uda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #758234 przez aniaw
masuska napisał:


A mam nagrane jak Piotrek śpiewa "Chodź moja Kochana dam Ci banana":) Teraz śpiewa "dam Ci owoca i Bianka da i mamusi Pan da" itp:)


Mamusi Pan da????? :lol: No no czy Ty przypadkiem Greya dziecku na dobranoc nie czytujesz???? :lol:

Jedna z piosenek użyta do remixu pierwszego tańca weselnego mojego i Tomiego to była właśnie " chodź chodź chodź usiądź na kolanka chodź chodź chodź pokaże ci bananka" :lol: Tu największa była polewka :lol:

Asiu jak kiedyś znajdziesz takiego filmika to linka zapodaj :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #758262 przez masuska
Próbuję tak, bo to plik dźwiękowy a nie film.



O już


masuska.wrzuta.pl/audio/a8bVSGlVKgP/voice007

Ciężarnej się nie odmawia:) To jest jak "Śpiewał całkiem ładnie" bez wymyślania historii:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl