BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 7 miesiąc temu #757318 przez natimp1
Oto właśnie ten.. co skarży i krzyczy mimo ze mówi tyle o ile

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757738 przez przyszla_mama
Hej dziewuszki :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
:)

aa wyobrazcie sobie dzien wczesniej wybieralam perfumy na prezent, i wyprobowalysmy z mama rozne zapachy, i wczoraj cos tam bylo ode mnie jeszcze czuc, mysle ze nie tak zeby walilo ode mnie na cala sale :lol: ale jakas nuta byla

no i mam zajecia, siedzi piecialetk z nosem zatknietym, ja pytam co sie stalo??? :ohmy: a on: ALE PANI ŚMIERDZI! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

No zesz w morde, pojdzie do domu i powie ze pani przedszkolanka smierdziala :lol:

jakos szybko mu wytlumaczylam o co common :P

Ania – Ty to jestes mistrz licytacji :) :) mowia ze ja maniak allegro, ale ja przy Tobie to cienka jestem jak nie wiem co :)

No my mamy dużą rodzinkę, bo liczne rozwody i rozstania powodują liczne nowe małżeństwa oraz konkubinaty, a te z kolei liczne nieślubne ciąże, przysposobione dzieci i różne inne rodzinne wynalazki


Haha, ale się usmialam! :laugh: :laugh: :laugh:

Jestes genialna Oposku!

Hoborrku – ale super schody będziecie mieć! Na pewno duza inwestycja ale będzie warto, super. A masz hoborrku jakies aktualne zdjęcia domku?

Asia – Arek ostatnio wpadl w rozpacz i pilowal się godzine: MAMAAA POKAZ PIERSI!!!!!!!!!!!!!!!! :( :( ja mowie Arus nie wolno bla bla a on dalej MAMOOOOO BARDZO PROSIEEEEEEE POKAZ PIERSIIII :laugh: :laugh: no kurde pokazalam :laugh: :laugh: a on mowi: OOOOOOOOOOOOOOOOOO :ohmy: :ohmy: :lol: :lol: :lol: przytulil sie od razu glowka i taki zadowolony jak kicius :) :)

mam nadzieje ze nie bedzie scigal mojej mamy, tesciowej ani chrzestnej :laugh: ale jakos go tylko ciagnelo do mamusiowych, wytlumaczylam ze tylko mamy moze zobaczyc, nie mam pojecia co ja narobilam i czy to pedagogogiczne bylo, nie zlinczujcie mnie chociaz :P :)

Tak sobie mysle, biedne dziecko, karmione mlekiem sztucznym od pierwszych dni to nawet nie wie co to piersi mamy :)

Olka – ja zgadzam się w 100% z dziewczynami, w swoim czasie tak zacznei szkrab nadawac, ze przegoni nasze :)

Basba - sama robisz spod do pizzy? na pewno przepyszna ci pizza wychodzi, my z mama robimy ale jakos nie wychodzi nam smaczna wlasnie dlatego ze ten spod nie jest jakis smaczny

Jesli chodzi o dzien chlopaka/mezczyzny to wiecie chodzi o to ze jest traktowany tak po macoszemu :) jak dzien kobiet to oczywiste jest ze kwiatki itp itd a jesli chodzi o dzien mezczyzny, to ja ciagle zapomniam, we wrzesniu mowie ze obchodzimy w marcu, a w marcu ze we wrzesniu :P :P :P Marcin pyta, Ty, to kiedy obchodzimy ten dzien chlopaka w koncu :laugh: :laugh:

jesli chodzi o kombinezonik to z ogromna radoscia bym przyjela, bo tak pomyslalam ze tegoroczny kombinezon troszke przyduzy jest jeszcze na Arka, szczegolnie kurtka, to moze juz na ten rok bedzie mial Antosiowy do chodzenia, tylko oczywiscie jakos sie dogadamy :) odezwe sie do Ciebie na maila albo priw

natimp - sciskamy Twoich chlopakow :)


:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757739 przez przyszla_mama
ps. przyszly do mnie dzieciaki na korki, siedza i dziewczynka mowi prosze pani, pic mi sie chce!

ja mysle spoko, akurat w carreofurze bylismy i byly napoje w promocji owocowe


www.forumsleeve.pl/co-nowego/images/07_08_14_jupi2.jpg


nie sa na pewno jakies mega hiper ale nie sa najgorsze, w kazdym badz razie zaczyna pic o krzywi sie jakby pawia miala puscic, ja mowie co nie smakuje ci? ona mowi ze nie, ja mowie ze nie zmuszaj sie, moge wode dac :P :P

ale ona siedzi (strasznie roztrzepana jest) robimy zadanie a ona nagle Z taka pogarda i z niesmaczniem:

I WY TO NAPRAWDE PIJECIE???? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ciekawe co mnie jeszcze zaskoczy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #757777 przez Oposek
Dzień dobry:) u nas też z tym dniem chłopaka słabo, w marcu tego samego dnia Mąż ma urodziny, we wrześniu jakoś się zapomina i tyle;) W dzień kobiet za to od kilku lat od męża i teścia dostaję rajstopy i goździki :lol: Takich mam tradycjonalistów w rodzinie, co sobie zrobią jaja z każdej okazji i chwała Im za to:)

Zamówiłam Filipowi drugą kurtkę i spodnie, nawet w niezłej cenie, ale przez internet przedwczoraj i od tego czasu podwyższyli cenę o 30 zł za kurtkę i 30 zł za spodnie :angry: Mam nadzieję, że będzie dobre wszystko, bo pewnie wymieniając na większe musiałabym zapłacić już "nową" stawkę...

U nas zimno, Młody dziś poszedł pierwszy raz do żłoba w czapce i szaliku....

Ciuchy dziecięce z Lidla, od przyszłego poniedziałku: www.lidl.pl/cps/rde/SID-B0A97001-B43B4AB...xsl/oferta.htm?id=76

W CCC z kartą stałego klienta przecena na buty zimowe dla dzieciaków -15% do tej niedzieli.

Przyszła Mamo dzieciaki są bezbłędne, dlatego ciężko nie kochać tej pracy :lol: Ale powiedz- Wy naprawdę to pijecie? :lol: :blink:

Asia zabawki są mega drogie, zresztą w ogóle jak większość dziecięcych rzeczy. Jak policzyłam, ile musiałabym wydać na cały zimowy zestaw- kombinezon, kurtka na zmianę, buty, czapka, szalik, rękawiczki- gdyby Filip nic nie miał to aż się za głowę złapałam :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757799 przez basba
Dzień doberek :)... z kawusią sie witam oczywiście ;)

Jakos weny czoraj nie miałam. Ogólnie jakoś ostatnio nie najlepiej się czuje :dry: Coś mnie w klatce ostatnio dusi (czasem jakby w mostek igły mi ktoś wbijał). Ehhhh... starosć nie radosć... :S B)

No ale dośc narzekania czytam co u was...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757806 przez hoborr
dobry:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #757819 przez aska27
Dzień dobry

Przyszła mamo to się usmiałam , niezła ta dziewczynka :silly:

no a z tym podglądaniem piersi :laugh: hehe ach ta ciekawość hihi :blink:

Oposku niestety, zarazbiają na dzieciach.

Hoborr dzień dobry :blink:


Wczoraj chodziłam po sklepach za butami,dla siebie,ale nie kupiłam.. chciałam coś bez obcasa,a nie przepadam,kiepski wybór,a gdy coś juz mi się spodobało to albo na wysokim obcasie,albo cena!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #757845 przez basba
Oposku u nas tez rano zimno na maxa. Koło 8 było tylko 1,5 stopnia na plusie. Dzieciakom kurtki zimowe juz pomału musze wyciagnąć. Póki co w grubszych jesiennych maszerują bo rano nie wychodzą (Antek od środy w domu jest - był przeziebiony) a w ciagu dnia około 12 stopni się robi i jest słonecznie. Sąsiadka dorwała sie w Lidlu do butów - sniegowców- u nas normalnie rzucają się na nie wszyscy jakby ze złota były :S Sceny dantejskie normalnie :laugh: Normalnie jak za komunę- kolejka przed otwarciem ;) a że sąsiadka obok Lidla wiec sie przeszła i ostatnie 3 pary wzięła- dla Wiki, Antka i jej syna. Wszystko super ale o numer kazde wieksze niz nogi dzieci ;) No ale jak to moja przyjaciółka mówi z nogi to im raczej nie spadną - byleby sobie zebów nie wybili :P .

Przyszła_mamo... no to się uśmiałam z "twoich przygód" ;). Napoju nie piłam wiec się nie wypowiadam :lol:
Spody do pizzy nie robie sama bo nie mam na to czasu. Trzeba sobie życie ułatwiać, co nie :woohoo: Kupuje świerze ciasto (jest takie zrulowane jak ciasto francuskie , z tym ze pisze ze to spód do pizzy). Polecam :blink: . Zawsze zawijam ser w przegi a reszta to już inwencja twórcza Antka- maniaka pizzowego :lol: .
Co do kombinezonu to nie ma problemu :) czekam na wiadomość najlepiej na meila bo na forumową skrzynke zaglądam moze raz na 3 miesiące :lol: .
A Arek gdzieś podejzał jak ktoś dziecko karmi piersią czy co? Skąd mu sie to wzieło??!! :woohoo:

Hoborrku jak tak to spoko. Pytałam dla tego ze wiele osób robi coś własnie u tzw. garażowców, którzy po godzinach sobie grzebia u siebie może jest i nieco taniej ale skutki tego są rozne, często taki ze niestety potem różne rzeczy sie rozsychają, skrzypią itd... No ale jeszcze jak to rodzina jakaś (wrzeniona) to luzzz..... :blink: A powiedz mi jeszcze na jakie łączenie stopnia z podstopniem sie zdecydowaliście? ( u nas na stronie ekran 6z16 schody 034 czy 035)?? No i kolor- bejcujecie czy zostawiacie naturalny dąb? Dąb lepszy od buku i jesionu.

Anka co u was? pewnie znowu full pracy co? Kogo dziś ratujesz??

Asiu Miki wymiata :lol:

Rose gdzie jesteś??? Jak dziewczyny...

Nati widze ze masz zdrowe podejscie do Jasiowego gadania :) Czekam na poniedziałkowe info ;) A gdzie fota co???

Olka daj spokój wszystko w swoim czasie. Wiem że sie doszukujesz, porównujesz ale prawda jest taka ze nie potrzebnie denerwujesz. Moich znajomych córka mówila podstawowe wyrazy a jak poszła do przedszkola dopiero sie rozkręciła. Moi zapewne po mamusi tak szybko zaczęli gadać - ja ponoć mając dwa lata częstowałam wszystkie stare babcie piosenką kościelną "po górach dolinach"- efektem tego był masowy płacz w sklepie :P .

A tak mnie teraz naszło pytanie... czy "kryjecie sie" z nagością przed swoimi dziećmi? Pytam bo my nie :blush: Efektem czego był brak zażenowania Antka gdy wparował do łazienki sąsiadki jak brała prysznic :laugh: . Ta zakryła się szybko w lekkim szoku a ten na to "no co ciocia" i wyszedł :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #757861 przez przyszla_mama
Basba - a moze to z nerwow, na tle nerwowym?

jesli mozesz podaj swojego maila, bo u mnie awaria na wp.pl

moj mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

jak cos wyslalam ci juz wiadomosc na poczte forumowa, ale moge przekopiowac i poslac na poczte zwykla :)

Oposku ciuchy z lidla fajne tylko kurcze moj Arek to juz za duzy na wszystko, on nosi 98 a nawet 104, co gazetke nie otwieram to moj "dzidzius" sie nie miesci w przedziale :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757886 przez Oposek
Przyszła Mamo Filip też 98/104 :) Ale mamy przecież już młodsze dzieciaki- synka Hoborka, córeczkę Ufolki, zaraz dzidzia Asi będzie ;) Tam też pościele jakieś widziałam i inne takie ;) Mój Młody jest na 90 centylu z wagą i wzrostem, więc mały też nie jest :blink: :blush:

Hoborku doberek :)

Basba Ty Kochana uważaj na siebie :dry: Niedobrze, że tak się źle czujesz :( No z tymi butami to też słyszałam o różnych akcjach u nas :lol: :blink: Ja w tym roku zamówiłam przez net i modlę się teraz, żeby były dobre ;)
Nie kryję się z nagością, Filip wchdzi jak biorę prysznic, z tatą do łazienki. Nagość i seks to zupełnie dwie różne sprawy. Sam dorośnie do tego, że będzie się wstydził i będziemy wtedy szanować Jego uczucia i prywatność. Póki co uczymy, że pewne miejsca są intymne i nikomu dotykać ich nie można, jeśli ktoś się na to nie zgodzi.

Aśka szkoda, że z kupnem butów się nie udało, ja ostatnio jakoś nie mam weny do zakupów :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #757892 przez basba
Oposku złego licho nie bierze jak to mówią :P no ale faktycznie cosik jest nie tak...
A z tą nagością dokładnie jak mowisz, zgadzam sie w całej rozciągłosci... :blush:
Co do Lidla to u nas nie tylko o buty sie biją - biją sie o wszystko dosłownie. Po południu nie ma po co iść juz bo wszystko wymiecione ;)

Przyszła_mamo zmierze ci dzisiaj ten kombinezonik skoro mówisz że Arus już 104 nosi, to się zastanawiam czy jednak dobry mu będzie. Mój mail jakby co to zapewne masz :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
, bo ja mam twój :P (pisałam ci o chorwacji ;) )


EDIT: zapomniałam wam pisać, w środę pojeździłam trochę z fotografem po naszych realizacjach i trafilismy do domu, gdzie były 7 miesieczne bliźniaki -Franio i Aleks :) Przez te 30 minut co u nich bylismy mlodzi siedzieli w leżaczkach i mieli ubaw po pachy. Jeden drugiego zaczepiał a potem nas i hihawa na maksa! Aż mi sie trzeciej dzidzi zachciało hehe ;)

A i jeszcze jedno, miałam juz dawno pisać: gdyby ktoś sie wybierał do stolicy to polecam restauracje podwale! www.podwale25.pl PYYYYYSZNE jedzonko i super atmosfera ;)

Jeszcze miałam pisać że Wiki po naszym weekndzie właśnie w Warszawie zrobiła sie jakaś dziwna. Nie wiem czy boi sie ze znowu gdzieś wyjadę czy co... Nikt sie nie liczy tylko mamcia- nawet do babci nie chce iść. W środę wróciła późnym wieczorem to 3 razy budziła sie z płaczem : mama gdzie byłaś???!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757901 przez natimp1
hej
No właśnie fotki coś nie mogę wbić .. nie wiem dlaczego jaśka nie chcą udostępnić:)
Ja dziś z jakimś mułem się obudziłam.. powieki same opadają...
matko laski 98-104 mój Janek 86/92 .. hmm to może On dlatego nie gada bo jeszcze za mały jest ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757903 przez natimp1
moze teraz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757905 przez basba
NIestety Jasienka nadal nie ma :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #757938 przez aska27
Nati mój Miki tez 86-92 :blink:
no pokaz Jaśka.. moze masz za duza fote.

Basba ale numer z tymi butami! :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl