BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 7 miesiąc temu #753788 przez różyczka
Aniu super fotki :)

Basbo straszna historia, musiałas sie zdenerwowac nie na zarty :dry: dobrze, wszystko oki :kiss:

Hoborrku a skad miałas ten film?

Tesciowa mi pomaga dalej i siedziała z Mała cały tydz.

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #753924 przez Oposek
Dobry wieczór się z Paniami :)

PrzyszłaMamo wysłałam wszystko jeszcze raz, mam nadzieję, że doszło. Gdybym mogła się jeszcze na coś przydać to wal jak świadkowie do mych drzwi :lol: :blink: Trzymam kciuki za Twoją pracę, jestem pewna, że sobie poradzisz!

ojejku Masusko, przykro mi, że Pituś znowu chory :( Taka pogoda paskudna :angry: Zdrówka dla Niego :kiss: A Synek Ci tak rośnie, jak na drożdżach, bo śpi ładnie ;) "Wbijaj" częściej Ziom, joł joł joł :lol: :blink:

Różyczko dobrze, że Teściowa się czasem przyda, może i moja na coś wreszcie się nada, za dwa tygodnie na leniwe chociaż zaprosiła ;) Świnkę Peppę też Filippo ogląda, a i ja się czasem zapatrzę :blush: Jestem miłośniczką Jacka i Jego dinozaula :blush: :blink:

Hoborku w tchibo możesz kupić w necie i wyślą Ci, często nawet za darmo. A Ty Kochana utalentowana muzycznie, plastycznie i jeszcze matematyki uczysz, nie za dużo Bozia dała? :kiss: Co do raka to powiem Ci, że mój Dziadek ze swoim przeżył 34 lata. Nigdy niestety nie wiemy, ile tego czasu nam dano, trzeba codziennie dbać o tą garstkę najbliższych i tyle... Zdrówka dla Was!

Nati pamiętasz, że jesteśmy, myślimy i jakby co to jak na Zawiszy? :kiss:

Basba współczuję bardzo stresu i nocki, dobrze że już po wszystkim :kiss: Nie ma za co, cieszę się bardzo, że mogłam się na coś przydać i polecam się na przyszłość :blush: Niech Wam fotelik dobrze służy! :) Dzięki za przepis na gyrosa, wypróbuję!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #753925 przez Oposek
Chciałam jeszcze napisać, że mam cały wieczór absolutnie świetny humor:):):) :lol: :lol: :lol:
Normalnie aż z wrażenia mnie jakieś ADHD dopadło i ponadrabiałam wszystkie zaległości, posty, maile, blogi i Bóg jeden wie, co jeszcze, a nawet upiekłam mężowi/ Filipowi bułeczki drożdżowe na rano i umyłam okno w kuchni. O północy. Po ciemku. B) :blush:

Z gorszych wieści nie mogę spać, wczoraj wzięłam nawet do ręki "Nad Niemnem" licząc na osławione nudne opisy przyrody i poszłam spać o 3, bo się wciągnęłam w lekturę B) :blush:
Konia z rzędem temu, kto mnie uśpi... Ania- chloroform masz może na stanie? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #753926 przez Oposek
Nic nie kupuję, nic nie potrzebuję i po nic nie jeżdżę tym razem, ale może Wam sie przyda? :)


www.lidl.pl/cps/rde/SID-09CAC6D2-00695A2...xsl/oferta.htm?id=73
(ubranka jesienne/zimowe)


Super-Pharm (oferta ważna od 19.09.2013 do 02.10.2013)
Sok Bobo Frut - 3,69zł
Wafelki ryżowe/chrupki Hipp - 3,99zł
Dania Hipp - 5,49zł
Chusteczki Nivea Baby - 2pak - 9,99zł
Patyczki higieniczne Cleanic Kindii - 2,99zł
Płatki kosmetyczne Cleanic Kindii - 5,99zł
Płyn do kąpieli Jonhson's - 15,49zł

Biedronka (oferta ważna od 30.09)
Zestaw ręcznik + myjka - 23,99 zł
Ręcznik Disney - 24,99 zł

Biedronka (oferta ważna od 30.09)
Zestaw klocków (do wyboru Barbie lub Wheels) - 19,99 zł
Zestaw do makijażu dla dzieci - 19,99 zł

Biedronka (oferta ważna od 10.10)
Zabawka do kąpieli - 19,99 zł

Biedronka (oferta ważna od 30.09)
Bluza lub spodnie dresowe - 22,99 zł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754159 przez masuska
wygadałam się na fejsie:)

Pitek w ciągu 10 dni urósł 1 cm na miarce domowej.

Oposku widzę że promocje oblukałaś:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754247 przez hoborr
Zestaw do makijażu dla dzieci:) ??/// joł joł


Oposku super ze humorek dopisuje:)

Różyczko - na tvp2 leciał.

Masuska CZY TY GO KARMISZ ZE TAK SZYBKO ROŚNIE????

acha DOBRY!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #754313 przez aniaw
Dobry :)

Ale mamy utalentowane towarzyswo hohoho :lol:
Jedna śpiewa, druga maluje, trzecia po ciemku okna myje chyba z noktowizorem :lol: , czwarta dziecko rozciąga coby rekord jakiś pobił - ło mateńko :lol:

Basba współczuję stracha, dobrze, że to nic poważnego :kiss:
Fajny ten fotelik :) Kurcze mój rumcajs też wyjmuje rączki z pasów :huh:

Hoborku Ty to se filmy wybierasz :S Luknij na kac vegas na tvnie właśnie leci :lol:

Oposek chyba jakieś dziwne leki Tobie przepisano, że masz takie nocne jazdy :lol: Co do środków usypiających mogę Tobie jakiś taki ostateczny zapodać :S My mieliśmy motor i koparkę rozkręcane i fajna sprawa :laugh:

Rose mój ma też fazę na świnkę pepe :) Szymi za to na wróbelka ćwirka :laugh: I weź tu z nimi się dogadaj :S Dobrze, że teletubisie poszły w odstawkę ufff :side:
Ja dziś do Dominika: jak robi świnka a on : "pepe" :S

Asiu fajna taka laleczka, ja też takom chcem :lol:

Masuska już remont zakończony?

Przyszła_mama jak tam podboje serc dzieciaczków :) Moje chłopaki też najczęściej narzędzia prawdziwe łapią :)

Nati??

Dla wszystkich maluszków zdrówka :kiss:

Matko Wy już o prezentach gwiazdkowych :S Zastanawiam się nad jakimiś autkami sterowanymi :S

Ostatnio czasu mi brakuje jak zwykle ;) W pracy mieliśmy masakryczny tydzień i jakąś czarną serię i prawie codziennie coś było do uśpienia :(

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Chłopaki szaleją, bawią się w duchy albo pakują wszystkie swoje zabawki do torebek foliowych i mówią, że robią prezenty :lol:
Dominik budzi mnie o świcie krzycząc radośnie mama nie ma już noc - jak pisałam na fejsie :lol: Udało mi się jeszcze położyć do wyrka i nawet pospałam godzinkę :lol:
Obudziło mnie dziwne poruszenie Dominika :laugh: Dookoła łóżka miałam powyrzucane ubrania z szafy, dookoła komody i w jego łóżeczku mnóstwo papierów z pudełka po butach a pod oknem genialnie porozsypywany piach z doniczki a on z łapkami w tej czarnej ziemi budził mnie, że musi się umyć :lol:

Poza tym wylicytowałam 2 kombinezony Tchibo (w fajnych cenach bo jeden za 60zł a drugi za 76zł) i teraz szukam 3 :lol: Po otrzymaniu przesyłek odkryłam ich zawyżoną rozmiarówkę :lol:
Mam więc na zapas kombinezon 5+ może komuś potrzebny??? Nati??? Basba???
A sobie kupiłam zielone sneakery w tchibo i są rewelacyjne :lol: i jeszcze dokupiłam tam bluzkę :laugh: www.tchibo.pl/buty-typu-sneaker-o-podwyz...ewce-p400038932.html
www.tchibo.pl/bluzka-p400043158.html?dim1=Bs23
A to wszystko przez tego Oposka bo zawsze jakiegoś linka zapoda :P

Miłego weekandowania :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754337 przez przyszla_mama
hej laseczki :kiss: :kiss: :kiss:

6:50 a ja juz nie spie, zaraz lecimy na grzyby :lol: :lol: :lol: jak ja uwielbiam zbierac grzyby :) :) dwa dni temu zebralysmy z mama dwa kosze maslakow :)

i dzisiaj kochane moje mamy wypas obiad! i co najlepsze nie mamy gosci z czego tez bardzo sie ciesze, ze w koncu weekend dla nas :P :P

w biedronce byla promocja, zainspirowala nas i robimy na obiad kaczke pieczona z jablkami :) :) kasze gryczana (moja babcia ma za zadanie upichcic bo robi przepyszna z przyprawami, marchewka i potrafi uprazyc), a na deser wymyslilysmy szarlotke, tyle jablek mamy naszych i lody bakaliowe :) :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


wiecie jak to jest, zaraz szykowalabym dwa razy wiecej, latala, ustawiala wszystko, a tak na luzaka sobie posiedzimy, posmiejemy sie :)

Oposku – jestes NIEOCENIONA!!!!!!!!! DZIEKUJE!!!! Tyle trudu sobie zadalas. Oposku czy mogę się jakos zrewanżować tej koleżance która miala ci przekazac konspekty? Może zrewanżowałabym się materialami które ja mam i jej przeslala? Dziekuje Ci slicznie za poswiecony czas, i jeszcze się odezwe na maila oczywiscie

a co do CIebie jestes NIESAMOWITA. Widze 200% normy wyrabiasz, i jeszcze nam wynajdziesz super promocje, kochana jestes :) :) jeszcze zarz wszystko poprzegladam

Basba – fotelik wyglada na rewelacyjny! Zreszta jak Ty cos wybierzesz, to wiem ze będzie sprawdzone pod każdym katem i najlepsze jakie może być :)

Wspolczuje tego co przerzylas z upadkiem malej!! Dzieki Bogu ze wszystko dobrze sie skonczylo,wyobrazam sobie tylko jak sie przestraszylas.

w takim wypadku chyba najlepiej od razu do lekarza jechac.. ale sama wiem jak to jest, w wakacje karmilismy kaczki na pomoscie i Arek nam zlecial z lawki na chodnik glowa, ale biegal bawil sie, wiec nic nie robilismy, chociaz wiem ze takie sytuacje bardzo zdradliwe i lepiej przemeczyc sie i przejechac, upewnic..

a co do laurki, o ktora pytalas, to ja mam pomysl na taka laurkę.
U mnie jest taki sklep z rzeczami recznie robionymi, i sa takie:S

tojaki-spinacze na zdjęcia, takie jak to:

[img/]

www.hurtownia365.eu/public/images/produk...inalne/1779-3432.jpg

Tylko sa wykonane z gliny, recznie robione, np. kiciusie, pieski, sloniki itd., bardzo ladne, kosztuja niecale 10 zł. Może masz cos takiego blisko?

I mogłabyś wydrukowac na ladnym papierze kartke, z jednej strony zdjecie jakos fajnie obrobione a z drugiej rysunek dzieciaczka, co Ty na to?

To oczywiście tylko taka propozycja, moja wena poranna przy kawie :) ale ja to bym bardzo się ucieszyla z takiego prezentu.

Jeśli spodobalby ci się pomysl, a nie miałabyś takich stojaczkow w pobliżu ladnych to ja nawet mogłabym ci kupic i bez problemu przesłać priorytetem.
Jakby co sluze pomoca.

Ja bym była mega zadowolona, ale może dziewczyny podpowiedza cos jeszcze fajniejszego, tyle maja fajnych pomyslow. Oposek to na pewno ma mase takich rzeczy w glowie :)

Przyszła mamo Mój Mikołaj tez uwielbia narzędzia.. i ma ich mnóswo, zabawkowe i prawdziwe.. co mnie przeraza,ale on co chwile coś reperuje.. szczególnie auta


Asia, przesle niebawem zdjęcia to zobaczysz co się u nas dzieje z narzedziami
A prezent super szykujesz!

a jak Ty sie czujesz?

Różyczko – Ucaluj Bianke :P :) ode mnie i Areczka :) :) zycze Wam dużo zdrówka

Masuska – ale urosł Twój synek! Wow!

Hoborrku – jak Robercik się czuje?? I jak Twoje samopoczucie?

Dziekuje kochana za rady, musze zaprowadzic porządek bo ja mam taki przekroj w tym roku!
Ucze dzieciaczki od 3 roku zycia po dorosłych (około 60 roku zycia) :) Mam 3,4,5 latki, prowadze korepetycje z trzema drugoklasistami i piecioklasista, mam w szkole językowej grupe 6 klasistow, grupe Pan około 45 plus, i grupe urzędników w wieku blisko emerytalnym. A jeszcze maturzysta się do mnie wybiera, także MASAKRA taka rozpiętość :) ale obym sobie to wszystko tylko uporządkowała na polkach i tak jak mowisz w teczkach itd to dam rade.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Anula = Ty to jestes taka ciepla i dobra osoba, niesamowita historia z tym kroliczkiem... jak z filmu :) szkoda ze nie mozesz napisac na profilu kliniki i fb, kto przygarnie malego slicznego stworka itp itd, moze kogos urzeklaby historia ale sytuacja jednak zupelnie inna.. Pani wlascicielka moglaby sie bardzo oburzyc..

Aniu, gdzie licytowalas te kombinezony, na allegro? czy gdzies indziej? zdradzisz?


Dominik budzi mnie o świcie krzycząc radośnie mama nie ma już noc - jak pisałam na fejsie


Ania, mam tak samo :lol: :lol: arek wstaje, przybiega do mnie i krzyczy MAMOOOOOOOO NOC JEST????? MAMO NOCY NIE MA?????? DZIEN JEST???? :lol: :lol:

ja ledwo zywa mowie taK Arus dzien jest, on po dwoch minutach:

MAMOOOO, NOCY NIE MA???? POSZLA???? DZIEN JEST?? :lol: :lol:

ale fajne te dzieciaki nasze :)

aaaa Ania, sniliscie mi sie wczoraj z Tomim!! :) :) :) najgorzej ze w tym snie byla tez policja i jakies porachunki mafijne :P :P moze chcesz mi o czyms powiedziec?? :P :laugh:

niebawem odpisze na maila :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754338 przez masuska
Hey:)

PRzyszła_mamo ja też nie śpię bo zaraz do Olsztyna jedziemy:)

Aniu dobra dziewczyno:) Jeszcze remontujemy, dziś ostatni dzień jedziemy, a i mam już lokatorów:)

Hoborrku nie wiem... Ale widzę po nim że szybko rośnie, bo i z ciuchów wyrasta i meble jakieś małe się wydają przy nim:)

Pitek nadal z gilami i kaszle.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754340 przez różyczka
Bravo dla
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
!!!! :lol: :lol: :lol:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #754380 przez aska27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Przyszła mamo dziekuje.. czuję się nawet dobrze,czasami tylko jak za duzo jestem w ruchu to wieczorem i następnego dnia mam za swoje..ale to normalne raczej.

Czekam na zdjecia Areczka :)

Aniu no się nie dziwię... żal króliczka!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #754510 przez Oposek
Dzień dobry:)

Masuska przez ostatni kilka bezsennych nocy to mam wrażenie, że już wszystko oblukałam- internet mi się skończył, czy coś :lol: :blink: Gratulacje dla Roberta!!!! No i dla Ciebie, kochana, mąż- policjant to w końcu niezła nobilitacja, co nie? ;)

Ania pawulonik mówisz, proponujesz? :lol: No na Ciebie naprawdę zawsze można liczyć :blink: :lol: Będę pamiętała, jakbym się wybierała na tamten świat ;) No ja też licytuję kombinezon i obawiam się, że będę miała podobny problem :lol: Ale wtedy akurat na Szymusia będzie dobry ;)
Co złego to nie ja z tymi linkami :P :blush: Aż ciężko uwierzyć, że można być tak małostkowym i okrutnym jak ta właścicielka Królisia :angry: :angry: :dry:

Hoborku no widzisz, możesz Robercika pomalować jakby co :lol:

PrzyszłaMamo Ty widzę też masz jakieś ADHD, że o 6 rano na grzyby lecisz ;) Naprawdę nie ma za co, coś TY. :blush: Ja przecież też z dzieciakami pracuję, więc materiały zawsze gdzieś jakieś się znajdą, pisz jakby co :) Wiesz jak to jest- wczoraj ktoś pomógł Tobie, dziś Ty komuś innemu i zawsze jakoś do przodu, nie? ;) Miłego obiadku w spokoju!!! :* Co do filmu o Magdzie to polecam Ci film o Jej przyjaciółce "Joanna". To ciężki obraz- o odchodzeniu, pożegnaniach, rozstaniach z tymi, których się kocha. Ale także o miłości, pokorze wobec życia i radości z małych spraw. Widziałam dwa razy, ryczałam jak dzieciak od początku do końca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754786 przez przyszla_mama
Masuska - łaaaa gratuluje! :) :) a jak on sie z tym czuje? tez jeszcze nie wierzy? :)

Oposku - czy mozesz podpowiedziec mi gdzie da sie obejrzec ten film? szukalam ale znajduje tylko w formie trailera/zapowiedzi, a z kolei na stronach z filmami zgranymi go nie ma..

moze moglabys mi podpowiedziec gdzie go moge znalezc?

a Tobie za pomoc bardzo bardzo dziekuje i i tak mam u Ciebie dlug do splacenia, za Twoja zyczliwosc i Twoje checi, juz ja cos wymysle :)


Chce Wam pozyczyc milego, udanego, najlepiej slonecznego dnia :)

sprawozdanie z wczoraj: 3 kosze maslakow i kilka prawdziwkow, kaczki z jablkami PRZEPYSZNE :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754894 przez aska27
Hej!

Przyszła mamo grzybobranie udane :blink:
co do sobotniego menu.. brzmi pysznie, mój mąż byłby w siódmym niebie :blink:
:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #754958 przez basba
Szlaken trafen!!! Zniknęło wszystko! :angry: :angry: :angry:

No nic napiszę raz jeszcze

DZIEŃ DOBRY!

Moc uścisków i buziaków dla forumowych chłopaków- JASIEŃKA, DOMINIKA, PIOTRUSIA, ARECZKA, FILIPKA I MIKOŁAJKA oraz dla SZYMIEGO, MAKSIORKA iROBERCIKA z okazji ich chłopięcego święta :) Od Wikusi i ciotki :kiss:

Hoborrku- z tym śpiewaniem to nic wielkiego. W chórze licealnym śpiewałam swych czasów ;) Nagraliśmy nawet płytę... fajnie było :laugh: Poza tym ja z muzycznej rodziny pochodze - począwszy od pradziadka,dziadka, ojca, wujka, kuzynów i kuzynki - każdy na czymś gra- mj tato zaczął jak miał 50 lat ;) i muzykę baaardzo lubie :)
Ciesze sie z Robim lepiej. Buziaki dla was... Aha chciałam jeszcze napisać - bądź dobrej myśli kochana.... :kiss:

Przyszła_mamo... no brzmi przepysznie- pewnie jeszcze lepiej smakuje ;) mnie jakoś na grzyby nie ciągnie- pewnie dla tego ze sie na nich nie znam. Za to teść regularnie przywozi mi wiaderka grzybów. Jak juz czuje ocet (większość robie w zalewie) to mi się unosi :P .
Co do gości to wiem o co chodzi... my też zadko kiedy sami w weekend a jak juz jesteśm y to sąsiedzi przychodza i siedzimy do późna :laugh:
Poza tym chciałam podziekować za propozycje laurkowe. Pomysł z stojaczkiem nie przejdzie bo laurki bedą zwiazane sznureczkiem dla każdej z pań. Jakiś pomysł mi swita już w głowie, ale musze zweryfikować go z pomysłami Antka, bo ten całą niedziele coś wycinał i małował :lol:

Masusko gratki dla męza no i zdrówka dla Pita!

Rose a jak twoje dziewczyny? Zdrowe juz???

Oposku to żeś wylukała promocję :woohoo: Zestaw do makijażu koniecznie musze nabyć bo Wiki do moich malowideł się dobiera. Ostatnio jak się wysmarowała, to wyglądała jakby jej ktoś oko podbił :P
ADHD to ja ci zazdroszczę! Mnie ostatnio nic się nie chce... :S Za to współczuje bezsenności...

Ania no ja to nie widziłaś, że obracasz sie w doborowym towarzystie??? :woohoo: Matko co za ludzie (własciciele królika) - wiedział gdzie ma trafić biedaczek! Za kombinezon slicznie dziekuje- ale my juz na zimę zaopatrzeni. Kupuje zawsze wczesna wiosną z wyprzedazy :) Poza tym on ma 128 rozmiar :woohoo:

Asiu co u was?

NATI MELDUJ SIE BO CZERWONĄ KARTKĘ TYM RAZEM TY ZAROBISZ!!!!!

Aha! Mam kombinezon po Antku jakby któraś chciała :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl