BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #798573 przez hoborr
Dobry:)

Oposku ale fajowe rzeczy wynalazłaś:) ja chce śweicąca bransoletkę!!

Basbo dzięuje ,miewam się cudownie:) Przyznam szczerze że trochę się bałąm jak zostanę sama z tym całym majdanem:) Ale jest super. Gotowanie zajmuje mi góra 2 godziny - w doskoku! A z teściową - która musi mieć po swojemu - a ja jej "tylko " pomagam - a w wsumie wszystko za mnią prawie robie - schodziło cały dzień gotować. Bo najpierw zupa i trzeba się na d nią modlić chyba... a teraz ja szybciutko raz pras wszystko robię i średnio do 11 mam ugotowane:) W między czasie dzieci naakrmione, wyspane, poodkurzane, poprane itd. Potem ada idzie spać koło 1 i śpi do około 3 to te dwie gdozinki maksymalnie wybawiam robika:) A potem on idzie spać:) To adusia je obiad bawimy się i jak już robik wstanie jest ada ogarnięta i wybawiona. POtem to uzna tomka czekamy i do wieczora zabawa:)
Dziś mam niedzielny obiad. Rosołek - juz adusia i robercoik pojedli:) na drugie kurczak z piekarniuka i surówka z kiszonej kapusty. Tylko mam ziel\mniaki obrać i ugotowa . Także luz:) w między czasie - zbuntowany anioł leci:) ojojoj
Także dajemy radę bez tej baby!!!
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

wczoraj piłam piwo - bo wiecie nadrabiam wasze grile wakacyjne:) gdy byłam jeszcze m mstka karmiaca:)
a i moja sia ma miec c oreczke:0 asle sie cieszymy.. choc na usg lekarz poiwiedzał zedziecko mniekjsze o 3 tygodnie. troche sie martiwe bo poprzednioo wszysko było w normnie a teraz jakby rosnoc przestało...


przyszła mamo o kurcze!! załamujesz mnie z tym mówieniem. ada dalej mało co mówi:(:(:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #798596 przez aska27
Hoborr Ada jak zacznie mówić i siusiac na kibelek to wszystkich zadziwi! :)
Wszystko w swoim czasie,nie? :blink:
ja tak się pocieszam.. bo Mikołaj jak juz wiesz z nocnikiem też się jeszcze na dobre nie zaprzyjaźnił.

Basba
do stycznia juz blisko :) tak się pocieszam.
W pracy spokojniej?

Przyszła mamo brawa dla Areczka, po angielsku nawet B) wyższa szkoła :blink: Buziaczki!!!

jej spać mi się chce :cheer: w sumie non stop!!!

Mój Mikołaj z siusianiem na nocnik raz lepiej raz gorzej,ale bez rewelacji większych, lpeij idzie "nam" z kupką.

ale sobie maluda wymyslił i mówi do wszystkich:
tatut, mamut /to ja :laugh: /, babciut, dziadut, ciotut,a on sam to Mikut. Oczywiście jak coś potrzebuje to mówi ładniej mamusiu, babciu hihi :silly:

Wlasnie się obudził i mówi:

"Mama, tata, Sara i babcia i dziadek to moja rodzina. Kocham wszystkich"

echh :kiss: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #798940 przez Oposek
Aga ale duży już Twój Oliwierek, czas leci jak szalony :) Itaki spokojny, nic tylko się cieszyć :) U nas też DUPLO króluje od jakiegoś czasu, więc pomysły na prezenty zawsze z głowy ;) Pochwal się koniecznie skończonym pokoikiem!

Przyszła Mamo Cieszę się, że mogłam się na coś przydać i polecam się na przyszłość :* maila odebrałam i odpisałam, mam nadzieję, że dostałaś:) :kiss: Ja też mam ten sam problem- że kupuję wcześniej prezenty i ciężko mi wytrzymać z daniem, już jakiś drobiazg Filip dostał, który miał być na Mikołajki, choć mąż mnie trochę pilnuje ;) Sam nie jest lepszy- imieninowy też dostałam ze dwa tygodnie wcześniej ;)
Wiem, o czym piszesz z tym niejedzeniem, mój Młody też lubi sobie konkretnie pojeść i jak nagle nie ma apetytu to od razu obstawiamy, że chory ;) Dobrze, że Areczek już czuje się dobrze!

Basba co do tej wyszukiwarki to mówcie mi ciocia google :blink: Wiesz, wyszukać jakiś badziew to nie trudno, żeby się jeszcze coś nadało ;) Niania trochę lepiej? mniejszy zapiernicz w pracy, czy już tak do świąt będzie?

Asia ja w ciąży nie jestem, a też mi się chce non stop spać ;) Słodko Mikołajek mówi:):):)

Hobor Super, że tak fajnie bez T., odpoczywaj, ile się da :):):) Mi też wszystko szybciej i łatwiej idzie, jak nikt nie zrzędzi nad uchem i można na spokojnie, we własnym tempie ;) No patrz, jak tęskni za Tobą, że już prezent kupiła :lol:
Gratki z powodu Siostrzenicy, trzymam kciuki, żeby rosła zdrowo :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #798951 przez Oposek
U nas w miarę po staremu. Trochę się wzięliśmy za różne rzeczy, które były do zrobienia w domu- jakieś malowanie, ramki, wiercenie i takie tam. Moja Babcia, jak co roku, marudzi, że nie przyjedzie do nas na święta, więc rozważamy różne opcje- może wyjazd na święta, może po, może na Sylwestra i takie tam. A jutro mam pierwsze zaliczenie i pierwszy egzamin, ale ustny, więc jakoś się wybrnie ;)

Spokojnej nocki i miłego poranka! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #799059 przez przyszla_mama
hej laseczki :kiss: :kiss:

najpierw caluje i sciskam :)

A jutro mam pierwsze zaliczenie i pierwszy egzamin, ale ustny, więc jakoś się wybrnie


Oposku, 3mam mocno kciuki! a ze wybrniesz - w Twoim przypadku przefruniesz z rewelacyjna ocena, to nie mam watpliwosci. Zreszta mysle, ze Ty to powinnas zamiast egzaminujacego siedziec a nie zdajacego :) :)

daj znac jak poszlo!!

"Mama, tata, Sara i babcia i dziadek to moja rodzina. Kocham wszystkich"


Asiuuuu, ale boskooooo :) takie chwile rekompensuja wszystkie trudy i starania :) :) :)

Arek rano czesto mowi: Kochaaaam Cieeee mamo, wiesz?? :) :)

a wieczorem draznic juz sie chce i ganiac, i mowi:

mamo, kocham bałwanka, nie Ciebie :lol:

Basba - o widzisz, Wiki zdolna dziewczynka :) wczoraj na przyklad Arkowi nie chcialo juz sie liczyc, kazal mi spiewac piosenki po angielsku :P :P

A Antek uczy sie angielskiego moze?

dziewczynyyyy jak ja juz czuje swieta!! od dziecinstwa tak nie czulam chyba :) wszystko dlatego, ze juz w przeszkolu szykuje sie z dzieciakami do swietego mikolaja, ucze piosenek, zwrotow, panie przedszkolanki wyciagaja ozdoby swiateczne, jak wracalam wczoraj z zajec to jak na skrzydłach :) :) na dodatek bede brala udzial w zabawie choinkowej, sama nawet zaproponowalam, i musze sie wykazac, pokazac mikolajkowi jak duzo dzieci sie nauczyly w naszym przeszkolu :)


ale ciekawe jak bedzie pod koniec grudnia bo wczoraj przepiewalam z 30 razy piosenke o balwanku i choince :silly: :silly: wrocilam i dawaj arkowi spiewac, bo sie rozplakal zebym spiewala to co rano o balwanku (musialam w domu przecwiczyc zeby sie nie skompromitowac z choreografia :) :) :) :)

patrzcie dziewczyny jaka piosenke wynalazlam dla najmloszych maluchow



tak sie fajnie nam spiewa :)

na dodatek tyle slow jest dla nich, guziki, jeden dwa trzy, czesci ciala, ubran itd taka jestem z siebie dumna :) bo wszystkie tradycyjne piosenki za trudne sa. mala rzecz a cieszy :)

Hoborrku - gorzej chyba bedzie sie przyzwyczaic jak T, wroci co?? :) ze sobie poradzisz to oczywiste bylo :) :)

ale mysle ze potrzebne to Tobie bylo,masz namiastke tego co juz tak niebawem cie czeka :)

co do Adusi to w przedszkolu gdzie ucze sporo dzieciakow w wieku 3 i wiecej jeszcze malo co mowi.

a co smieszne, byla np jedna dziewczynka ktora w ogole malo mowila, nie chciala liczyc z dziecmi itd. zaczelismy sie uczyc po ang na zasadzie piosenkek, rymowanek, wyliczanek, wystukiwac, udawac ze deszczyk pada i co? od razu jakos przelozylo sie jej to na jezyk polski i zaczela w jezyku polskim tez liczyc :P :) :) cos odblokowalo sie, taka zadowolona bylam :) :)

takze Hoborrku, Adusia ma czas. Rozwija sie dobrze, wszystko rozumie, jak ktoregos dnia zdaniami calymi poleci to ci kapcie spadna z nog :P :P

ale oczywiscie mozesz sie poradzic specjalisty (najlepszy jakiego znam to Oposek :P :P jakie cwiczenia robic i gry wykonywac dodatkowo, zeby byc spokojniejsza.

aaaa dziewczynyyyyyy, juz pisalam Ani, ruszylam zadek i zaczelam cwiczyc :lol: :lol: :lol:

razy w tygodniu fitness, raz pilates, a korci mnie jeszcze zumba :P :P

czuje sie BOSKO :) :) :) CWICZENIA naprawde pozytywnie uzalezniaja :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #799316 przez Oposek
Dzień dobry :)


Łoooo Matko, Przyszła Mamo to żeś mnie teraz wychwaliła :blush: :blink:
Ja logopedą z wykształcenia nie jestem, mam tylko kurs specjalizacyjny z jednej metody i trzy semestry z wsierania rozwoju małego dziecka, gdzie między innymi profilaktyka zaburzeń mowy była ;) Jak jednak wiadomo szewc bez butów chodzi i mój własny, osobisty dzieć mówił stosunkowo późno, a i teraz nie przesadza z elokwencją, co mój mąż tłumaczy tym, że nie daję Mu dojść do głosu ;)
Ostatnio ma fazę na "bludny" i "cysty"- chodzi po domu i opowiada, co jest Jego zdaniem czyste, a co wymaga umycia :P :blink: I jeszcze minęł Mu etap na "ja sam", więc jak ma coś zrobić to siada, patrzy głęboko w oczy i głosem spaniela mówi "nie mumiem, mama pomaga" ;)
Piosenka super, ja co prawda nie znam się na uczeniu języka angielskiego, ale wysłałam wszystkim koleżankom, które uczą i zamieściłam na stronie wydziału Twoje znalezisko, mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko? Tak pomyślałam, że trzeba się dzielić, w końcu to dzieciaki będą miały radochę :)
Gratki za ćwiczenia! :)

MakaPaka witaj, dzięki za namiar :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #799757 przez aniaw
Dobry :D

Ja też żyję, ale jak zwykle z jakimś opóźnieniem dociera do mnie, że już koniec listopada :S
W tzw wolnych chwilach czasem udało mi się Was podczytać a teraz jak moje facety śpią może coś uda się napisać :blink:


Hoborku jak tam z butami Twojego T??
Matko czy Twój synalek ma już 9mcy????
Ale fajosko masz bez teściowe ale pomyśl, że już niedługo na swoim też taki luz będzie :lol:

Asiu Twój Mikołajek ma czaderskie teksty :lol: Oby do stycznia :kiss:

Aga fajnie, że napisałaś i jak super, że jesteście już na swoim :laugh: Jak odpicujesz pokój to pochwal się koniecznie :)

Rose Ty faktycznie jeszcze żyjesz? :kiss:

Oposek Ty z moimi bliźniakami tak nie szarżuj, bo wiesz dziś dzień wróżb i ja dopiero teraz to przeczytałam i się sprawdzi jak to mówią w złą godzinę :P Jak tam egzamin? Mi to się jakoś ostatnio uczyć średnio chce ale do szkoleń musiałam poczytać co nieco, żeby zadawać jakieś mądre pytania :lol: Niezły Filipek z tym pomaganiem :laugh: U mnie Dominiś cały czas wszystko sam a Szymi czasem ma fazy, że mówi, że jest malutki i jeszcze nie potrafi czegoś :lol: A na codzień to przecież rywalizacja między nimi i kto pierwszy i kto lepiej i takie tam ;)
Chociaż słyszałam od babki co była ostatnio u jakieś "specjalistki" odwiedzającej przedszkole, że taka rywalizacja między braćmi jest bardzo krzywdząca i żeby starać się zmienić w nich takie nastawienie ;) Np żeby posiłki dawać im oddzielnie w domu a nie razem przy jednym stole, żeby nie jedli na wyścigi :S
U nas raczej staramy się jeść wszyscy razem szczególnie w weekendy a ta babka z takimi tekstami :S I weź tu słuchaj "specjalystów" :S

Przyszła_mama super, że Aruś już zdrów :kiss: Oj bidulka był jak tak tylko o wodzie, wiem coś o tym ;) A jakie Ty ambitne plany masz :laugh: I konkursy i prezenciki - fajny pomysł :) Jakbyś była moją nauczycielką w przedszkolu to z czapeczki mokołaja albo malowanki najbardziej bym się ucieszyła :lol:
Gratki za liczenie Areczka :) Niezły jest :)
Gratki za ruszenie tyłeczka i mobilizację ćwiczeniową :)

Basba
wow to masz ogrom pracy :ohmy: Ale dasz radę :kiss: Wiki teraz wcześniej zasypia więc od czego sa wieczory :S Ja czsem przy takiej kumulacji obowiązków bardziej się potrafię zorganizować niż jak mam tylko kilka spraw na głowie :lol:

Masuska, Nati???

U nas wszystko w biegu :) Udało mi się przeżyć wizytę teścia kilkudniową i mega sprzątanko i pozapisywać się trochę do lekarzy, zrobić kontrolną cytologię, zrobić porządki w zapomnianych zakątkach mieszkania i takie tam :laugh:
Dominiś rozgadał nam się na całego - oczywiście do Wiki mówiącej całymi zdaniami poprawną polszczyzną nam daleko czy do Areczka wywijającego po angielsku czy Mikołajka liczącego do 100 :lol:
Fajnie chłoapki ze sobą już rozmawiają, bawią się już ładnie, jeden o drugim pamięta jak np dostają jakieś nagródki to interesują się czy aby na pewno braciak też dostanie :laugh: Napisaliśmy już listy do świętego Mikołaja, kupiliśmy już skarpety mikołajowe, żeby na mikołajki powiesić :laugh: Więc świątecznie w pełni :lol: Jeszcze naklejki w lidlu na okna i lustra zakupiłam i jak im pokaże to pewnie będzie szał :lol:

Jutro wreszcie jedziemy do Karolka!!!!! Pierwszy raz zostałam ciocią, więc to zobowiązuje :lol: Moje szkrabolki już doczekać się nie mogą więc mam nadzieje, że nie zaduszą kuzyna :ohmy: :lol: hihihi czy ja będę potrafiła wziąc akiego maluszka na ręce :lol:
A w nd idę na imprezkę dla lekarzy - taka andrzejkowo-mikołajkowa :lol: Tomi w domu z dziećmi a ja idę poszaleć ze znajomymi :lol: Szkoda, że w pon rano do pracy ;)

Mam do was pytanko:
JAK WYTŁUMACZYĆ DZIECIOM, ŻE NIE MOGĄ BIEGAĆ I SKAKAĆ PO MIESZKANIU??? :lol:
Mieliśmy skargę od sąsiada z góry, że jemu to bardzo przeszkadza i pracować w domu nie może :S A jak niedługo urodzi mu się dziecko to tym bardziej będzie to maluszkowi przeszkadzać :S Niezłą mieliśmy polemikę i nawet spytałam go czy mam im zakładać plecaki 10kg, żeby siły oderwać się od ziemi nie mogli ale jakoś nie było mu do śmiechu :lol:
On w sumie podobno nie słyszy jakichś hałasów tylko jak są silniejsze skoki to jakiś rezonans ścienny go mocno dekoncentruje a na stoliku w salonie to nawet kubek z kawą drży :S
Niezły miałam ubaw z kolesia bo on chyba nie wie co za chwile go czeka z małym brzdącem :side: Poprosiłam go o wyznaczenie grafiku w jakich godzinach możemy skakać a w jakich tylko chodzić na palcach :lol:
Ciekawe czy się jeszcze u nas pojawi, bo chyba się zdziwi jak dowie się, że rozważamy opcję z Tomim zakupienia sobie jakiegoś zwierzaczka kopytnego do naszego pokoju albo zapisać się chcemy na przyspieszony kurs stepowania :lol: Skakanka też gdzieś zapomniana w szufladzie leży, więc chyba najwyższy czas jej o sobie przypomnieć :lol:

Miłego weekendu życzę :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #799805 przez przyszla_mama
hej mamuski moje kochane! :kiss:

wlasnie pije kawke, a 9.30 lece na fitness :laugh: :laugh:

tesciowe chora, tak mysle co by jej jutro rosol ugotowac i podrzucic, a co, przypunktuje troche :) :)

Piosenka super, ja co prawda nie znam się na uczeniu języka angielskiego, ale wysłałam wszystkim koleżankom, które uczą i zamieściłam na stronie wydziału Twoje znalezisko, mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko? Tak pomyślałam, że trzeba się dzielić, w końcu to dzieciaki będą miały radochę


Oposku, oczywiscie! :) nawet bardzo sie ciesze, ze ja zamiescilas!!! :) wbrew pozorom takie proste i wdzieczne rzeczy dla dzieciakow, czasami najciezej znalezc, a tradycyjne piosenki swiateczne sa za trudne, tu w tej piosence wchodzi w gre TPR - total physical response, wiec jednoczesne spiewanie z gestykulowaniem i wykonywaniem poleceniem, u mnie sie sprawdzila i to bardzo :) :)

Najwazniejsze zeby z entuzjazmem ja wykonywac i przelamac ta bariere, pokazywac dzieciakom radosc z kazdego ruchu, ja dopiero chyba teraz do tego dojrzalam :P :P

Tu słowa tej piosenki o bałwanku, gdybys chciala wkleic na Waszej stronce :)

I’m a little snowman, look at me.
These are my buttons, 1 2 3.
These are my eyes and this is my nose.
I wear a hat and scarf.
Brrr...it’s cold!


a to TEZ SUPER piosenka o tańczacej choince :) :)




I’m a dancing christmas tree
Everybody Dance with me
Shake your head
Kick your legs
Wave your arms
Jump up and down, and turn around


Jestem tanczaco choinka, wszyscy tanczcie ze mna, potrzasnij glowa, zrob wymach (kopnij) noga, porusz ramiomani, skocz w gore i w dol, obroc sie

Tylko tego tlumaczenia nie zamieszczaj bo bardzo jest doslowne, poobrazaja sie :P

Jakby co moge co jakis czas ci cos podsylac Oposku

A tak w ogole to Wasze dzieciaczki z jezyka angielskiego maja materialy zapewnione! Ciocia przyszla_mama o to zadba :) :) na razie nie proponuje, bo niech nasze dzieciaki sie po polsku rozgadaja, ewentualnie dore ogladaja:) ale ja jestem gotowa robic naszym dzieciakom i wam zestawy do nauki angielskiego, juz mam zarys w glowie :) :)

i dlatego sie pytalam czy Antek uczy sie angielskiego :)

no a poza tym to dzisiaj SPRZATAM! Boje sie ze niebawem dom bedzie wygladal jak chyba u Twojej znajomej Oposku, na fb :) wiec wole sie juz brac teraz :)

Anula, ja juz sie wypowiedzialam sms-ami NA TEmat waszego karygodnego zachowania! :P :P :P

a swoja droga myslalam ze juz takich ludzi nie ma, kiedys mieszkalam w bloku to uzeralismy sie z sasiadem, nie moglam biegac a co wiecej nawet doszlo do tego ze mial pretensje ze kotlety w dzien bijemy :lol: :lol: :lol:

a z kursem stepowania super pomysl! :)

Kurcze, Ania, ale szkoda ze nie mieszkamy razem w jednym miescie, smigalybysmy razem na cwiczenia i sie motywowaly :) :) mysle ze super by nam bylo :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799806 przez przyszla_mama
Oposku, mam naklejki fajne dla dzieciakow, ale co bys powiedziala na takie prezenty dzieciakom w moim przedsszkolu????


allegro.pl/kolorowe-zwierzatka-opaski-na...eci-i3723138110.html

Taka opaska na raczke i mozna w nia chowac rozne rzeczy, starszym powiedzialabym ze moze sluzyc za portfelik :P

co Ty na to? fajny pomysl czy nie za bardzo? :) bo mi sie fajne wydaja i nadzieja ze takieg gaazdzetu nie maja, a cena fajna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #800073 przez hoborr

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #800380 przez Oposek
Dzień dobry :)

Hoborku jupi!!! jupi!!! jupi!!! Cieszę się razem z Tobą, to super nowina :) Oby Wujek w dalszym ciągu czuł się jak najlepiej!!! :)

Przyszła Mamo śmieszne te opaski, na pewno dzieciakom się spodoba, że będą mogły coś włożyć do środka :) No, to Synek mojej koleżanki taki sajgon zrobił, że aż zdjęcie zamieściła ;) Dzięki wielkie Kochana za piosenki :) A rosołek dla Teściowej to z "wkładką" z pawulonu? :lol: :blink:

Aniu mi chodziło o Twoje obecne "bliźniaki", podobne jak dwie krople wody :D Jak wizyta u Karolka? Co do biegania i skakania to ja już Ci pisałam smsem- nic tylko wiązanie i rażenie prądem :) Magister pedagogiki poleca :lol:
Takie specjalistki od złotych rad typu dawaj dzieciom jedzenie w różnych porach mnie zawsze dobijają :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #800635 przez basba
Dzień dobry...

jakże się ciesze ze dziś poniedziałek! Od piątku mieliśmy codziennie kogoś w związku z imieninami meża. Padam normalnie na twarz, do tego dzieci kaszlące i smarkające a mnie żołądek wysiadł i nocka zarwana. Zresztą od rana tez na tabletkach przeciwbólowych jestem i nic nie mogę jeść- co zjem to boli mocniej... wiec dieta jak nic B)

Dobra ponarzekałam , to teraz czytam co u was...

Oposku- nasza kochana "ciocia gogle" :P - niania wrociła do nas już w czwartek. Zdrowa i steskniona za Wikuską :)
Ja niestety do świat mam taki zapiernicz :huh: aż normalnie boję się rano wstać z łóżka ;) No ale spoko... :) jak tam egzaminy ci poszły?

Hoborrku strasznie się ciesze z dobrych wieści! Korzystaj z wolności od teściowej ;)

Przyszła_mamo tak, Antoś ma angielski w przedszkolu. Choc pisałam ostatnio ze nie dałam ich na lekcje w szkole Helen Doron... Antoś uczy Wiki różnych nowych słówek, ale chyba najlepiej jej wchodzi z Dory :) Fajne te pioseneczki wynalazłaś, i widze ze masz mega ambitny plan nauczyć nasze dzieci :lol:
Gratki za ćwiczonka!

Asiu ja też bym non stop spała... chyba zamienie się w niedźwiedzia bo mam ostatnio "mały" deficyt i może uda mi się w takim układzie nadrobić :P

Ania skad ty tą "specjalistke" wytrzasnęłaś! Uśmiałam się aż normalnie :) Jak reakcja chłopakow na Karolka? Chyba nie zapomniałaś jak się małe dziecko trzyma, co ;) A sąsiad mega zajefajny ze tak powiem... Nie wiem skad się tacy ludzie biorą!

Nic ide zrobić sobie śniadanie - tzn. kisielek :) no i wracam do pracy.


Przed chwilką wpadło mi w ręce- kupon H&M 20% od 29.11 do 10.12,... milych zakupów ;)

internal.catalogs.hm.com/hmcom/HolidayInsert/PL/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #800722 przez aniaw
Hejka :)

Ja mega niewyspana po wczorajszych szaleństwach imprezowych :lol:
Ale było świetnie się tak wybawić z ludziamy z branży i ze studiów :lol: Niektórych już sto lat nie widziałam więc wyplotkowałam się, wytańczyłam i objadłam pysznościami :lol:
Jednak fajnego mam mężola, że został z dzieciami a ja miałam wychodne :lol:

W sob byliśmy u Karolka i to taki słooooodziak i grzeczniutki i spokojniutki :laugh:
Moje chłopaki wreszcie poznali kuzyna, więc mają o czym rozprawiać :lol:
Teraz tylko Dominiś wreszcie zaczłął powtarzać, że on juz nie jest małą dzidzią - co usilnie wmawia mu braciak - tylko Karolek jest teraz małą dzidzią :lol:

Oposku domyśłiłam się, o których "bliźniaków" Tobie chodzi :lol:
Ale oni zupełnie do siebie nie podobni, przynajmniej charakterologicznie różni :S
Jak tam w szkole???? :)
Ja po wczorajszej- w sumie prawie dzisiejszej imprezce to na nowo chce na studia :lol:
Masz jakiś fajny pomysł na spotkanko z Mikołajem dzieciaków? W zeszłym roku nigdzie nie byliśmy i teraz szukamy jakiejś fajnej imprezki mikołajkowej lub okołomikołajkowej weekendowej :) Jakbyś miała ciekawe namiary to podziel się proszę :laugh:
Ja w nn 8mego mam wolne i weekend 14 i 15sty wolny i szukam :S
Ja wynalazłam na razie to :
www.wawer.warszawa.pl/pl/news/wielka-ilu...swiatecznej-warszawy

Niedziela 8 grudzień w kościele na 11.30 msza i spotkanie z mikołajem :lol:

www.wawer.warszawa.pl/pl/news/spotkanie-...mikolajem-dla-dzieci

warszawa.miastodzieci.pl/wydarzenia/1:/78163:mikolajki-w-akuku

warszawa.miastodzieci.pl/wydarzenia/1:/7...sztaty-w-cinema-city

warszawa.miastodzieci.pl/wydarzenia/1:/7...nach-sieci-multikino

www.pluszakolandia.pl/284/Pluszakolandia_i_Aktualnoci

Wynajem Mikołaja :) www.mikolaje.pl/indywidualny/index.html

warszawa.miastodzieci.pl/wydarzenia/1:/7...-centrum-familijnipl

czasdzieci.pl/warszawa/wydarzenia/id,547349d3.html

czasdzieci.pl/warszawa/wydarzenia/id,54652b99.html

czasdzieci.pl/warszawa/wydarzenia/id,54690bfd.html

www.stadionnarodowy.org.pl/aktualnosci/2...-trojka-na-narodowym

Przyszła_mama super te pioseneczki :laugh: jak coś to ja chętnie jakieś podpowiedzi co nauki dzieciaków angielskiego przyjmę :lol:
Nio fajosko byłoby razem chodzić na jakieś zajęcia :laugh: Ale ten pilates to bardziej z pilingiem mi się kojarzy, więc tak średnio :lol: :lol:

Hoborku no to superowo :kiss: :kiss: :kiss:

Basba super, że jesteś :kiss: Pracusiu zdrówka życzę i może pozycze Tobie trochę mojej doby, żebyś ogarnęła do świąt wszystko :lol:
Ja mam zakaz zakupowania, więc udaję, że kuponu nie widzę :P :lol:

Co do sąsiada to już poszło na poważnie :lol: Chciałm kłótni to mam :lol:
Wczoraj na Tomiego trafiło bo ja byłam w Klubie :S
Gość cały czas to samo, że mu bieganie i skakanie przeszkadza i że do sądu nas poda i wystąpi do wspólnoty mieszkaniowej o to, żeby zebranie nadzwyczajne zwołali i jakieś postanowienia spisali :lol: No ma gośc fantazję :lol:
Podobno sąsiedzi zza sciany co kiedys kiedyś byli na skardze to z naszego powodu musieli sobie sypialnie przenieśc na drugi koniec mieszkania bo Dominiś ich budził w nocy :S
A ten gośc jak stwierdził nie będzie się do nas dostosowywał tylko my mamy jakoś inaczej zacząć postepować z dziećmi i kategorycznie zakazać im biegania :lol:
Ja to mam z tego polewke i ze zmna to gośc miał długa polemikę ale Tomi jest inny więc wkurzył się zaraz i powiedział mu bardzo kulturalnie, żeby poszedł się leczyć i zatrzasnął mu drzwi przed nosem i nie otwierał już jak próbował się dobijać :S
Będzie wesoło :laugh:

Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #800881 przez Oposek
Dzień dobry :)
Ja na żaden egzamin nie poszłam, bo rozłożyłam się, leżałam z gorączką i udawałam, że zdycham ;) To zerówka była, więc luzzzz. Mąż się wczoraj nade mną zlitował i zabrał dziecię na basen i spacer, żebym mogła dojść do siebie, nawet jakąś zupę ugotował. Skończyliśmy zakupy świąteczne, tzn ja zakończyłam swoje pół, resztę ma na szczęście Litek ;) Powiem Wam, że jakoś mnie to wykończyło w tym roku. Poza kupnem rzeczy dla dzieciaków i paru naprawdę drobiazgów dla różnych Ważnych Ktosiów miałam poczucie, że to jakieś bezsensowne jest...


Basba super, że Ciocia zdrowa, teraz jakiś czas taki, że ciągle słyszę, że ktoś chory :/ Mam nadzieję, że mróz w końcu będzie i powybija te bakterie ;)

Ania sądzę, że sąsiad może się pocałować w doopę, jak nie skaczą w trakcie ciszy nocnej to może Wam naskoczyć ;) Ja w poprzednim mieszkaniu miałam w zwyczaju chodzić o do sąsiada, który mieszkał piętro niżej w godzinach porannych i błagać, żeby przestał śpiewać o 7 rano, bo choć ciszy nocnej nie ma, to porządni zmęczeni studenckim życiem ludzie śpią o tej porze ;) To taki młody fajny chłopaczek był, a ja rozczochrana, w szlafroku, bo rano nie mam żadnych oporów ;)
Co do imprez mikołajkowych to ja bardzo chętnie, ale póki co w ten weekend mamy zaległę urodzinki Chrześniaka i spotkanko z koleżanką z podstawówki, ale może w sobotę jakoś? :) Odezwę się :):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #801069 przez basba
Czesc babolce!!! A was gdzie posialo? Na fb widze ze zagladacie a tu tak po macoszemu!!

Ja musze pochwalic moje Skarby- w szczegolnoaci Antosia... Madry chlopiec z niego! Przyjechalam z pracy, odwiozlam ciocie no i zimno mi bylo jak jasna ...no i 38,5! Polozylam sie pod grubym kocem a moj syn kochany taki opiekunczy mega! Zajal sie Wikunia. Poszli sie bawic do jego pokoju, potem kolorowali, bawili sie lalkami i gotowali w Wiktorkowej kuchence. Nawet pic jej zrobil, jak chciala siku to szedl z nia do lazienki a potem majtasy podciagal. A do mnie co jakis czas przychodil, i patrzyl czy mam cieple czolo. :-)

Oposku zdrowka zycze!!!

Aniu nie no sasiad pojechal na maxa! Ciekawe czy swoje dziecko zaknebluje!?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl