BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #796748 przez aska27
Hoborr ogólnie bez zmian, nie najlepiej,ale chyba cukier się unormował. Teraz meczy mnie paskudna zgaga :P

A Twoje obie ciaze były podobne? Jak było z Ada,a jak z Robercikiem?
Odstawienie od piersi poszło gładko??

Aga witaj :) napisz jak Wam się mieszka w nowym domku :) Buziaki dla chłopców!


Dzisiaj byłam u teściów, sprzątaliśmy co nasze,echh. Teraz już nas szybko nie zobacza, tzn maz jeszcze bedzie musiał jechac,ale my z Mikusiem niekoniecznie :blink: oczywiście zapraszają,ale dla mnie to sztuczna atmosfera ( najpierw wyganiają a teraz zapraszają,chyba,zeby sąsiedzi widzieli) i nie czuję potrzeby ich odwiedzania.. są ważniejsze sprawy na głowie i święta i dzidziuś.

Mikołaj z tym nocnikiem mnie tak absorbuje,ze zapominam badać sobie cukier.. dzisiaj mówię do niego:
- Mikołaj chcesz siusiu na nocniczek?
- "nie chcem".. chodz mama się pobawić
- nie pójdę, bo mnie nie słuchasz i nie chcesz siusiu na nocnik
- no chodz
- nie,nie słuchasz mnie
- nie denerwuj się, już "chcem" siusiu na kibelek

Usiadł i siusiu i kupka zrobiona,ale ile trzeba się z nim "na targować", głowa mała. Co za uparciuch.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796894 przez różyczka
hoborr napisał:

Pewnie piszę sama do siebie....


ale co mi tam....



Piję wódkę z pepsi.........



od samego rana........


najadłam się kanapek z musztardą......... i chrzanem.........


zaraz robię bigos..........



ale się najem........



mniam mniam mniam........



Robcio obudził sie tylko raz na flache...........


Ale superancko.................


Krowa sprzedana..........


Ale jaja................



tyle wywodów..........



ASiu ZDRÓWKA KOCHANA - uważaj na siebie i na Sarę!!!!


buahahahhahahahaha :lol: :laugh: :woohoo: :side:

żyje jeszcze jak by kto myslał,ze już nie :silly:

pozdrawiam lipcowa ekipę wraz z moimi dziewczynami :kiss:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #797095 przez aska27
hej Mamusie :)




No i zrobiło się zimowo :) Mikołajek zachwycony śniegiem :) jeszcze w piżamce jak tylko zobaczył za oknem śnieg, wołał: "ubierz mnie, idziemy "łobaczyć" :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #797181 przez Oposek
Dzień dobry bardzo :)

No jak już Różyczka, Ola i Aga się odezwały to odezwę się i ja ;) Fajnie, że jesteście, Dziewczyny :)

Różyczko no to się cieszę, że żyjesz, tylko co to za życie bez zp, co? :blink: Buziaki też dla Ciebie i Twoich Panienek :kiss: :blink:

Ania fotki super, z Dominisia się taki duży chłopczyk zrobił po obcięciu włosków :) Prezenty superaśne, ja już chyba w ogóle przestanę wchodzić na allegro, zanim mnie mąż pozwem rozwodowym ubiegnie ;) Kciuki, szczególnie za "zabieranie się" do roboty zawsze się przydadzą ;)

Hoborku i jak się skończyła sprawa z butami? Ludzie to mają tupet, no naprawdę :/
Uśmiałam się z Twojego postu "do siebie", przy drinku ;)

Asia mam nadzieję, że czujesz się lepiej! :) Trzymam kciuki za nocniczkowanie, Filipowi też coraz lepiej idzie ;) Ooooo, u Was już śnieg :) U nas zimno, ale jeszcze nie biało ;)

Olka a co u Was ciekawego słychać? :) Dzięki za egzaminowe kciuki! :)

Aga super, że Wy już w nowym domku i że dzieciaki tak się kochają :) Zobaczysz, jeszcze trochę i będzie z Nich taki duet jak z "Bliżniaków" naszej Ani ;) My Młodemu kupiliśmy na Mikołajki zestaw ze świnką Peppą, a pod choinkę kolejkę DUPLO i książki.

Nati, Basba, Masuska, Przyszła Mamo co u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797212 przez Oposek
I jeszcze oferta z LIDLA:


* ZABAWKI (W TYM KLOCKI DUPLO, MIĘDZY INNYMI FARMA)
www.lidl.pl/cps/rde/www_lidl_pl/hs.xsl/oferta.htm?id=131

* UBRANKA DZIECIĘCE
www.lidl.pl/cps/rde/www_lidl_pl/hs.xsl/oferta.htm?id=130

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797412 przez basba
Dzien dobry...
Dziewczyny odpisze prawdopodobnie jutro... U mnie w pracy kociol w dodatku niania sie pochorowala a ja mam na glowie pacKi do prcownikow, zdjecia u klientow, upominki do kontrahentow, kalendarze i ogolnie rece pelne roboty a w domu musze byc z Wiki wiec co nieco ustalam telefonicznie ale nie za bardo to wychodzi.
W dodatku baba mnie zjezyla przed chwila bo po 6 tygodniach reklamacji wymienili nam czajnik ktory mial 10 miesiecy, anowy popsul sie po 1,5 miesiacu!!! Znowu reamacja. Dzis jest 2 tygodnie- pani w koncu oznajmila ze nie da sie naprawic i wymienia na kolejny nowy z tym ze nie wie kiedy to nastapi! Nozesz ku....a!!!! Moge sie zalozyc ze jak juz dojdzie do wymiany, to itak nie beda miec tego czego chcemy!!! I kolejne dni bedziemy czekac :-(

No wygadalam sie ... Nieco mi lzej hehe

A u nas pomalutku po staremu. Wiki nie spi juz w dzien wiec popoludniami jest padnieta. Codziennie w samochodzie robie z siebie glupka zeby tylko nie zasnela. No ale w koncu chodzi spac o normalnej godzinie... 19 :-)
Wikuli w koncu wloski ruszyly :-) no i gada jak najeta. Nocki w 60% z suchymi pieluchami nad ranem. Wiec smiem stwierdzic ze nie jest zle. Poza tym zastanawiam sie nad prezentem dla Antka... I jakos nic nie przychodzi mi do glowy... Moze jakies pomysly macie???

Pozdrawiam i udaje sie na seans pieknosci do salonu kosmetycznego Wiki... Dzis maseczka z kremu hahaha...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797609 przez Oposek
Basba zdrówka dla Niani, niech szybko do Was wraca! :kiss: Widzę, że przed świętami masę roboty masz, oby wszystko szło jak po maśle...
Co do prezentu to czym się Antek interesuje? Nasza rodzinna sześciolatka jest na etapie Śmieciaków, więc dostanie od nas jakieś cudo z tej serii (bo choć część dziecięcych marzeń warto spełniać :blink: ), a żeby nie było, że samo badziewie to kupiłam Jej jeszcze piratów.
Polecam Ci to świetna gra, naprawdę. Można grać samemu i w kilka osób, uczy, rozwija (ale nie nachalnie), bawi, jest przenośna (świetna do samochodu, czy na podróż).
venco.pl/gra-logiczna-smart-games-piraci.html
W ogóle wszystkie gry z serii Smart Games są cudne, ja sama jak czasem do nich przysiądę to zapominam o bożym świecie :blush:
venco.pl/catalogsearch/result/?q=smart+games&x=-1094&y=-167
Jeszcze "Zgadnij kto to" jest ponadczasowe jak nie macie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797673 przez aga1040
W nowym domku narazie jest pełno sprzatania. Kuba nabrudzi za pietnastu ;-)
Któraś pytała czy ktoś mi pomaga przy chłopakach. No nie samiuteńka nad nimi latam. Czasami padam, czasami nerwy mi puszczają ze zmęczenia. A wczoraj miałam pod opieką jeszcze dwójkę dzieci mojej siostry. Co prawda 11 lat i 8 ale ujarzmić ich to jest masakra. Jakoś daje rade. Myśle że Kubusia zaczne troszke puszczać do przedszkola w przyszłym roku. No tylko mój synek ładnie sie załatwiał na nocki a teraz się zaparł i robi w pampera. Dopiero jak zrobi to przychodzi i mówi że ma kupe. Bo siku już wogóle nie woła. Ostatnio go wytrzymywałam po czym poszedł do pokoju i dosikał na dywanie. I tak w kółko wiec wrócilismy do pampersów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797675 przez aga1040
Oliwierek ma już 3,5 miesiąca. Jest bardzo kochany i spokojniutki. Chociaż strasznie wymusza noszenie. Ale to chyba etap każdego dzieciątka.
Kubie pod choinkę kupiliśmy warsztat, którym już sie bawi bo dzieciaki mojej siostry wyniosły mu z ukrycia :-) i kupiłąm mu duży samochód na pilota. Poza tym coś z lego duplo mu kupie bo strasznie lubi te klocki. Pociąg już ma. Wogole on to rozbiera wszystkie zabawki na części. ma to po tacie. Mój T też tak podobno robił.
Oliwierkowi pod choinkę nie kupuje zabawek bo Kuba by je wykończył za nim Oluś zacznie chodzić i się nimi bawić. Narazie urządzam mu pokoik. Więc mam zamiar kupić mu żyrandol, ozdobne pufki, jakieś ozdobne naklejki na ścianę. Narazie ma pokoik wymalowany na zielono żółto. W oknie wisi zarąbista firana ze scooby-doo zielono żólta. Kupiliśmy mu mebelki tylko czekamy na ich dostawe i bedziemy skrecać. Także Olusiowi mam zamiar odpicować pokoik na tip top.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797711 przez przyszla_mama
Cześć kochane :kiss:


Arek w koncu zdrowy, ale bylo masakrycznie, wyobrazcie sobie przez ten wirus i wymioty przez ponad 4 dni, prawie 5 nie jadl NIC! przez 3 dni doslownie nic tylko pil wode, przez kolejne dwa po troche mleka, a tak absolutnie nic mu nie przeszlo, ani jablko, ani krupniczek swiezy ani bulka, takze dla nas to szok byl bo wiecie, Arek konkretny facet, lubi podjesc :) ale najwazniejsze ze pil i nie odwodnil sie, nie chcialabym zaliczac atrakcji zwanej szpitalem

ale dziewczyny fajne pomysly macie na prezenty

ja to mam problem co damy mlodemu bo co nie kupimy to ktos nie wytrzymuje i daje wczesniej. Mama ostatnio kupila traktorek z przyczepa, nie byl drogi bardzo albo mogl spokojnie byc pod poduszke, do wieczora mama nie wytrzymala jak juz mlody zostal obdarowany :) mama juz tak kilka drobnych rzeczy zasponsorowala :)

ale z mama tez nie jestesmy lepsze, kupilam jej najpierw czapke i rekawiczki, przepiekne, z cyrkoniami, bo podgadalam w sklepie i bardzo sie jej spodobaly, tylko szkoda jej bylo pieniedzy to mysle kupie mamuli :) ale co zrobie sie zimno to pomyslalam ze bez sensu do konca grudnia bedzie lezec w szafie? :cheer: no i dalam i juz zadowolona chodzi.

pozniej bluzke kupilam sliczna, duza wyprzedaz byla, dnia nie przelezala w szafie jak juz mama smiga :) :)

a normalne ze COS pod choinke trzeba wsadzic. Chyba pozbieramy te wszystkie rzeczy, poukladamy i bedziemy sie cieszyc:P :P

Moze mi dziewczyny doradzicie

niebawem organizuje zawody w przedszkolu, konkurencje, konkursy itd, tez sobie wymyslilam :) i chce pod koniec zajec dac cos kazdemu dziecku, ale nie chce zeby to byla naklejka zwykla bo oni zawsze dostaja naklejki.

Dla chlopcow wynalazlam taki samolot:

allegro.pl/samolot-styropian-daleko-leci...ore-i3667673224.html

a nie mam fioletowego pojecia co dziewczynkom...

tez samoloty? boje sie ze niektore dziewczynki nie za bardzo sie uciesza z samolotu, chociaz zdaje sobie sprawe ze niektore beda jeczec ze chca samoloty jak chlopcy...

czy moze dziewczynkom takie bransoletki, moze sie uciesza????

allegro.pl/modne-bransoletki-rzemyk-sznu...0-1-i3720623304.html

a moze dziewczynkom takie aniolki? i jakis napis dodam, na szczescie albo cos podobnego, albo te serduszka z misiem

allegro.pl/aniolki-podziekowania-gosci-s...a-1-i3713646853.html

allegro.pl/serduszka-na-podziekowania-ch...iny-i3717087473.html

albo wiem!!!!!!!!!!!!

moze kazdemu po takiej bransoletce i nakelejce:

allegro.pl/g6-swiecace-bransoletki-swiat...tuk-i3711185530.html

i moze kazdy bedzie mial to samo?

CO poradzicie? Oposku, moze ty ocenisz sytuacje? :)

niestety musze obracac sie wlasnie w takich symbolicznych cenach, do 1 zl na osobe, bo mam az 75 przedszkolakow, takze same rozumiecie..

ale mnie czeka roboty przy tych lekcjach swiatecznych, i z dzieciakami i doroslymi,musze cos powymyslac

caluje i sciskam was wszystkie i kazda z osobna, jeszcze sie odezwe i lece czytac co u Was :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #797712 przez przyszla_mama
MAM DO WAS MEGA DUZA PROSBE

Chciałam Was prosić o głos na prace syna mojej kolezanki

Jest to przyszly, obiecujacujac architekt :) :)

Na tej stronie:
exspace.pl/contests/show/39

przy jego imieniu i nazwisku: - Mateusz Dmitruk, należy zaznaczyć obiektywną ocenę - to znaczy 5 :) :)

Bede Wam bardzo wdzieczna, glosowac mozna codziennie do 20 grudnia mam nadzieje ze mnie nie pogonicie jak systematycznie bede przypominala :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #798022 przez Oposek
Przyszła Mamo a jeśli już mniej praktycznie to zbliżają się też święta, może pójść w tym kierunku?

Ozdoba do zdobienia dla dzieciaków:
allegro.pl/ozdoby-swiateczne-zawieszka-d...osc-i3683035613.html

Coś gotowego:
allegro.pl/swiateczna-zawieszka-3-wzory-i3725583445.html
allegro.pl/ozdoby-swiateczne-w-skandynaw...ylu-i3748494866.html


allegro.pl/boze-narodzenie-krzysztof-mic...ski-i3748464221.html
allegro.pl/naklejki-swiateczne-4cm-sprawdz-i3706567653.html
allegro.pl/czapka-sw-mikolaja-mikolaj-st...laj-i3736242660.html
allegro.pl/ozdoba-z-pianki-choinka-na-bi...ent-i3717333870.html

Dużo książeczek jest w tej cenie- malowanki, wycinanki, zagadki, cuda wianki :) Na niektórych aukcjach jest mniej sztuk, ale możesz zapytać, czy Ci wystawią więcej, wynegocjować rabat. Jak już będziesz wiedziała co, to pewnie koło Was możesz też poszukać :)
Ja kiedyś robiłam pierniczki świąteczne, takie zdobione na choinkę i pakowałam po kilka w folię i rozdawałam dzieciakom ;) Też spoko, a koszt mniejszy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #798380 przez przyszla_mama
OPOSKU, JESTES NIEZWYKŁA, NIESAMOWITA I NIEZASTĄPIONA :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Juz nie chodzi o rady, bo to oczywiste ze sa mega pomocne i mega profesjonalne :) :)

ale o to ze za kazdym razem poswiecasz czas i masz tyle checi zeby pomoc.

JESTES PRZEKOCHANA :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

aaa wysylalam Ci wiadomosc (maila) :)

no to teraz mam nad czym myslec :)

a teraz zabieram sie za szukanie piosenek angielskich na boze narodzenie po angielsku, jakichs bardzooo latwych, zeby grupa 3 latkow mogla zaspiewac jak mikolaj przyjdzie :)

a dziewczyny wczoraj szoku doznalam :)

Siedzi Arek z pieniazkami drobniakami i wrzuca do swojej skarbonki i cos pod nosem gada, i mowie Arus, no co Ty, czemu nie liczysz ladnie?? jeden, dwa mu podpowiadam.. a on dalej cos ze nie moge go zrozumiec.
Ja mowie Arek, przeciez umiesz jeeeeedeeen, dwaaaa mu tołkuje, ja mowie licz glosno mama chce uslyszec
a on: łaaaan, tuuu, friiiiii, fon :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


dziewczyny myslalam ze padne :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: i z faktu tego ze liczy, ze przyswoil i z tego fon :lol: :lol:

ja ani raz nie uczylam go po angielsku liczyc, on dore oglada duzo, ale w zyciu mi nie wpadlo do glowy ze jakos to sie przelozy, szok :)

juz chcialam mowic siostrze meza, ale mama mowi wezzzzzzzzz bo powiedza ze juz oszalalysmy, wymyslamy ze dziecko liczy po angielsku, i musle w sumie racja, mlody taki ze sie zatnie i nic, po polsku mu sie nie chce czasami, wiec racja lepiej nie reklamowac zeby go nie molestowali jak przyjada :P , powiedza ze mi uczenie szkodzi i mam ambicje jakies za duze :)

CAŁUJE I SCISKAM KAZDA MAME Z OSOBNA :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

A ROZYCZKOOOOOO CO U CIEBIE???????? :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #798441 przez basba
dzień dobry :)

Przyszła_mamo wcale mnie to nie dziwi. Wiki już od dobrego miesiąca wymiata z tym liczeniem po angielsku - pisałam jakiś czas temu o tym :) Chyba nawet lepiej po angielsku niż po polsku wychodzi :P
A na Oposka to w każdej sytuacji można liczyć :lol:
Teraz dopiero doczytałam że Aruś chory był... Biedny - buziak od cioci proszę przekazać !!!

Oposku noż jestem w ciężkim szoku normalnie- ty kopalnia wiedzy i wyszukiwarka w jednym normalnie ;)
Kochana dziękuje ci za pomysły dla Antka- widzisz on interesuje się... wszystkim i niczym konkretnym ;) Zaraz oblukam te gry :) Myślałam jeszcze o nartach dla niego... zobaczymy. Zgadnij kto to ma i tak średnio zainteresowany nią.

Hoborrku- nie no przeczytałam - PIJE WÓDKĘ Z PIERSI :unsure: :lol: Jak ci się zyje bez zatruwacza (czyt. teściowej)

Asiu dobrze ze cukier się unormowal. Do stycznia już nie daleko... dasz rade. A na zgage brałam rennie.

Rózyczko :kiss:

A Masuska, Nati i Anka gdzie wsiąkły

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl