BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 5 miesiąc temu #792817 przez aska27
Aniu szaleństwo swiateczne juz Cię dopadło :blink: no kurcze fakt,trzeba działać!
Co do przewrażliwionych rodziców to mam ubaw po pachy ja takie coś "słysze", ale moz lepiej tak niż obojętnosc ;)

W sumie musze poważnie wziąć się za przygotowania do narodzin małej, bo skoro teraz stękam i narzekam to co będzie później? :ohmy: :laugh:

Masuska ekstra łazienka!!! Bardzo fajna. Piotruś na tronie jak fajnie siedzi, no,no, tylko pozazdrościć :)

Hoborr
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Basba a gdzie ty wywędrowałaś? :)

My zaczynamy znowu akcje nocnik ;) Mikołaj juz kiedyś tak ładnie wołał na kibelek,ale zapisałam go do tego klubu i wybrał pieluszkę. Ciekawa jestem jak długo damy radę. Dzisiaj cały dzien chodził w majteczkach, trzy razy tylko popuścił,a na wieczór nawet zawołał,ze "mu leci siusiu", jest nadzieja.
W sumie nie jest źle, kaloryfery ciepłe,wiec majteczku uprane szybko schły, nawet na wyjście nie założyłam mu pieluszki i dał radę (ale musze oczywiście przypominać) trzymajcie kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #793022 przez przyszla_mama
Hej kochane

Wiedzialam ze już wiekszosc z was widziala ten filmik, ja już kiedys oglądałam, ale teraz na nowo w w nim się zakochalam :) . I ciesze się, ze Ty Hoborrku zobaczylas :)

Na razie napisze co u nas

Maly załapał wirusa :dry: :dry:

Od dwoch dni trzy razy byliśmy u lekarza.. od poniedzialku praktycznie nic jadl, ale dobrze ze pije, nastraszyli nas ze jak nie przestanie wymiotowac do szpitala klasc sie mamy, ale zastrzyk cale szczescie przeciwwymiotny pomogl, na wieczor dla odmiany calego ssypalo go, od stop do glow, no i dawaj znowu do lekarza, no i wlasnie to wiurs taki u jednych dzieci moze byc wysypka i goraczka u innych wymioty


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793028 przez hoborr
Dobry:)

JA się tyko witam z rana - i ogarniam dzieciaki:) No Ada jeeszscze śpi! Ale ten mały terrorysta już domaga się flachy!

Fajnie że dzxiś rano więcej postów:) Później doczytam:0

ps. Tak sobie myśłę - więcej piszę na forum bo tej baby nie ma i mnie nie szpiguje co robię! Normalnie o tej porze miała by dziwną minę że już komp włączony. a ja na przykłąd nie prasuję albo coś innego nie robię! No po prostu luz.............. :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793374 przez Oposek
Dzień dobry :)

Basba ja też bym mogła "nie zdążać przytyć", muszę się uśmiechnąć do Anuli po jakiegoś speeda na podkręcenie ;) No i gdzie dziś Pani na dłużej? :) Wpadaj z kawką tu do nas!

Asia tekst, o tym, co ma zrobić mężczyzna, żeby zrozumieć ciężarną kobietę świetny :lol: Ciekawe, ilu facetów nie przeżyłoby tego testu? ;) Super, że na razie wyniki cukru dobre!!!! Trzymam kciuki za nocnik!!!!

Przyszła Mamo ja też się zachwycałam filmem, choć to bliźniaki dwujajowe, więc w brzuszku się tak nie ściskały, ale i tak cudowny i wzruszający :):):)

Hoborku to miłego urlopu :):):):) Może Teściowa pozna jakiegoś przystojniaka na następnym dansingu i przeprowadzi się na drugi koniec Polski? ;) Ponoć marzenia się spełniają :lol: Jak tam wyniki Wujka???? Teść udany z tymi krowami przez telefon :dry: Niech Ci z 10 % potem odpali, w końcu też miałaś swój udział w tym interesie ;)
Bo kciuki zaciśnięte jakby co :kiss:

Ania super, że chłopaki dali radę, jak Ty byłaś na kursie gotowania małych ssaków ;) karmik dla ptaszków super pomysł :):):) A Karolek kawał chłopa widzę i jaki zadbany od początku- zero bakterii :) To chyba w prezencie kupujecie zestaw jednorazowych maseczek i dużą butlę octaniseptu? ;) Pochwal się, co kupiłaś dzieciakom, chociaż linkami... Może i mnie coś wpadnie? ;)

Masuska tort wygląda BAJECZNIE, gratulacje!!! Zdolniacha z Ciebie! Łazienka też mi się podoba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793384 przez Oposek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A teraz co u nas...
Otóż niewiele :) Filip zdrowy i zadowolony, ciągle ma jakieś żłobkowe atrakcje, raz w tygodniu będę prowadziła tam zajęcia, bo rodzice mają się włączać i to super pomysł, kupiliśmy ze składek dzieciakom fajne zabawki i pomoce. Świnka Peppa u nas króluje nadal i pojazdy wszelkiego rodzaju, codziennie trzeba chociaż koparki pójść pooglądać. Za dwa tygodnie mam pierwsze egzaminy na studiach, jakieś prace trzeba napisać, coś tam przygotować, więc się zbieram :lol: Przed chwilą się dowiedziałam, że w sobotę przyjeżdża moja koleżanka ze Słupska, nagle i w dodatku sama, bez swoich dzieci, więc się cieszę, bo to taka niespodziewana wizyta... Powoli myślę nad prezentami gwiazdkowymi jakoś bardziej, na razie kupiłam mikołajkowe i już mam dosyć ;)

Pozdrowionka zostawiamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #793398 przez olka1730
To może i Ja się przywitam :)

Dzień dobry :)

Masuska ty jesteś zdolniacha z tym tortem,wszystkiego najlepszego...zdrówka,uśmiechu i czego tam jeszcze sobie zażyczysz:)kobietko niech się spełni.

Hoborr to świętujesz,odpoczywaj psychicznie od teściowej.

Aniaskąd u ciebie kobieto takie pokłady energii :S :P

Oposkutrzymam kciuki za egzaminy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794368 przez hoborr
ooooooooo zamurowało mnie normalnie!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #794460 przez aniaw
Dobry :)

Wczoraj po moim maratonie dyżurowym i przyjmowaniu pacjentów na czas dziś na razie błogi spokój :cheer: Musiałam być wcześniej w pracy bo koleżanka myka na szkolenie i byłam taka mega zakręcona, że pomyliły mi się godziny i zjawiłam się godzinę wcześniej :blush: Normalnie co ja z tą godzina zrobię :silly:
No więc piszę :S

Przyszła_mama ja na pewno bym coś powiedziała tej lekarce :ohmy: To nawet kultura wymaga odpowiedzieć jak ktoś a tym bardziej dziecko się pyta :ohmy:
Przede wszystkim zdrówka dla Areczka :kiss:
Mnie babka ostatnio wkurzyła - czekała w poczekalni z kotem i jak weszła się burzyła, że ona tyle musiała tam siedzieć :ohmy: Ja nie przyjmuję pacjentów na odwal się i badanie czy pobranie krwi czy podanie kroplówki to czasem trochę trwa zwłaszcza jak pacjent jest mocno niewspółpracujący :blush:
Na początku miałam ochotę przyjąć ja w minutę i beszczelnie powiedzieć, że się spieszę bo inni czekają :lol: Ale zwierz wymagał więcej uwagi, więc na koniec badania powiedziałam delikatnie do kota, że jest bardzo grzeczny w przeciwieństwie do jego właścicielki :lol: pani się momentalnie zamknęła a wychodząc mnie przepraszała :lol: Od tamtej pory siedzi w poczekalni i już nie narzeka :lol:

Hoborek czyżbyś prasowała, że Cie tu nie ma??? :lol:

Oposek
trzymam kciuki za egzaminy i za zebranie się do napisania prac :laugh: :kiss:
Co do Karolka to Tomi już mnie uświadomił, że jak tam idziemy on bez maseczki chirurgicznej tam nie wchodzi, żeby nie było :lol:

Olka witaj :kiss: skąd u mnie enegria??? Wczoraj np z mężolem byliśmy o 23ciej w macu :lol:

a gdzie reszta Pań????? :P

Co do prezentów to ja tylko raz usiadłam do allegro, żeby poszukać jakis drobiazgów dla chłopaków na mikołajki i trochę nakupiłam rzeczy a chcemy przecież jeszcze coś konkretnego im kupić pod choinkę :S
allegro.pl/auto-laweta-z-napedem-samochody-i3716428920.html
allegro.pl/smieciarka-wader-i3716364292.html
allegro.pl/samolot-do-rozkrecania-straz-...rna-i3716485324.html
allegro.pl/kolejka-ciuchcia-z-klockami-e...wno-i3677307911.html
allegro.pl/samochod-do-rozkrecania-dla-m...cza-i3643003878.html
allegro.pl/samochod-do-rozkrecania-dla-m...cza-i3643004555.html
allegro.pl/kuferek-opowiesci-biblijnych-...tki-i3694676691.html
allegro.pl/bajki-w-j-polskim-na-vcd-23-s...nne-i3702349684.html

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794515 przez hoborr
Mój T kupił buty na allegro. Odebrała je i zapłaciła za nie jego siostra w Białymstoku. Okazało się że buty mają dziurę na dwa palce, czego siostra nie zauważyła jak odbierała te buty. Kosztowały 150zł . Dziś poszła do gościa żeby mu je zwrócić a on ją wyzwał że mogła patrzeć co kupuje. Normalnie płakać mi się chce. Jakie chamy na tym świecie są. Co można zrobić z tym fantem? Buty nie nadają się do użytku bo są to buty robocze. I zaraz przemkną. Szewc też pewnie nie nic nie poradzi bo to pęknięcie jest na stuku gumy i materiału. Negatyw to za mało! Jak mogę wyciągnąć od gościa kasę? Dodam że w opisie oczywiście stan był idealny - nowy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794588 przez kasiorek0310
Hoborr jeśli to było a normalnej aukcji kup teraz to masz prawo odstąpić od umowy w ciagu 10 dni od odebrania paczki bez podawania przyczyny i czy sie to gościowi podoba czy nie musi to przyjąć tak jest w internetowych zakupach jak kojarze bo tez takie cos kiedyś miałam i i nie miał wyjścia a jak nie będzie chciał to zgłoś sprawe do allegro i zaraz sie gość wystraszy bo mu konto zablokują

takie cos znalazłam mam nadzieje że pomogła
webhosting.pl/Jak.odstapic.od.umowy.sprzedazy.przez.Internet

pozdrowionka mama czerwcowa 2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #795744 przez aska27
hej Mamusie

U mnie humor kiepski... jakoś tak smuty mnie nachodzą,wiec i pisać się za bardzo nie chce.

Za to z Mikołajem zawsze mam wesoło i nudów brak :blink: i dobrze! :blink:

Dzisiaj Mikołaj otworzył jajko niespodziankę i mówi do mnie:
"Mama, jak będziesz genczna (grzeczna) to też Ci dam czekoladkę" :laugh:

albo kaszle (od dwóch dni męczy mnie kaszel)... a,ze mój mały Mikołajek lekoman (musimy ukrywac przed nim tabletki i syropy,bo zaraz udaje,ze go coś boli) mówi:
- co robisz mama?
- kaszle
Mikołaj wiec udaje,ze tez ma kaszel i mówi:
- ja też mam kaszel... TRUJĄCY! Daj mi syrop!

:silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796125 przez hoborr
Pewnie piszę sama do siebie....


ale co mi tam....



Piję wódkę z pepsi.........



od samego rana........


najadłam się kanapek z musztardą......... i chrzanem.........


zaraz robię bigos..........



ale się najem........



mniam mniam mniam........



Robcio obudził sie tylko raz na flache...........


Ale superancko.................


Krowa sprzedana..........


Ale jaja................



tyle wywodów..........



ASiu ZDRÓWKA KOCHANA - uważaj na siebie i na Sarę!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796256 przez aska27
Hoborr przeczytałam "piję wódlę z piersi" i mnie zatkało o co chodzi :unsure: :laugh:

Buziole :)

No fakt cisza, głucho, pusto... strach "wchodzić" ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796400 przez aga1040
Hej dziewuszki.
Ale dawno tu nie zaglądałam.
U nas po malutku. Kubuś braciszka zaakceptował bez problemu. Ciągle go całuje i mówi że kocha.
Od około miesiąca mieszkamy już w naszym nowym domku.
Postaram sie czesciej do was zaglądać teraz.
Szukam inspiracji na prezenty choinkowe dla moich chłopaków. Może coś mi podpowiecie?
Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796522 przez hoborr
Aga1040 witaj:) Napisz więcej jak tam maluszek?? Ja już się nie mogę doczekać przeprowadzki:) A sama zajmujesz się obojgiem dzieciaczków czy Ci ktoś pomaga? A ile ma już maluszek? JA myślę o jakiejs kolejce dla Adusi. Może i Ty coś wybierzesz:) No ipuzzle na pewno - bo lubi. OStatnio dostała super stempelki. POtrafi sie bawić godzinę nimi!

Asiu jak się czujesz? OD 3 dni nie karmię i dlatego tak wszystko nadrabiam. A robcio od razu śpi w nocy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl