BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 11 miesiąc temu #124733 przez iwanek1
Hej.Basba moja tez w 32 tyg.ważyła 1900 i bardzo jestem ciekawa jak jest dziś,a wizyta dopiero za tydzień:)
Co do Zus-u,to jestem na zwolnieniu już od stycznia,pierwszy m-c wypłacił pracodawca,potem juz Zus za okres zwolnienia tzn.jak teraz mam od 5-go maja do 3-go czerwca to dostane około3-6 czerwca bo im się nie spieszy:)O ile wiem zakład pracy wypłaca cały czas gdy jest powyżej 20-stu pracowników.
Do pielęgnacji myślałam o Nivei,pewnie najlepiej by było kupic juz wszystko z jednej serii,ale Ziajke też oglądałam i też mi się podoba.A Wy macie wszystko z jednej firmy do pielęgnacji maluszkow?
Jeszcze mam problem bo nie wiem co do pięlęgnacji pupki po każdym przewinięciu,Sudocrem stosuje się gdy są juz odparzenia,tak?A co do codziennej?Nivea makrem przeciw odparzeniom.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #124764 przez różyczka
basba pytamy pytamy :laugh:
fajnie, ze wsio ok z Wiki :) a czemu cesarka jesli można spytać?

a ładnie pachną te kosmetyki Nivea?

masuska skoro zajebiaszcza to ide robić :lol:

Zrobiałm to Frappe z samym mlekiem i odałam troche kawowych lodów bo nie miałam lodu w kostkach-PYSZOTA!!! :lol:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124783 przez Viszka11
ufff dobrze ze dzis chlodniej sie zrobilo....

wczoraj pol dnia przelezalam na lezakow w ogrodzie u Rodzicow....bo juz nie mialam sil...z Mama zajela sie Matim.

Rita-OLA sliczne imie;) Zuzia i Ola super brzmi:)

torba extraa

Zona po raz drugi-18.07.2015

CZEKAMY-- doczekac sie nie mozemy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124809 przez Rika
A ja jestem padnięta. Pojechałam z Zuzą pociągiem do biedronki dwie stacje dalej po te proszki :) kupiłam do białego i kolorowego ale kupię jeszcze po jednym. Normalnie proszek kosztuje ok 22 zł+płyn 10 zł a tutaj za proszek i płyn 16,99 :)
Kupiłam małej majteczki do pływania, sobie pastę do zębów, podpaski i ręczniki papierowe do szpitala i wydałam 80 zł nie wiem na co...

Dzisiaj doszedł nam leżaczek-bujaczek dla Zuzy, ubranka, buciki, stelaż do baldachimu, wyprawka dla Oli i rożek :) mama przysłała.
Mąż dopiero dzisiaj dostał zwrot podatku a składał PIT na początku marca. Nie chcę wiedzieć kiedy ja dostane o ile nie będą mnie po sądach ciągać :/

A Zuza była taka zafascynowana jazdą pociągiem że śmiem stwierdzić że to jedyny plus tego że nie mamy samochodu.
Za dużo jest tu "że" :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124812 przez Green
No dzis to sie zdziwilam zjerzdzam do lekarki na 14 a w poczekalni 3 babki wiec obylo sie bez dluuuuuuuugiego czekania,ufff... Tak szybko to mi chyba nidgy nieposzlo tam bo juz o 14.3o w domciu obiad wcinalam :cheer:
Co wiem, wiem jak zwykle niewiele : malutka jest glowka w dol obrocona,plywa w duuuzej ilosci plynu ow; wazy cale 2,320 kg i znowu spala skulona i pokazac sie niechciala dokladniej :pinch: Liczylam na to ze lekarka mi potwierdzi plec dziecka tak na 100% a tu dupamala chce nasz trzymac w niepewnosci do konca, o dziwo lekarka chciala nam powiedziec plec dziecka co tu to jest b.duzym fuksem! No ale wyszlo jak wyszlo ze prawdopodobnie dziewczynka,wiec trzymam sie tego ze dziewuszka bedzie,moj oczywiscie stwierdzil ze wszytsko widzial i nic niedyndalo miedzy nozkami wiec napewno corcia bedzie, niewiem jak on tam cos dopatrzyl bo sprzet byl jakis taki pradawny malo co bylo widac ,jak dla mnie bynajmniej :silly:
NO nic pasowalo by cos w domu zrobic ale niemam sil ,spanie mnie dreczy wiec sie chyba troszke poloze nynu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124823 przez masuska
iwanek1 miałam napisać że Nivee chwaliły położne na szkole rodzenia, chociaż żadnych reklam, ani próbek nie miały.
Właśnie, oprócz tych środków które mam, to jeszcze dostałam sporo próbek i jak Pioter będzie większy to spróbujemy, bo może coś będzie korzystniejsze:)
różyczka rozesłałam linka z FRAPPE do znajomych i jedna Pani mi podsunęła że można by jeszcze kroplę koniaku, hehe ciekawe by było:) Super kawka:) nawet na ten chłodek dziś:)
Rika w sumie ja się na podobną promocje natknęłam w Marche ze 2 miesiące temu no i mam zapas, ale fajne załupki:)
Green jak ładnie córa rośnie:) a to najważniejsze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #124842 przez happymamma
iwanek1 napisał:

Do pielęgnacji myślałam o Nivei,pewnie najlepiej by było kupic juz wszystko z jednej serii,ale Ziajke też oglądałam i też mi się podoba.A Wy macie wszystko z jednej firmy do pielęgnacji maluszkow?
Jeszcze mam problem bo nie wiem co do pięlęgnacji pupki po każdym przewinięciu,Sudocrem stosuje się gdy są juz odparzenia,tak?A co do codziennej?Nivea makrem przeciw odparzeniom.


Ja wlasnie dzisiaj kupilam caly zestaw NIVEA w Carrefour-promocja jest akurat na ta markę, np mokre chusteczki 2pak za 10,99 pln(cena regularna to ok 9 zl za op), a pozostale kosmetyki to ok 2-5 zl w dół, także się opłaca :) I pachną przecudnie-sama posmarowałam sobie dlonie zakupionym mleczkiem, siedzialam i się wąchałam :laugh: Ten kojący krem p/odparzeniom ponoć jest świetny-znajoma twierdzi, że sprawdza się super- 0 odparzeń na dupci jej miesięcznej córci :) Te proszki w Biedronce też nabyłam, tak więc mogę rodzić z Wami-w lipcu :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124843 przez Green
www.fotomama.pl/aktualnosci/kraina-dziec...a-pl-dzien-pierwszy/

sesja 21,numery sesji sa pod zdj.
Czy tylko u mnie pojawil sie usmiech na buzi? poprostu cudo dziecziaczek i ta fryzurka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124859 przez kaska191919
hej
Basba, masuska, green fajnie że z dzidziami jest okey :)
Rika ja poszłam do biedronki po te papmpersy kupiłam 2 paczki 2 i dwie 3, mam nadzieję że mała nie będzie uczulona na nie :dry: ale kupie pampersy na pierwszy tydzień czy można te próbować???
A co do kosmetyków z nivea ja kupiłam ale mam problem z szamponem bo jest takie 2 w 1 szampon i płyn ale pisze że powyżej pierwszego miesiąca życia i ma rumianek a on słyszałam że uczula, to kupić chyba trzeba oddzielnie szampon i płyn??????

A z L4 ja jestem też od stycznia pracuję w dużej firmie z ponad sto osób i wypłatę mam 10 zawsze wypłaca pracodawca ale on właśnie jakoś z Zusem się rozlicza i zus płaci, a kontroli nie miałam żadnej.

Dziewczyny czy wy też tak dużo jecie??? ja ciągle jestem głodna , od paru dni tak mam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124873 przez happymamma
Poniżej 1-go miesiąca jest taki żel do ciala i wlosków NIVEA, też 2w1 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124881 przez przyszla_mama
Kochane mamusie, będzie u nas na 100% synek :) jezt zdrowy, rozwija sie ladnie i prawidlowo

Mowie rano do meza (bo wroci z pracy w nocy, wiec ja juz bede spac), ze zostawie mu karteczke i napisze co bedziemy mieli w koncu jak sie dowiem, a na to: jesli masz chec cos pisac to zostawiaj, ale ja i tak wiem ze bedzie syn :):):)

takze czekamy na Areczka :)


Rika dziekuje za cynk z ta biedronka:*:*, kupilam dzisiaj ten proszek i plyn, gdybys nie napisala nie dowiedzialabym sie ze teraz jest ta promocja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124884 przez Rika
Kaska191919 ja miałam dada z biedronki do szpitala przy Zuzi i poszły do śmieci bo mała miała straszne odparzenia po nich, były za duże, niewygodne, sztywne a mała była mała więc trzeba i tak było kupić inne. Od tamtej pory używam tylko pampersa i raz miałam hugges (porażka).
A ja na początek do szpitala kupuję pampers new baby 2-5 kg 46 pieluszek (mała paczka) i zobaczę czy będą OK czy za duże czy za małe....
A później kupi się większą pakę.

Ja nie przeczytałam na początku że płyn 2w1 jest od 1 miesiąca i wykapałam małą w nim jak miała tydzień i strasznie ją wysypało :( ale na szczęście szybko zeszło. Później już było ok i używam do teraz. Mam pełno próbek takich jak oilatum czy emolium dlatego na pierwszy miesiąc nie kupuje płynu do kąpieli.

Jeszcze teściowa zaraz będzie jechać do biedronki to kupi mi proszek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #124886 przez Rika
Przyszla_mama ja też nie wiedziałam :) dziewczyny na innym forum napisały więc od razu jak się dowiedziałam to Wam napisałam :) a później poleciałam do biedronki :D

Green świetny ten dzieciaczek :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124887 przez masuska
Przyszla_mama gratulacje:) A w tabelce ciągle była córka:P A o Areczku była mowa:) Już poprawiłam jak coś:)

happymamma w którym to jest Carrefurze super czy hipermarkecie? Właśnie Męża wysłałam, może by mi kupił Nivea od słońca.

kaska191919 i Rika ja mam do szpitala przygotowane Dady jakieś te Premium rozm 2, dostałam je od koleżanki i biorę na próbę, jak uczuli to nie będzie szkoda się pozbyć, a jak nie to będziemy się bardzo cieszyć:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124891 przez happymamma
masuska ja byłam w hiper :) a ten od słońca chcesz dla dzidzi? bo jeśli tak, to on jest powyżej 3-go miesiąca-sama kupilam, bo nie przeczytałm i nie wiem czy uda mi się go oddać :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl