BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 11 miesiąc temu #123690 przez basba
No no co jedna to piękniejsza na tych zdjęciach!

Green ja mam dla Antka taki album i dla Wiktorii też zakupiłam. Super sprawa, ale fakt trzeba uzupełniać go na bierząco (a ja na szczęście lubie takie tematy).

Rika współczuje z tym samochodem. Ja normalnie bez auta to jak bez ręki. Uziemiona i zależna od wszystkich! Ale tak jak dziewczyny pisały- najważniejsze że nikomu nic się nie stało.
My niestety też non stop jakieś nieprzewidziane wydatki. Teraz wywalamy 100 tuj! Wszystkie mróz strzelił zimą. Kurcze porażka jakaś :( Wstawiam fotkę naszych brązowych drzewek...

Ja jutro wreszcie wyparowuję z domu. Kurcze już chyba z miesiąc oprócz lekaża to nigdzie nie byłam. Najpierw do fryzjera jadę a potem dolekarza. Mam też w planie o galerię jedną zachaczyc zawiesić oko hehehe ;)
wymiany !

Co do ruchów dzidzi... czasem wydaje mi się że nasza Wiki wcale nie śpi. Wiecznie w ruchu. Jak nie pupcie i kręgosłup wystawi to girki wypycha. Ostatio jak mnie kopnęła to aż podskoczyłam na co nasz antek podbiegł do brzucha odłonił bluzkę i powiedział:
"Wiktoria nie kop mamy bo to ją boli!" Mój słodziak... mała przytulanka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #123733 przez Rika
Aska27 no co się tak cieszysz? :D :P

Basba nieźle Wam wymroziło :( kurde ale jak to ktoś kiedyś powiedział, musi się komuś walić żeby innym się układało... :(

A która ogląda POLSAT?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #123751 przez dorotas29
Masuska- wyglądasz bosko!!! Brzuszek pierwsza klasa!!!

Padam na pysk- dosłownie, łaziłam przez całe popołudnie za płytkami i jest wielkie g...
Jak się chce tak naprawdę coś kupić za rozsądną cenę, to nie ma... buuuu, nie wiem, co zrobię....

kładę się spać, bo jutro czeka mnie jeszcze cięższy dzień.
Dobranoc !!!
Mój brat powiedział ostatnio, że wyglądam, jak kinder niespodzianka, miłe to było:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #123883 przez natimp1
hej dziewczyny....

jestem po badaniu na sączenie płynu owodniowedo, mimo iz wyniki będą póżniej to lekarz powiedział że nie podoba mu się ph i najprawdopodobniej będę musiała zostać w szpitalu,,.
na jak długo to nie wiem , pewnie jutro na obchodzie powiedzą.
no nic dzidziucha najważniejsza ale jak ja bez Maksina wytrzyman:(

dziewczyny super fotki tylko pozazdrościć...

dziś mąż spróbuje przemycić synka zobaczymy czy się uda , jak nie to zejde na chwilę na plac przed szpitalem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #123885 przez masuska
Cześć dziewczynki:)

Jakoś nie ma nikogo od rana:( Dziś idziemy do lekarza, ciekawe co tam nam powie:)

Na te cudowne upały kupiłam dziś wentylatory, teraz to będę mogła plackiem leżeć przed tv:) Może jutro dojdzie:) Cieszę się bardzo:)

Rika a co tam na Polsacie było? Od walki Pudziana i Mameda zachciało mi się mieć Polsat, jakoś wcześniej mi go nie brakowało.

Oj Natimp1, bidulko Ty, ale pamiętaj że lepiej z taką opieką niż bez, jakby coś się działo. 3mam kciuki, no i to już końcóweczka, także długo nie poleżysz:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #123907 przez piernikarczyk07
normalnie zaraz wpadne w szał tyle się napisałam i mi się skasowało :(

Dzień dobry!

My niedawno wstaliśmy, tak mi się dobrze śpi jak M wychodzi do pracy he :P

masuska od razu daj znać jak po wizycie, my idziemy jutro i już nie mogę się doczekać bo mam bardzo dużo pytań do mojego lekarza :)

Natimp1 masusuka ma rację, dobrze że jesteś tam gdzie masz stałą opiekę. Wiem co czujesz leżąc w szpitalu ale zobaczysz będzie wszystko superaśnie dobrze :lol: jedynie możesz zostać nasz pierwszą lipcową mamusią :woohoo: hihi

Ja dziś miałam prać rzeczy dla małego, sprzątać sypialnie, myć okno bo jak mąż wróci dziś z pracy będzie skręcać łóżeczko dla małego. Mamy zamiar juz dziś ustawić wszystko tak jak ma stać ale mi się nie chce.... :pinch: ten upał mnie wykańcza...

Dziewczyny mnie normalnie od około tygodnia w nocy jak leżę na boku boli podbrzusze jak na okres :unsure: nie jak chodzę stoję czy coś ale jak leżę w nocy :S

Miłego dnia :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #123975 przez Green
pierniczyk to wizytujemy sie jutro razem u lekarzy ,ja mam na 14 a ty?
I podobnie jak Ty mialam dzis zamiar prac wszytsko dla niuni ale niebede miala gdzie tego powiesic, bo poprezdnie pranie jeszcez nie wyschlo ,wiec chcac niechcac musze sie wstrzymac ,ale max do jutra :)

Naptim mam nadzieje ze bedzie dobrze ,zreszta inaczej byc niemoze prawda? A tak wogole to mam pytanie,rozumiem ze lezysz w szpitalu ,maja tam net? pytam z czystej ciekawosci :blush:

A mnie naszlo na gotowanie ,pieczenie znalazlam kilka fajnych przepisow i najchetniej bym je wszytskie naraz zrobila, niestety brak wszytskich skladnikow i dzis bedzie tylko gulasz z kuraka+kopytka+surowka tylko niewiem jeszcze jaka :silly: A jutro jak sie uda buleczki ,juz mi slinka cieknie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #123980 przez Rika
Ja nie wiem co to znaczy ból "jak na okres" bo takiego nigdy nie miałam :) ale warto zadzwonić do lekarza :)
Właśnie wróciłam z małą z przychodni bo byłam odebrać wyniki, które były w piątek a o których zapomniałam i powiem Wam, że nie sądziłam że można mieć tak spuchnięte nogi :/
A o POLSAT pytam, bo mąż powiedział, że powinni nas wziąć do programu "Dlaczego ja?" a później do "trudne sprawy" Pierwszy to dlaczego nam się spalił samochód a drugi skąd wziąć pieniądze na naprawę i mieszkanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #124004 przez różyczka
Basba ale fajny ten Wasz mały synek :)

Piekarniczyk mnie tez boli tak jak na okres podbrzusze ale czasami tylko, tak nieregularnie dosyć, ale tez zawsze w łózku jak leżę, mój gin mówi na wszystkie takie dolegliwosci - to NORMALNE :S

Masuska daj znac jak po wizycie :)

No własnie chciałam spytać o to samo co Green - Natimp czy w szpitalu jest net?

Rika... hehe :lol: :lol: No ewentualnie tvn uwaga :lol:

Piekna pogoda jest dzisiaj a ja z domu nie wyszłam jeszcze wogóle bo nie mam po co :cheer: jakoś tak bezsensownie mi dni mijają na tym L4, nudze sie jak mops... i gdyby nie to, ze tez dokucza mi puchnięcie to chyba bym jeszcze wróciła do pracy...

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124029 przez dorotas29
Witajcie, u mnie lato w pełni i remont też , fachowcy przyszli wczoraj,a dzisiaj już sobie zrobili przerwę :angry:

Brzuch mi rośnie..., mam patent na nocne wstawanie siusiu- jak leżę na prawym boku ,to mi się od razu chce skorzystać z toalety, a jak przekładam się na lewy, to mogę sobie spokojnie jeszcze pokimać ze trzy godzinki i żadnego parcia nie czuję :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124039 przez Kamilka24
Hej dziewczynki,
Nie wiem coś w tym jest... ja jak leżę to też boli mnie nie raz podbrzusze tak jak na okres, wczoraj to już w ogóle brzuch mnie bolał, mała szalała a ja myślałam, że zgłupieję :S
W nocy, przynajmniej 3 razy wstaję siusiu :silly:

Dziś też mam wizytę u lekarza- na 16:10, to taka kontrolna, a za tydzień to już spotkanie z położną, muszę napisać plan porodu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124058 przez Rika
A ja zamawiam na allegro i obliczam ile to wyjdzie. Muszę jeszcze zadzwonić do mamy czy ma prześcieradła do łóżeczka, ręczniki dla dzieci i stanik do karmienia.

Tu macie fajnego sprzedającego który ma wszystko :)
allegro.pl/listing.php/user?us_id=116127...der=bd&change_view=1

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124090 przez piernikarczyk07
Green my dopiero na 17.20 jedziemy do lekarza, mam nadzieję że czas będzie mi leciał tak szybko jak dziś :)

Umyłam okno w sypialni, zawiesiłam świeżą firaneczkę, pierze się właśnie druga pralka małego ale ubranka będę prała dopiero jutro (tego jest multum :cheer: ) :blink: Zrobiłam porządek z jego kosmetykami no i wrzuciłam do torby już kilka rzeczy podkłady, podpaski, pieluszki, chusteczki itp nie zmieszczę się na pewno w jedną torbę :huh:

Proszę o deszcz .... deszczu mi potrzeba he :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124205 przez Green
chyba u was pogoda dopisuje bo strasznie cichutko tutaj :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124211 przez anulkaczarna
W Londynie lipa, zimno, wieje, dzisiaj troche slonko wyjrzalo zza chmur. A ja w niedziele jade na car boot'a i nareszcie zaopatrze się w ciuszki dla malenstwa :) szkoda, że nadal nie wiem, czy to chlopiec czy dziewczynka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl