BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 11 miesiąc temu #124239 przez Rika
A ja zniosłam karton z Zuzy za małymi ubrankami, zrobiłam miejsce i tak dwie wielkie półki mam na Zuzy ubranka i na ubranka OLI. Jeszcze do piwnicy muszę iść bo tam w torbie mam najmniejsze ubranka a póki co wyjmę wszystkie bo nie wiem czy będzie duża czy mała...
Tak więc do prania mam 2 wielkie kartony ubrań i jedną wielką torbę... skąd tyle tego???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124252 przez natimp1
hej hej

w szpitalu nie ma neta,mam modem z plusa firmowy bo też troche pracuję przy okazji,..
kurcze ja juz laski nie wiem czy to płyn czy popuszczam trochę, bo po sisiu najczęściej mi kropla leci, hmmm no nic już nie wiem
dzisiaj były moje chłopaki, męża przeraza perspektywa mojego pobytu w szpitalu... chłopak nie wie jak to wszystko poorganizować:)
maksior był super , poderwal 3 ciężarne na placu szpitalnym :), ale w drodze powrotnej mówił Tomek ze cały czas za mną płakał:(.. ciężko mi z tym ale ,moze jestem wredna ale ja bez niego tez nie wytrzymam ..

do jutra kochane.. odpalam filmik na dvd zeby czas szybciej zleciał

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124276 przez kaska191919
Hej:D
ja dziś łaziłam z mężem po sklepach i to z buta wszędzie ledwo doszłam nogi mnie ostro bolą, później była szkoła rodzenia. Moja dzidzia też ostatnio tak mocno kopie i wierci się, cały brzuszek chodzi :)
Masuskazdjęcia fajowe, pięknie wyglądasz i masz śliczną pamiątkę :) ja muszę też wybrać się gdziueś popstrykać zdjęć bo zaraz już minie okres ciąży.Jak było u lekarza>??????? jak PIotruś :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #124300 przez różyczka
Rika czyli OLA no i super :)

anulkaczarna a skad Ty jesteś? z sierpniówek?

Natimpkurde szkoda, ze jednak szpital, chlopaki pewnie tęsknią... wiadomo jak długo bedziesz musiała tam zostac?
Dobrze, że chociaż masz tego lapka ze sobą. Uściski i pozdrówka serdeczne :kiss:

A szanowna pani masuskowa się odezwie dziś czy na porodówke już pojechała hę? :)
A tak serio, to daj znać Magda jak tam Piotrek :)

Kamilka a jak u Ciebie po wizycie?

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124336 przez Rika
No jednak Ola... chociaż do końca nie jestem przekonana ale niech już będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124375 przez masuska
Cześć:) Jestem wreszcie:) Wczoraj od razu po lekarzu pojechaliśmy do teściowej bo miała urodziny, a później już sobie kursowałam z siostrą po sklepach. Kupiłam wreszcie SOBIE świetną torebkę w UPSie. Każdemu się podobała i zwracała na siebie uwagę:) Jestem bardzo zadowolona.

Co do wizyty u lekarza to wszystko dobrze, szyjka się nie pogorszyła, więc już jesteśmy prawie w normie, a Piotrucha miał puls wczoraj 145, no i nie zamierza się obkręcać, cały czas jest główką do wyjścia:) Robiłam ostatnio krew, mocz i HBS, wszystko mam w normach, a HBS ujemne, jak nic tylko rodzić:)
A jeszcze jedno zaczęło mnie martwić, dziś w nocy zaczęłam czuć jakieś kłucia, nie wiem co to, tak jakby Piotrek mnie drapał od środka, takie mam wrażenie, a i często mi twardnieje brzuch. Lekarz mówił że nie zapowiada żeby coś teraz wcześniej się zaczęło. A jeszcze na koniec wizyty zapomniałam zapytać jak tam z tym moim durnym znieczuleniem. Kolejna wizyta za 3 tygodnie!

Różyczko, anulkaczarna ma termin na 1.08, pisała już u nas że spodziewa się jednak rozpakować w lipcu.
Rika gratuluję Oli, zaraz uaktualnię tabelkę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124392 przez różyczka
No to superr :) A ja myślałam, ze już urodziłaś :blink:
Dzięki za wyjaśnienie odnośnie anulkaczarna :)

Też chcę nowa torebkę!!!! :lol: Póki co wyprałam stara letnią :silly:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #124442 przez masuska
Zanim ja urodze to minie trochę czasu, coraz częściej wątpie w to żeby Piotrek chciał zrobić tacie prezent na Dzień Ojca. Bo mnie na dzień Matki to lepiej niech nie robi. Troszkę jednak za wcześnie

A to jest moja torebka:)
W necie kosztuje 45,99 a ja kupiłam za 29,99:P w sklepie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124444 przez przyszla_mama
hej laseczki :)

i ja dzisiaj mam wizyte u lekarza, no ciekawe czy sie dowiem w koncu tak na 100%, czy oczekujemy synka czy moze coreczki :)

mój brzuszek rosnie, malenstwo sie kreci, bryka :) wczoraj tak zasypialam, patrzylam na lozeczko, a ono tak fajnie w brzuszku dawalo znac ze jest, i tak sobie myslalam, kurcze, niewiarygodne ze niedlugo juz naprawde bedzie nasz dzidzius z nami i bedzie zasypial w tym lozeczku, dla mnie to dalej NIEWIARYGODNE :)

juz po niedzieli biore sie za porzadki, ukladanie ubranek, dokupowanie rzeczy pottrzebnych itd.. a w niedziele mamy z mezem rocznice pierwsza slubu :)

masuska super, ze wyniki wszystkie prawidlowe, cieszymy sie :)

Rika Ola bardzo ladne imie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124448 przez Rika
To tak jak Zuzia zrobiła tacie prezent 22 czerwca :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #124450 przez Green
Pytanie:
Moj wozek jak pewnie wiekszosc ma wyjmowany materacy z bokami, cos jakby ochraniacz z cienkiej gabki , czy to tez trzeba prac ? Bo niewiem :huh: Poki co zrobilam 2 prania a przedemna 3 lub 4 jeszcze , masakra ile tego jest :ohmy:

Masuska torebka swietna !

Przyszla_mamo tez sie dzis wybieram do lekarza bedzie USG :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124481 przez piernikarczyk07
Hej dziewczyny!

Rika imię Oleńka bardzo ładne mi się podoba! :)

masuska nie miałaś robionego USG? Nie wiesz ile Piotruś waży i jaki jest duży?
Torebka super!

Ja chcę już iść do lekarza!!! :lol:

Green wydaje mi się, że jeśli jest coś odpinane od wózka to można to prać :blink:
Green i przyszla_mama dajcie znać jak po wizycie, ja idę na 17.20 ale jak wróce to od razu Wam napiszę jak i co :woohoo:

Miłego dnia mamunie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124489 przez natimp1
hej dziewczyny
mam dodatni wynik uwalniania płynu, czyli cś tam się sączy ale mogę iśc do domu. Mam leżec z jednym godzinnym spacerem dziennie. w sumie to nastawiam się bardzo na lezenie, nie będe świrować z porzadkami , obiadami itp.. bede robic obiad na dwa dni, potem jakies pierogi cos od mamy i damy rade.. teraz najważniejszy jest Kornelek, jeszcze musze sie z nim "pomęczyć" minimum 4 tygodnie , wtedy juz będzi ok 38 tc więc spoko...

za 1.5 h będę miała wypis i do domku... o rossmana zachaczy tylko teściówka zrealizować listę bo mi się kosmetyki kończą i będzie oki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124496 przez masuska
Super Natimp1, w domu jednak jest mniej stresująca atmosfera niż w szpitalu, ale leż kochana i się nie ruszaj. A ten godzinny spacerek to poświęć na te obiadki, no i zabawę z synkiem.

Piernikarczyk nie miałam ani KTG, ani USG, tylko puls mierzony i standardowo na samolot. Przypomniało mi się że miałam zapytać o spiralę, ech skleroza.

Odnośnie spirali, Mąż stwierdził że on się nie godzi na takie coś, bo on myśli że najpóźniej za 2 lata będzie chciał następne dziecko! Już ja mu pokarzę następne!!! Za 4-5 lat to ok. Ba nawet wózek chciał żeby kupić lepszy to i dla następnego dzieciaczka będzie. Jak on mnie czasem potrafi z równowagi wyprowadzić!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124505 przez przyszla_mama
Masuska, spokojnie, oni tak maja poki nie zobacza jak to jest:)

maz mojej siostry zanim dziecko sie nie urodzilo krzyczal, ze od razu bedzie chcial drugie. jak sie urodzilo to mowi, wiesz co.... a moze zrobmy sobie z 2 lata przerwy.. a teraz mowi ze w zasadzie to juz mu wystarczy jego synek, ze po co wiecej dzieci, przeciez to nie na ilosc :):):) ale oni maja duzo problemow z jego zdrowkiem...

moj maz jak kupowalam ubrania ciazowe mowil: kupuj, tylko dobrej jakosci, zeby na 3 ciaze conajmniej wystarczyly :):):)


zobaczymy jak beda gadac za kilka miesiecy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl