BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #124899 przez masuska
Happymammo właśnie chciałam dla malucha, no ale już wiem że nie kupię dzięki:) Hipp ma też jakieś od słońca ale nie wiem czy od pierwszego dnia życia. Jeśli nie to to kupię Oillan Baby delikatny krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała na każdą pogodę.

A u mnie jest tylko supermarket:(

Dzięki za info.

PS: znalazłam że jednak ta niwea na słońce jest od pierwszego dnia życia www.opinie.senior.pl/Nivea-Baby-Krem-och...ce-SPF-30,48034.html i na innych stronach też było i na opakowaniu pod misiem jest napisane. Ale już się rozmyśliłam.
Kto jeszcze się nie zameldował po wizycie????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124922 przez Rika
Ja mam ten z nivea na słońce i ciężko go rozsmarować jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124948 przez kaska191919
ja właśnie też kupiłam ten nivea na słońce ale na szkole rodzenia dostałam ulotki z nivea i tam jest też że on może być stosowany od pierwszedgo dnia, jutro wezmę tą ulotkę na SR i spytam położną z którą omawiamy pielęgnację :)
ja kupiłam z nivea puder i krem na odparzenia , oliwkę bambino i ten żel do kąpieli muszę kupić :) Jejku żeby to człowiek wiedział czy dzidzia będzie tolerowała to co się kupuję a tak to w ciemno się wszystko kupuje:) opinie o tych pieluchach dada sa rózne ale dużo pozytywnych , położna mówiła że na dzioeń moga być gorsze że wtedy i tak się często w piekuchę zagląda, jak będą złe to będę musiała je sprzedać na internecie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124952 przez Rika
Dlatego nie ma sensu tak dużo kupować na początku :)
Najmniejsze paczki na spróbowanie w szpitalu a resztę się dokupi, jak nie samemu to zawsze można kogoś wysłać po zakupy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124965 przez piernikarczyk07
No więc my po wizycie...wyobraźcie sobie że byłam u lekarza o 17, a weszliśmy o 20 :dry: jakas masakra.......

Termin z dzisiejszego USG 2 lipiec :lol: mały waży 2500 (waga średnia co mnie cieszy, tak powiedział lekarz) generalnie wszystko ok! Powiedziałam mu o tych bólach jak leżę sprawdził szyjkę powiedział że wszystko ok :) Następna wizyta za 2 tygodnie 8 czerwca już się nie mogę doczekać!

Aaaa zrobił mi dziś USG 4D? Czy 3D mam zdjęcia buziulki jak coś to spróbuję jutro zeskanować i wkleić :silly:

Miłego wieczorku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124973 przez basba
Pytacie czemu cesarka... no cóż- w 2006 roku miałam operację na oczy (duża wada) "LASEK" i mój gin powiedział ze nie chce ryzykować że coś miałoby się stać - zresztą w klinice też od razu wystawili zaświadczenie. Z Antosiem też miałam cesarkę - okurat w moje 25 urodziny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #124998 przez różyczka
Rika też uważam, ze lepiej mało kupić i potem dokupić. Moja córa np. miała skóre jak papier po kosmetykach Johnson a innnych pieluch jak pampersy wogóle nie mogłam uzywac bo od razu cała pupa wysypana. Hehe :lol: a teraz ma ponad 14 lat i dobrze, ze nie widzi co ja o niej tutaj wypisuje :lol:

Basba w cesarce, tak jak pisała masuska, najfajniejsze jest to, ze wiesz dokładnie kiedy zobaczysz swoje dziecko, tego Ci zazdroszczę :)

Daj fote Piekarniczyk :) fajnie sie oglada takei bobaski :blink:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #125013 przez Rika
Ja nie chciałabym mieć CC
Nie wyobrażam sobie tego i mam nadzieję że nikt nie będzie zmuszony żeby mnie ciąć :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #125020 przez happymamma
masuska napisał:

Happymammo właśnie chciałam dla malucha, no ale już wiem że nie kupię dzięki:) Hipp ma też jakieś od słońca ale nie wiem czy od pierwszego dnia życia. Jeśli nie to to kupię Oillan Baby delikatny krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała na każdą pogodę.

A u mnie jest tylko supermarket:(

Dzięki za info.

PS: znalazłam że jednak ta niwea na słońce jest od pierwszego dnia życia www.opinie.senior.pl/Nivea-Baby-Krem-och...ce-SPF-30,48034.html i na innych stronach też było i na opakowaniu pod misiem jest napisane. Ale już się rozmyśliłam.

Kto jeszcze się nie zameldował po wizycie????


Masuska na opakowaniu, na odwrocie, jest napisane "powyżej 3 miesiąca"... Tak samo na ich stronie www.nivea.pl/Produkty/Dla-dzieci-i-niemo...nny-na-slonce-SPF-30
To ja już sama nie wiem :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #125035 przez różyczka
Rika ja też bym nie chciała cesarki i licze na poród sn z zzo + mąż :) ale tak naprawde cały czas czuje, ze młoda lezy nogami do dołu i jesli sie nie przekręci to choć przy kolejnym dziecku można rodzić sn przy ułożeniu pośladkowym to jednak poprosze lekarza o cesarke bo bałabym się, ze jak głowa zostanie w środku to się mała udusi albo cuś :S

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #125037 przez basba
Jeśli chodzi o cesarkę.... no cóz wszystkiego są plusy i minusy ale nie uważam się z tego powodu za kogoś gorszego niż kobiety rodzące normalnie. Cała operacja trwała jakieś 40minut. Fakt najgorzej było wstac na drugi dzień Ale 6 dnia (w dniu wyjscia do domu) schabowe ubijałam i obiad robiłam :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #125063 przez Viszka11
przyszla_mama- to super ze bedzie Dareczek

Zona po raz drugi-18.07.2015

CZEKAMY-- doczekac sie nie mozemy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #125064 przez różyczka
Basba a dlaczego miałabyś tak uważać?! Nie miałam i myślę, ze Rika także, nic takiego na myśli broń boże.
Ja osobiscie nie chciałabym cc bo to jakby nie patrzeć to operacja i nie rozumiem np. moich koleżanek, które robiły cc na zyczenie bo się bały porodu SN - ja boję sie cesarki dla odmiany o wiele bardziej niz porodu SN. Wolałabym tez rodzić sn bo zalezy mi na obecnosci męża przy przyjściu na świat naszej córki, no i po porodzie SN mogłam sie zajmowac dzieckiem od razu a przy cc do nastepnego dnia trzeba jednak przeleżec na płasko i dzidzia jest na oddziale noworodk. Ja w 2 godz. po moim porodzie pamiętam, ze biegałam po schodach/piętrach szpitala w poszukiwaniu jedzenia bo tak głodna byłam :silly:
Ale jesli sa wskazania do CC to nie ma o czym dyskutowac, lekarze wiedzą lepiej(najczęściej).

No i fajne jest to, ze znasz datę :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #125073 przez Rika
Ja w ogóle jestem zdania, że kobiety powinny same decydować jak chcą rodzić. czy chcą rodzić naturalnie czy przez CC bo to nasze ciało i nikt nam nie może nic kazać, same powinnyśmy decydować o swoim ciele. Oczywiście jeśli nie ma zaleceń czy też wskazać do CC ze względu na zdrowie czy życie dziecka i/lub matki.

Napisałam, że osobiście nie chciałabym mieć CC. Ja muszę być "na chodzie" od razu jak tylko wrócę, jak tylko urodzę... będę sama (a nawet chcę być sama) i nie wyobrażam sobie osób trzecich przy opiece nad Olą. A do tego muszę zająć się Zuzią, której wszędzie jest pełno. Po prostu nie wyobrażam sobie mieć CC i zajmować się dziećmi.

Tak naprawdę po porodzie SN ciężko usiąść na tyłku i nic więcej a po CC??? Koszmar... to operacja i na samą myśl robi mi się niedobrze. Ale jak napisałam wcześniej. Każda kobieta powinna mieć wybór... a tym samym nie myślę, ze mama, która urodziła dziecko przez CC czy która karmi swoje dziecko MM z wyboru czy też nie jest gorsza...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #125126 przez przyszla_mama
Różyczko, jest takie sa wskazania i tak bedzie lepiej dla dzidziusia i Ciebie, oczywiscie, ze nie ma co sie nawet ogladac. Tak samo dzieki Tobie przyjdzie na swiat wasze malenstwo, ktore nosilas tyle w brzuszku :)

a co do tego ze cesarka taka straszna, to prosze mi rozyczki nie straszyc :) bo to naprawde roznie bywa. Kolezanka choruje na serce, dlatego miala cesarke, za duzym wysilkiem bylby dla niej normalny porod i mowila ze dwa dni po porodzie czula sie juz z reka na sercu dobrze i ze jak patrzyla na kobiety po naturalnych porodach, to byla wdzieczna za cesarke, i czula sie jak mala "wyscigowka" przy nich jak to powiedziala :)

moja siostra rodzila naturalnie, bo lekarze uparli sie ze cesarki nie chca zrobic chociaz maly zle byl ulozony, na dodatek barkiem sie zaklinowal :cheer: i do dzisiaj (4 miesiace po porodzie) odczuwa bardzo nieprzyjemny bol,w tylu miejsach ja ponacinali i popekala... juz nie wspomne ze "odkurzaczem" musieli dzidzie wyciagac... a gdyby zrobili cesarke tak jak bylo wskazanie tylu cierpien i nerwow by zaoszczedzili jej i dzidziusiowi...

oczywiscie decydowac sie na cesarke z kaprysu od tak, to na pewno glupota, gdy nie ma zadnych zalecen
kazda ma z nas inna droge do przebycia, ale wierze ze wszystkie damy sobie dobrze rade i bedziemy dumnymi mamusiami juz niebawem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl