BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 11 miesiąc temu #127789 przez kaska191919
właśnie każda dzidzia będzie najpiękniejsza dla swojej mamusi :)
ja już poprasowałam pieluszki tetrowe 30 sztuk i parę białych ubranek, nastawiam kolorowe ubranka i pidżamy do szpiatala i wywiesiałam , pomyłam łóżeczko i szufladę i padam parę rzeczy tylko zrobiłam a taka zmęczona jestem, jutro zostanie mi prasowanie ubranek i pranie pościeli , i kocyki ręcznie, chce też wyparzyć grzebyczek i różne te pierdółki .
Grennja też się nad tym zastanawiam czy od razu zakładać, jak wywietrzę te wypełnienia kołderek poduszek to nawlekę ale włożę do szuflady w łóżeczku bo mam jeszcez na to czas a jak co to już mąż to zrobi:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #127791 przez kaska191919
Greenweszłam na ta szafkę z ubrankami ale chyba ich za dużo :) na pewno tylu się nie nałoży ja mam może jeden rząd taki :) ale myślę że starczy na początek, a później przychodzą odwiedzać to napewno coś każdy da :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #127805 przez aska27
napisałam "wyglądać",ale nie chodzi mi o wygląd zewnętrzny tylko ogólnie..jakie te nasze dzieci będą :)

Rikaja też mam ciuszki w rozmiarze 56-62, mniejszych nie mam.. Hmm. teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam,ze nie kupiłam mniejszych..no nic... ciuszków jest duzo w razie W się dokupi :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #127835 przez Kamilka24
Cześć dziewczyny, nie mam sił pisać czuję się jak słonica :silly:
Jaaaa nie wierzę już jest prawie czerwiec... niedługo MY :S wiecie co okropnie się boję, dopiero teraz wyczytałam z badań USG, że nasza dzidzia jest ułożona pośladkowo :ohmy: już nie będę miała USG to skąd położna i ja będziemy wiedzieć, że się przekręciła??? Nie wiem, po prostu zaczynam się bać...

Co do ubranek to ja mam tak średnio, w razie czego jak dzidzia już będzie z nami to dokupię...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #127856 przez Rika
Kaska191919 a po co tyle pieluszek? Nie będziesz używać pieluszek jednorazowych?

Aska27 ja jak byłam w ciąży z Zuzą to najmniejsze ubranka miałam na 56 i to tylko dosłownie kilka sztuk, bo dzieci tak szybko rosną :) A że urodziła się 46 cm to trzeba było dokupić mniejsze bo na początku w 62 musiałam ją szukać :)i dokupiłam dodatkowo więcej na 56 a na 62 poszły głęboko do szafy.
Efekt? Teraz z Tuptupa zakładam Zuzi jeszcze kilka bodów na 62 mimo, że z innych firm ma na 68-74 :) i pewnie będą się dzielić ubrankami :D Np sukieneczki letnie mam takie, że będą dobre i na Zuzię i na Olę :)

Kamilka24 ułożenie dziecka można zobaczyć przy badaniu ginekologicznym :) Lekarz wyczuje główkę napewno więc się nie martw :)

A tu mój ogromny brzuchal :)

I szafka z ubrankami, na samym dole rozmiar 56>... po środku Zuzy ubranka a na górze dresiki dla dziewczynek i butki :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #127888 przez aska27
piękny brzuszek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #127906 przez Viszka11
Rika-oooo ranyy jaki brzus sliczny....

lece pogratulowac na Czerwcowkach...

ale dusznooo:(

Zona po raz drugi-18.07.2015

CZEKAMY-- doczekac sie nie mozemy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #127932 przez masuska
No czesc dziewczyny, fajnie, juz sie szykujecie. Ciesze sie ze zabralam sie za pranie i prasowanie juz sawno temu. Teraz mama by zapierniczala, a efektem i tak by bylo ze jest nie po mojemu.
postaram sie podejrzec co u czerwcowek, fajnie juz z dzidziulkiem. Tez chce mojego, ale tak sie boje ze jeszcze jest za maly. We wtorek za tydzien juz bedzie bezpiecznie wiec maja mnie puscic, no i tak jak pisyscie moze zaraz sie zacznie. Chyba ze wczesniiiej cos by sie dzialo to beda kombinowac.
tez sie placzek ostatnio zrobilam. Najgorzej jest rano i wieczorem jak zasypiam sama i sie budze bez meza. Dola lapie wtedy, ale jest ze mna Piotrus:)
no to ide spac po calym meczacym dniu. Spokojnej nocy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #127953 przez Rika
Tak to jest w szpitalu :( ja na podtrzymaniu leżałam 200 km od domu i od męża i też ciągle ryczałam, a z Zuziulą musiałam tydzień leżeć to wieczorami był koszmar :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #127961 przez Green
rika ale swietny ten brzusio twoj i tak wysoko , moj to faktycznie nisko siedzi , zastanawiam sie czemu ? Albo to moje zwidy?
rika co do badan ginekologicznych to watpie szczerze zeby kamilka takie miala, bo tu ich poprostu nierobia. Ja przez cala ciaze mialam tylko spotkania z polozna , swoja lekarke widzialam tylko raz na USG polowkowym i nikt mi zadnego bad. ginekol. nierobil. No chyba ze kamilka miala inaczej bo z tego co pamietam to jezdzila do polskiej przychodni czy jakos tak, to moze tam?...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #127971 przez Rika
No tak, zapomniałam że Wy za granicą jesteście a szczególnie tam mają "inne" podejście do kobiet w ciąży i do samej ciąży :/
No to nie fajnie :/

A mi właśnie wydaje się że mam nisko :) Może Green Tobie też :) wstaw zdjęcie to ocenimy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128021 przez kaska191919
cześć:d
Rika
brzusio fajniutki, szybko ta ciąża zleciała, nie dawno ciezyłyśmy się z takich maluteńkich brzuzków :)
ja będe używać zwykłych pieluch jednorazowych ale tetrowe kupiłam żeby wytrzeć dzidzię jak się będzie ulewać czy podesłać czy co tam jeszcze :) ja ubranka to mam raczej same 62 :dry: i też myślę czy nie będą dużo za duże, ale jak co to kupię parę małych.
Masuskano na pewno można złapać doła, wszędzie dobrze ale w domu najlepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128053 przez Rika
Kaska191919 ja miałam przy Zuzi 7 pieluszek i teraz jeszcze 3 dokupuję :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #128112 przez Green
o ja ,ale cisza nikt nic nie pisze ...
pieluszek podobnie jak rika mam z 9 wydaje sie mi ze wiecej niepotrzeba (?)
No nic rozpisywac sie niebede bo niebardzo mam z czym , dorzuce tylko moje foto specjalnie dzis robione :P I co mam racje ze nisko siedzi brzus ?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #128123 przez piernikarczyk07
Hej

Rika brzuszek super, Green zdjęcia nie widać...

Ja mam 13szt. pieluszek tetrowych ale tylko dlatego że w tesko kupiłam sobie takie zwykłe białe pakowane po 10szt., a wcześniej kupiłam sobie 3szt.takich kolorowych.

Dziewczyny jakie ubranka pakujecie do szpitala :unsure: Normalnie nie mam pojęcia co zabrać na te 3dni do ubierania małego w szpitalu :unsure:


Ooo już jest foteczka ja mam tak samo brzuszek jak Ty Green (tak mi się wydaje) :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl