BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #128295 przez różyczka
Czyli nie mamy sie martwić o nasze cycuchy, tak? :blink: No to dobrze...
Boszszsz jaki skwar, pokąpałabym sie w morzu ale jeszcze chyba za wczesnie...
Ide przymierzyć kostium z zeszłego roku zeby wiedzieć czy sie mieszczę wogóle hehe
Dało radę ale gatki strasznie cisną:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128335 przez Green
pierniczyk smiem twierdzic ze niestety ale twoj brzuszek jest zdecydowanie wyzej nizeli moj ;)
Tak ogladajac wasze fotki to stwierdzam ze macie fajniutkie brzuszki takie zgabniutkie :woohoo:

Ja juz po spacerze zaszlam do parku zaczelo padac wiec wrocilam do domu odpalilam kompa i zaczelo swiecic slonko :angry: Ale dobrze choc niecale 2 godz :blink:

Z siara to ja mam np tak ze raz leci, raz nieleci,a jak leci to ino ,ino ze 2-3 krople i wsio.

Co do majtek to ja mam takie majto-spodenki bawelniane dlamnie najwygodniejsze tylko teraz sie troszke podwijaja, ale co tam i w zasadzie rozmiar lub 2 wieksze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128351 przez Rika
Green rzeczywiście masz niziutko ten brzuszek... :)
Kamilka24 i Piernikarczyk07 Wy też macie tak po środku :)
Różyczka a ten Twój brzuszek to taki malutki się wydaje :) a tak narzekasz :)

Kurcze ale się rozpisałyście a nie mam czasu czytać, wieczorkiem znajdę chwilę to nadrobię :)
Napiszę tylko ze już wszystko wyprane dla Oli, sprzątnięte, Zuza śpi a ja idę z kolejnym praniem i obiad muszę wstawić :)
Wieczorkiem zajrzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128371 przez różyczka
Rika no bo jak sie mierzyłysmy to wyszło, że ja mam największy obwód w brzuchu z Was wszystkich, stąd moje marudzenie było. Ale moja córa np. jak weszła dziś do domu to pierwsze co powiedziała gdy mnie zobaczyła to: BOZEE JAK WIELKI TEN TWÓJ BRZUCH:ohmy:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128384 przez kaska191919
ja już porobiłam wszystko, kocyki schną :)
dziś idę na szkołę rodzenia może już to ostatni dzień albo w czwartek :(
moja malutka samo się rusza tak fajnie, u mnie też upał,wziełam prysznic i chodzę na golasa po domu :) nikogo nie ma.
No Green ma najniżej brzuszek , wszystkie są fajne brzuszki, podobne :) i żadna nie jest gruba normalnie laski :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128404 przez Kamilka24
Green a jak u Ciebie jest ze szkołą rodzenia??? Bo mnie zapisali dopiero na 26 czerwiec od 10 rano do 16 :unsure: tylko jeden dzień ale za to 6 godzin??? Coś mi nie pasi, że mam siedzieć tam tyle czasu- chyba nie wytrzymam :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #128407 przez Green
kamilka mnie to wogole zasugerowano ze szkola rodzenia jest dla tutejszych kobiet ,a nie dla obcokrajowcow :ohmy: Jak to uslyszlam to wierz mi lub nie ale slowa wykrztusic niemoglam z siebie. Potem bylo tlumaczenie ze wiele kobiet chce isc ale nic nierozumie i rezygnuja po 1 spotkaniu. Jak bylam u poloznej jakies 2 tyg temu to powiedziala ze zapisze mnie na czerwiec bo maj jest juz caly zajety i niema miejsca ,a w czerwiec sprobuje mnie w cisnac (!)Jak pojde teraz na wizyte 8.o6 i okaze sie ze niema miejsca to jak bum cyk zrobie tam wojne :angry:
A jak wyglada to godzinowo to pojecia bladego niemam :unsure:

Dodam tylko ze na 1 spotkaniu z polozna jak bylam w 9 t.c pytala sie mie czy chcialabym chodzic do takowej szkoly i odnotowala w tej pierdyknietej ksiazce ze chce uhhhhhh.. zalaczyl sie mi dodatkowo nerw bo nic mi niewychodzi :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128416 przez Rika
Green wystarczy pieluszek :) Tu chodzi głównie o ulewanie na początku bo np teraz Zuza ma pieluszki tylko do spania (bez niej nie zaśnie i chyba większość dzieci tak ma) a dokupię 3 pieluszki do szpitala bo całą wyprawkę dla Oli mam nową :) a 3 bo 3 były takie fajowe jakich nie mam :) (wzorki)

Piernikarczyk07 Ja nie mam tego dylematu z ubrankami dla dziecka do szpitala bo tutaj szpital zapewnia ubranka i trzeba mieć tylko na wyjście. Zawsze to torba lżejsza :) a ubranka mają całkiem fajne :) Ale dla pewności zadzwonię jeszcze i zapytam. Zresztą i tak chyba będę musiała tam dzwonić bo muszę zapytać o jednoosobową salę porodową.

Co do siary to niestety taaaak... W pierwszej ciąży pojawiła się ok 23 tygodnia, a przynajmniej wtedy ją zauważyłam. Teraz jak karmiłam Zuzę to miałam mnóstwo pokarmu a od kiedy przestałam :( to pokarm zanikł i teraz tylko siara została, którą Zuza czasem podpija :D

Kamilka24 ja narzekam na polską służbę zdrowia i robię to tak naprawdę przy każdej okazji (a nawet i bez) ale jak czytam o "opiece" w Anglii to mi słów brak :dry:

Różyczka tak to jest z tymi facetami, tylko cyce im w głowie a do pomocy to trzeba się prosić. Ostatnio nawet pisałam tutaj jak mi się samochód zepsuł i musiałam walić w bezpieczniki i faceci się gapili ale żaden nie wpadł na pomysł żeby mi pomóc czy nawet na początku jak nie mogłam klapy otworzyć :angry:

Łóżeczko mamy bo Zuza w nim śpi a kołyskę skręcimy dopiero jak pójdziemy na górę. Tutaj po prostu nie ma miejsca i Ola będzie spała z nami na początku. Zresztą jeszcze nie wiem jak to będzie...
Co do kołderki to Zuza do tej pory nie lubi i tak sobie czeka na zimę :) Od urodzenia mała śpi pod pieluszkami lub kocykami.

Różyczka ja mam zamiar wyjść na żądanie jak najszybciej się da. Nie mogę pozwolić sobie na "leniuchowanie" w szpitalu :/
A gatki noszę "normalne" tak jak zwykle. :) czyli świnki, lale, krasnoludki, misie :D

Masuska ilość siary nie ma wpływu na późniejszą ilość pokarmu :) Ja miałam mało siary a cyce jak donice i pokarmu mnóstwo.

U nas upaaaał... mała spała na podwórku a ja się "opaliłam" i wyglądam jak biała krowa w kropki bordo :/ masakra, w cieniu 31 stopni!!! A duchota że ho ho

No to chyba nadrobiłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128544 przez Green
dziewczyny blagam help me .
Czy ktoras z was jest na obcykana w Allegro? Ja to chyba pod czarna gwiazda urodzona jestem albo sama juz niewiem :dry: Chcialam kupic cos za pomoca kup teraz na allegro ,doszlam do metod platnosci i tam trylion nazw bankow tyle ze ja niemam w zadnym z nich konta :dry: zregoly jak kupowalam przez net to bylo zaznacz jaka karta bedziesz placic np: visa , mastercard czy cos w tym stylu. Niewiem co zrobic i jak za to ustrojstwo teraz zaplacic?! czy bedzie strasznie duzy problem jak poprostu tego niezaplace? Glowa mi juz peka , a nerwa mam nie z tej ziemi przez to dziadostwo !
Czy ktoras moze mi cos poradzic?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128606 przez Oposek
Green, możesz spokojnie stamtąd wyjść i zapłacić tak, jak do tej pory najzwyklejszym przelewem. Te ileś tam kart do wyboru do panel "płać przez allegro" z którego nie musisz korzystać.
Poczekaj na maila z allegro z podsumowaniem aukcji, będziesz tam miała dane do przelewu i zrób zwykły, internetowy przelew z banku, który Ci pasuje.
Mam nadzieję, że coś zrozumiałaś:)

Dziewczyny, ja codziennie wieczorem czytam, co piszecie, ale zazwyczaj nie mam siły się odezwać. Od kilku tygodni trwa remont w mieszkaniu, gdzie będziemy mieszkać, a przed nami jeszcze przeprowadzka i urządzanie pokoju dla synka, więc trwa wyścig z czasem.

Brzuszek rośnie, raz wylądowałam na izbie przyjęć, bo mały się 12 godzin nie ruszał, więc przeżyłam chwilę grozy, ale na szczęście wszystko dobrze.

Poza tym skończyliśmy zajęcia w szkole rodzenia, z których najbardziej zszokował mnie zakaz podawania butelki, jeśli chce się dziecko karmić piersią. Podobno dziecko przyzwyczaja się do smoczka i nie chce ssać cyca. W przypadku, gdy chcemy aby ktoś nakarmił malucha naszym ściągniętym mlekiem poleca się metodę karmienia "strzykawką po palcu". Sama nie wiem, co o tym myśleć...

A i jeszcze pani mowiła, że od wielu lat najwięcej dzieci rodzi się w lipcu, a najmniej w listopadzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128643 przez Kamilka24
Green ja mam ustawione w płacę z allegro moje angielskie konto tzn. musisz wejść w ustawienia i wpisać dane z karty, albo zrób płacę z allegro i wtedy będziesz musiała wybrać, że płacisz zapewne kartą visa i szczegóły karty... na pewno Ci się uda, też na początku nie wiedziałam ale powolutku doszłam do tego POWODZONKA!!!

Albo po prostu napisz do gościa/gościówki, że przepraszasz ale rezygnujesz :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128690 przez Green
dziekuje kochane za instrukcje z tym allegro , ale na dzis juz koniec ,jutro bede sie z tym dalej meczyc zobaczymy moze cos z tego wyjdzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128702 przez różyczka
Green a ja zawsze wybieram opcję "przesyłaka za pobraniem" i płacę kurierowi jak już dowiezie mi paczkę.

Dziewczyny wróciłam własnie od kumpelki i kupiłam od niej całą siatę ubranek dla Bianeczki od 0-3 m-cy...przecudne są :lol: :lol: :lol: śliczne sukienusie, nawet futerko różowe, kurteczki, spodenki.... boskie bodziaki w kwiatuszki i nawet eleganckie buciki, wszystko firmowe w idealnym stanie i za 3 zł sztuka! :lol: :lol: JESTEM TAKA HAPPY!!! :laugh:

Aśka możesz być ze mnie dumna bo sie w koncu przełamałam :laugh: wiem, ze jako ostatnia z naszego forum ale teraz to juz z górki, komoda już jest, ciuszki są, łóżeczko czeka na odbiór...teraz wózek, wanienka, pościele, kosmetyki i rzeczy dla mnie do szpitala, hmmm czyli mniej więcej połowę mam a druga połowa do kupienia jeszcze przede mną :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128713 przez Rika
Padam :( znów na wieczór mnie depresja złapała. Złość raczej... teściowa sprzątnęła łazienkę i aż strach iść się załatwić czy Zuzę wykąpać :/
W kuchni cały dzień zapierdzielałam i sprzątałam to też nie dobrze... Nie mam siły po prostu, a mówić do kogoś dzień dobry tylko po to żeby być olanym ciepłym moczem? Co za dzień :(
Chciałam żeby ktoś z Zuzą posiedział chociaż chwilę, nie ma chętnych i zawsze tak jest. Zuza idzie do nich bo chce z nimi siedzieć a oni ją odsyłają wszędzie byle tylko nie siedzieć z nią... a jak razem się bawimy i jest fajnie to pełno chętnych do zabawy. Już mam dosyć po prostu.

Wezmę ten cholerny kredyt i nie dam się znowu zbyć, a mąż też niech w końcu postawi sprawę jasno a nie tylko kręci, "zastanowię się", "zobaczymy" mam dosyć po prostu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128714 przez Viszka11
zesc laseczki:*

padam na pyszczek po dzisiejszym Dniu wiec wybaczcie jutro was doczytam

Bylam dzis u Mamy i pech bo ok.14.00 Mati sie wywalił i trzeba było jechac na IP i szyc kolano az 5 szwow... :( ale za to Mały DZIELNY był :lol: a Kasia tak szalała jak by jej samej zszywali noge hehe Myslalam ze ze ze mnie wyskoczy./..


do juterka i jutro tez zrobie z Tabelka jak trzeba...

Zona po raz drugi-18.07.2015

CZEKAMY-- doczekac sie nie mozemy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl