BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #128750 przez Green
dzien dobry :laugh: Ja cos dzis niemoge spac, a dzien zapowiada sie ciekawie bo za oknem szaro :dry:

A wszystkim dzieciom nietylko tym w brzuszkach wszystkiego naj naj naj
[/color] :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128853 przez dorotas29
Kobietki, wszystkim Dzieciom tym w Waszych brzuszkach,jak i starszym-WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ICH ŚWIĘTA!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128870 przez aga1040
Hej dziewoszki :)
Ja dzisiaj coś w nocy nie mogłam spać... jakoś tak duszno mi było, co chwile siku i co się wysikałam to mi się strasznie pić chciało i ten kręgosłup mnie tak boli.

Wczoraj byłam u lekarza na wizycie. Z Bartusiem wszystko ok. Rozwija się dobrze i lekarz po wnikliwym badaniu stwierdził że chyba jem dużo schabowych bo mały tak urósł. Waży 2050 g. I po tych wszystkich pomiarach główki, brzuszka i chyba kości udowej stwierdził że wg USG termin porodu przesuwa się z 25 lipca na 19 lipca. Czyli teraz jest 33 tydzień ciąży. Ciesze się bardzo, że mały tak rośnie. Oby tylko nic się złego nie działo.

A wszystkim naszym dzieciaczkom z okazji dnia dziecka życzę dużo zdrówka, oby przyszły na świat całe i zdrowe i były naszymi wielkimi skarbami i oczywiście żeby słuchały swoich kochanych mamusiek :)

Lece na śniadanko :) Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129009 przez Kamilka24
Dla Wszystkich W ten nasz DZIEŃ :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #129071 przez Rika
A my w nocy mieliśmy fałszywy alarm :dry:

Aga1040 termin ja nie biorę pod uwagę terminu z USG bo w brzuchu jak w przedszkolu. Jedno dziecko jest większe, inne mniejsze i ten termin z USG jest dla mnie śmieszny...
Teraz niestety nie mam wyjścia ale mam termin wyznaczony z USG z 20 tygodnia.
Jak byłam w pierwszej ciąży to termin z USG miałam na 18 lipca a z OM na 3 lipca a i tak urodziłam 22 czerwca a terminu z USG w ogóle nie brałam pod uwagę. I te pomiary były z kwietnia bo jakby zrobili mi USG później tak 35 tygodnia to miałabym termin z USG na wrzesień...
Mała przy porodzie w 38 tygodniu miała wagę jak dziecko w ok 32 tygodniu ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #129079 przez Viszka11
CZesc

bylam z Matim w Parku ale upał ze ohoh wiec kupilam tylko Truskawki i Czeresnie i poszlismy do domku. I tak Matiemu nie wolno za duzo biegac..

zaraz pojde was nadrobic


i cos dla WAS :lol:



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



Ale Macie sliczne brzuszki.... :lol: :lol: :kiss:

Masuska-trzymam Kciuki za WAS:)

dziewczyny co myslicie o liscie z numerami kom. jak by ktoras zaczela rodzic w czerwcu a pozniej w Lipcu

Zona po raz drugi-18.07.2015

CZEKAMY-- doczekac sie nie mozemy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129116 przez Green
Kamilka Chyba sie juz wogole ciebie o to pytalam ,ale co tam zapytam najwyzej raz jeszcze :silly: Spakowalas sie juz do szpitala? Ja wlasnie sie pakuje kompletnie niewiem w jakiej kolejnosci to wszytsko poukladac :cheer: Duzo planujesz zabrac ciuszkow do szpitala dla malutkiej? Wydaje sie mi ze 2 pajace+2body i ciuszek na wyjscie wystarczy + czapeczki ,(mega wielkie) skarpetki i niedrapki?

Rika co znaczy falszywy alarm?

viszka a naczym miala by polegac ta lista i jak by to mialo dzialac? Pozatym narobilas mi smaka na letnie owoce :blush:

A mnie tak ten moj brzusio niedaje spokoju i zastanawiam sie czy to ze jest tak niziutko to aby nie znak ze bedzie sie dzialo wszystko nieco wczesniej niz jest przewidziane ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129117 przez masuska
No i teraz mam ochote na czeresnie, wrrr.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WSZYSTKICH NASZYCH DZIECIACZKOW ZYCZY CIOCIA MADZIA:)

My tez dzis dostalismy prezent na dzien dziecka, jak wszystko bedzie dobrze to w piatek po badaniach idziemy do domku:) Juz nie beda nas pilnowac czy rodzimy tylko zdaja sie na to co przyniesie natura!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129121 przez Green
to miejmy nadzieje ze wszytsko bedzie dobrze i w piatek juz bedziesz w domku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129135 przez Rika
Green z racji tego, ze czuję się świetnie to robię trochę za dużo w domu... no i wieczorem zaczęły łapać mnie skurcze częściej niż zwykle. Położyłam się z Zuzą później mały seksik :blush: i skurcze były co 10 minut. Niebolesne tylko takie nieprzyjemne napinanie się brzucha. Normalnie bym nie zwróciła na to uwagi ale jak byłam w ciąży z Zuzą to lekarz powiedział że skurczy nie powinno być więcej niż 20 w ciągu dnia więc liczyłam i było ich sporo, na dzień przed porodem były regularne co 10 minut, wieczorem co 5 a w nocy się zaczęło na maksa że skurcze bolesne co 8 później co 5 minut :)
Pomyślałam sobie że nic nie będę robić tylko pójdę spać a jak ma się zacząć to zacznie się w nocy tak jak z Zuzą ale przespałam spokojnie noc i nic więcej się nie działo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129229 przez Oposek
Nie wiem, jak Wy ,ale ja już mam serdecznie dość upału. Normalnie się rozpuszczam. Wyszłam tylko po zakupy i mam serdecznie dosyć opuszczania mieszkania. A u nas wieszanie półek w łazience i szum wiertarki...
Dobrze, że mąż wziął do pomocy mojego tatę, to nie muszę się przemęczać ;)

No i oczywiście buziaki w brzusie z okazji dnia dziecka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129328 przez Viszka11
Green napisał:

Kamilka Chyba sie juz wogole ciebie o to pytalam ,ale co tam zapytam najwyzej raz jeszcze :silly: Spakowalas sie juz do szpitala? Ja wlasnie sie pakuje kompletnie niewiem w jakiej kolejnosci to wszytsko poukladac :cheer: Duzo planujesz zabrac ciuszkow do szpitala dla malutkiej? Wydaje sie mi ze 2 pajace+2body i ciuszek na wyjscie wystarczy + czapeczki ,(mega wielkie) skarpetki i niedrapki?

Rika co znaczy falszywy alarm?

viszka a naczym miala by polegac ta lista i jak by to mialo dzialac? Pozatym narobilas mi smaka na letnie owoce :blush:

A mnie tak ten moj brzusio niedaje spokoju i zastanawiam sie czy to ze jest tak niziutko to aby nie znak ze bedzie sie dzialo wszystko nieco wczesniej niz jest przewidziane ?


lista z Nikami i numerami telefonow zeby gdy juz bedziemy sie rozkpakowywac bedziemy mogli pisac do siebie i przekazywac info. na forum...


ale mam ochotke na PIWO :silly:

Zona po raz drugi-18.07.2015

CZEKAMY-- doczekac sie nie mozemy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #129337 przez happymamma
Viszka11 napisał:

lista z Nikami i numerami telefonow zeby gdy juz bedziemy sie rozkpakowywac bedziemy mogli pisac do siebie i przekazywac info. na forum...


ale mam ochotke na PIWO :silly:


Na sierpniówach mamy taką. Jak np któraś marudzi, że ją coś boli i później znika z forum lub tez znika ot tak, to dręczymy ją smsami :P

A ja właśnie wzięłam łyczka od Małża :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129342 przez aga1040
Rika wiesz co już sama nie wiem który termin brać pod uwagę. Na początku ciąży lekarz podał mi dwa terminy.. według USG mam termin na 24 lipca a według OM to termin mam na 11 lipca. Ale cały czas mówił że trzymamy się terminu według USG ponieważ to jest najbardziej wiarygodne. Owulacja zawsze może ci się przesunąć i mogło dojść do zapłodnienia nawet tuż przed okresem.
Wczoraj powiedział mi że po wadze i rozmiarach dziecka oraz po tym jak rozwinięty ma dziecko móżdżek wychodzi że jest to 33 tydzień i tak też mi wpisał w kartę ciążową. Różnica jest kilku dniowa a nie tygodniowa więc myślę,że lekarz wie co robi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #129357 przez Rika
Dziwny lekarz ale moje podejście co do lekarzy jest uzasadnione. A pytał ilu dniowe miałaś cykle?

Jestem zła, bardzo zła...
Powód?
Teściowa :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl