BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 11 miesiąc temu #128126 przez różyczka
Rika, Green rewelacyjne apartamenty :lol:
Też mis ie wydaje, ze Green Twój brzuszek jest nizej jakoś tak bardziej niż Riki, mój np. jest tak po środku :dry:

Pisałam dzis już 2x posta dłuuuuuuugiego i raz mi wyautowało, oczywiscie nie skopiowałam, a potem drugiego skopiowałam ale komp sie nagle wyłączył pod koniec pisania i nie zapamiętało sie wrrrrr :angry:

Wysyłac będę zatem po kawałku :lol:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #128133 przez Kamilka24
Hejka,
No dziewczyny jest tak jak pisze Green nie będę miała żadnego badania gin, chyba że pojadę do Pl przychodni- ale znowu wydać 100funtów to za bardzo mi się nie uśmiecha :dry: zobaczymy co powie położna- w piątek mam wizytę :unsure: może uda mi się ją namówić na USG, w co bardzo wątpię...

Ja już tez muszę wziąć się za pranie i prasowanie, bo później to może zabraknąć czasu, też mam 10 pieluszek tetrowych, które mają przyjść 2 czerwca razem z pościelą do łóżeczka (już nie mogę się doczekać) aha no właśnie, czy Wy już rozkładacie łóżeczka???

Masuska Trzymaj się tam ze swoim Pietruchą :lol: trzymam kciuszki

A to ja, znaczy się MY :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128141 przez różyczka
Miałam wczoraj beznadziejny dzień :dry:
Gdy jechałam autem nagle trzasneła mi opona, facet na stacji paliw nie chcial mi pomóc przy zmianie koła BO ON NIE OD TEGO JEST :ohmy: Skierował mnie do wulaknizacji a tam, czarny jak diabeł tasmański mechanik mi mówi, ze on już skończył na dziś i babka, której własnie robi opony i tak jest nadprogramowa :S no to ja minka odpowiednia tzn. podkówka na buzi i nagle on gapiąc sie na moje cycki mówi:
ŻE DZIŚ JEST ŚWIATOWY DZIEŃ BEZ STANIKA :ohmy: A ŻE JA JESTEM BEZ NO TO EWENTUALNIE...POMOZE :ohmy:
Kazal wjechać tyłem do siebie do wartsztatu no i żeby wykonac ten manewr musialam ręką wstrzymać ruch na drodze, no i facet jadacy za mną stanął ale 2 kolejne za nim już nie :blush: efekt był taki,ze stuknięte były 3 auta. Wysiadłam czym prędzej ze swojego i uciekłam do warsztatu schowac sie za oponami bo ze wszystkich 3 wysiedli wkurzeni faceci :blush: Rozeszło sie po kosciach bo zaczęli sie kłócić między sobą ale oczywiście w wyobraźni już widziałam jak wieszają mnie za jaja :S

A z koła facio wyjął 12 cm drut do wełny :unsure: wbity prawie cały :unsure: czyżby ktoś czyhał na moje życie?? polisy nie mam hmmm :S

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #128147 przez różyczka
Kamilka ale fajowski brzusio :lol:

Czyli mozemy sobie podać łapki bo Twoja córcia nogami do dołu tak jak moja i synek Olki :)

Własnie zadzwonił facio, że nasze łóżeczko jest do odebrania!!! :lol: :lol: :lol:
Apropo Twojego pytania Kamila mój mąż baaardzo chciałby złozyć łóżeczko i sie na nie gapić ale ja nie chcę bo mi sie wydaje, ze bedzie sie tylko kurzyć i że....on bedzie tam wieszał swoje spodnie np. heheh :blink: :lol:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #128155 przez Green
pierniczyk jak ja mam tu wstawiac jakies zdjecia to najpierw musze wziasc gleboki oddech ,zaszwe musze sie przytym pirunsko nameczyc ,zawsze cos nie tak z wielkoscia obrazu mino tego ze zawsze jest ten sam rozmiar :angry: A potem tak wychodzi jak wychodzi ze tekst osobno a zdj pol godz pozniej doloczone bo nim sie w koncu uda ...

Zreszta widze ze kamilka tez chciala chyba wstawic foto a cos tez chyba jej nie idzie???Swoja droga podziwiam cie kamilka mi by bylo chyba troche zal wydawac tyle na USG, to sporo kasy :huh: U mnie lozeczko stoi od poczatku rozlozone jak tylko do nas dotarlo to chyba jakos od stycznia-marzec?niepamietam.
o juz jest foto ;)

rozyczka ale mialas przeboje z tym autem ale facet na stacji zachowal sie jak fujara zeby niepomoc babce w ciazy ,eh...

Co do brzuszka to jednak sie niemylilam i to nie moje jakies tam widzi misie ,tylko najzwyczajniej jest niziutko, moze malutka troszke wczesniej sie urodzi :cheer: Jeszcze 5 tygodni :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #128163 przez Kamilka24
Z tymi zdjęciami to jakaś masakra :ohmy: zawsze mam problem, bo zawsze coś nie tak, to za duże, to za dużo pixeli, szook...

No Green masz niziutko brzuszek na prawdę ;) śliczny domek taki już duży, Rika też ma spory- to chyba apartamenty :lol: ślicznie dziewczynki :woohoo:

A co do gin to nie pojedziemy już bo szkoda mi pieniędzy, wiadomo, zdrówko dzidzi najważniejsze, ale jak byliśmy ostatnio to z dzidzią wszystko dobrze było- rozwijała się prawidłowo, więc nie ma co się martwić na zapas, pogadam co i jak z położną w piątek zobaczymy co powie... :dry:

Różyczka niezłe przeboje aż się uśmiałam... też bym się schowała na Twoim miejscu, ale na pewno jak zobaczyli mamuśkę w ciąży to od razu złość im przeszła...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128170 przez Green
czyli wstawianie tutaj zdjec to nietylko moje 'ulubione' zajecie :silly:
Nic dziewczyny ja uciekam na spacer bo odziwo swieci slonko i juz od kilku godzin niepada, szok , trzeba wykorzystac mozliwosc na wyjscie z domu :blush: Kamilka u ciebie tez taka pogoda do bani? Gdybym niejezdzila z moim co tydzien na jakies tam zakupy(spozywcze) to bym juz ponad 3 tyg siedziala w domu przez ta pogode :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128178 przez Kamilka24
Green u mnie to samo... też gdyby nie "spożywczaki" to bym siedziała w domku cały czas, ale dziś wybieram się do fryzjera :lol: ale tylko podciąć końcówki i zrobić grzywkę na bok, bo zawsze miałam na prosto, a że teraz odrosła to mogę sobie pozwolić :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #128182 przez piernikarczyk07
A to "My" :silly:
jeszcze raz :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128203 przez różyczka
Dżizassss jakie Wy wszystkie jesteście zgrabne :ohmy: to ja z tym moim cellulitem na olbrzymich udach powinnam chodzic w burce chyba hehe :lol:
dobrze, ze są dłuuuugie sukienki ale 22 czerwca jedziemy nad morze na kilka dni i ciekawe w czym tam bede łazić :unsure:
chyba w pareo rozm. XXXL :woohoo:
laski a gdzie kupujecie majtki?? Bo ja mam z tym teraz straszny problem, tzn. zawsze nosiłam stringi ale teraz nie moge dostac żadnych, które by mnie nie uciskały, ciążowe majtki sa tragicznie wielkie ale wcale nie jakies mega delikatne i miłe dla ciała, grzeje sie w nim pupa,a zresztą widzę, ze Wy też typowo ciążowych nie nosicie... :cheer:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #128212 przez piernikarczyk07
Co do łóżeczka to my już mamy skręcone i stoi w naszej sypialni :lol: Kołderkę i podusię wietrzę już, pościel wyprałam ale nie wiem czy bede ją zakładać :S W końcu to lato, mały by się ugotował pod tą kołdrą :huh:

A majteczki to kupiłam sobie zaraz na samym początku bo też chodziłam tylko w stringach.
Mam takie kolorowe bez uciskowe, a te co mam na zdjeciu są o 2 rozmiary większe (były za duże) teraz są super :blink: Kupiłam je chyba na jakimś bazarku :)


Aaaa i mam jeszcze do WAS pytanko, czy każdej leci "siara" z piersi :unsure:
Mi nic jeszcze, nawet raz nie poleciało i tak się zastanawiam czy ma to wpływ później na ilość pokarmu :unsure:
Znając moje szczęście na pewno nie będe mogła karmić synka piersią :( :dry:

Lecę coś zrobić, bo mężuś dziś wcześniej wraca z pracy i jedziemy na zakupy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128273 przez Kamilka24
Co do majtek to ja noszę normalne tylko, że 2 num większe :lol: osuwają mi się czasami na dół i widać mi rowek z tyłu :lol: :silly: ale co tam ubieram dresy i jest ok.

Przy kąpaniu to czasami zcisnę sobie pierś i poleci takie coś obleśne- kropelka i nic więcej :S

My chyba też skręcimy już łóżeczko, bo ja nie mogę wytrzymać z ciekawości jak będzie wyglądało z tym wszystkim :silly: choć mamy mały pokoik to damy radę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128279 przez masuska
Hey dziewczyny. Nie pisalam dzis bo mi posta wcielo bardzo dlugiego i sie wkurzam.
Tez mam malopieluch tetrowych, okolo 15, ale wszystkie dostalam, wiec nie byla zalezna ich ilosc ode mnie.
Fajna pogoda dzis jest u mnie, sloneczko swieci, wiaterek wieje a na sali chlodno:) chyba jedyna zaleta tego miejsca. Wczoraj mnie przeniesli na inna sale gdzie mialam paskudna babke, nie dbajaca o higiene, deska byla osikana po niej, smrod potu i nawet okna nie pozwalala otworzyc. Uprosam ordynatora i pozwolil mi sie przeniesc tam gdzie bylam:) mam fajane kobietki, duza sale i czysta, jest tu nas 5, ale jakos kazda potrafi przy sobie cos zrobic, chociaz 3 lezace sa.

piernikarczyk pytalas co do szpitala. Ja spakowalam wszystkiego po 3 sztuki, body, pajace, kaftaniki, skarpety czapki i niedrapki. Dodatkowo wzielam jedne spiochy i polspiochy, duzo miejsca to nie zajmuje, najbardziej pampersy.

zauwazylam ze w szpitalu kroluja teraz pampersy Dady i babydream z rossmanna, nie spodziewalam sie ze takie chodliwe. Tez mam jedna pake Dady i zobaczymy moze okaza sie dobre:)

SLICZNE BRZUSZKI macie dziewczyny. Green, faktycznie nisko jest, ale sliczny:) Moj mi sie wydaje malutki przy tych waszych i tych dziewczyn w szpitalu. Lekarze i polozne mowily tez ze nie duzy jest. Najwazniejsze zeby Pietrzuszce bylo dobrze:)

no to buziaki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #128280 przez różyczka
No właśnie na bazarku są tylko jakieś chińskie rozmiary a nie wchodzę nawet w gacie największej "chinki" heheh :laugh: kurde....

Spoko Piekarniczyk - mi też jeszcze ani razu nic nie leciało z ani jednej piersi. Poczekamy...zobaczymy...

Teściówka napisała, ze przyjeżdża z wizytą (czytaj: na wizytację) :S co prawda za 2 tyg. dopiero ale już mnie wzięło na sprzatanie, bo mieszkamy 500 km od siebie więc widujemy się baaaardzo rzadko, raczej piszemy do siebie maile, no i tak sie zmachałam, ze aż mi poliki zapłonęły na czerwono jakbym sie conajmniej na słońcu spiekła a nie wychodzę z domu praktycznie...
jedynie do spożywczaka hehe :)

Fajnie, ze sie odezwałaś Masuska :) , paskudna sprawa z taka babką no ale dobrze, ze udało sie przenieść na tą inną salę. Jeszcze troszke i bedziecie z Piterkiem w domu :)
Jedna z czerwcówek sie rozpakowała już i po 12h od urodzenia była już w domku! Jejkuuu jak fajnie :lol:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #128285 przez masuska
Uff udalo sie z ta wiadomoscia. Dopisze jeszcze ze mam majtki swoje z przed ciazy. Nie uwieraja i jestem zadowolona, zwykle, bawelniane figi. Chociaz zawsze wolalam koronke:P
A siara to mi leci od 20 tygodnia ciazy:) Z polozna wczoraj rozmawialam i mowila ze to przez nadmiar oksydocyny, ale nie ma regoly i czasem wcale nie leci, a pozniej jest multum pokarmu i odwrotnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl