BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #129677 przez Kamilka24
Witam Was Mamuśki,

Oooo nowa mamuska zawitała :) Cześć Haniu i oczywiście gratulacje dzidzi :kiss:

Wczoraj tak się nachodziłam, że w nocy spać nie mogłam tak bolało mnie w kroczu- już pisałam o tym wcześniej, ale teraz to przekręcić się w nocy nie mogę bo to taki ból, na dodatek mała jak usłyszy, że wstaję do łazienki w nocy to od razu też się budzi i daje mi znać- tak się rusza, że zasnąć nie mogę... :S

Czy któraś też ma taka dolegliwość, że boli ją w kroczu???

Green a co do torby do szpitala, hmmm- jeszcze nie mam spakowanej, ale co mam wziąć mam napisane z tyłu na tej karcie ciążowej co wyniki mam, no to tak:
Na poród: -coś do ubrania (piżamka)
-jakąś małą poduszkę :) (nie wiem po co)
-muzykę ulubioną
-ciepłe skarpetki
-ręcznik
-kosmetyki (szampon, żel do kąpania itp)
Po porodzie: -pampersy (tylko nie wiem ile)
-podpaski, ja biorę jeszcze majtki jednorazowe poporodowe
-waciki
-wkładki laktacyjne
-ręcznik dla dzidzi
-ubranie dla mnie
-ubranko dla dzidzi (wezmę taki zestaw co mam z mothercare body, spodenki, bluzeczkę-kaftanik, skarpetki, rękawiczki niedrapki, 2 czapeczki, śliniaczek mały, może jeszcze wezmę śpioszki)
-no i oczywiście telefon :)
To Chyba wszystko co zapakuję ;) A cha nie wiem tylko czy brać jakieś kosmetyki dla dzidzi typu chusteczki nawilżające, puderek itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #129688 przez Rika
Nie ma sensu z nią rozmawiać. Zawsze jak jej coś nie pasuje to tak jest a ja mogę się tylko domyślać. A najgorsze jest to, że jak jej coś nie pasuje co do mojej osoby to i mężowi się obrywa... I do niego też się nie odzywa. Także lepiej niech on już się w tych sprawach nie odzywa, będziemy się z nią mijać i wystarczy. Sama tego chciała.

Dziewczynki później nadrobię bo dopiero z Zuzą wstałyśmy i muszę wszystko ogarnąć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #129703 przez masuska
cześć dziewczynki:) ciocia Madzia się odzywa:)
Witam nowa buzkę i Filipka:)
Kamilka ładowarki nie zapomnij?
Mi został jeszcze materacyk i pościel, ale to jak będę w szpitalu mi mają kupić.
Ja sobie leże.Jutro mam mieć badania i jak coś puszczają mnie do domku:)już zaczęłam pakować rzeczy do zabrania żebym z ciężka torbą jutro nie latała.Nie ma mnie niestety kto odebrać,więc pojadę taxi:)Co do przeczucia czy wcześniej urodze,to jutro i tak podpytam,ale raczej do terminu nie dotrwam, jeszcze w te upały

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #129709 przez happymamma
Hania tylko nie uciekaj nam z sierpniowek :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #129718 przez masuska
ach te teściowe. Wczoraj gadałyśmy sobie o nich, a ile śmiechu było:) no generalnie wszystkie chwaliły ta moja, wiem że jest miła i zadbana i taka do ludzi fajna. Ale jak ma zły humor to cały czar pryska. Wtedy za byle co stroi fochy i drze się bez powodu. Och ach ę. Porażka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #129732 przez różyczka
Masuska no to gicior, że póki co okay i że jutro do domku :)

A moja własnie teściowa cuduje ze swoim przyjazdem, pisałam juz, ze mieszkamy 500 km od siebie i taka wizyta wiąże sie z noclegiem itd. Chciała przyjechać od razu po porodzie i siedzieć cyt. "tak długo dopkóki jej nie wyrzucę". Asertywnie odpisałam jej mailowo, ze przyjdzie jeszcze czas na wizyty i że zdązy sie jeszcze nacieszyć wnusią, najpierw my się chcemy nią nacieszyc :)
No to odczekała kilka tyg. i wymyśliła, ze teraz przyjedzie, razem z moją szwgierką i jej córeczką (mieszkają w Niemczech) i ze niby nie chce robić kłopotu, więc sobie poszukają noclegu i nie oczekują żadnej obsługi, no bo rozumieją mój stan itp. itd. i co??? - i teraz 2x dziennie maile - a co to za kwatery? czy to daleko od nas?-która ma wybrać? Ja pierd......
w jakiej to mnie stawia sytuacji?! Wie doskonale, ze nie mamy w mieszkaniu warunków na nocowanie kilkorga gosci, że jestyem w 8 m-cu ciązy i obsługiwanie i skakanie przy gościach to ostatnia rzecz na jaką mam ochotę a jednak chyba oczekuję, ze powiem : jakie kwatery? przyjedźcie do nas, odstąpimy Wam nasze łóżko a sami bedziemy spać na podłodze no bo co to takiego w koncu? :angry:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #129761 przez aga1040

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #129764 przez Green
czesc dziewczyny podobnie jak rika dopiero co wstalam i zjadlam sniadanko,jakos dzis niemoglam sie obudzic, moze to wina zmiany pogody? Wczoraj popoludniu zrobilo sie nawet cieplo i dzis od rana moze nietyle ze slonko mocno swieci ale jest przyjemnie cieplo , W koncu :side:

Co do tesciowych no coz moja jest jaka jest,jest generalnie mila osoba ale potrafi , male a glosne :woohoo: Naszczescie niemieszkam z nia wiec tak bardzo mi to niewadzi ale gdybym musiala z nia mieszkac moglyby po jawic sie spiecia miedzy innymi ze jest straszna pedantka i mieszkalibysmy wtedy w jej domu na jej zasadch wiec trzeba by bylo sie dostosowac :ohmy: Mimo wszytsko uwazam ze twoja tesciowa Rika niepowinna odreagowywac na Zuzce.

Rozyczka i Olka ja wczoraj z moja mama rozmawialam i powiedzialam ze chyba wczesniej malutka moze sie urodzic bo brzuszek mam nisko na to moja mama :'najdalej do 18 czerwca i bedzie powszytskim' :ohmy: szok ,az sie troche wystraszylam rozumiem wczesniej urodzic ale nie az tyle, to by bylo prawie 3 tyg.

Kamilka a bierzesz rozek do szpitala? Ja mam spakowany ,ale niewiem czy to zacieplo w tym niebedzie malutkiej? Z drugiej strony u nas niema takich upalow jak w PL. A zreszta zobacze najwyzej rozek zostanie w torbie ,a kocyk sie wyciagnie :blink:
Chusteczki nawilzajace biore i sudocrem mam takie malusie pudeleczko 10g.A co do listy do szpitala to ja takiej niedostalam.

o malo bym niezapomniala witam nowa lipcoweczke :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #129767 przez przyszla_mama
ajaj.. Rózyczko, a co na to maz??

kurcze, ciezka sytuacja...

kurcze, nie wiem czy ja bym nie obrala metody "na glupa"
Dalej odpisala milo bardzo i asertywnie, ze jednak wolalabys zeby na spokojnie przyjechali jak juz niunia bedzie wieksza. i dalej to samo: ze jeszcze bedzie czas zeby sie soba nacieszyc, bo Ty bys teraz czula sie niezrecznie, ze nie mozesz ich przyjac itd i bedzie lepiej jak juz przelozycie spotkanie jak juz dzidzia bedzie na swiecie i bedzie wieksza i silniejsza, ze teraz nie moglabys nawet ich przyjac tak jakbys chciala

milo, aasertywnie i znowu to samo do znudzenie.. na spokojnie ten sam argument...

Bo raczej taka prawda, ze nawet jak beda spac w hotelu, to narobisz sie tyle samo, obiady, kawki, organizowanie czasu itd... no i na pewno bedzie jeszcze zamieszanie nawet wieksze...


ale kurcze wiem jak to niezrecznie Rózyczko.. i juz czasami czlowiek sma mysli, a moze tym razem machnac reka, niech juz dla dobra sprawy bedzie wlasnie tak...

a ile czasu by byli jakby przyjechali teraz przed porodem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #129768 przez Viszka11
przyszla_mama napisał z tymi telefonami to byla tylko taka sugestia...Juz nie bede wspominac o tym na forum....

Rika-Dziwna ta Tesciowa jak moze nie okazywac uczuci i troszke uwagi Zuzi


dzis super pogoda wreszcie mozna oddychac....smile

Mati sie Bawi w Piaskownicy...a ja sprzatam...

Mielismy nie kupowac wozka dla Malej ale chyba jednak go kupimy....Tesci ma nam dac kaske na Niego...

Zona po raz drugi-18.07.2015

CZEKAMY-- doczekac sie nie mozemy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #129770 przez aga1040
Hania witam cię serdecznie.
Muszę ci powiedzieć że to imię bardzo mi się podoba. Mam mieć synusia ale gdyby była córuchna to dalibyśmy z mężem jej na imię Hania. :blink: To takie słodkie imię :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #129782 przez różyczka
Przyszła_mamo mąż machnął ręką, ze niech już przyjada i z głowy, bo wiesz...on pójdzie do pracy a ja tak jak napisałaś, obiadki, sratki, ogólnie organizacja czasu, niby tylko na 2 dni ale.....wiem, ze napisała o tych 2 dniach tylko po to żeby zrobiło sie mi głupio i żebym zaproponowala,ze skoro juz z tak daleka to niech zoatsną na dłuzej :S

Opcja "na głupa" podoba mi sie :laugh: na maila o to która z kwater jest najblizej nas odpisałam, ze żadna :lol:

heheh :) Rika no mówię Ci za włosy i o kolano :lol:

Aga chyba jednak zazwyczaj gin z OM podaje termin bo ten z usg cały czas sie zmienia w zaleznosci od tempa rozwoju naszych dzieciaczków a ono tez jest zmienne.

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #129789 przez Hania
dziewczyny, jeszcze raz dziękuję za cieple przyjęcie :kiss:

aga, mnie też się bardzo podoba;) tak naprawdę mam na imię Iza:)
Hania była w planach ale wyszedł nam Filipek:) :kiss:

happymamma, nie uciekam! :lol: ginka dala mi do zrozumienia, ze duże dzieci przeważnie rodzą się szybciej i całkiem możliwe, ze rozpakuję się w drugiej połowie lipca:)
podobnie jak dorotka chcę się zaprzyjaźnić również z lipcówkami:) i jak widać tu też są same fajne mamusie:) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #129815 przez Mama Piotrusia
cześć dziewczyny:-)
gratuluję wszystkim przyszłym mamą !!:-) ja jestem ze stycznia 2011:) jestem z moim maleństwem już ponad 4 miesiące i cały czas nie mogę się nim nacieszyć - tak go kocham:-) Bycie mamą to najwspanialsza rola:-)

Mamy prośbę z Piotrusiem jak byście mogły zagłosujcie na nas w konkursie ostatnim razem się nie udało może teraz się uda:):)Byli byśmy wdzięczni z góry dziękuję:-)

PROSZĘ NIE ZAŚMIECAĆ FORUM, PROŚBĘ MOŻNA UMIEŚCIĆ W ODPOWIEDNIM WĄTKU^^ MODERATOR

powodzenia:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #129842 przez przyszla_mama

przyszla_mama napisał z tymi telefonami to byla tylko taka sugestia...Juz nie bede wspominac o tym na forum....


Viszka11 ale ja kochana rozumiem, ze to sugestia, ale zapytalas co my na to,
zeby cos takiego stworzyc

dziewczyny co myslicie o liscie z numerami kom. jak by ktoras zaczela rodzic w czerwcu a pozniej w Lipcu


wiec ja Ci odpowiedzialam tylko na Twoje pytanie :) w Twojej propozycji nie ma nic zlego, forum polega na tym zebysmy tak ustalaly, abysmy byly zadowolone i nie bylo nieporozumien ; ja tylko odpisalam osobiscie co o tym mysle i napisalam ze mi to nie przeszkadza, ja najwyzej dam znac na forum jak juz Areczek bedzie na swiecie :)

a nie widze powodu dla ktorego masz o tym juz nie wspominac :) byc moze wiekszosc dziewczyn uwaza inaczej, ja tylko wyrazilam swoje zdanie

Buziaki ogromne, ide dla mezusia obiad gotowac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl