BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 3 miesiąc temu #53838 przez iwanek1
Prześliczne ubranka! :) Ja ciągle boje się cokolwiek kupowac i oglądam tylko i myśle dużo co będzie potrzebne :)
kaska191919 super z pracą i gratuluje podwyżki :)
A co do pokoiku dla maluszka,to mamy osobny tylko nie wiem czy na początku nie miec wszystkich jego rzeczy w sypialni,pod ręką,a dopiero jak podrośnie to przeniesc go do własnego pokoiku?
Basba,o fotelu w sypialni nie pomyślałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53851 przez basba
Oj tak... fotel to podstawa - przynajmniej w naszym przypadku :) Nasz maluch nigdy z nami nie spal więc karmiłam go na siedząco. Po nakarmieniu odkładałam do łóżeczka włanczałam karuzelkę nad łóżeczkiem....momentalnie zasypiał :)
A... nie wiem jakie łóżeczko macie zamiar kupić ale my mamy takie jak poniżej na zdjęciu - kołyska z możliwością blokady! Jestem z niego MEGA zadowolona. Wystarczyło troszkę pokołysać i już... spał jak Aniolek :silly:

Nie wiem czy zaglądałyście na poniższy odnośnik... zamieściłam tam kilka fotek pokoju naszego szkraba:)
www.zapytajpolozna.pl/forum/ciaza-forum/...-dla-dzidziusia.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53856 przez Xela
my też takie łóżeczko mieliśmy, tylko jasne.... odchowana dwójka szkrabów na trzecie się rozwaliło ale swoją funkcję spełniło - polecam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #53860 przez masuska
kaska1919191 Gratulacje:) Czasem nie są tacy źli Ci pracodawcy:)
Jeżeli chodzi o wyprawkę to korzystam z tego:
http://www.wzorowamama.pl/wyprawka_dla_dziecka.html
http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/1,79855,3297218.html
A do szpitala to na szkole rodzenia powiedzą co i jak. Mam szkołę przy szpitalu i nawet oddział mają pokazać:)
Co do tych mebelków to już pisałam że planujemy oddzielny pokoik, już wszystko mam zaplanowane co do tego, fotel bujany sobie tez załatwiłam:) a co do nocy z malucham to myślę o takim łóżeczko dostawianym, widziałam takie w "Gadżecie" i myślę że to by było dobre rozwiązanie.
Znalazłam takie zdjęcie, chociaż wygląda inaczej niż w tv.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #54078 przez Green
masuska sliczniutkie te ciuszki :lol: Jak przychodzi co do czego to ciezko sie zdecydowac ktory komplecik kupic , ale to chyba tak jak ze wszysztkim :P wiec zecze powodzenia na zakupach :lol:
[/color][/size][/i]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #54172 przez masuska
Cześć,
Byliśmy dziś na zakupach jak mówiłam, troszkę ze sprzętem się zorientowaliśmy do domu i z rzeczami dla dziecka, do łóżeczka wyposażenie z materacem to około 240 zł, czyli całkiem nieźle. A wózek znaleźliśmy bardzo fajny, nawet się nad nim zaczęłam zastanawiać, tylko 530 zł, a ma to co chciałam, 3w1, ale za ciężki będzie. No i oczywiście łażąc po tych dziecięcych musiałam coś kupić, tym razem body z samochodzikiem:) skarpetki i czapeczkę:)

Czy wymieniłyście już bieliznę? Kupiłam dziś biustonosz, ale rozmiar mnie przeraża, a cholera dobry (miska D), nie ukrywam że Mąż się cieszy:) Ciekawe z jakim rozmiarem skończę, a już teraz był problem z dobraniem obwodu.

No dobra, miłej nocki życzę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #54399 przez natimp1
Oposek 14tc nie ma wiekszych mozliwości by czuć ruchy dziecka , więc sie nie stresuj!!!!! grunt to apokój. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #54409 przez natimp1
hej dziewczyny..
własnie dotyczytałam zaległości-ale wiele ich nie było

Z radością oświadczam ze widac mi juz w wiekszości ubrań brzuszek :), coprawda pojawił sie w związku z tym problem , bo zwykłe ciuszki cisną, a ciązowe które mam wiszą:) no nic coś sie wymysli

Iwanek- ja kupiłam łozko z szuflada z którego jstem mega zdowolona i tam wiekszosc podrecznych rzeczy miesciłam a miałam je w pokoju w którym spalismy , ja zawsze wole mieć wszytsko pod ręką, Przewijak itp miałam na łozeczku i jestem mega zadowola z przewijaka-ale wiadomo kazdy ma swój gust i przyzwyczajenia .
Rózyczka ja miałam własnie komode z 3 głebszymi szufladami, choc powiem ze koleżanka miała z 4 ale węższymi i jakos lepiej , bo w sumie to ciuszki to amleńkie sa i były tak ladnie rozmieszczone

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #54464 przez aska27
Wczoraj byłam na USG :) dzidziuś obrócony był bokiem i cały czas ssał kciuk :)
Chciałabym już dowiedzieć się czy to chłopiec czy też dziewzynka ale maluszek albo siedzi bokiem,albo odwaraca sie do nas tyłem!!! :)
Strasznie sie denerwuję,żeby było wszystko dobrze.
Buziaki, pozdrwaiam :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #54466 przez różyczka
Dziewczyny wczoraj spotkało mnie coś okropnego. Jechałam autem i przed samochod przede mna na jezdnię wbiegli piesi. Było ciemno i ślisko - zero wyobraźni. Facet przede mną wyhamował, ja niestety nie :( Wciskałam hamulec do podłogi ale koła się ślizgały i widziałam jak jadę prosto na tego przed mna, zdązyłam tylko złapać automatycznie ręką brzuch i walnęlam w kierownicę. Strasznie się zdenerwowałam, na szczęście mąż wracał tą drogą akurat z pracy i za 5 min był na miejscu i obgadał z facetem szkodę bo ja byłam tak roztrzęsiona, ze nie bardzo mogłam gadac. Cały czas płakałam. Od wczoraj cały czas się stresuję, ze coś mogło się stac dziecku od tego uderzenia i stresu :(

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #54559 przez Green
mamuska ja juz 1,5 tyg temu wymienilam bielizne bo stara zrobila sie za mala a 'nowa' ciutke za duza ,ale podejrzewam ze zachwilke bedzie w sam raz :lol: moj maz tez bardzo cieszy sie z wiekszego rozmiaru biustonosza wrecz oczu oderwac nie moze :silly:
rozyczka niedenerwuj sie bedzie ok ,a jak bardzo sie martwisz to moze umow sie na wizyte do lekarza na USG? Trzymam kciuki ze z Malenstwem bedzie wszystko ok :blink:
[/color][/size][/i]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #54561 przez masuska
różyczka dla świętego spokoju idź do lekarza, ogólnego chociaż, powiedz co się stało, on będzie wiedzieć najlepiej czy coś jest nie tak, albo skieruje na jakieś badania. Lepsze to niż niepewność, a może da coś na uspokojenie, myślę że nerwy najbardziej szkodzą maluszkom.

Green mój to nawet stwierdził że lepiej bez stanika mogłabym chodzić, po domu oczywiście:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #54636 przez Green
mamuska nasi mezowie mogli by sobie podac reke , czasami nawet sie zastanawiam co go wogole bardziej cieszy rosnacy brzusio czy wieksze piersi ? :unsure: bo niewiedziec czemu gdy masuje brzusio zawsze jego rece wedroja do gory i to niby przypadkiem bo jak twierdzi niejest wtsanie tego kontrolowac :silly: Ale ja mu jakos w to niebardzo wierze :P

Mam pytanko dziewczyny stosujecie juz jakies specyfiki na rozstepy?(Zauwazylam jakies podejrzane prazki na piersiach, a jak sie okaze ze to roztepy to ... :angry:) Osobiscie inwestuje od poczatku ciazy w oliwke dla niemowlat z JOHNSON'S BABY bo za 300ml buteleczke place raptem niecalego funta , a za te specyfiki specjalnie dla kobiet w ciazy przeciw roztepom trzeba dac niestety prawie 5 funtow za 100ml :dry:

Zauwazylam tez dzisiaj ze moje nogi sa cale w niebiesko-sine zylki a uda to poprostu cale niebieskie ! zastanawiam sie czy to moze byc wynik mojej pracy ,jakby niebylo 9 godzin stania. Tez tak macie?

JUTRO IDE NA USG :lol: :lol: :lol:
[/size][/color][/i]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #54638 przez happymamma
ja używam Mustellę przeciw rozstępom-profilaktycznie od poczatku, ale słyszałam, że oliwka jest niegorsza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #54763 przez basba
Różyczka nie denerwuj się wszystko będzie OK. We mnie w pierwszej ciąży wjechał w drzwi duży bus. Byłam w 6 miesiacu więc brzusio już spory. Na szczęście nic się nie stało. Chyba odruchowo zakryłam Misiaka rękami (jechałam w dodatku bez pasów). Przyjechala policja i chyba z 6 razy się mnie pytali czy nie wezwać karetki...
Oczywiście jak się denerwujesz jedź do gina. Na pewno zrobi ci USG.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl