BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 3 miesiąc temu #55411 przez natimp1
kaska popieram dziewczyny

zmień lejkarza co się bedziesz uzerac, niby ma rację w kwestii ze to firma powinna ci dostosowac warunki pracy do ciązy, typu sama kasa, albo biuro, ale wiemy jak jest w praktyce dlatego lekarze daja zwolnienei tym pracującym w supermarketach.
Wiem ze niektórzy lekarze biora kasę za fotkę, ci na nf albo wogóle nie daja, ja chodze do prywatnego wiec mam z marszu niby
Ile Ci wyszło ze dzidzia mierzy? mi mówił ze do jakies wielkosci mozna przeziernosc robic, jak chcesz i mozesz sobie pozwolić do idź na prywatne usg u mnie w poznaniu kosztuje 50 zł wiec da sie przezyć.
ja byłam na przeziernosc w 14tc +2 dn.
trzymaj się i nie załamuj głupim wariatem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55425 przez basba
Kaska ja mam to samo zdanie co dziewczyny! Zmień lekarza... Jak to mówią najlepszą reklamą jest klient, to samo tyczy się lekarzy! Popytaj koleżanek z pracy lub innych bądź też twoje miasto ma jakieś fora- często poruszane są na nich tematy dobrych/złych ginekologów. Poszperaj troszkę w necie... I przede wszystkim nie dołój się!!!
Co do zwolnienia to naprawdę jakoś mało poważny jest! Mi mój Gin na początku chciał dać zwolnienie tylko dla tego ze prfzez8 godzin przy komputerze siedze (co jest niby nie wskazane) ale nie chciałam- dostałam za to chorobowe ze względu na rwanie brzucha w pachwinach - choć nie wiem co lepsze siedzieć w pracy czy gonić za żywym dwulatkiem :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55438 przez kaska191919
dziecko ma 82,3mm
i wazy 115.9g


ja moge isc do prywatnego dzis czy jutro ale on bedzie tez usg robil i czy to nie za czesto???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55441 przez piernikarczyk07
Nie martw się, nic się nie stanie dzidziusiowi, ja w szpitalu miałam robione USG co drugi dzień.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55444 przez kaska191919
moja dzidzia:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55445 przez kaska191919
czemu sie zdjęcie nie wstawiło..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55447 przez masuska
Może za duże.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55454 przez kaska191919

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55456 przez natimp1
spoko Kochana , nic dzidzi nie będzie, jesli wyjatkowo zrobisz dzień po dniu to spoks, inaczej jak bys tak przez cała ciaże robiła..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55457 przez kaska191919
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55461 przez natimp1

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55470 przez kaska191919
optymalny wiek ciążowy do wykonania badania to 11-13+6 tygodni, a wzrost max 8,4
a ten lekarz mi kazde usg robił dopochwowo, i mówił że już za późno że za duża ciąza, musze sobie poszukać in nego lekarza, nawet doktorka rodzinna sie dziwiła że nie miałam tyle karty i mówila zeby poszukać lekarza co pracuje też na oddziale w szpitalu zawsze to do porodu lepiej mówila , a ten akurat nie pracuje, jak mąż wróci to dziś pojedziemy moze ale wolałabym jutro bo w piatki prywatnie przyjmuje ten co jest bardzo chwalony i polecany dla kobiet w ciazy na forum

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55477 przez masuska
A takie mam pytanie z innej beczki, czy któraś z Was wybiera się na badanie USG 3D lub 4D?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55482 przez piernikarczyk07
Jeśli chodzi o mnie to raczej nie będę korzystać z USG 3D ani 4D hmm jak na razie aleee może się to zmienić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55503 przez natimp1
kaska sprawdz najpier czy ten lekarz ma usiebie takie usg ze bedzie mógł przeziernosc zbadac, mój niby jest prywatny i jest spoko, ale ma takie usg ze nie mógł na nim zrobic.. nasczescie tylko 50 zł kosztowało gdzie indziej wiec luzik

a co do 3d top nie wiem jescze , cos mi mówił lekarz ze w połowie ciazy mnie na 2dni do szpita przyjmnie zeby wszytskie badania porobic na cukier itp i jesli wtedy bede miala tam usg robione to nie pójde bo maja fajne w szpitalu i nagrywaja na płyte, a jesli nie to zapewne sie zdecyduje bo po Maksie mama pamiatke i jest swietna, nawet sam Maksi sie smieje jak ej czasem ogladamy, mówi ze był smieszny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl