BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 10 miesiąc temu #145801 przez Viszka11
GRATULUJE OLENKI!!!-RIKA!!!-i szkoda ze rodzinka ci nie pomaga w domku:(

Oposek-my tez dajemy 2 imiona jest Mateusz Filip i bedzie Katarzyna Maria

zapewne Hoborr-juz urodzila Coreczke....

u mnie bezsennnosc...i jakos poddenerwowana jestem

Zona po raz drugi-18.07.2015

CZEKAMY-- doczekac sie nie mozemy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145803 przez dorotas29
Aniu,fajnie,że się odezwałaś. Dużo zdrówka dla Ciebie i Twoich Szkrabków!!!
Wrzuć zdjęcie najmłodszej pociechy, jak tylko będziesz mogła!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145814 przez różyczka
Masusko gorąco polecam : mojewypieki.blox.pl/2009/09/Ciasto-czekoladowe-z-cukinia.html

My dajemy jedno imię bo oboje z małżem mamy tylko po 1 :)

Licytuje własnie ten monitor oddechu bo choć z entyzjazmem wśród Was moje kochane forumowiczki sie on nie spotkal to ja jednak kupuję - ale używany.

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145815 przez aniaw
Jutro postaram się umieścić jakąś fotkę i napiszę cosik więcej :)

Trochę Was podczytałam przed chwilką i DZIĘKUJĘ BAAARDZO ZA GRATULACJE, TRZYMANIE KCIUKASÓW I MNÓÓÓÓSTWO CIEPŁYCH SŁÓW :laugh:

Strasznie milutko mi, że tak ciepło mnie przyjęliście i ja nie zamierzam odchodzić z forum i mam nadzieję, że dalej będziemy sobie pisać, jak już wszystkie porodzicie :)

Ps. powiem tylko w sekrecie, że w szpitalu prosiłam mojego mena, żeby zerkał co i raz na forum, która idzie rodzić a on biedny się słuchał i widze, że czasem coś napisał w moim imieniu :)

Uciekam już spać póki mogę, bo zobaczymy jak minie pierwsza nocka w domku :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145821 przez Viszka11
aniaw napisał:

Jutro postaram się umieścić jakąś fotkę i napiszę cosik więcej :)

Trochę Was podczytałam przed chwilką i DZIĘKUJĘ BAAARDZO ZA GRATULACJE, TRZYMANIE KCIUKASÓW I MNÓÓÓÓSTWO CIEPŁYCH SŁÓW :laugh:

Strasznie milutko mi, że tak ciepło mnie przyjęliście i ja nie zamierzam odchodzić z forum i mam nadzieję, że dalej będziemy sobie pisać, jak już wszystkie porodzicie :)

Ps. powiem tylko w sekrecie, że w szpitalu prosiłam mojego mena, żeby zerkał co i raz na forum, która idzie rodzić a on biedny się słuchał i widze, że czasem coś napisał w moim imieniu :)

Uciekam już spać póki mogę, bo zobaczymy jak minie pierwsza nocka w domku :laugh:


trzyma kciuki za fajna nocke;) pierwsza!!

a ja dzis zaczynam 36tydzien ciazy!! :lol: :lol:

Zona po raz drugi-18.07.2015

CZEKAMY-- doczekac sie nie mozemy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145823 przez różyczka
A w ogole to zalożyłam nowy watek odnośnie tego monitora, zjebki zebralam, ze takowy rzekomo już byl - jak si epóźniej okazało dotyczyl niani elektronicznej a nie monitora oddecchu/ale to szczegół/, w każdym razie Moderatorki połaczyły te oba watki w jeden i czytając go od poczatku zobaczylam wpis Aniw z przed chyba...1,5 roku :ohmy:
Więc Ania na Zapytaj Polożna wcale nie tak krótko sie okazuje :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145827 przez masuska
AniuW zatem czekamy na fotki. Odpoczywaj bo jak wiadomo z maluchami to ciężko znaleźć chwili dla siebie:) A narzeczony świetnie sie spisał, mój by pewnie nie podołał:)

Rika Wy też tam się trzymajcie ciepło:)

Różyczko, przepis wykorzystam przy pierwszej możliwej okazji:0

A teraz pora spać, bo mi Mąż już zasną:)

Do juterka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145834 przez różyczka
Wiesz co Masuska tak sobie teraz myslę i ....mi sie wydaje, ze Ty przez ta luteinę teraz tak sie męczysz. CHoć tej obrączki/że nosisz jeszcze/ to Ci bardzo "zazdraszczam" :) bo ja juz od kilku m-cy nie moge wlożyć a lubię ją nosić i bardzo mi jej brak.

Ale wytrzymam :lol: Dzis już patrzylam na spodnie rurki na PO, na bluzunie obcisle :lol: i doczekac sie nie mogę zostawienia w szpitalu tych 10 kg przynajmniej :) a i calego cellulitu przy okazji :silly: Ja smaruję sie kremami na cellulit dzień w dzień ale nic to nie daje.
Myśle, ze bedzie tak jak Masuska napisala. Moja córa jak zobaczyla ostatnio kupiony przeze mnie krem z napisem SZCZUPŁE CIALO to rżala cale popoludnie ilekroć na mnie spojrzała :lol:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145836 przez Viszka11
różyczka napisał:

A w ogole to zalożyłam nowy watek odnośnie tego monitora, zjebki zebralam, ze takowy rzekomo już byl - jak si epóźniej okazało dotyczyl niani elektronicznej a nie monitora oddecchu/ale to szczegół/, w każdym razie Moderatorki połaczyły te oba watki w jeden i czytając go od poczatku zobaczylam wpis Aniw z przed chyba...1,5 roku :ohmy:
Więc Ania na Zapytaj Polożna wcale nie tak krótko sie okazuje :)


a widzisz...czyli dobry watek utwozylas;)

ehhh bezsennosc;( nie lubie jej....wszyscy spia nawet KASIA!

Zona po raz drugi-18.07.2015

CZEKAMY-- doczekac sie nie mozemy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145872 przez różyczka
Jejkuuu na sama mysl, ze jutro dopiero wieczorem Was bede mogła poczytać robi mi sie smutno i juz tęsknię :(
Wy pewnie jutro tu fotki bedziecie ogladać, kolejne z Was pojadą na porodówkę... a ja o wszystkim dowiem sie ostatnia :dry:

No nic...piszcie piszcie...wieczorkiem wszystko nadrobię, a teraz śle pozdrówka wszystkim mamom i dzidziolkom i kłade się w końcu spać :kiss:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145873 przez Green
Ominela mnie pogawedka :dry: Ale widze ze Ania juz do nas dolaczyla/wrocila i rozyczka dorwala kompa ,super :blink: To dziewczyny maja przed soba I nocke ze swoimi niuniami,ale wam zazdroszcze ...

Masuska tez do tego ciasta dalam b.cukier zamiast brazowego tyle ze ja polewe zrobilam wg prezpisu io tak dziubie po kawaleczku bo mega slodki jest :ohmy: Chyba tez sprobuje tego czekoladkowo-cukiniowego wypieku :cheer:

A do Kamilki to czasem niemiala teraz jakos mama przyjechac? To by wyjasnialo brak jej odzewu u nas B)

Rozyczko moze medatorki uznaly ze niema zadnej roznicy miedzy niania elektr. a monitorem oddechu i dlatego polaczyly te II watki :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145875 przez Green
U mnie dzis wogole malutka szaleje w brzuszku ze hoho ,az milo sie robi , poprostu wygina cialo smialo :blush: Maz dzisiaj instuowal nasz corcie w jaki sposob ma 'wyjsc' , myslalam ze sie posikam ze smiechu z tego co mowil i gestykulowal ,mialam kupe smiechu :woohoo: Ale musze przyznac ze mam kochaniutkiego meza ,potrafi rozbawic.
No nic widze ze pustki wiec tez ide spac.
Normalnie o tej porze byla chociaz podjadajaca Rika ,ale teraz puszzzzzzzztka :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145876 przez Green
widze ze juz nikogo nima wszystkie spiuchnaja smacznie wiec pewnie rano przeczytacie i moze ktoras odp? Wy tez macie takie uczucie jakby wam spuchly uda?Albo jakby wam ktos w miedzy nogi wtyknol pilke i kazal tak chodzic? Strasznie dziwne uczucie :huh: B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145880 przez Oposek
Rika gratuluję raz jeszcze! Córa śliczna a porodu zazdroszczę, przynajmniej tego, że taki krótki;)
AniaW dla Ciebie też jeszcze raz gratulacje i czekamy na relację z porodu i zdjęcie synka:)
Różyczka dobrze, że już jesteś, a sprawa Twojego zniknięcia się wyjaśniła:) Kiedyś królik zjadł mi kabel od laptopa, więc wiem, jak boli taki nagły brutalny brak kontaktu z światem;)
Green chodziło mi o dwa imiona urzędowe, zgłaszane w USC i widniejące w akcie urodzenia. Ja bym chciała synkowi nadać dwa imiona, a mąż mówi, że jedno wystarczy;) Pokoik śliczny, a ile zabawek! :) Mi już chyba wszystko spuchło ;) i boli mnie sama nie wiem, co- chyba spojenie łonowe...A w każdym razie gdzieś w okolicach krocza, najbardziej jak wstaję albo próbuję założyć nogę na nogę...
kaska191919 marnie z tym mężem, też bym nie chciała rodzić sama, więc trzymam kciuki, żeby Maleństwo poczekało ten tydzień jeszcze:)
Piernikarczyk , Lucy ja też się boję i nijak tego strachu nie umiem oswoić. Już sama nie wiem, czym się przejmuję najbardziej...

A ja dziś byłam u lekarza. Ujście szyjki zamknięte, żadnych skurczy nie ma. Nuuuuuda;)
Za to dowiedziałam się z posiewu, że wyhodowałam jakieś grzyby :angry: Trochę się martwię, dostałam antybiotyk, dobrze że chociaż paciorkowca nie ma.

Dziewczyny, jak to jest- czy jakby odszedl czop śluzowy to uprawianie seksu jest wtedy bezpieczne? nie śmiejcie się ze mnie, ale boję się, że może przeoczę ten cały czop i zafunduję maluszkowi przytulankiem jakąś infekcję...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145885 przez przyszla_mama
hej laseczki..

okropna noc mialam.. i jeszcze wczoraj jakas wirusowka sie do mnie przyplatala, nie przybrrala wiekszych rozmiarow, ale to niedobrze mi bylo, to brzuch bolal, to na kibelek mnie ganialo, echh...

green - pokoik cudny :):) naprawde przepiekny :)

Różyczko - mam nadzieje, ze laptopa szybko naprawia i ze nie jest to bardzo powazna awaria

green ja takiego uczucia nie mam, ale zapytasz mnie za 3 tygodnie to pewnie potwierdze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl