BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 2 miesiąc temu #64823 przez masuska
Witajcie,
Ciekawa historia:) Widocznie można nie poczuć. W sumie jak się nie planuje dziecka to można inaczej zinterpretować objawy, np. niestrawność, ale żeby lekarz nie rozpoznał to już paranoja jakaś.

A ja mam doła od wczoraj, wściekła jestem niesamowicie i maluszka nie czuję, może to przez te nerwy.

A śniło mi się że kupowałam wszystko do łóżeczka. A i wózek już wybrałam, tylko muszę go na żywo zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65107 przez natimp1
hallo dziewczyny co to!! Przywołuje do porządku, nikt nic nie napisał, ej ..
hmm myslicie ze mopę zrobic sałatkę z krewetek. Soparzę je w wodzie wiec surowe nie będą w sumie, co myslicie?
dziosiaj chce mi się sałatkę robic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65123 przez różyczka
Hello :laugh:
Natimp najważniejsze żeby nie było surowe, tak mi sie wydaje.
Ale tak wogóle to śmieszne są te zachcianki :) Ja dziś musiałam na śniadanko robić budyń z sokiem malinowym bo dzidziuś straaaasznie chciał :) A nie jadłam tego od przedszkola chyba hehe :laugh:
Mój husband wyjechał wczoraj do Pragi, wraca dopiero w sobotę w nocy, tęskni mi sie do niego ale tęsknotę przysłania mysl o..... MÓZGACH :)Wiecie co to mózgi? :laugh:
Gdy byłam dzieckiem to moja kuzynka przywoziła to zawsze z kolonii w Czechosłowacji jeszcze wtedy - araszidki w cukru sie to nazywało a po polsku MÓZGI hehe :laugh: (ze wzgledu na wyglad)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65405 przez natimp1
hehhe .. na mózgi mnie nie przekonasz przynajmnie w tej wersji polskiej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65499 przez Oposek
o dżizas, coja widzę, o jakiś mózgach gadacie;)
Swoją drogą już żałuję dzisiejszego wejścia na forum, bo Różyczka narobiła mi ochoty na budyń. Chyba trzeba będzie wysłać Męża do sklepu;)
Ja uparcie czekam na ruchy dzidzi i...uparcie nic. Mam nadzieję, że niebawem się pojawią, bo już się zaczynam niepokoić.

Co do pracowania z kobietami, to ja pracuję w przedszkolu, gdzie są same baby i czasem mnie szlag trafia, jak któraś się obraża albo strzela focha, a ja nie wiem, o co chodzi. Nie ma nigdy takiej zawiści i złośliwości, jak między dziewczynami, szczególnie w pracy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65572 przez masuska
No dziewczyny, muszę się z wami tym podzielić. Szperałam sobie w necie i znalazłam taką piosenkę

Jak włączyłam to takie szaleństwo było w brzuchu że szok:) Teraz się zastanawiam czy się podobało czy nie, bo nie wiem czy zniosę słuchanie tego utworu.
A tak serio to myślę że to przez te basy:)

Pozdrawiam:)

PS: Przerażające te mózgi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65736 przez różyczka
Witam z rana :)
Coś niemrawe to nasze forum ostatnio :blink: Pisałam to już wczesniej - zaglądam czasem do sierpniówek bo mam termin na koniec lipca i nigdy nie wiadomo :) po drugie ich objawy ciązy sa mi bliższe bo Wy wszystkie jesteście sporo o przodu. Ale sierpniwóki to już tam grubo ponad setke stron zapisały na swoim forum!
Co do MÓZGÓW :laugh: :laugh: - to nie wiem co Was tak przeraża dziewczyny :laugh: Naprawdę nie znacie tych orzeszków w karmelizowanym cukrze?? :laugh:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65737 przez różyczka
Masuska! Co za HIT!!! :lol: :lol: :lol:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65747 przez Xela
Ja pracuję z samymi facetami... czasami zdarza się jedna lub dwie dziewczyny..... teraz np jest nas dwie na ośmiu facetów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65784 przez kaska191919
Hej:D

zaczęło mnie kusić żeby pomalować włosy i zrobić henne, Wy malujecie??? czy lepiej dać sobie spokój?? nie mam odrostów malowałam ostatnio na wakacjach ,i ten kolor jest jak mój naturalny. Chciałabym zadbać jakoś o siebie bo już się żle czuje. Mam też długie włosy i naszło mnie żeby ściąć ale nie wiem czy nie będę żałować zaraz twarz zacznie się zaokrąglać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65804 przez Kamilka24
HEJ, ja bym dała sobie spokój z ty farbowaniem, wróciłaś do swojego kolorku co nie jest proste i nie musisz się martwić odrostami :blink: ja mam tez swój kolor naturalny :) a co do obcięcia to jedynie zmień coś żebyś poczuła się inaczej, ale nie obcinaj, szkoda, bo później trudno zapuścić a tak możesz spiąć i w ogóle. A i tak zrobisz jak Ci się podoba. Pozdrowionka, ja zaraz do pracy sie szykuje... o nie :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65808 przez basba
kaska191919... mnie też strasznie kusi żeby ściąć włosy... w sumie to już nawet umówiłam sie do fryzjera na 18 marca :silly: Fryzurkę niby też juz sobie wymyślilam, ale liczę na wenę twórczą fryzjerki hehehe. Twarz mam raczej szczupłą i pociągłą. Obecnie mam włosy za ramiona - po trwałej ondulacji, którą robiłam w lipcu ubiegłego roku. Dobrze się czuję w loczkach - z natury mam włosy proste- ale przez najbliższy rok pewnie trwalej nie zrobie bo i tak może sie nie trzymać. Jeśli chodzi o farbowanie to póki co chce jak najdłużej zostać przy naturalnym ciemnym blondzie,który zmienia się pod wpływem słońca (powstają naturalne pasemka). Ale teraz są takie farby,które nie wpływają w zaden sposób na dzidzie więc z tego co wiem to nie ma rzadnych przeciwskazań.
Myślałam o czymś takim... nie wiem tylko czy mąż będzie zadowolony hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #65810 przez masuska
Dla bobasa to niezły hit, wczoraj 2 razy włączałam w różnych porach i taka sama reakcja była:) Kopniaczki:)

kaska191919 ja farbuję włosy, robię regularnie hennę z korekcją brwi, a i czasem paznokcie, ale swoje, nie tipsy. Pytałam 2 lekarzy i żaden nie zabronił farbować łagodną farbą i nie przy skórze. Baleyage co 2-3 miesiące robi mi fryzjerka w domu żeby nie wdychać innych chemii, sama też ma 4 dzieci i mówi że kiedyś to były inne farby to się bała, ale robiła i jest wszystko w porządku. Mnie to wszystko satysfakcjonuje, bo naturalny kolor mam bez wyrazu, taki mysi i lubię coś zmieniać. Boję się tylko ścinać, bo w połogu podobno strasznie słabną włosy i wypadają, może więc długością nadrobię ilość.

basba sama bym chętnie tak chciała włoski ściąć:) supeer

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65811 przez basba
Aha... nie pamiętam czy temat był juz poruszany... Dzisiaj przeglądałam bazę imion dla naszej dzidzi... Póki co nie mam jakiś swoich faworytów! Zrobiłam listę po kilka dla dziewczynki (ma być na 80%) i dla chłopca - tak na wszelki wypadek. Teraz jeszcze tatuśmusi zdeklarować się ze swoimi typami i musimy to wszystko jakoś skonfrontować hehehe... Nasz pierwszy synuś ma na imię Antoś więc chcielibyśmy żeby drugie dziecko "wpasowało" się imieniem do pierwszego :P
Tak więc:
DZIEWCZYNKA: Anstazja, Emilia, Lena, Liliana lub Maja
CHŁOPCZYK: Fabian, Franciszek, Oliwier, Radosław

A jakie są wasze "typy", i co sądzicie o moich hehe bo jestem ciekawa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65813 przez hoborr
Cześć dziewczyny!
mam kilka pytań:)

1. Czy kwas foliowy przyjmujemy do końca ciąży?
2. Czy mozna jeść makrelę wędzoną - mam starszelną ochotę?
3. Śledzie to jem bardzo często i w ciązy w sumie też jadłam ale nie wiem czy to dobrze!?
4. Czy tylko ja nie mam zachcianek jedzeniowych i muszę jeść na przymus?(oprócz makreli:))
5. Czy tylko ja nic nie przytyłam??????

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl