BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 3 miesiąc temu #61753 przez martela89
Moja córcia z tatusiem się jeszcze nie kąpała ale za to ze mną się kąpie odkąd 3 mies skończyła :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #61761 przez masuska
Witajcie, nic nowego nie wnoszę ale również z Mężem uważamy że nie chcielibyśmy kąpać Malucha w wiaderku, wolimy tradycyjnie wanienkę:)
różyczka Krwawienia jako tako nie mam, ale jak smarkam, a mam wieczny katar od początku ciąży, to mam skrzepy krwi, także wiadomo o co cho:)
Green też myślę że to może być coś na rzeczy z tymi bąbelkami, ja poczułam pierwsze w nocy, jak się przebudziłam na kurs do WC, ale zanim wstałam to trochę poleżałam w wyrku bez ruchu. Podobno jak się zje coś słodkiego i położy na lewym boku to po około 20 minutach można coś poczuć. Ja czuję zawsze wieczorem jak położę się na plecach. A na początku miałam przerwy około tydzień, a później co parę dni, a teraz codziennie. W dzień też mam jak leżę przed tv.
Acha, Mąż napalił się na kąpiele z dzidziulem i to jak najszybciej:) Zresztą jemu zostawiam całkowicie kąpiele, od samego początku.

Dobrej nocki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #61785 przez Oposek
ja też chyba wolę tradycyjną wanienkę, ale jeśli komuś wiaderko pasuje to czemu nie?
Mam koleżankę, która ma głęboką umywalkę i przez pierwsze dwa miesiące kąpała tam maleństwo, a potem w dużej wannie z tatą i też zadowolona. każdy pomysł wart rozważenia;)
My jeszcze nie wiemy dokładnie, czy nie będziemy się przeprowadzać, a w sprawie kąpania to może być ważne, bo mamy tylko prysznic. Wtedy chyba musielibyśmy kupić taką wanienkę na stelażu...

Dołączam się do dziewczyn z niecierpliwością czekających na ruchy maleństwa... Moje to chyba jakieś leniwe dziecię jest, bo jeszcze nic nie czuję...

Czy ktoś wie, jak się zmienia datę na suwaczku? bo z usg wynika, że to jednak 18 tydzień...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #61824 przez hoborr
Cześć wszystkim:)

Green myślę że te nasze wieczorne bąbelki to ruchy dzidzi. Wieczorkiem gdy kładę się na brzuchu tak samo jak TY - czuję motylka :) I ja też mam wizytę dopiero 24 lutego więc nie mogę się doczekać bo to strasznie długo!

Co do wiaderka? To ja na pewno kupie wanienkę;) choć moja siostra jest zauroczona tymi zadowolonymi maluszkami z filmiku i stwierdziła że mi sama kupi takie wiaderko! Ale jak już to troszkę starszego bobaska bym w nim kąpała!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #61825 przez hoborr
Co do kąpieli z mężem! Mój boi się dzidzi tak bardzo że nawet boi się brzucha dotknąć! Nie mówiąc o mnie !!!!

Nie wiem jak wytrzymam tyle miesięcy bez męża!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #61857 przez masuska
hoborr mój też się boi, ale może nie aż tak bardzo, czasami to śmieszne nawet jest bo obchodzi się ze mną jak z jajkiem, ale ostatnio zaczął się ze mną wygłupiać to i zapomniało mu się że w brzuszysku nasz Maluszek jest.

A dziś od rana mam zgagę i nie mogę nic przełknąć, spróbowałam tylko serka wiejskiego. Kurczę a mam ogromna ochotę na kawę:( A no i jutro PÓŁMETEK 20 tydzień się zaczyna:) A waga idzie lekko w dół jak przestałam przesadzać z jedzeniem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #61860 przez Xela
od wczoraj boli mnie głowa przez tą zmianę pogody..... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #61894 przez Xela
od wczoraj boli mnie głowa przez tą zmianę pogody..... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #62005 przez masuska
Na bóle głowy polecam przyłożyć plaster cytryny, na mnie działa i tak od 20 tygodni nic jeszcze nie brałam oprócz kwasu foliowego.

Co do leków przeciwbólowych to znalazłam kiedyś artykuł o szkodliwości łagodnych środków (z paracetamolem) szczególnie na nienarodzonych chłopców i ich płodności w przyszłości, więc wolę nie ryzykować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #62127 przez Oposek
Trzeba położyć plasterek zwykłej cytryny? na czoło, czy kark?
Napisz coś więcej, bo mnie też głowa boli, a do tej pory ratowałam się okładami z lodu albo soli morskiej...

Miłego dnia, Dziewczyny:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #62134 przez martela89
hoborr napisał:

Co do kąpieli z mężem! Mój boi się dzidzi tak bardzo że nawet boi się brzucha dotknąć! Nie mówiąc o mnie !!!!

Nie wiem jak wytrzymam tyle miesięcy bez męża!!!!!!


Mój się nie bał bo pierwsze co jak byliśmy u ginekologa na pierwszej wizycie to zapytał co ze współżyciem i na własne uszy usłyszał,że nie ma przeciwwskazań i nie ma się czego bać :lol: i się nie bał :lol:

Nawet nasza córcia wyszła na świat w 38 tc przez nasze przytulanie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #62136 przez Kamilka24
Cześć właśnie wróciłam z pracy i mam nadzieję zasnąć na jakąś godzinkę :silly: jestem wyczerpana. Dziś przyszło do nas łóżeczko co zamowiliśmy pare dni temu, nie wiem czy je rozpakować chyba troszkę za szybko, co nie? Jestem trochę zszokowana wymiarami 140x70 ale wydaje się większe. Ja czekam na ruchy- coś tam czuję ale nie wiem czy to nasza dzidzia :angry: Już jutro ją albo jego zobaczymy. Trzymajcie się!!! Buziaczki dla waszych maluszków :woohoo:
hehe zapomniałam dodać drugie :woohoo: :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #62141 przez masuska
Oposku, przykłada się tam gdzie boli, zawsze mnie boli przy skroniach więc mam łatwo, nigdzie indziej nie przykładałam, a i fajnie jest jak cytryna jest zimna z lodówki.

Do przytulania to nie jeden pierwszy jest i wtedy już nie myśli że żonie nie pozwala jeździć samochodem, nosić zakupów, wyręcza we wszystkim co można itd. :P

Kamilka24 łóżeczko świetne, a zapytam gdzie szczebelki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #62258 przez Green
hoborr ja mam podobny problem jak ty z mezem tyle ze to na poczatku to ja strasznie panikowalam bo mialam w 6 t.c. krwawienie i dostalismy zakaz od lekarza na miesiac. Nawet po tym czasie ja sama mialam jakies opory moze dlatego ze poczatek ciazy to byl? teraz z kolei brzuszek rosnie i moj maz ma opory, ze zrobi krzywde maluszkowi niby wie ze krzywde zrobic mu niemoze ,ale chyba ma jakas wewnetrzna blokade jak ja na samym poczatku , gorzej jak sie odblokuje ja juz niebede miala ani sil ani ochoty :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #62279 przez martela89
Dziewczyny po porodzie wszystko wróci do normy-pocieszcie się i swoich mężczyzn tym faktem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl