BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 2 miesiąc temu #62334 przez basba
Część Dziewczyny... wrociłam od lekarza- na 80% dziewczynka ma być !!! Maluszek cały czas bokiem był ustawiony,potem na sekundkę się okrecil więc jak to lekarz powiedział- głowy nie da sobie obciąć że to "baba" :lol: Poza tym OK. Maluda wierciła się cały czas i prężyła.

Fajnie by było... jak to Mężu stwierdził wszyscy byliby w domu ;)Kolejna wizyta dopiero 01.03!!!! Chyba się zaczekam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #62362 przez różyczka
Gratulacje Basba! :)
Ja dziś zaczynam 16 tydzień i z niecierliwością oczekuję pierwszych ruchów dzidzi :) Wizyta w poniedz. ale chyba bez usg tym razem. Gin coś mówił ostatnio, że zaprasza na dzień kobiet wraz z małżem na rozpoznanie płci. Jejkuuuu to tyle czasu jeszcze, tak zazdroszczę tym mamusiom, które już wiedzą :)
Miłego dnia dziewczyny :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #62403 przez piernikarczyk07
basba Gratuluję!

Luty jest krótki więc szybko zleci do 1.03 ;)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #62551 przez masuska
Cześć dziewczyny:) Gratuliję Basba:)
A dziś u nas PÓŁMETEK, 20 tydzień:) Mały mnie tak przekopał na zakupach aż się zastanawiam co go tak dziś ruszyło na latanie i to jeszcze w dzień jak byłam w ruchu.
3majcie się cieplutko:) Właśnie, macie wrażenie że wiosna idzie? Ja już bardzo chcę, bo bliżej do lata:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #62863 przez Kamilka24
Hej Wam, dziś byliśmy na USG. Z dzidzia wszystko dobrze tylko wazy więcej na swoj wiek, mały klopsik hehe. Na 60% będzie dziewczynka, ale zaslaniala się pępowiną :angry: i łóżysko przysłaniało, ale coś mignęło p. doktor, że widzi wargi sromowe, moj chlopak trochę się rozczarował i ciągle ma nadzieję, że bedzie chlopczyk :silly: całe szczescie, że zdrowo się rozwija :) Waży 199 gram. Pozdrawiam i życzę miłej nocki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #63100 przez różyczka
Kamilka ale fajnie, kolejna dziewuszka ;)Ja już mam córcie wiec teraz liczę na syneczka :)
Masuska ja też sobie wkręcam, ze już wiosna idzie ale niestety prognozy pogody nie są optymistyczne, mrozy mają wrócić jeszcze w lutym. Ale dziś jest tak piękne słoneczko, że wybraliśmy sie na spacer po plaży z psami :)Cudnie szumiały delikatne fale, a słońce świecilo tak, ze mam wrazenie, ze opaliłam sobie twarz hehe ;)
Dziś mam wyjątkowo dobry nastrój :) Mąż robi obiadek i się cieszy, że dziś jeszcze niczym nie rzucałam hehe :laugh:
Czy Wy też macie takie zmienne nastroje? Bo ja czasem złoszczę sie o takie bzdury, że az mi potem glupio :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #63578 przez natimp1
hej Kochane
Witam w poniedziałek, zycząc milegio tygodnia.
rózyczka, krew z nosa to norma, a z nastrojami to u mnie bez zmian, bo nawet jak w ciazy nie jestem to od czasu do c zasu o bzdure musze męza do pionu postawić, za to zauwazyłam ze jestem jakaś rozczulona na punkcie mojego 3 letniego syna, ciagle bym go chciała tulic i całowac-a jemu przeciez juz sie az tak nie chce-
Oposek ja mojego Maksiora od czasu gdy stabilnie siedział kąpie w brodziku, zadowolony nad zycie, taki brodzik za dzieciaczka to dla niego jak ocean :)
basba, kamilka gratuluję ze z dzieciaczkami wszytsko ok

Ja mam dzis wizyte po pracy , jestem ciekawa czy wszytsko ok, najwazniejsze by serduszko biło, dzidzia sie ruszała i ok ogólnie pomiary wyszły , wtedy sie uspokoję.
Musze powiedziec lekarzowi ze mam niskie ciśnienei bo w wekend mi sie az 2 razy zakreciło w głowie i miałam ciśnieni 95/60 czyli ledwo co..
no nic wracam do pracy - trzymajcie kciuki za wizytę..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #63699 przez kaska191919
witam:D

fajnie WAM już wiecie co będzie :P
ja mam wizytę 18 lutego, ale ostatnio zaczynam się źle czuć, dwa dni temu cały dzień mnie bolal brzuch, później dwa dni dobrze było, a dziś też boli, chciałam posprzątać w domu, nie że wiosenne porządki tak trochę poukładałma ubrania pranie zabrałam z balkonu i w szafce w kuchni sprzatalm i zmylam z 5 kubków i tak mnie brzuch rozbolal ale to taki dziwny ból ostry i musialam aż usiąść bo aż mnie na wymioty brało , i zaraz przeszlo i znowu zmylam 5 rzeczy i dalej ten ból, teraz już leże ale brzuch i tak boli. POmyślałam że moze z głodu bo o 9 jadłam ale zjadłam teraz i to nie temu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #63713 przez piernikarczyk07
Przede wszystkim kaska191919 połóż się na lewym boczku i odpoczywaj! Naczynia nie zająć nie uciekną ;)

Nie martw się, na pewno nic złego się nie dzieję tylko nie denerwuj się i odpoczywaj :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #63796 przez aska27
Witam :)
Dzisiaj idę do lekarza.. dokładnie za 1,5h ;) Ciekawa jestem czy dowiem się dziś czy to synuś czy córeczka :) Bardzo się stresuję tą wizytą, znowu ważenie :dry: oszczędziałam się wiec moze nie będzie wyzywał :silly: w sumie od początku ciąży przybyło 4 kg , nie powinno być tragedii!

Pozdrawiam, miłego popołudnia! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #63798 przez natimp1
kaska dokładnie tez tak mysle, rozciaga sie teraz wszytsko wewnatrz w diametralnym tempie, najwyraxniej organizm musi odpocząc, a dzidzia nie lubi porządkówe;). Grunt to sobie wypoczywaĆ .
oczywiście jesli często bedzie cie bolało to zadzwoń do gina , ale teraz głownie odpoczywaj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #63802 przez kaska191919
tez mam nadzieję ,że to nic złego, będę juz odpoczywać a jak znowu brzuch będzie bolał to powiem na następnej wizycie. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #63853 przez hoborr
kasia myślę że najważniejszy jest spokój. Dzidziuś szuka miejsca w brzuchu! Rozpycha się i ponoć to normalne że czasami kłuje brzuch. Jeśli jednak nie jesteś spokojna a ból nie ustąpi najlepej zadzwonić albo wybrac się do lekarza.

trzymam kciuki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #63891 przez basba
kaska191919 daj sobie spokój z tym sprzątaniem! Dziewczyny mają rację połóż się i odpocznij. Mozesz wziąć nospe... mi pomaga przynajmniej a lekarz zalecił w takich przypadkach. Wczoraj też leżałam pół dnia bo mnie rwało po bokach na szczęście dzisiaj OK. Fakt, dzidzia się rozpycha, brzusio rośnie, ale lepiej dmuchać na zimne. Ja jakoś w tej drugiej ciąży jestem strasznie przewrażliwiona (męża kuzyna żona urodziła dziecko w 25 tygodniu ciąży)...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64097 przez różyczka
Kaskadziewczyny mają rację - porządki nie są warte tego stresu potem. Wszystkie powinnyśmy dużo odpoczywać teraz.

Basbaw 25 tyg. ciązy??!! Szok! napisz prosze jak sie potoczyły losy mamy i dzidzi.

Dziewczyny byam wczoraj u ginka i na szczęście po tej mojej stłuczce samochodowej wszystko okay :) W dodatku w niedzielę upadłam na lodzie, ale dzidzia ok, łożysko ok więc miałąm szczęście :) Ginek myślę widział już co nosze pod sercem ale nie zdradził. Zaprosił z rodzinka 4 marca na rozpoznanie płci. DOPIERO! :angry:

Wiecie co...jeszcze nigdy nie dokuczało mi tyle dolegliwosci naraz co teraz gdy jestem w ciązy. Mdłosci jeszcze czasem powracają, niekiedy wymioty, bóle głowy, zaparcia, krwawienia z nosa, zadyszka, ciągłe uczucie zatkania nosa, spuchniete palce u rąk a to dopiero początek (aż sie boję myslec co będzie jak przyjdą upały!) itd. Ale wszystko to stało sie nieważne gdy wczoraj wieczorem poczułam jak dzidzia puka :lol: :lol: :lol:

Aska napisz czy synuś czy córcia? :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl