BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #405388 przez Olga
bidol wiem,że zakwaszane są mniej alergizujące,ale mi alergolog kazał wtedy wszystko odstawić z nabiału,a ja pochłaniałam z Olgą jogurty litrami.Teraz znów takiej potrzeby na jogurty nie mam,za to mleko muszę chować,bo bym kakao robiła sobie co godz.ha ha :laugh: jak na razie te ograniczenia wystarczają,obym się za mocno na coś nie skusiła :)

majowka ja tak przez przypadek weszłam na wagę,ale nigdy bym nie przypuszczał,że tyle mi spadło.Jak tak dalej pójdzie,to może wrócę do wagi ze szkolnych lat ha ha :laugh: :laugh: :laugh:

chlopek to Ksawcio był już na mleku krowim?

Anna super razem z synusiem wyglądacie,ten twój Mateuszek,to widzę,że też mały klopsik :laugh: hemorojdy to paskudna sprawa,mi na szczęście się nie powiększyły i nigdy jeszcze nie krwawiły,ale czasem wyjdą na zewnątrz,tylko parę razy posmaruję maścią i jest ok.

słoneczko Ignasiowi sie wcale nie ulewa,jestem trochę w szoku,bo dziewczynką przy odbiciu zawsze trochę poleciało,a jemu nic :)

Kejtin właśnie jak to będzie teraz z tymi ząbkami? Dlaczego te musiała mieć malutka usunięte?


Ignaś dzisiaj chyba pierszy raz (nie licząc pierwszego tygodnia zycia,bo wtedy był aniołkiem) usnął sam w łóżeczku,ze smoczusiem,ale na zmianę z mężem siedzieliśmy przy nim i trzymał nas za palec,ale lepsze to niż dyndanie na ręcach :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405409 przez Daria23
Hej dziewczynki....jak dobrze że ta noc się skończyła!!nie dośyć że wielka burza-Anna u ciebie pewnie też przeszła i u Anszki, to jeszcze Tymek od 2 do 6 non stop płakał ja na końcu razem z nim z nerwów już:(ale wvczoraj cały dzien jak nie spał to płakał i płakał i nic nie pomagało...Boże oby dziś było lepiej bo psychicznie nie dam rady tak miżal ze nie umiem mu pomóc:(:(

Kamyczka-ale twój Dominiś sliczny nie moge sie nadziwić że tyle włosków ma:):)a jak ty się czujesz???
Anna-twój synuś jaki już duży zazdroszcze ci uśmiechu mój łobuz tak żadko się śmieje ale mysle i mam nadzieje że zacznie:)
Majówka-teraz wszystkie niecierpliwie czekamy natwoje rozwiązanko:)ale zleciało:)
mój Tymek ma ostatnio codziennie problemy z brzuszkiem tzn rano nie moze zrobic kupy płacze itp a popołudniu wali jedna za drugą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405410 przez mloda_mamuska
hehhe bidolku rozsmieszylas mnei okresleniem jedzenia Kamilki.u nas wlasnei tak samo kurde..... a mam do Ciebie pytanie. Moj po tym modyfikowanym nie robi kupy w ogóle .a po moim zaczal robic troszke-odstawialam nabial. Tez myslalam,ze to skaza bialkowa,ale lekarz niby stwierdzil,ze nie... a ja juz nie wiem... ale Mo Oliwier na poczatku jak sie urodzil to robil pierwszy tydzien a jadlam nabial dopiero po tygodniu przestal.ale mowia ,ze dopiero po tygodniu dziecko normalnie zaczyna trawic i tak moze byc.ze przez tydzien przelatywalo tak jakby przez niego a pozniej juz zaczynal trawic . jakos nie wierze w to za bardzo.. ale juz zglupialam.


JAK TAM WASZE NOCKI MAMUSIE ????

u Nas duża zmiana,bo Misiek wraca jak normalny czlowiek z pracy okolo 16 ,17 a nie o 1 w nocy no i normalnie obiadzik zjedlismy wczoraj i o 22 poszlismy spac-jak dzieci. a Oliwierek pospal z Nami 4 godzinki !!! Normalnie aż tak za cicho mi było za dlugo..Mąż się śmiał,ze jak ciagle placze i nie śpi to źle..jak śpi to też niedobrze -ciezko mi dogodzic. hehe ..ale chodzi o to,ze ja sie przyzwyczailam przez 3 tygodnie ,ze on w dzien pawie w ogole nie spi a w nocy malutko...i nagle 4 godzinki snu i jakos za spokojnie mi bylo :lol:


Zauwazylam,ze mam mniej pokarmu niz mialam :( Wczoraj chcialam sciagnac jak maly zjadl,bo bolaly mnie bardzo piersi-myslalam,ze jeszcze duzo mam pokarmu. a tam zaledwie 10 ml.........


Myslicie,ze faktycznie wkladanie za czesto Maluszka do bujaczka moze zaburzyc jego rozwoj ?? tak mi jakas babka napisala i sie zastanawiam..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405418 przez Daria23
M_m- moj nie lubi lezec w tym leżaczku bujaczku wiec nawet nie wiem....ale ci zazdroszcze tych 4 godzin ja dzis oczy na zapałki mam:(a najgorsze jest to ze zapowiada sie ze Tymek znowu dzis nie bedzie miał humoru:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405422 przez chłopek
olga tak Ksawcio juz dawno na krowim mleku jest,nawet pedriatra nam powiedzial ze juz spokojnie moze jesc
daria mój ksawcio tez w hustawce nie siedzial nie lubil, Sebusia jeszcze nie wkładałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405423 przez mloda_mamuska
Daria to Nasze pierwsze 4 godzinki od kiedy sie urodzil . Chcialabym,zeby tak ladnie spal częściej. nawet nie 4 ale 3 mi wystarcza :lol:

Moze faktycznie przez tą burze u Was ... Maluszek pewnei sie denerwuje.przytul Go mocno ,zeby czul sie bezpiecznie. :kiss:

a Moj ma jeden leżaczek to w Nim nie lezy w ogole.ale w bujaczku to i owszem.dostal od wujka taki ktory stymuluje jazde autem i tak delikatnie nim potrząsa .jak go dostal to myslelismy,ze jakis zepsuty,ze tylko lekko potrząsa dzieckiem,ale to o to chodzi..i maly w nim czasem zasypia. nie na dlugo,ale pol godzinki to i tak jak na Niego nie lada wyczyn :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405429 przez Daria23
M_m- a jaki to leżaczek i nie wiesz czy drogi?kurde moj mały uwielbia jazde samochodem wiec moze tai wynalazek by mu przypasił:)

Chłopek- od kiedy takie małe dzieci zczynają sie bawic tzn łapać zabawke do rączki itp???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405431 przez Daria23
DOświadczone mamy mam takie małę pytanie powiedzcie mi czy na chrzciny na przyjecie po chrzcinach kupuje sie jakiś alkohol????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405439 przez mloda_mamuska
Daria z tym alkoholem to indywidualna sprawa. Ja bylam na 3 i na 2 byl alkohol na 1 nie. u mnie na chrzicnach-jak bylam chrzczona rodzice zdecydowali,ze to moje święto ,a nie doroslych i nei bylo alkoholu (zreszta podczas komunii tez) nie powiem,bo podobno bylo kilka zdziwionych min z tego powodu ;)) a czy u Nas bedzie-jak bede chrzciła Oliwiera to jeszcze sie nie zastanawialismy;))

a ten bujaczek chyba nie taki drogi. zaraz poszukam i wysle link ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405440 przez mloda_mamuska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405441 przez daners
witam sie z rana :] dziewczyny macie jakies sposoby by poomoc maluszkowi podcas kolki? jejciu wczraj pol nocy tak plakal ze na koniec ja z nim ;/ bo smiem twierdzic ze to kolki sa.

Daria tak jak m_m mowi indywidulna sprawa. Kto co lubi :)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405445 przez mloda_mamuska
Dziewczyny jakie stroje kupujecie maluszkom do chrztu jak macie zdj to wklejajcie :) :)


daners www.biomedical.pl/forum/sab-simplex-kolki-vt5431.html slyszalam,ze te kropelki są dobre ;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405446 przez Daria23
Daners - ja sama pol nocy sie męczyłam z małym i tez nie wiem czy to kolka nie była:(tez płakaam jak ty:)

a miałam ci pisać właśnie bo tez cie ząbki bolały prawda?ja od dwóch 3dni łykam witaminy- Falvit mama i powiem ci że juz mnie praktycznie przestały boleć ząbki także polecam:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405451 przez chłopek
daria z alkoholem to indywidualna sprawa u nas byl ja to bym chciala zeby wogole nie bylo no ale mąz tez ma cos do powiedzenia
a co do grzechotki to nie pamietama ale chyba dopiero 2-3 miesiac
anszka spróbuj suszarkę włąćzyc jak mały ma kolke podobno pomaga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405455 przez mloda_mamuska
u nas ten patent z suszarką uspokaja czasem Oliwiera. Jak mocno krzyczy i sie prezy to wlaczamy suszarke i dmuchamy na brzuszek.oczywiscie ciagle sprawdzam czy nie za blisko jest i czy nei za cieplo. ale uspokaja Go to ;) czasem pol godziny tak wisze z ta suszarka jak walnieta :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl