BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 8 miesiąc temu #405101 przez Kamyczka
Hej mamusie,nie ogarniam waszego pisania :( teraz mam chwilkę :blink:
Anszka co się stało z małym???
Majówka to już niedługo....Lucas się pojawi na świecie........
A to mój synek
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405103 przez Kamyczka
Daners Filipek słodki :)
Bidol jestem,rodziłam naturalnie.Obudziłam się o 3 w nocy miałam skurcze,ale nie na tyle mocne żeby od razu jechać,więc się wykąpałam,ogarnęłam torbę,mąż się wykąpał i ok 5 byliśmy na IP.Ok 6 podczas badania odeszły mi wody,ale nie za duzo,a potem na porodówkę.Mąż był ze mną przeciął pępowinę.Na porodówce póki nie było skurczy to chodziłam,potem jak się stawały mocniejsze -byłam w wannie zlagodzić bole,a skurcze miałam mega silne,tak naparwdę rodzilam od po 8 a o 10 Dominik był na świecie.Nie zdązyli dać mi znieczulenia,więc bolało jak diabli,byłam nacinana mam szwy.Ale już po wszystkim :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405115 przez Majowka
Czesc dziewczyny,

Kamyczka, Dominik jest przeslodki!!!! :kiss: :kiss: :kiss: Sliczny bobasek!

Agnessa, faktycznie...juz koncowka u mnie :) U ciebie tez zleci...zobaczysz, ani sie obejrzysz! Uwazaj na to skaczace cisnienie :kiss:

Anna, dokladnie :) Dzisiaj mam zamiar tylko lezec i leniuchowac...szkoda, ze sie nie da wyspac na zapas :laugh:

M-M, kurcze, biedny Oliwierek, musicie z tym pojsc do pediatry...moze mleko trzeba zmienic na inna marke...nie wiem, u niektorych moich kolezanek to pomoglo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405124 przez anszka
Cześć dziewczyny :)
Kamyczka - Dominiś jest słodki, czy ja dobrze widzę, że on ma brązowe oczęta? Wycałuj go ode mnie :)
A dlaczego byliście dłużej w szpitalu?
Mój maluch nas trochę wystraszył, bo zaczął płakać i tak się zapowietrzył, że nie mógł oddychać, ale głęboko wierzę, że to był jednorazowy wybryk.
I nie martw się, ja do dzisiaj nie nadrobiłam tego, co pisałyście, jak byłam w szpitalu :)
Daria - obawiam się, że też mam dzisiaj marudę w domu :)
M_M - może te wymioty są efektem tego łapczywego jedzenia? Rozumiem jednak, że inaczej pić nie chce. Mój czasem tez się rzuca na cyca i w żaden sposób nie mogę go uspokoić, żeby pił spokojnie ;) Oli to mały głodomorek, pewnie już padasz na twarz, ale pociesz się, że to na pewno minie.
Majówka - po raz ostatni gratuluję suwaczka, teraz już tylko będę wirtualnie ściskać Twojego szkraba :)
Agnessa - tak też mi się kojarzy, że Ty ciągle kogoś gościsz, to musi być na dłuższą metę męczące, dbaj o siebie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405132 przez daners
hej mamusie :)

Kamyczka Dominiś slodziutki :)

M_M to faktycznie ciezko masz z tym swoim maluszkiem :)
choc powiem Wam ze moj tez jest ciezki dzis to juz wogole przeszedl samego siebie ;p

nieodróznia dnia od nocy bodajrze :) w dzien ładnie przesypia a nocka tragiczna... wczoraj do 3 w nocy musialam go nosic wrzeszczącego butla cycek i nic nadal i o 6 pobudka i dzis cały dzien maruda.... maz sie juz wkurzyl wsadzil go do wozka i zasnol w domu---o dziwo :)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405141 przez Olga
Hej dziewczynki.

Obiadek zrobiony,białe pranko się pierze,a ja chwilę na kompa weszłam.Muszę pozukać coś dla Ignasia od babci,bo miał 31 imieniny,a mama nie wie co mu by się przydało.W sumie to ja sama nie wiem :laugh:
Mały wczoraj cały dzień przespał,najgorzej jest zawsze wieczorami po kąpaniu i rano jak się męczy żeby zasnąć,bo jak już usnie,to jest spokój.Wstał dzisiaj o 9,więc myslałam,że tak po 10 zaśnie,a tu zdziwienie,bo poszedl o 11.30,no i większość tego czasu trzeba go nosić na rączkach i też pozycja do odbicia jest dla Ignasia najlepsza,w takiej pozycji nie płacze wcale :laugh:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405144 przez Anna77
Kamyczka Dominiś śliczny, no i jak dużo włosków ma :)

A u nas dzisiaj był pierwszy (i niedługo potem drugi) świadomy uśmiech :kiss: Mamusi oczka się spociły bardzo :ohmy:

Mały śpi w łóżeczku, ciekawe jak długo. Na spacer czy spanie na balkonie jest zdecydowanie za gorąco. A ja zaraz zacznę wyć z bólu tyłka. Oj nie jest łatwo :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405151 przez mloda_mamuska
Anna a ja odroznilas ten swiadomy usmiech od wczesniejszych nieswiadomyc ?)) no gratuluje :kiss: pewnie widok bezcenny :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #405154 przez Anna77
MM ten uśmiech jest po prostu inny. Maluszek często patrzy się na Ciebie, często jest to wtedy, kiedy jest mu dobrze - najedzony, przewinięty. Kubuś pierwszy raz się uśmiechnął, kiedy pewnego razu oderwał się od cycka i na mnie spojrzał. A Mateuszek, po długim porannym śnie, umyta dupcia, najedzony i siedział na moich zgiętych kolanach - uwielbia to. Bawiliśmy się zabawkami (he he, fajnie to brzmi), leżał sobie i pięknie się do mnie uśmiechnął :) To się po prostu wie.
A jeszcze odnośnie Twojego Maluszka, bo nie pamiętam, próbowałam mu podawać smoczek :unsure: Bo to troszkę tak wygląda, jakby On po prostu potrzebował Ciebie i samego faktu ssania, a nie jedzenia. Sama już nie wiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405164 przez Majowka
Anszka, dziekuje! :kiss: :kiss: :kiss: to ostatni pelny tydzien :)

Anna, gratuluje! To musialo byc wspaniale! Nie moge sie doczekac tych emocji! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405196 przez mloda_mamuska
Anna dawalam smoczek. na jedne ma odruch wymiotny a na jeden skusi sie na 5 minut i wypluwa:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405198 przez agnesssa
Anszka no faktycznie wiecznie mam gości, zwłaszcza jak się sezon letni zaczyna, bo wszyscy nad morze ciągną :dry:

Anna gratuluję pierwszego uśmiechu :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

A u nas się pierwsza wrześnióweczka rozpakowała :lol: Miała taki sam termin jak ja, ale z bliźniakami wiec się spodziewałyśmy, że będzie pierwsza :woohoo:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405207 przez saiko
Hejka, przeczytalam wszystko ale za nic ni pamietam co komu chcialam odpisac.

Mm- Moze faktycznie byc tak jak pisze Anna- mlody nie chce jesc tylko chce Ciebie- swojego smoczka, podusi i jadlodajni w jednej osobis. Ja juz zaczelam godzic sie z taka multi-funkcja chociaz bywa cieKo jak nikt oprocz mnie nie potrafi mlodego uspokoic. A nie mozesz zrezygnowac z dokarmiania sztucznym?

Ja mialam epizod ze sztucznym ale poki co zaprzestajemy bo chcemy sprawdzic czy to nie Bebilon powoduje te drobne problemy z brzuszkiem, bo Szymek strasznie sie prezy zwlaszcza w nocy i w trakcie karmienia ale zaparc nie ma- robi kilka kupek dziennie
W ogole to nie jest strasznie problemowy, czasem tylko placze z niewyjasnionego powodu, ale remedium na prawie wszystkie mialczenia to wlasnie cyc, jedyne co to szkoda, ze jak zasnie u mnie na rekach to po odlozeniu do lozeczka budzi sie bardzo czesto natychmiast i musze go znow uspakajac :(

Zamowilam sobie dzis chuste elastyczna do noszenia juniora i fotelik-bujaczek z FP i mam nadzieje, ze obydwie te rzeczy zdadza egzamin u mnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405212 przez mloda_mamuska
saiko wiesz co juz dwa dni nie dawalam mu modyfikowanego.ale wczoraj tak jęczal i krzyczal..nie wiedzialam co Mu jest. pomyslalam,ze moze mam za malo pokaru,bo juz piersi nie byly takie twarde . a jak go przystawialam to i tak krzyczal. nie wiedzialam o co Mu chodzi..


Dziewczyny a macie jakies przetestowane dobre chusty do noszenia maluchow ???

Musze sobie kupic,bo teraz juz nikogo nie mam do pomocy.najpierw mialam tate,pozniej szwagra.ale juz sie skonczylo dobre ;) a musze jednak posprzatac codziennie mieszkanie,porobic pranie,poprasowac.obiadzik zrobic itp... a maly w dzien prawie w ogole mi nie spi.i chce byc ciagle na rękach,bo inaczej krzyk... wiec musze miec Maluszka przy sobie ,ale musze miec w miare wolne ręce..zeby ogarnac mieszkanie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405213 przez Anna77
A to dzisiejsze zdjęcie Mateusza
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl