BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 9 miesiąc temu #405221 przez mloda_mamuska
Anna ile Mateuszek waży ?? cudny jest ;) abawi sie jak go tam wlozysz? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405224 przez Anna77
MM nie, nie bawi się. Na razie oswajam go z tą matą. Woli leżaczek - kiedyś umieściłam jego zdjęcie w nim. A waży jakieś 5kg z haczkiem małym pewnie. 1,5 tygodnia temu ważył 4700g.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405225 przez Majowka
Anna! Piekny!!!! Cudny bobas! Ale on pulchniutki! :kiss: :kiss: :kiss:
Sliczna ta mata!

Agnessa, pogratuluj tu od nas!!!!! Blizniaki! to dopiero musi byc jazda bez trzymanki :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #405232 przez mloda_mamuska
Agnessa jeju bliźniaki :cheer: :cheer: :cheer: jakbym mialc miec dwoch takich Oliwierow to bym chyba po tygodniu padła....... teraz ledwo zyje,a z dwójką nieśpiących i ciągle krzyczących ..masakra! :laugh:
Ale jak to mówią: podwójne szczęście :kiss: :lol:

Zycz Ten Szcześciarze :lol: duuuuuzo wytrwalości ,szybkiego powrotu do zdrowia i oby Maluszki pięknie przesypiały dnie i noce :lol:

Anna kurde.. to piekna waga. :laugh: Ale pewnie ciężko się Go nosi...
:laugh:

Dziewczyny czy ten ciemny pasek na brzuchu zniknie ?? bo u mnie ciagle jest :((

aaa i jestescie zadowolone z waszych karuzel do lozeczka?my ciagle jeszcze nie kupilismy. ii wlasnie zastanawiamy sie ktora wybrac i czy warto. czy to w ogole ciekawi dziecko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #405240 przez Olga
Dziewczyny,ale jestem szczęśliwa.Weszłam dzisiaj na wagę,a tu niespodzianka-ważę o 1kg mniej niż przed zajściem w ciążę.Takiego szybkiego efektu zgubienia kg się nie spodziewałam :laugh: :laugh: :laugh:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405246 przez mloda_mamuska
Olga a widzisz jaka niespodzianka! gratuluje :laugh:

ja jeszcze nie wazylam sie po urodzeniu...boje sie :X

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405250 przez Olga
No ja zaraz po wyjściu ze szpitala sie ważyłam to mi 5 kg brakowało do wagi wyjściowej,a tu już poniżej zeszłam.Bardzo się cieszę :laugh:

Ja mam karuzelę,tą co mi przysłali popsutą,to odesłałam i juz drugiej nie kupiłam,bo mi koleżanka dała.Jeszcze specjalnie małego nie interesuje,ale to kwestia tygodni,ale nakręcamy mu melodyjkę.Bardziej jest zainteresowany taka pozytywką,żawsze przy ubieraniu,czy po kąpaniu mu włączamy i tak jakby się uspokajał :laugh:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405252 przez mloda_mamuska
A SPIEWACIE MALUSZKOM NA DOBRANOCCZY JESZCZE NIE ???
JA Spiewam jak nie ma mężą i szwagra...bo sie smieja,ze takie piosenki wymyslam,ale maly jakby slucha ... :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405254 przez Olga
Ja też śpiewam za każdym razem jak go usypiam,swoją stara sprawdzoną piosenkę,polowa też jest wymyślona.To jeszcze Marice śpiewałam i Oldze później.I często nucę coś,ale zawsze coś tam słychać :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405268 przez Anna77
A to nasze wspólne z przed 2,5 tygodnia:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405274 przez słoneczko
hejka dziewczyny czy waszym maluszkom tez tak czesto sie ulewa i czasem zwymiotuje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405319 przez Anna77
MM ja tak jak w poprzednich ciążach śpiewałam Maluszkom jeszcze w brzuszku. Choć wydaje mi się, że teraz jakoś mniej, chyba już za duża widownia w domku była ;) A "Z popielnika, na Wojtusia" musi być, razem z wariacjami na temat "Li li laj" czyli "Gdy śliczna Panna". Za to Kamil był usypiany przy "Lulajże Jezuniu". Jest też oczywiście twórczość własna wymyślana na potrzeby danej chwili - czasem słowa są zabawne, czasem troszkę niecenzuralne. Nawet Kubuś Małemu śpiewa, bo zauważył że go to uspokaja. Także - śpiewaj, śpiewaj. Maluszki to lubią, a jak już Mama to robi to szczyt rozkoszy :blink:

Słoneczko mojemu się ulewa, ale chyba w normie. Nie wymiotuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #405334 przez chłopek
my po wizycie u irydologa wypatrzyla ze ksawcio ma problemy z jelitami i ze sa bardzo wyjałowione, dodatkowo podejzewa pasozyty,jeszcze alergia pokarmowa musimy zrezygnowac z mleka krowiego tylko modyfikowane dostal leki i mam nadzieje ze pomoze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405343 przez bidol
Anszka- bo jest podejżenie skazy białkowej i chyba słuszna, bo ja niejedząc nabiału i mleko modyfikowane Bebilon Pepti i niunia jest dużo spokojniejsza i robi sama kupki :)
Czekam na zdjęcie Wojtusia :kiss:

Olga - hahahaha - ale to na odwrót - zakwaszany nabiał - tj maślanki jogurty itp są mniej alergizujące niż ser żółty :)
Wagi gratuluję- ja już dawno osiągnełam wagę z przed ciąży - a teraz waga stoi :( a jem bardzo mało- :(

Kejtin - jedna rzecz nie daje mi spokoju - to jak wyrwali Sarze ząbki - to kiedy następne jej wyrosną?? to były te mleczne zęby??a krew jej nie leci?? nie boli Jej jak ssie cyca??

Anna - współczuję Hemoroidów - Ja do swoich już przywykłam, a dopiero mi się podgoiły po porodzie :(
A noc też ciekawą miałaś - oby ta była lepsza :kiss: może to przez te upały ;)
Gratuluję pierwszego uśniechu - też na bank się popłaczę :cheer: :kiss: :kiss: :kiss: już doczekać się niemogę :cheer:
A Mateuszek prześliczny - no jaki kawał kloca :ohmy: a jak ślicznie razem wyglądacie :ohmy: - pięknie i śliczna fryzurka :kiss: :kiss:

M_M - Moja Kamila też nie ma umiaru :dry: Jak chora krówka- w wiaderku po paski :silly: :lol: prądzej by pękła niż odmówiła Sobie jeszcze kilku łyków mleka :silly: :side:

Agnesssa
- no niestety ta końcówka ciąży jest mało przyjemna :( A upały i ciśnienie - jakoś w parze nie idą więc uważaj na Siebie :kiss: A u Ciebie już 34 tc - łał - ale ten czas leci :ohmy: :kiss:

Kamyczka- Dominiś śliczny - a ta czuprynka :ohmy: cudny :kiss: :kiss:
A poród - widzisz mi też zaczeły się o 3 skurcze i też o 5 byliśmy na IP a wody odeszły mi o 6.20 i też nie całe - a urodziłam już o 6.55 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405356 przez Majowka
Anna, pieknie razem wygladacie! :kiss: Przeslicznie wygladasz!!!

Olga, Bidol....juz wrocilyscie do wagi sprzed ciazy!?!?! Gratuluje! Szybciutko Wam to poszlo! Ja na ostatnim wazeniu wczoraj mam 17kg na plusie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl