BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 8 miesiąc temu #404638 przez chłopek
anszka mój tez tak piszczy albo jak mały kotek :)
daners a ile twój maluszek ma? mój na poczatku tez nie lubił sie myc i czasem jak go myjemy to tez jest wrzask poprostu jest głodny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #404641 przez anszka
Daners- mój uwielbia się kąpać, już nawet dwa razy nam zasnął podczas kąpieli :)
Może musisz przygotować cieplejszą wodę?
Albo tak jak mówi chłopek - może jest godny?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404642 przez Majowka
No Kamyczka!!!!!!!! Witaj!!!!!!!
Jak pierwsze wrazenia z bycia mamusia??? :)
Opowiedz jak tam porod?
Jak Dominik? Widzialysmy juz jego fotke od razu po urodzeniu, slooooodziak!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: ....ile on ma wloskow!!!!!! :laugh:

Odnosnie laktatora, to warto kupic elektryczny marki avent lub medela...ja jesli bede musiala uzywac laktatora kupie avent, bo mam juz zestaw butelek, a to jedno musi pasowac do drugiego...Reczne sa tansze, ale bardziej boli, duzo czasu zajmuja....dziewczyny mowia, ze niebo a ziemia....
A jak tam pokarm???? Tyle go masz, ze musisz odciagac????

Ja spoko, nic sie nie zmienilo, dalej biegam jak szalona...ale porod juz w sobote :dry:
Dzis na wizycie dowiem sie wiecej szczegolow, wiec napisze!!!!
Nawet zaczelam wchodzic po schodach na 8pietro....zeby cos ruszyc naturalnie :laugh: ....ale cisza, nic mnie nie rusza....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404646 przez chłopek
majówka może ruszy niespodziewanie
mnie zęby bolą strasznie juz sie umówiłam na wizytę,
u nas upały dzieci spią w domu, mi sie robi pranie, a jeszcze musze wczorajsze poskładac i wyprasować ciuszki dzieciom. w sobote jadę do mamy bo sobie sukienke na wesele chce kupić, a ja musze jakis prezent kupić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404665 przez daners
CHlopek moj ma trzy tygodnie ;] no karmilam przed myciem i tez wrzask wiec hmm albo mu przejdzie albo niewiem...

anszka moze moj tez polubi;] musze znalezc jakis sposob ;]



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #404672 przez chłopek
Błażej w piatek ma usg główki
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404673 przez chłopek
dziewczyny pisac szybko ktora jest z olsztyna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404674 przez chłopek
a ja karmie po myciu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #404688 przez bidol
M_M - Kamilka tylko od czasu do czasu robi sama kupki :dry:ale dobre i to :)
A spróbuj może suszarki - nam się wczoraj sprawdziła - Kamilka się rozluźniła i kupka poszła sama :) a i jak widzisz że się pręży i stęka to spróbuj dać mu cyca - to też odpręża i uspokaja dzieci i łatwiej im kupkę zrobić :)

Chłopek
- już po chżcinach?? Sebuś słodki :kiss:

Daria
- ja mam taką dokładną wagę :) więc wiem ile waży Niunia :laugh: co do mlaka i dokarmiania to ja nie potępiam tego - bo i tak karmienie piersią jest wygodniejsze i wątpie żeby ktoś tak sobie po prostu zrezygnował z karmienia piersią( o innych pozytywach karmienia naturalnego już nie wspomnę) Całkowicie Cię rozumię. Moja Niunia przestała dziś 4 godziny w nocy zjadła i poszła dalej spać - i jestem mega wypoczęta :laugh: Ja miałam gerbera - podobno b.dobre dla maluszków ale o Nan też dużo pozytywów słyszałam :)

Anszka- ale histotia :ohmy: :( współczuję. nawet nie wyobrazam sobie jak sie teraz musisz bac :( ale jestescie w jakiejs grupie ryzyka, czy to tylko tak jednorazowo?? a jak to zauwazyłas??
co do tych kropelek na kolki - to gdzie kupiłaś???
A i gdzie fotka Wojtusia???

Daners- jak mogłabym takiego rudzielca zapomniec :silly: a gdzie fotka Filipka :angry: :) a te dolegliwosci to faktycznie moga byc kolki :dry: Kamilka płakała przy 2 kąpielach, tera juz jest ok - ale na mega zadowoloną nie wygląda :blush:

Martadam - moja szwagierka uzywała tego preparatu na klki i pomagało :)

Słoneczko - kochana współczuje bardzo. serduszkiem sie nie martw mój Seba tez ma szmery- i niedomykalnosc zastawki-podobno sie z tego wyrasta. a i rownie dobrze to moga byc struny głosowe a nie szmery na serduszku :kiss: :kiss:

Olga - ta ja mam codzienni po kilka razy taki problem z kupkami :( już na drugi dzień po narodzinach był problem z kupką :(

A Niunia od dawna już łzami płacze - dziwiłam się bo wiem że noworodki łzami nie płaczą, a Ona już kilka dni po porodzie płakała krokodylimi łzami :huh:

Kamyczka - huraaaaaa - jesteś wreszcie :laugh: czekamy na relację z porodu i zdjęcie Dominiczka :kiss: :kiss: :kiss:

Majówka- łał - ale te ostatnie 3 tygodnie zleciały - że nawet nie zauważyłam że za kilka dni rodzisz :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Maksiu - czekamy na Was :( :kiss: :kiss: :kiss: zdrówka dla Błażejka :kiss: :kiss: :kiss:

Anna- powiedz mi bo Ty obeznana jesteś - czy ja mogła bym już zacząć biegać, albo brzuszki robić???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #404698 przez daners
Bidol to moj Filus



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404702 przez bidol
daners napisał:

Bidol to moj Filus


Daners - Jaki śliczny :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: A jaki duży :ohmy: ile waży? bo tak dorośle wygląda :blush: a te włosy :cheer: :cheer: :cheer: piękny :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404704 przez daners
Bidol :) no slodki jest :)
Wazy raptem 3300 :) zgrubł 300 gram juz hehe ale ma tylko 50 cm dlugosci i niema w czym chodzic zabardzo :):):)hehe ciezko dostac cos na ten rozmiar grrr a pamietam jeszcze jak któras mówila ze niewarto kupowac ubranek na taki rozmiar a tu prosze mi by sie przydaly :):):)

Twoja Kamilka tez slodziutka ksiezniczka :D



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404726 przez Majowka
Daners, piekny Filipek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
faktycznie na duzego wyglada! slodki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404731 przez bidol
Daners - no ja na 100% wypowiadałam się że te ubranak na 56 będą jeszcze duuużo zaduże :laugh:
Ja mam ten sam problem - choć Kamilka więkasza jest bo aktualnie waży 4100 i 56 cm przy urodzeniu miała :) ale i tak wszystko na niej wisi - a ja nie lubię jak dziecko się topi w ciuszkach :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404743 przez Anna77
Maksiu Błażejek super. A jak ładnie patrzy i wsuwa cycusia. Śliczny :kiss: :kiss: :kiss: Mam nadzieję że szybko wrócicie do domku.

Daners Filipek to bardzo przystojny chłopak :)

Bidol wiesz co, odnośnie ćwiczenia to ja raczej skupiałam się na tym co można po cc. Ale z tego co czytałam, to po porodzie sn i tak lepiej odczekać te książkowe 6 tygodni, ale szybkie marsze czemu nie. A co do brzuszków, to tu masz link do ćwiczeń po porodzie sn - może się przyda.

Oj zaczyna mnie dopadać zmęczenie. Tylko nie mam kiedy się położyć, he he. Wczoraj jeszcze okazało się że Kamil ma podejrzenie zapalenia płuc. Dzisiaj rano musiałam z nim jechać na zdjęcie rtg płuc. Na szczęście płuca czyste, więc to tylko ( :ohmy: ) zapalenie oskrzeli. Po południu jeszcze raz do lekarza po recepty na leki. No i czeka go 2-3 tygodnie dochodzenia do siebie. Wiecznie coś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl